Du trečdaliai italų palaiko vyriausybės dekretą, susijusį su kivirču dėl migracijos

Italų buvo konkrečiai paklausta apie vykstančius kivirčus Katanijos uoste, kur suaugusiems vyrams buvo uždrausta išlipti iš nevyriausybinėms organizacijoms priklausančių gelbėjimo laivų.

Beveik du trečdaliai italų pritaria naujai išrinktos vyriausybės dekretui, pagal kurį humanitarinės pagalbos laivai turi palikti Italijos uostus po to, kai juos paliks labiausiai pažeidžiami migrantai, o sveiki suaugę vyrai turės likti laivuose.

Apklausa, kurią atliko rinkos tyrimų agentūra Eumetra pokalbių laidos Quart Repubblica užsakymu, parodė, kad 63 procentai respondentų sutiko su griežtu Džordžijos Meloni (Georgia Meloni) požiūriu, o 34 procentai nesutiko.

Žmonių buvo klausiama: „Vidaus reikalų ministras nusprendė laikytis griežtos linijos, leisdamas tik moterims ir nepilnamečiams išlipti į krantą ir prašydamas Europos valstybių (Ypač Vokietijos, kurioje buvo registruotas minėtas laivas) imtis atsakomybės už šiuos migrantus. Ar jūs sutinkate?“

Beveik trečdalis (32 procentai) visiškai sutiko, o 31 procentas sutiko iš esmės.

Žurnalistas Džiuzepė de Lorencas (Giuseppe de Lorenzo), rašantis laikraščiui Il Giornale, sakė, kad rezultatai rodo, jog „arba italų dauguma kaltinama ksenofobija ir rasizmu, arba kai kurie komentatoriai turėtų suprasti, kad priimti (migrantus) yra gerai, ir tai teisinga, bet tai negali virsti veiksmu be jokios tvarkos. Ir pirmiausia be taisyklių. Privatūs nevyriausybinių organizacijų laivai negali diktuoti valstybei jos migracijos politikos.“

Kivirčas tarp nevyriausybinių organizacijų ir Italijos vyriausybės įsižiebė šį savaitgalį, kai vyriausybė, iš pradžių atsisakiusi leisti humanitarinės pagalbos laivams, plukdantiems migrantus, surinktus Viduržemio jūroje, nuleisti inkarus Italijos uostuose, galiausiai davė sutikimą tiems laivams išleisti į krantą tik pažeidžiamus asmenis, t. y. moteris, vaikus ir ligonius.

Humanitarinės pagalbos laivų kapitonai, plaukiantys su Vokietijos ir Norvegijos vėliavomis, gavo nurodymą palikti Katanijos uostą su likusiais migrantais ir plukdyti juos į šalis – laivų šeimininkes.

Nevyriausybinės organizacijos laivo Humanity 1, finansuojamo iš labdaros fondo SOS Humanity charity, kapitonas vokietis atsisakė palikti Italijos uostą, o labdaros fondas tuomet ėmėsi teisinių procedūrų prieš Italijos vyriausybę dėl tariamai pažeistos tarptautinės teisės.

Meloni ir toliau laikosi rinkiminio pažado sumažinti imigracijos į Italiją lygį po to, kai nuo metų pradžios į šalį atvyko jau 82000 migrantų. Jei apklausos duomenys tikslūs, atrodytų, kad Italijos žmonės iš esmės palaiko jos administracijos pradinį atsaką.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

“tieSOS.lt – Lietuvos piliečių ir bendruomenių diskusijoms atvira svetainė”
______________________________
Taip deklaruoja ši svetainė. Bet tai MELAS.
Nėra atviras tas, kuris slepia savo adresą, telefoną ir bet kokius kitus duomenis apie save.
Jūs neprivalote būti atviri, bet jei deklaruojat kad tokie esat – tai jau kaip ir privalot.

Demokratiškausios apraiškos

Kai praeituose rinkimuose JAV numirėliai rinko pusiau numirusį, tai pagalvojau, kad čia yra įvairovės ir liberalios demokratijos galutinė pergalė. Tačiau klydau. Per šiuos pusiaukelės rinkimus į kongresą buvo išrinkti 2 numirėliai. Vienas 85 metų miręs spalio 9 d. ir viena negrė 93 metų mirusi spalio 25 dieną. Abu nuo demokratų. Slava USA, numirėliams slava. Za nami Amerika.

okbet 2022

Great article Lot’s of information to Read…Great Keep Posting and update to People..Thanks
http://www.okbetcasino.live

skirta Demokratiškausios apraiškos

esi rusų trolis iš leningrado? Išmanai JAV rinkimų procedūrą dėl prieš pat rinkimus numirusių kandidatų? Bus dėl numirusių pakartotini rinkimai, niekas ten nieko neapgaudinėjo.

klausyk

putintroli, pasivadinęs demokratiškiausiomis apraiškomis. Bukai tiki putinpropaganda, bet nežinai JAV rinkimų procedūros prieš pat rinkimus numirusių kandidatų atžvilgiu. Visada tokiais atvejais būna pakartotini rinkimai. Niekas nieko neapgaudinėja.

Procedurščikams išmanantiems

Bet vis tiek įdomus faktas. Jau nekalbant, kad numirėliams buvo 85 ir 93 m. Suprantu, kad demokratijos nei mirtis negali sustabdyti. Jei ir taip aišku, kad bus perinkimas, tai, kam tęsti tą komediją. Juk nemirė iš vakaro.

kacaptrlibanui

nerupi nei logika,nei tiesa,nei morale.Anyms svarbu pribegt ir prikakot i verdancia sriuba.Po to stebetis,…ajajai,nu kas taip galejo padaryt….

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top