Dvi reakcijos į nepatogų žurnalisto klausimą

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, šių metų gegužės mėnesį duodama interviu Latvijos nacionalinės televizijos laidai „1:1“, iš latvių televizijos žurnalisto Gundaro Rederio gavusi nepatogių klausimų, pasipiktino: „Jau trečias klausimas nesuderintas!“ Dar daugiau – Jos Ekscelencija pareikalavo tuos klausimus iš interviu iškirpti:

Kanados naujasis ministras pirmininkas Žiustenas Triudo (Justin Trudeau), gavęs iš žurnalisto nepatogų klausimą, nuramino šurmuliuojančius savo šalininkus primindamas jiems, kas yra žodžio laisvė ir laisva šalis: „Mes šioje šalyje gerbiame žurnalistus. Jie klausia „kietus“ klausimus – taip ir turi būti.“

Tada ministras pirmininkas atsiprašė žurnalisto už savo šalininkų elgesį ir paragino tęsti:

Премьер Канады и неудобный вопрос

А как бы лидер вашей страны отреагировал на очень неудобный вопрос журналиста?

Posted by Настоящее Время on Tuesday, October 27, 2015

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nabagė ta polikarpovna

tikro Lietuvos prezidento – oberpedofilo – marionetė ir žaisliukas ta nabagė mūsų polikarpovna 🙂

Jeigu yra konservinė statytinė

tai ir liks konservinė statytinė visiems laikams kaip ir niekšelis lansbergas.

stasys

Tokios viešos pamokos vienus moko o kitus ir skandina ..šiuo konkrečiu atvejų manau yra ko pasimokyti D.Grybauskaitės aplinkai ir Jai pačiai, neliečiamumas kuriamoje demokratinėje aplinkoje tokia migdanti fikcija kuri gali ir skaudžiai kąsti ..Gėda ? nėra ko čia gėdytis iš savo klaidų ,…visi mes jas darome .,..tik ne visi jomis pasinaudojame..Jei ateityje tokiu klaidų nebebus, tai bus ženklas kad judame į priekį teisinga kryptimi. O judėti reikia ..nes sustoti reiškia tik viena sugrįžti į pradžia . .:)
p.s. Juliau Jus kankina fobijos , o tai toks pat trukumas kaip ir šiame str. parodyti skirtumai .:)

ruta

Tokia ‘smulkmena’ per Grybauskaites interviu ir parodo butaforine demokratija , kuri egzistuoja Lietuvoje .

stasys

ruta ..rodimas ir matimas skirtingi veiksniai ..:) čia kaip su tomis vandens stiklinėmis ..

teisingai pasielgta

TIK TAIP IR TURETU ELGTIS,MUSU TAUTOS PREZIDENTE ,NEATSAKINETI I IS ANKSTO NESUDERINTUS KLAUSIMUS..JI ATSTOVAUJA LIETUVAI IR NETURETU PAGAL ZURNALISTUS V I E S A I SKALBTI SAVO APATINIUS.Tai nesiderina su jokia tokio lygio E T I K A

Dundulis

Tikrai teisigai Matrioška elgiasi. Kol su visais ją rinkusiais nesuderina klausimų, į nebalsavusiųjų už ją klausimus neatsakinėja. O kokie nors ten latvių žurnalistai už ją nei balsavo, nei balsuos.

Kad satytinė tai tikrai,

bet tik jau ne nabagė.

mama iš kaimo >teisingai pasielgta

Bent jau interviu paklausytumėt prieš kalbėdama apie grybauskaitės apatinius. Ji nesugebėjo atsakyti į klausimą, kokius Lietuvos krepšininkus mėgsta. Ne tuos mėgdama, būtų išdavusi Lietuvą ar purvą ant apatinių parodžiusi?

Julius Puras

Mes turime savo šaknis kurias nuolat turime prisiminti. Ar stasys bijo prisiminti savo šaknis?

Julius Puras

Ir dar stasy pas sovietus yra viešumo fobija. Ir dar stasy kur aš bijau sovietų? Man regis jūs neskirete fobijos nuo bekompromisiskumo. Jum stasy nereikia atsakinėti I mano klausimus. Eilini karta bekite I pasaluniskus krūmus ten ir sedekite. Jus stasy esate pats kalvis tos vietos kur norite būti.

stasys

Juliau pasinaudosiu patarimu ir nesiimsiu Tamstai aiškinti kokia čia nesąmonę parašėte, bet tik priminsiu ta patarle ,..apie katila ir puoda.. ji čia kaip niekad tinka 🙂

Julius Puras

Stasy jus esate hipokritas. Jus mane moralizuojate apie fobijas pats bijodamas pasirasyti savo vardu ir pavarde. Ir dar as noriu jusu stasy paklausti kokios mane fobijos kankina? Tikiuosi stasy mano klausimas jusu neisgazdins ir jus eilini karta i krumus nenersite kaip zuikis.

stasys

Jus perskaitėte str. ir pakomentavote jo fasadine puse ignoruodamas kita ,…paslėptąją . Sovietizmas, jo liekanos iš Tamstos sunkiasi tiek pat intensyviai ir matomai kiek visa tai pats pastebite D.Grybauskaitėje ..Ar tai turėtų stebinti ? Na ne, juk ir pats sakotės nepamirštas savo praeities, bet prie ko čia tas „bekompromisiškumas“ ? D,Grybauskaitė savo pirmo šimtadienio proga buvo tuo kaltinama, iš esmės tokia ir liko, o Jus Juliau ? juk Jus net nesusimastot kiek ‚grotestiškai‘ nupieštas to str. fasadas ..Visi puola kritikuoti piktintis , bet esme juk tas puodas ..kuris nemato, neanalizuoja, o gal ir neigia savo pačio trukumus –panašumus. Aukščiau nufilmuotas liberalas Džastinas Triudo, ta parodė aiškiai. Ta demokratija kuria pats žavitės visada turį dvi medalio puses ,.kuriu sąveika tarpusavyje ir… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Stasy jūs su Grybauskaite turite viena bendra bruožą. Esate neatsakingi.

Julius Puras

Stasy jūs taip ir nesugebėjome atsakyti už savo žodžius. Įvardinti mano fobijas tai dabar iklimpote I nauja bėda. Noriu jūsų paklausti koks sovietizmas veržesi iš manęs?

Pensininke

Grybauskaite tik tusciais zodziais kovoja su korupcija valstybeje, bet jos darbai rodo priesinga veiksma, skirdama i GP po viena sau lojalu kandidata. Dabar prokuraturoje tempiama guma su laikinu jos kareiviu Raulusaiciu, o kokybiskas bylu tyrimas nebutinas, teisesauga supuliavusi. Viesa paslaptis apie prasta visos teisesaugos darba, pradedant Siauliais.

stasys

Juliau aklo kurmio trukumai ,kam ta saulė ir jos šviesa ,kai galima skaitliukais suskaičiuoti svetimas ydas ir savas dorybes,…kaip ir boditės sovietiniais Grybauskaitės reliktais , bet pats linkęs mielai jais naudotis ,.pav. kritiką kokia esate linkęs naudotis , ne tik kad nesiūlo jokių išeičių keičiant situacija į gera pusę,.. bet dar ir veikia inkaru ta pačia aktyvia visuomene ,..pririšant ja prie senu stereotipų (KGB, sovietizmas,nuoskaudos). Koli jau neišeina visuomenei pasiūlyti kažko vertingesnio savo turiniu, nei ta sena sovietinė dainelė..“atvažiavo traukinukas ir išlipo vokietukas su …ir t.t „ tai ko gi Jus aplamai tada tikitės iš tos vargšės Visuomenės ? D. Grybauskaitė yra tas žmogus , kuris tinka Lietuvai čia ir dabar , bet ne rytoj ir busimai ateičiai ..o tai… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Stasy jūs ir toliau nesugebate atsakyti už savo žodžius. Jūs ir toliau nesugebate įvardinti jūsų įsivaizduojamas mano fobijas kaip ir nesugebate įvardinti koks sovietizmas verzesi iš menes. Dėl jūsų taremos sovietes etiketės Grybauskaitei jaigu ji buvo soviete ir mano akimis viduja ja išliko tai aš pilna moraline teise turiu tai įvardinti. Jaigu ji yra neatsakinga tai piliečiai turi pilna teise tai įvardinti. Ir dar aš tikrai nesutinku su tuom kad geriauses dabar Lietuvai keles I ateiti tai sovietizmo restauracija. Pasižiūrėkite stasy kas vyksta. Rebilituojami kgbistai, prokuratūra kurpe politines bylas piliečiams, teismai nuteisineja juos ir savo sprendimų ciniškai sovietiskai net paaiškinti nesiteike visuomenei. Ir tai yra Lietuvos ateitis? Po velnių tokia sovietine ateiti. Ir dar karta at galo noriu jūsų stasy… Skaityti daugiau »

stasys

Julius jei aš ‚verbališkai‘ atimčiau iš tamstos visa ta praeitį ..Jums linktų tik viena , šokti nuo tilto .. Vergui jo grandinės ne tik jo turtas,.. bet ir kūnas . Būtent ta Jumyse aš ir matau, vadinkite ta savo „…..“ folija kaip noryte,. bekompromisiškumu ar principingumu, pats baisiausias dalykas laukia dar ateityje, tas praeities grandines vienu ar kitu atveju vis tiek teks užkąsti ..peraugusi visa tai visuomenė Jus nustos klausytis… o tie kas šliaužė pasiūlys ta kita formatą ..kurio taip ir nerado tie kiti svajotojai .Žmonijos istorija tokiu pavyzdžiu jau ne viena turį ..jums geriausiai žinomas legendinis spartako sukilimas ..Kovoti su praeitimi nepasiūlius naujos ateities ..buvusio vergo klaidos Neisižeiskite Juliau, aš nelinkęs dalintis mintimis jei neganu iš tos diskusijos atitinkamo… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Kad aš nieko nesiulau stasy tai jūs sugalvojote. Jaigu aš stasy bekompromisiskai koneveikiu neatsakinguma tai mano siulimas automatiškai yra atsakingumas ir kur jus stasy matote manyje visa griaunancia revoliuciją? Tai reiškesi jūs stasy susikurete sau neteisingus įsitikinimus apie mane. Kodėl jūs susikurete sau neteisingus įsitikinimus apie mane nes sovietizmas neatsakingumas yra jums isamoninta vertybė ir viskas kas prieštarauja jūsų vertybei jūs bandote paneikti. Netgi susikurdamas sau neteisingus įsitikinimus.

nuomone

tai ar galima ja lyginti su jaunu,vakarietisku vyru.Ji matomai apie nieka nesusigaudo.O Putinas labai nepatokius klausimus atsakineja,vaiposi,kraiposi,bet atsakineja

stasys

– turbūt Jus teisus Juliau , aš perdėtai sureikšminau Tamsta, bet galvoje neturėjau kokios tai revoliucijos. Pokyčiai visuomenėje vyksta, tik ne visada jie pastebimi taip aiškiai kaip tos priemonės kuriomis bandome įtakoti ja pačia… vienu ar kitu klausimu .Jūsų atvejų dar ir ‘bekompromisis principingumas tam pačiam valdžios neatsakingumui’,. tampa dalimi tos pačios valdžios siekio įtakoti visuomene, taip kaip naudojasi ta pačia išraiškos forma ir galutiniame rezultate nesiūlo jokio kito formato (sprendimo) tik ta balta ir juoda vertinimą. ..kuris nieko bendro neturi su realiu gyvenimu .

Julius Puras

As tikiuosi jus stasy supratode kad patys didziausi revoliucionierei ir griovikai buvo ir liko sovietai. Valstybes valdime kompromiso buti negali. Respublikoje visu valdininku ir valdzios jau pradedant Grybauskaite pozicija ir ju manimas visais valstybes givenimo klausimais turi buti viesai zinomas. Jus satsy sakote nieko nesiulau o ka siuliti jaigu valdzios pozicija visuomenei nera zinoma? Jaigu valdzia kaip sovietlaikiu nuo zmoniu atsitverusi propagandos ar dabar taip vadinama viesu rysiu siena? Kaip galima stasy ka nors siuliti jaigu nevyksta joki viesi nuomoniu pasikeitimai? Ir toja sviesoje jus stasy neturite moralines teises ant manes pykti kada as sakau kad Lietuvoje vyksta sovietizmo restauracija. Ir vieta to sovietizmo restauratoriu yra Grybauskaite. Jaigu Grybauskaite galvoja kad atsitverti nuo visuomenes propaganda yra normalu tai nera normalu… Skaityti daugiau »

stasys

Grybauskaitė ta Grybauskaitė ana ,..na pasibaigs ta Jos kadencija , kažkas kitas užims Jos vieta. Kas keisis ? Nežinau aš kaip tik jau kuris laikas stebiu tokį gana keista reiškinį , kai pati valdžia skatina visuomene reikštis ..burti kažkokias iniciatyvas ..rodyti daugiau dėmesio vidaus šalies reikalams ..Visos tos iniciatyvos , atkurta šauktinė kariuomenė, naujas socialinis modelis, pokyčiai darbo santykiuose ir finansų sektoriuje per paskutinius metus, o čia dar metų pradžioje „sisteminės“ partijos puolė jauninti savo įvaizdžius , pasiūlant visuomenei kitus politikus iš savo tarpo …na negali neparodyti kokia linkme viskas krypsta ..Aš galvočiau kad tik aklas žmogus viso to nepastebį .. Todėl darau prielaida , kad tai nukreipta į tas likusias posovietinio paveldo temas ,…kurios tikrai nepuošia Lietuvos . Viena… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Tai yra mitas sukurtas psiaudo liberalu kad valdzia nieko neduoda. Lietuvoje tas mitas nuolat kartojamas jau tapo stereotipu. O taip valdzia duoda ir turi duoti. Nebutinai tai turi buti materealus dalykas. Tai gali buti ir atsakymai i klausimus. Bukite stasy teisingas sau ir pasakykite kad „valdzia duoda” jus matote materilu daikta? Jusu toks matimas yra psiaudo liberalu darbas. Apie taremas partiju inecetyvas tai jos tik i viena laimeti rinkimus ir kuo daugiau savo zmoniu apdovanoti valdzia. Kaip pavizdi G.Landsbergisir jo inecetyva kad pradeti isjudinti Lietuvos akademinius pajegumus Lietuvos gerbuviui kurti. Nors prie sirdies dek tokia inecetyva ar stasy? Bet tai yra demagogija. Nes akademine Lietuvos visuomene sei dienai ira ibauginta ekonominiu ir politiniu intersu grupuociu. Stasy jaigu nori kaska pasiuliti… Skaityti daugiau »

stasys

Na ne visai ta turėjau galvoje ,kas link to kad valdžia kažką duoda ,..tai greičiau nėra poreikio iš jos ką nors gauti ir imti ..Taip kaip visumoje ji (valdžia), kaip pats minėjote , yra įtakota įvairiausių interesų grupių ,…kas visiškai logiška prie tokios santvarkos .Nereikia stebėtis kad jos sprendimai kai kada būna abejotini .Daug didesnis blogis ne jos daromos klaidos ir nenoras dalintis su visuomene savo mintimis , o toks praito dešimtmečio social. demokratins ‚kumečio‘ sindromas kai sprendimai valstybėje daromi atsižvelgiant į politines gaires, bet ne ekonomines išeinant iš nudienos poreikiu ..Tai paaiškina kaip tokios gana skirtingos ideologinės partijos kaip social.demokratai ir Tėvynės sąjunga tampa vienu ideologiniu kūriniu . Toks suvienodėjimas Lietuvai jos raidai ,.nieko gero nežada . Atitinkamai norint… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Taip taip jusu samoneje buvo materelus dalykai kuriuos duoda valdzia. Neleis man meluoti jusu matereali Lietuvos vizija. As tai vadinu psiaudo liberalumu. Sakote stasy kad jums is valdzios nieko nereikia bet juk tai yra netiesa. Jums reikia kad valdzia jums duotu ir jus jos prasot. Kad ir leidima kad galetumete sukurti ta materija. Kaip tie leidimai kurti materijom duodami. Paimkime Masiuli ir jo valdzia susisiekimo ministro kedeje. Klausimas kodel Lietuvoje tokios brangios teises vairuoti automobili? JAV vairotojo pazimejimo gavimas ieina i vidurines mokiklos programa o suaugusems issilaikiti teises galima pasiruosti paciam ir tai tekainuoja keles desimtis doleriu. Kodel taip yra? Nes psiaudo liberalams reikia sukurti materija. Tai butu pavizdys kodel zmonems save pasivadinusiems Lietuvoje liberalais reikia valdzios kuri jiems turi… Skaityti daugiau »

Julius Puras

„perdalinimas bendro pyrago kuria tik apgaulinga įsitikinimą jog Lietuvoje galimas dar didesnis kažkoks socialinis teisingumas” man regis stasy kad jus platinate politines ir ekonomines grupuotes kurie save vadina liberalais (as juos pelnytai vadinu psiaudo liberalais) demagogija. Jus pats stasy nepriklausote tai grupuotei? Po Masiulio paimame kad ir Simasiu. Jis pradejo privacem verslui kuris uzsema vaiku prieziura dalinti pinigus. Ka galvoju kad zemesnese tos grupuotes lygiuose tai yra as turiu mintyje narius, yra plaunamos smegenys.

stasys

Atsakymas į klausimą turėtu skambėti ,kad to reikia siekti , o ar bučiau matyt priklausytų nuo noro savyje matyti tuos pokyčius .Bet jei vertinti tokį klausimą iš materialisto pozicijų , tai reikštu utopija , juk čia svarbus ne koks tu esi o kaip tu to siekį .. to savo sąžiningumo, tiesos ir nuoširdumo ..Aš nelabai didelis tų sričių žinovas, bet nuoga tiesa apie žmogų tikrai nėra tokia graži ir viliojanti kokia bandote čia pateikti kaip siektina tikslą . Bet kokios visuomenės pamatas esti šeima, o su ta tiesa susidūrę žmonės santuokoje, kaip statistika rodo, didesne dalį tu santuokų sugriauną. Galiu sutykti su Tamsta tik dėl vieno liberalizmas ..kaip toks ..smarkiai pratrina žmogaus moralines ribas ir tai leidžia atsirasti tiems pokyčiams… Skaityti daugiau »

Julius Puras

O taip tai yra utopija tik kodel jus ta utopija „zmogus nieko negali prasyti is valdzios nes valdzia nieko neduoda” jus darydamas stasy moralini spaudima bandote primesti kitiems? Apie mela o taip liberalai drasko akis kad zmonems valdzia nieko neduoda bet pateke i valdiza pinigais pamalonina privacias strukturas tesiok visos visuomenes akyse. Kur cia morale? Matote netik tiesa kuria civilizacija bet ir morale o bandymas ja apieti (tas kas musu nenuzudo daro mus stipresnius) tai yra civilizacijos griovimas.

Julius Puras

„.Juliau reikia bijoti ne tu buvusiu komunistu ar kaip mes vadiname sovietinio paveldo, ” as ju ir nebijau tik ar jus sestumete prie vieno stalo su ziurkemis arba tarakonais, stasy? Turbut ne. Tai cia yra lygie tas pats as su tokeis sovietineis zmonemis kaip Grybauskaite prie vieno stalo nesedeciau.

stasys

– tik todėl Juliau nesėstumėte kad Jūsų tikslas Jums tarnauja skydų slėptis ,.o ne išeitimi kažko siekti tauresnio .Piktas ir nuo to pavargęs niekada negeneruoja siektinų idėjų …kurios butų suprantamos aktyviai visuomenei ..Juk Jus Drąsos kelio narys ,o tos partijos padėtis labai aiškiai parodo kas nutinka kai sustojama pusiaukelėje ..suabejojant eiti toliau ar ne ..galu gale imkite mazuronio pav. jo atkaklumas kada nors tikrai DP pasiteisins ..(nepriimkite to už pykta kritika) .

stasys

ir dar visada save skaičiau per dideliu moralistu kitiems aiškinti kas gerai o kas ne, bet kažkodėl niekada tokios asociacijos (tarakonai,žiurkės) į galva nešaudavo ..juk jei negerbi oponento..netgi tokio kuris nemaloniai primena praeitį ..be to sunku bus rasti sau vietos pačiam…dauguma musų iš tos terpės kilę .

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top