Džihado ekspertas: „Liaukitės – priimdama pabėgėlius Europa importuoja pilietinį karą“

„Voice of Europe“ | 2018 balandžio 10 d.

Palestinos–Belgijos džihado ekspertas Montasser AlDe’emehas pareiškė rimtą įspėjimą Europai. Interviu olandų laikraščiui „De Telegraaf“ jis teigia, kad priimdama pabėgėlius Europa iš esmės importuoja ir pilietinį karą, rašoma voiceofeurope.com.

AlDe’emehas tiki, kad Europos politikai yra naivūs, kai kalbama apie masinę imigraciją, Islamą ir nepavykusią integraciją. Jis pataria sustabdyti pabėgėlių srautą teigdamas, kad Vakarų Europa „importuoja pilietinį karą“ pridurdamas, kad „pirmiausia turime žinoti, ką reikia daryti su tais žmonėmis, kurie čia jau yra“.

„Mūsų vakarų visuomenėms kyla pavojus jau vien dėl to, kad vis daugiau atstumtų žmonių“. Kaip žmogus, dažnai dirbantis su moksleiviais Briuselyje, jis pastebi: „šie vaikai fiziškai gyvena čia, bet mintimis jie dažniausiai gyvena viduramžiuose“.

AlDe’emeh‘as pataria tėvams „ruošti savo vaikus gyventi mūsų pasaulietinėje visuomenėje“. Pasak jo, vaikai jau dabar gyvena tarp dviejų pasaulių, ir, ieškodami tapatybės, jie neišvengiamai susiduria ir su radikaliomis islamo ideologijomis.

Nors tokios ideologijos visiškai prieštarauja tam gyvenimo būdui, kurį renkasi didžioji dalis vis gausėjančios Vakarų Europos musulmonų bendruomenės visame žemyne, vis dėlto ir AlDe’emeh‘o prognozės apie pilietinį karą yra daugiau tikėtinos, nei norima manyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Europos Vasalitetas vykdo nusikalstama politiką – nori pakeisti europiečius kitais kaip ir lietuvius kitais. Žodžiu, atlaisvinti Lietuvos teritoriją kam?

Europos islamizacija...

Euroglobalistai – tai musulmonams „naudingi idiotai“, kuriais būtų labai kvaila nepasinaudoti. Aišku, kad musulmonai nėra kvaili, todėl jie mielai ir naudojasi euroglobalistų protiniu bukumu.

Jules

Visa tai prasidėjo po Vokietijos susivienijimo, nes nereikia leisti vėl konkurentei atsigauti. Konkurentai visada galabijami – tiek valstybės konkurentės, tiek UAB-ai konkurentai, tiek pavieniai žmonės, pavienės asmenybės konkurentės, visi tie, kurie gali sudaryti konkurenciją Europos Vasalitetui ir jo paskirtiems žmonėms. Va, islamizacija, Islamo invazija ir pilietinis karas Europoje ir padės vėl nusodinti konkurentę Vokietiją, apskritai Europą, todėl mums niekas neleis atsitiesti, atgimti ir pradėti kilti, progresuoti – leis tik nunykti. Niekas neleis Lietuvoje niekam pradėti stabdyti mūsų tautos, Mūsų valstybės nunykimo. Tautos turi išnykti, išgaruoti kaip dūmas, anot Maironio, kad vėl suklestėtų Sovietija(Globalija) su savo sąjungininkėmis. Kad tai nepasikartotų – reikia žudyti vardan Taikos ir pseudo Žmogaus teisių ar Pseudo Mokslo, siūlyti užmėtyti Vokietiją bombomis kaip vienas ir siūlė ne… Skaityti daugiau »

Komentatorius

Kas domisi futbolu, tie žino, kam priklauso masiškiausio Europos sporto – futbolo
didžiausius biudžetus turintys klubai (Anglija, Ispanija, Prancūzija,…).
Juos supirko arabai…
Arabai turi begalę pinigų ir jau nebežino, kur juos dėti.
Dabar pinigus naudoja futbolui, paskui naudos etninių europiečių naikinimui.
Taigi, broliai Lietuviai – Tegyvuoja Lenkija.

Rusai kelia

bangas islamo valstybėse,kad anie plūstų į Europą.

švarkelis

o mes importuojam ukrainiečius.
jie dirba už pusdykę.
todėl algų nedidinsim, mokesčius kelsim ir lai viskas brangsta.
tuo būdų išeksportuosim likusius lietuvisus naxren.
nes privalome įgyvendinti kubyliaus Vyziją-2030.

Ką,

2030 metais jau turi nebelikti lietuvių Lietuvoje? Čia toks Kubiliaus ir jo kuosų kariaunos planas? Abejoju ar Jūs čia tiesą sakote? Tikrai nemeluojate? Prašom patikslinti savo nuomonę?

to Rusai kelia

Gal SOS ar Ledo degtinės šįryt įkalei? Gal ir mūsų opozicijai Vakarų liberalai ginklų pametės, kad galėtų nuversti valdžią ir šalį griuvėsiais paversti kaip Siriją?

Ar Lietuva ir Europa

pasiruošus Babelio bokšto griūčiai?Gal jis negrius,jei bus atsigręžta į krikščionybę ir tautų teisę būti savimi?Ar rasis tiek išminties?

to  Ar Lietuva ir Europa

Kai Babelis grius – Lietuvą pasiglemš Žečpospolita. Gi matote kaip elitas ir inteligentai stengiasi vardan Žečpospolitos.

> Rusai kelia

„Rusai kelia bangas islamo valstybėse,kad anie plūstų į Europą.“
Tamstai pritariu, pastebėdamas, kad tokiu atveju globalizmo entuziastai (su A.Merkel priešakyje) turėtų būti užsimaskavę Rusijos agentai, nes tiek vieni (Rusija), tiek kiti (globentuziastai) Europos islamizaciją stumia pirmyn.

Pikc

O tuo tarpu Anglijoje…
Alach-babachas pabandė savo „mersu” sutraiškyti pėsčiąjį, o jį pagavus, paaiškėjo, kad jis yra… jau teistas teroristas „su stažu”, kuo ramiausiai gyvenęs tarp britų: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5633415/Driver-ran-pedestrians-head-jailed-12-years.html.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top