Dr. Rimo Jankūno atsakymas kolegai prof. M Stankūnui

Toks keistas kolegos prof. M. Stankūno įrašas apie mano pasisakymą Seime.

Na, taip: lūkesčiai ir tikrovė. Juk tikėjomės, kad pradėjus skiepyti sumažės Covid-19 atvejų ir mirčių. Bet dabar atvejų turime dešimtis kartų daugiau, mirčių perviršis šiais metais irgi padidėjo, bent jau iki 75 metų amžiaus grupėse EuroMOMO šalyse. Taip, buvo daug skaidrių, skirtų pasakyti, kad yra blogai, nes tik tą pripažinus galima suprasti būtinybę keisti Covid-19 valdymą iš esmės, o pirmiausia – leisti žmonėms laisvai apsispręsti, kokią riziką prisiimti.

Taip, buvo skaidrė, kad reikia sakyti tiesą. Mindaugai, gal galėtum patikslinti, kokiame oficialiame dokumente pasakyta tiesa, kad Covid-19 vakcinų 3 fazės tyrimai nebaigti, o registracija sąlyginė? To negana, koronaspop programėlė nurodo, kad 3 fazės tyrimai baigti. Tą teko girdėti ir iš oficialių pareigūnų per TV (nepyk, Mindaugai, nerašysiu pavardžių, nes diskusija su jais prasidėjo, išsiaiškinsime ir be FB). Ir pats prof. M. Stankūnas, pažiūrėjęs į vieno straipsnio pavadinimą, bandė FB vaizduoti, kad 3 fazė baigta.

Kai SD skelbia mirusių vakcinuotų ir nevakcinuotų skaičių, tai iš dalies vakcinuotus priskiria prie nevakcinuotų. Ar tiesos dėlei nebūtų korektiška juos išskirti atskirai? Ir dar išskirti persirgusius? Būtent tokiuose parašymuose aš ir matau „drumstumą“.

Prof. M. Stankūnas rašo, kad aš užsimenu, kad Vyriausybei patariantys ekspertai sako, kad jau vakcinų tyrimai pasibaigę. Tačiau nesukonkretinu, nei kas tai pasakė, nei kada. Ok, sukonkretinsiu: tą padarė prof. M. Stankūnas FB įraše rugsėjo pabaigoje.

EUROMOMO? Na, juk tikėjome, kad pradėjus vakcinuoti mirčių sumažės? 85+ taip ir atsitiko. Bet 15–64 metų – atvirkščiai. Pabrėžiau, kad nekalbu apie priežastinį ryšį, priežastis gali būti ir vadybinės problemos sveikatos priežiūros įstaigose, nulėmusios užleistas ligas, pagalbos laiku nesuteikimą ir pan.

Dabar prof. M. Stankūno vyšnia ant torto – „Public Health England“ ataskaitos. Jis pats, viena iš jų remdamasis mėgino parodyti kaip vakcinos mažina mirties riziką. „Kokių dar įrodymų reikia?“, klausė profesorius savo įraše FB. Bet nepastebėjo įrašo toje pačioje „Public Health England“ ataskaitoje: „Little evidence is available at present and results are inconclusive“. Beje, mano skaidrėje paminėtas ir skiepytų/neskiepytų santykis, kad santykiniai dydžiai būtų kiek įmanoma objektyvesni. Matyt, jam to skiepytų/neskiepytų santykio pastebėti nepavyko… Žinau, kad prof. M. Stankūnui viskas aišku, bet man kyla abejonių, ypač pažiūrėjus kitą ataskaitą, kurioje suskaičiuotos mirtys, ne tik nuo Covid-19. Dėl to sutinku su teiginiu „Little evidence is available at present and results are inconclusive“. O va LRV pristačius vieną nerecenzuotą ir nepublikuotą tyrimą buvo tvirtai teigiama, kad vakcinos mažina mirties riziką 10–20 kartų…

Beje, sutinku su siūlymu pasidalinti paskaitų užrašais, bet dar geriau – dėkime duomenis ant stalo.

Kaip žinia, Lietuva turi blogiausią epidemiologinę situaciją ES ir antrą didžiausią perteklinių mirčių skaičių ES. Prieš metus su prof. M. Stankūnu ginčijomės dėl Švedijos. Dabar nebėra ko ginčytis. Profesorius nejaučia sąžinės graužimo, nes jo ir kitų ekspertų patarimai visada buvo puikūs.

Šį rudenį patarimai ir vėl šaunūs – galimybių pasas, paskui kaukės. Bet tas galimybių pasas tik žmonėms trukdo, o virusas plinta kaip plitęs. Po kelių savaičių pamatysime ir kaukių poveikį… Nesunku jį prognozuoti. Ar nebūtų logiška reikalauti tinkamo kaukių dėvėjimo ten, kur prasta ventiliacija ir daugiau žmonių ir jį nuimti ten, kur ventiliacija gera? A, bet į tai reikia įdėti darbo…

Beje, čia pat turiu pasakyti, kad suprantu praktikos gydytojų nuomonę. Jie kasdien mato, kad nesiskiepijusių ligoninėse gerokai daugiau. Ir aš neabejoju tuo, kad šiuo laikotarpiu skiepas mažina riziką paskiepytam žmogui patekti į ligoninę. Vis dėlto tarp pagrindinių klinikinių tyrimų duomenų norėtųsi matyti daugiau negu įrodymus apie apsaugą nuo simptominės ligos, kurią sukelia natūralus virusas (tik Jansen yra šiek tiek duomenų apie apsaugą nuo sunkios ligos). Kodėl praėjus metams nuo pagrindinių (angl. pivot) klinikinių tyrimų pradžios jų vis dar nėra?

Vis dėlto pabaiga optimistinė: po penktadienio STI susitikimo su SAM ir LRV atstovais atsirado viltis, kad gal pavyks rasti bendrą kalbą mūsų visų labui. Ten abiejų pusių geranoriškumas buvo akivaizdus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah.ą

faktas kaip blynas – kuo daugiau žmonių švirkštais užkrečia tuo daugiau užkrėstų ir sergančių.

Galimybių

pasas yra labai klaidinanti saugumo iliuzija.Ir paradoksas,tačiau virusas dabar tampa pozityviu sąjungininku kovoje prieš Galimybių pasą.Ir iš viso,reikia išmokti sugyventi su gamta,atliekant namų darbus dar iki išeinant į areną tokiems virusas,kurie viso labo gamtos gynybinė pozicija.

Stiklo valytuvas

„Juk tikėjomės, kad pradėjus skiepyti sumažės Covid-19 atvejų ir mirčių.“ . Šio sakinio autorius yra debilas, daunas, idiotas… Paduok į teismą! . Nuo pat (psedo)vakcinų sukūrimo pradžios ir (pseudo)skiepijimo pradžios buvo informacija kad tai priemonė tik ‘iš bėdos’. Neužilgu pasklido oficiali informacija kad Covid-19 vakcinos* nesaugo nuo užsikrėtimo, tik nuo sunkių ir mirtinų formų, todėl vistiek reikalingos kaukės, atstumai ir kitas bla-bla. Tai kas tikėjosi „stebuklo“ yra nevispročiai. O kai visas informacinis laukas pritvinkęs feikinės informacijos susimaišo su žmonėms įsisąmonintu žinojimu apie ankstesnių skiepų saugumą*, tada žmonės gyvena apgaulingame saugume. Tai ko tada stebėtis… . Covidiniai skiepai sukurti su naujoviška technologija. Apie pažangesnes vakcinas ir ypač vaistus beveik nėra jokių žinių. Užtad Čaplinskas pranešė kad ir kasmetinio gripo vakcinos bus… Skaityti daugiau »

Life Site News

2021 m. Spalio 4 d., 11:16 val. EDT Šią istoriją iš pradžių paskelbė WND naujienų centras (WND naujienų centras)-COVID-19 kilmės darbo grupė, susijusi su garsiu Didžiosios Britanijos moksliniu žurnalu „The Lancet“, iširo dėl jos ryšio su prieštaringai vertinamu tyrėju, kurio darbą dėl šikšnosparnių koronaviruso finansavo daktaro Anthony Fauci agentūra. Tyrėjas, Niujorke gyvenantis britų zoologas Peteris Daszakas, vadovavo „Lancet COVID-19“ komisijai, kol birželio mėnesį dėl aiškaus interesų konflikto neatsisakė šio vaidmens. Daszakas buvo vienintelis JAV atstovas Pasaulio sveikatos organizacijos komisijoje, kuri padarė išvadą, kad naujoji koronaviruso pandemija buvo natūralios kilmės. Tačiau vis dar atsiranda įrodymų, kad virusas buvo sukurtas atliekant pavojingus funkcijų gerinimo tyrimus, kuriuos jis padėjo vadovauti Uhano virusologijos institutui Kinijoje. Dabar Kolumbijos universiteto profesorius Jeffrey Sachsas, dabartinis komisijos pirmininkas,… Skaityti daugiau »

Life Site News

2021 m. spalio 4 d. Liliano Francko dokumentinis filmas „TrustWHO“ atskleidžia slaptą įtaką, kuri Pasaulio sveikatos organizacijai, keliančiai pavojų visuomenės sveikatai. 1948 m. įkūrė 61 valstybė narė, kurios įnašai iš pradžių finansavo organizaciją. PSO greitai įsiskverbė į pramonę. Billas Geitsas yra finansuotojas Nr. 1, remiantis PSO 4,84 mlrd. USD kas dvejus metus, daugiau, nei bet kurios valstybės narės vyriausybė. Tačiau Billas Geitsas prisideda prie PSO įvairiais būdais, įskaitant Bill & Melinda Gates fondą, taip pat GAVI, kurią įkūrė Geitso fondas bendradarbiaudamas su PSO, Pasaulio banku ir įvairiais skiepų gamintojais. Nuo 2018 m. Kaupiami Geitso fondo ir GAVI įnašai padarė Geitsą neoficialiu pagrindiniu PSO rėmėju, dar prieš 2020 m. Trump administracijos žingsnį sumažinti paramą organizacijai. „Politico“ rašė apie finansinę įtaką PSO… Skaityti daugiau »

Steve Jelsevac (Life Site News)

Kasdien vis dažniau matome didžiulį melą, kad dabartinės COVID infekcijos yra tariamai neskiepytų žmonių pandemija. Netikėkit. Remiantis naujais „Medicare“ duomenimis vienoje ataskaitoje, beveik 60 procentų neseniai hospitalizuotų COVID-19 atvejų buvo „visiškai paskiepyti“.
https://www.lifesitenews.com/news/breaking-60-of-covid-hospitalizations-in-older-americans-among-fully-vaccinated-govt-data-reveals/
Ontarijo gydytoja, tvirtinusi, kad 80 proc. ER pacientų, su kuriais ji susidūrė su „paslaptingomis“ problemomis, visi buvo dukart skiepyti, buvo priversta atsistatydinti.
https://www.lifesitenews.com/news/ontario-er-doctor-resigns-over-mandatory-vaccines-and-falsehoods/
Tai vyksta visur. Prieš daugelį mėnesių buvome įspėti, kad taip atsitiks. COVID infekcijų, rimtų reakcijų ir mirčių padaugėjimas visiškai sutampa su paskiepytų asmenų padaugėjimu. Šias mirtis ir sužalojimus sukelia pačios vakcinos, o gydytojams ir slaugytojams draudžiama viešai skelbti šį akivaizdų faktą.

Steve Jelsevac (Life Site News)

Daktaro Josepho Mercola knyga „COVID-19 ir pasauliniai plėšrūnai: mes esame grobis“. Privaloma tai perskaityti, nes tai atskleidžia tiek daug, kad tikriausiai negalėjote įsivaizduoti, ką išgyvenome šiemet ir pernai. Daktaras Peteris Bregginas ir jo žmona atliko milžiniškus tyrimus ir gavo neviešos informacijos iš daugybės aukštų ir įtakingų asmenų. Negaliu nusakyti, ką jie atskleidžia šioje knygoje. Įspūdis yra per švelnus žodis, ką suprasite, kai tik pradėsite tai skaityti.
https://www.lifesitenews.com/opinion/intimidate-and-overwhelm-the-global-predators-behind-the-covid-reign-of-terror/

Tiesa slypi anapus

Man patinka kai mokslo guzai tarpusavyje riejasi, tai vienintelis būdas jiems prasitarti ko šeip niekada nepasakytų.

Kraipom galvas,kas

čia atsitiko.Ar čia kova prieš virusą,ar kova,kad bet kokia kaina liktų Galimybių pasas?Neskiepyta žmona susirgo corona virusu,sirgo nelabai sunkiai,paskui ją susirgo ir skiepytas vyras,serga sunkiau.Tačiau jam pasakė,kad testuotis nereikia,netikrina jokia policija,kad būtų namuose.Gal jau taip mažinamas atvejų skaičius,norint parodyti,kad Gpasas veikia,tiesiog slepiant skiepytų atvejus?

Kis

anksciau po pasauli klaidziojo komunizmo smekla,siandiena itariu klaidzioja LGBT smekla.Juk si vienintele ranka ir vedzioja zioplius,kur tik uzsimano,kiek beprirasytu „epideminiu”mirciu,bet pasaulyje jos tokios menkutes,kai sulygini su tomis „menkutemis”Sis kosmaras sukeltas vienu metu ne be reikalo po visa pasauli?

M.Stankūnas meluoja

Daug kartų girdėjau, kad vakcinos tyrimai yra baigti. Deja, nepamenu tiksliai, bet tai konstatavo ar tai Dulkys ar Piš. Tai yra kartota ir žurnalistų. Sykį aiškina, kad – ne, tuomet klausimas: KAS PRISIIMA ATSAKOMYBĘ UŽ PRIVERTIMĄ SKIEPYTIS NEIŠTIRTAIS VAISTAIS? Jau 3 skiepą yra verčiama daryti? Suprantama, kas nori tegu tai daro, bet tokių nebus tiek daug.

Rasa

Dr. Rimas Jankūnas – tikrojo Lietuvos elito atstovas.AČIŪ JAM.STIPRYBĖS.

PASISKIEPIJĘS

ANTIVAKSERINIAI ANTIVAKSERIO JANKŪNO ,,TEORIJOS” KELIA TOKIĄ MINTĮ, KAD JAM IKI PROF. A. STANKŪNO….KAIP IKI MĖNULIO……MAN GĖDA, KAD TOKIE PSEUDOPROFESORIAI DARO DIDŽIŪLĘ ŽALĄ VALSTYBEI…..

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top