Dr. Rimo Jankūno dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui: nemokama edukacija farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais tiesioginiame eteryje

„Užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius vėl didėja, reanimacijos lovos ligoninėje baigia užsipildyti, sveikatos sistema kaista. Ką daryti?“ – trečiadienio vakarą tiesioginiame LRT eteryje dramatino laidos „Lietuva kalba“ vedėja Rasa Tapinienė.

Diskusijoje (ČIA) dalyvavo Kauno klinikų akušeris ginekologas Vytautas Abraitis, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos direktorė Neringa Čiakienė, Seimo LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas, skubios medicinos gydytojas-rezidentas Karolis Kilčiauskas, Sveikatos teisės instituto direktorius dr. Rimas Jankūnas ir Pakruojo ligoninės direktorius Vytautas Sudaris.

Laidai pasibaigus dr. Rimas Jankūnas savo „Facebook“ paskyroje paskelbė tokią žinutę:

Ačiū LRT už galimybę padiskutuoti laidoje „Lietuva kalba“.
Šeši dėstėme, kaip matome koronaviruso krizės valdymą iš skirtingų pozicijų ir ieškojome sutarimo. Manau, kad didele dalimi vieni kitus supratome.
Deja, vienas buvo atvykęs mitinguoti. Atsakau į įžeidinėjimą geranoriška dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui – siūlau 1 val. nemokamos edukacijos farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais. Viena sąlyga – tai turi vykti tiesioginiame eteryje.

Atrodo, LRT laukia išties „sunkus“ apsisprendimas: toliau brukti bravūrišką nonsensą „petį už laisvę“ ir kiršyti visuomenę neišmanėliškais sprendimais ar sudaryti sąlygas ieškoti supratimo, o jo pagrindu – ir sutelkto veikimo, kuris ne tik leistų įveikti šią pato situaciją, bet ir išlikti žmonėmis?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top