Edmundas Jakilaitis prisipažino: per „violetinę istoriją“ ir jam buvo grasinta

Siūlome skaitytojų dėmesiui ištrauką iš „Žinių radijo“ laidos „Greiti pietūs“. Laidos vedėjo Algio Ramanausko kalbinamas Edmundas Jakilaitis, be kita ko, ne tik prisipažino, kad jis yra žurnalistas profesionalas ir „jau seniai“, bet ir prisiminė faktą, kaip per „violetinę isteriją“ jam buvo grasinama. Tiesa, kaip tikras žurnalistas profesionalas, daugiau iki šiol slėpto nusikaltimo aplinkybių jis nepaviešino.

Kalba netaisyta.

Visos laidos galite pasiklausyti ČIA.

Ramanauskas. Pakalbėkime dabar apie Kedžio, violetinę istoriją. Ar buvo jums, kaip žurnalistui, sunku žiūrėti į tai, kas vyksta žurnalistikos pasaulyje tuo metu, nes, mano galva, buvo labai daug melo ir neteisybės – ar jūs sutinkat su manim?

Jakilaitis. Buvo labai daug melo, buvo labai daug neteisybės ir apskritai ta visa istorija… aš net esu patenkintas, turbūt, kad visa tai įvyko, nes apnuogino daugelį žmonių. Aš nekritikuoju menininkų, kurie, na, jų neįžeidžiant, bet daugelis jų neturi kritinio mąstymo, dažnai susitapatina su tam tikrom idėjom palyginti lengvai ir taip toliau… Jautresnės sielos žmonės, jie kažkaip kitaip reaguoja, juos sukrėtė ta pasakėčia apie prievartaujamą motinos mergaitę, taip, kaip buvo kalbama… Aš asmeniškai jau seniai, manau, išmokau į dalykus, kurie vyksta Lietuvoje, žiūrėti per tam tikrą atstumą, nesusitapatinti su jokiom idėjom, politinėm organizacijom, kažkokiom veiklom ir taip toliau, žiūriu į tai tiesiog kaip į darbo objektą. Man tai buvo tiesiog žurnalistikos dalis: aš vieną dieną turėdavau studijoje Stankūnaitę, kitą dieną – Venckienę, ir abidvi eidavo, nes aš tikrai nerodžiau emocijų toje istorijoje ir nekariavau nė vienoje pusėje.

Ramanauskas. Tai jums visiškai nuoširdžiai yra didelis pliusas.

Jakilaitis. O dėl daugelio kitų dalykų, kur buvo vienas televizijos kanalas susiangažavęs į vieną pusę, kitas televizijos kanalas susiangažavęs į kitą pusę, ir tą užsiangažavimo įspūdį sukurdavo viso labo du trys prodiuseriai ar vedėjai, kurie dirbo skirtinguose kanaluose, jie asmeniškai kovojo kažkokį karą. Ir apskritai, kai žurnalistai tampa kažkokiais kareiviais, jie nori įveikti kažkokį drakoną nesiskaitydami su priemonėmis – man atrodo taip liguista, taip nenatūralu, ir apskritai, tai yra visiškas žanrų maišymas.

Ramanauskas. Marmalas.

Jakilaitis. Marmalas, neturintis nieko bendra nei su žiniasklaida, nei su žurnalistika, nei su sveiku protu, kritiniu mąstymu ar [su] bet kuo, kas turėtų asocijuotis su žurnalistu. Tai istorija tokia liūdna kalbant apie visą žiniasklaidą apskritai, bet gera, bent jau man, kad nukrito daugelis kaukių, ir, tiesą sakant, dabar, mąstydamas apie tam tikrus žmones, kaip man juos vertinti, aš dažnai pagalvoju, apie tai, kaip jie jie atrodė tos istorijos kontekste, ką jie darė tada, ar jie buvo šalti profesionalai, kaip, pavyzdžiui, policijos vadovybė, ar ten dar kažkas, tuometinė…

Ramanauskas. …vaiko teisių apsauga…

Jakilaitis. … vaiko teisių apsaugos tarnyba, kur vaiko teisių apsaugos kontrolierė, kuri dar ir dabar dirba, ar ne? Ar dar kiti pareigūnai, kurie įrodė tuo metu, kad yra šalto proto profesionalai, nepaisant to, kad juos vadino pedofilais, iškrypėliais, ten kažkokiu klanu ir siuntė jiems kažkokias dovanėles su užuominom ir taip toliau. Manęs irgi yra paklausę kažkada, vienos iš pusių atstovai: „Edmundai, juk tavo tėvai gyvena tokiu ir tokiu adresu, ar ne?“ „Oooo, – galvoju, – nieko sau!“

Ramanauskas. Koks jausmas?

Jakilaitis. Keista. Tėvam to niekad nesakiau.

Ramanauskas. Čia kartą buvo jums gyvenime?

Jakilaitis. Tokia labai aiški užuomina. Taip. Prieš laidą.

Ramanauskas. Akivaizdus grasinimas, visiškai.

Jakilaitis. Visiškai. Sako, „Edmundai, juk tavo tėvai gyvena…“ ir pasakė tikslų adresą. „Nieko sau, – galvoju, – klausykit, įdomu“. Tai, aišku, tą nuleidau negirdom, tėvam nieko nesakiau, bet labai labai įdomi buvo užuomina.

***

Daugiau apie Edmundo Jakilaičio žurnalistinį profesionalizmą skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijoje:

Propaganda „visuomeninėje“ TV: kaip E.Jakilaitis „moderavo“ debatus

Iš propagandos frontų. A.Siaurusevičius meta prieš Žygaičius sunkiąją propagandos artileriją

Iš propagandos frontų. LTV žaidžia „teisę žinoti“

Iš propagandos frontų. Pasitraukus „Chevron“ lietuviai gali „nugaišti iš neturėjimo ką valgyti ir kuo šildytis“

Putinėjančios Lietuvos vaizdelis: Prezidentūroje – Konstitucijos dienai skirta diskusija

Aušra Maldeikienė: Kai „jakilaičiai“ nesitrynė televizijose, mūsų diskusijos buvo absoliučiai kitos kokybės

Liudvikas Jakimavičius. Dočio patarimas rinkėjams, kaip balsuoti

Kam praverstų D. Grybauskaitės auka, arba ko nežino E. Jakilaitis

LRT debatų laidoje E. Jakilaitis įžūliai melavo, o D. Grybauskaitė tam pritarė

N. Puteikio rinkimų štabas prašo paneigti LRT debatų vedėjo E. Jakilaičio melą

Dėl akiplėšiško E.Jakilaičio melo LRT neatsiprašė visuomenės

Kodėl R. Juknevičienė ir E.Jakilaitis bijo diskutuoti su Jonu Kronkaičiu?

Rasai Juknevičienei – etiketo pamokos

Andrius Dzidolikas. Laisvai spaudai Lietuvoje – nuosprendis myriop!

Zigmas Vaišvila. Politinis Antano Guogos verslas – „Atsilyginsime už balsus!“

Kas mūvi „Baltąsias pirštines“?

Andrius Švarplys. Pilietinė žurnalistika teisinėje valstybėje?

Dočio sveikinimai

Paskutinieji debatai dėl paskutiniojo referendumo

Ką pamiršo R. Juknevičienė gelbėdama D. Grybauskaitę

Giedrius Alasevičius. Pagiriamasis žodis E. Jakilaičiui, paniekos – D. Kuoliui ir P. Šliužui

Mūsų elito veidai ir „Veido“ elitas

Andrius Dzidolikas. Laisvai spaudai Lietuvoje – nuosprendis myriop!

Iš propagandos frontų. LRT ir E. Jakilaitis pratrūko: kodėl koalicijoje „Garliavos rėksniai“?

Edmundas Jakilaitis: „LRT dalyvauja informaciniame kare“

Liutauras Stoškus: E. Jakilaitis elementariai nesupranta, kas yra savivalda

L. Slušnys guodžiasi E. Jakilaičiui ir E. Žiobienei: Mane stebino prievartaujamiems vaikams skiriami vaistai

Andrius Švarplys. Taip gali elgtis tik menkysta

„Dėmesio centre“ – naujasis Darbo kodeksas

Jonas Nairanauskas: „Jeigu pilies gynybą išduoda vadai, pilėnai ginasi viduje“

Povilas Gylys. Žurnalistika – kilni profesija. Jeigu…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reikejo

Ūsą studijoje krūtine užstoti gal butu neuzverte

nabagas tas jakilaitis

visokie violetiniai: kuoliai, svarinskai, sadūnaitės grasino nabagui jakilaičiui.
bet pas jį železnaja čekistinė zakalka – nepasidavė.
molodec tovariščius jakilaitis !!!

 Mida

Vargšelis, vargšelis jakilaitis…

Jakilaičiui

netiesa, kad „violetinėje istorijoje” buvote nešališkas. Žiūrint iš šalies taip neatrodė.

deja

tovarišč E.Jakilaiti, violetinė istorija dar nesibaigė, nors ir daug kas to norėtų, todėl dabar jie trimituoja ir klijuoja etiketes, kad tai tebuvo išgalvota ir t.t. istorija. Iš tiesų daug kas neskiria kur melas kur tiesa, vienas tokių esate ir jūs p.E.Jakilaiti.

je je..

kažkoks Jakilaitis, vaidina kažkokį profesionalą, nors šioje istorijoje nebuvo atliktas joks išsamus žurnalistinis tyrimas…

je je..

.. o vaikų teisių apsauga sėkmingai tebedirba… net mėtant vaikus į šulinius… jei ir toliau taip dirbs, kaip dirba nepajudinamoji teisuolė Žiopienė, gal taps masiniu reiškiniu?

a ja jai

Grasino mat jam…kaip juokinga …net nemanau ,kad jis zurnalistas…net liet tv isvis nebeziuriu nuo tokiu veikeju.

kawianskas bachūras pragydo

Jakilaitis viename interviu yra pasakęs,kad darbą palieka už namų durų.Tuo viskas ir pasakyta.Bachūras tiesiog „užkalinėja šaibas” ir visokie „lochai”,trukdantys jam tai daryti,yra „gaidžiai”.Kawiansko(nepainioti su kauniečiais!) pasaulėžiūra.Blogai tik,kad tokio mentaliteto nešiotojai iškelti į nuomonės formuotojų pozicijas Lietuvoje.Čia jau ir Tautos tragedija.Bus įdomu pažiūrėti į visų tų ypatų reakciją po kurio laiko,kai išlįs tiesa.Nusišnekėjimo perliukai:visokie „aš nežinojau” ir „aš to nesakiau”,arba „aš-ne aš!”,yra užtikrinti.Bet dabar,patikėkite,jie apie tai tikrai negalvoja.

stasys

šou yra šou ..ko čia gilintis , bejeriukai iš anekdotų serijos „čia priėjo petkia ir tarė”.

kas gali paneigti jog

po penkių metų kas nors gali prisiminti kaip jam ar jai grasino koks nors jukškiaulaitis

Julius Puras

Jakilaitis yra neobjektyvus kaip ir Ramanauskas. Abudu yra vienpusiški ir priklausantis nuo savo įsitikinimų. Tai yra nieko bendra su žurnalistika neturintis asmenis. Jakilaitis pastovus iš propagandos frontu dalyvis tiesose o Ramanauskas net iki tokio lygio nedatraukia. Ramanauskas galėtu dalyvauti iš savo įsitikinimų brudimo visuomenei frontų.

Julius Puras

Nevientik Jakilaitis ar Ramanauskas. Jų yra labai daug liaučiai monikos laurinkai pumpreckytės ir t.t. Ir visi jie nuolat turi prisiimti pedofilijos istorija dėl to kad jų sąžinės nėra švarios. Jie nuolat neobjektyvei kartodami pasakojimus apie pedofilijos istorija bando save įtikinti kad jie pasielgė teisingai ir jų sąžinės švarios. Jie yra pasmerkti save įtikinėti ir vengti akistatos su tiesa visą savo gyvenimą. Apsigyvenę moralineme šiukšlyne sielos ramybės niekados neras.

...

Nu kagi,galimai po keturiu metu turesime dar viena „liudininka”kuriam buvo grasinta.Iki siol tylejo,taciau dabar prabilo.Tai ko gero galimai gerb. Venckienei gresia dar vienas nusikaltimas.O gal ne ji grasino???Cirkininkai,slykstu…

veidai geltoni

galvos nuplikę
kas jūsų grožės
senobinės likę

bjaurūs tipai

Greitas nulis

Po nuobodžių Ramanausko nusišnekėjimų,vedant renginius,žmonės nustoja ten lankytis.Kalbant jam artimu nusikaltėlių žargonu,Ramanauskas pats daugina save iš nulio.Jis save pasmerkė bukų TV laidų,visokių kvailų nukopijuotų šokių ir dainų projektų vedimui,nors tokių nesąmonių auditorija yra pagrindinis jo kandžios kritikos ir patyčių objektas.Ką gi,miltukai kainuoja nepigiai.O Jakilaitis-tai pilkas karjeristas ir ištuštėjusių kaimų močiučių „mandras autoritetas”.Girdėjau,kad Jakilaitis dar nuo LNK laikų turi krūvą įsipareigojimų policijai už neišrašytas baudas ir protokolus.Nieko siaubingo ten,pagrinde,greičio viršijimas ir vairavimas išgėrus.Na dar būstą remontavosi „chaltūrščikų” pagalba,nesumokant jokių mokesčių nei valstybei,nei „Sodrai”.Čia dar tada,kai sienos suskilinėjo.Pamenate? Ne vienintelis jis toks,bet Matonių klanas priminė jam skolas atėjus laikui.
Va čia tai grasinimai ir žmeižtas! 🙂 Viešajame transporte tokių paskalų neišgirsi,čia jau Rusijai dirbti reikia,kad tai sužinoti. 🙂

vai me

Pirmosios GMO aukos. Tai baisu, kada vietoje galvų ,išauga kulnai.O gal, nauja „Zika” viruso mutacija?

vargseliai

Patys rezisuoja,patys meluoja,patys provokuoja ir patys sau grasina o kalti z m o n e s !Gal sakau n e b e j u o k i n k i t!Jug negali teisesauga a m z i n a i dengti nieksus ir jiems paklusniai tarnauti klastodami bylas?

jo....

Jiems ne tik grasina,bet juos ir smaugia ju pati juoda sazine.Taip jau Dievulis o ne zmones yra sukures.Kiekvienas uz smulkiausias klaideles ir paklydimus 100% anksciau ar veliau suves saskaitas su savo sazine!Gal…Kedziams bus iskelta dar viena baudz.byla uz tai kad kai kurie pedofilu gynejai nebegali uzmigti naktimis del juodos sazines.Gal….bus uz tai apkaltinta Venckiene ir Kedziai?

kazkokia isterija

is to Jakilaicio – „pasake tevu adresa” – grasino ir net tevu neispejo, kad pasisaugotu?! KO? Iki kokio lygio nusirito Lietuvos ,,zurnalistai”?! jakilaitis- tipiskas Stalino laiku trijules atstovas, o gal ir gebelsas. Dar ir siandien prisimenu jo zvilgancia plike, plienines akis ir pati zurnaliuga, lyg pasiutusi suni, kuris tuoj tuoj ir nutruks nuo lenciugo – taip jis puole Venckiene, o su Stankunaite tai beveik ciulbejo, kaip lakstingala, kur kumeliukus pjauna.T.

VaidasVDS

Pašnekėjo du bachūriukai, bandydami apgauti tiek save, tiek kitus.
Ar apgavo?
Vargu bau.
Kas apgaudinėja save, tas gavo dar vieną porciją „raminamųjų” nuo Ramanausko ir Co. Kas ieško tiesos, to lengvai neapgausi.
Yra viena dvasinė tiesa, bylojanti apie tai, kad žmogus gali patirti dvasinę sielos mirtį, dar būdamas gyvas. Bet apie tai gali tiksliai žinoti tik pats Dievas. Žmonės gali tik spėlioti. Todėl galima tik manyti, kad jeigu jau žmogus sugeba apgauti save galutinai, tai ir Dievas tokį apleidžia galutinai…

nuomone

vargšai ,besieliai berniukai,jums dar viskas ateitį,nespjaudykit į vandenį,kurį gali tekt išgert,jūsų tik pagailėt galima…

Tas plikutis

svajojo,kad E.Kusaite pasodintu i kalejima.Jo svajone neissipilde.Vargselis is sielvarto pagelto.

kche kche kcheee

Susitiko du vaf liais apskrete elyto sarginiai shunys…pasikalbėti.

Daktaras Aiskauda

Štai kaip atrodo užaugusios ZIKOS VIRUSO pažeistos galvos.

Karma

Po ilgos sunkios ligos mirė ROZOVAJA POPA.
Va,tau ir simuliuok savo mirtį.
Tas pats laukia ir šių pridurkų.Gal jų vaikus ar anūkus pratrauks koks neegzistuojantis klaninis pedofilas poilsio stovykloje.

dėmesio į Jakilaičio žodžius

jis pasakė: ” Manęs irgi yra paklausę kažkada, vienos iš pusių atstovai: „Edmundai, juk tavo tėvai gyvena tokiu ir tokiu adresu, ar ne?“ „Oooo, – galvoju, – nieko sau!“.

Jakilaitis sako:…”vienos iš pusių”…, jis juk nepasako, kurios pusės. Tėvų neįspėja, rodos, policijos apsaugos tėvams neprašė, vadinasi, tos pusės, kuri grasino, jis nebijo? Tai kuriai pusei visgi jis tarnauja? Kuriai? Bet žurnalistas turi tarnauti teisingos faktinės informacijos skleidimui. Ką šituo sakiniu norėjo pasakyti Jakilaitis? Kad žurnalistams grasinama? Lauksim tęsinio. Nesmerkim Jakilaičio nei viena pusė, nes jis nepasakė svarbiausio dar…

Moksliukas

atvirus ar uzsleptus grasinimus reiketu viesint iskart ir pranest. Negi liudys kaip zalumynas po keleriu metu..? Kai prireiks kazkam? Jee

TAMPLIJIERIUS

TAI NUO KADA DABAR ŽURNALISTAS „SU PAGARBA „KALBA APIE PAREIGŪNUS KURIE TIPO VEIKĖ NEPRIEKAIŠTINGAI IR BUVO „ŠALTO PROTO PROFESIONALAI”?TAI KĄ MATĖ IR SUPRATO PAPRASTI ŽMONĖS IR KAS KITAIP ATRODĖ ŽURNALISTUI YRA VISIŠKAI NEADEKVATU IR NIEKAIP NEGALI PANAIKINTI KALBAS APIE TOKIŲ ŽURNALIŪGŲ NEŠALIŠKUMĄ.ŠALIŠKUMAS TOKIAME REIKALE ATSIRANDA TIK IŠ ASMENINĖS NAUDOS ARBA BAIMĖS ,ARBA PASLĖPTOS AISTROS PVZ.IŠKRYPĖLIŠKOS.ŠTAI JUMS IR SUSKALDYTA LIETUVA NESKAITANT TŲ KURIE STOVĖJO PO MEDŽIU…ARBA GULĖJO…

Matomai ZIKO VIRUSO

Daktarai jiems nedegnozavo vaikysteje:)O gal daktarai dar tokio viruso nrt neatpazino.Ir uzaugo vyrai su ziko viruso simdromu nesuprantami,nusisnekantys, niekaip neatskiriantys gera nuo blogo:)

to Karma

smalsu kas ta ROZOVAJA POPA?

Įdomu

ar vyksta mėnesinė nukvakusių „menininkų” akcija Daukanto a.? Ir kodėl tie „menininkai” nepaišo penio kad pagerbtų Garliavos mergaitę? Gi mergaitė tai paišė.

Ugnė Kurvytė, Nykštukų tvirkintoja

Leiskite mane pas nykštukus.

hmmmm

Menininkai neturi kritinio mąstymo? O šitie, atsiprašant, turi? Geriau neturėti tokio ‘kritinio mąstymo’ – prisitaikėliško, konformistinio, apgailėtino,linkstančio ten, kur moka pinigus, priima į savo nomenklatūrinį tarpą, bet likti žmogumi.

Tadas

čia siamo dvyniai?

ruta

Kaip tuoj pasakecioje ..Gaudys ima interviu is kito ..,na, kadangi abu skaito save ‘zurnalistais’ , tai ,kaip sakoma seniausia pasaulio profesija Lietuvoje klesti sistemineje ziniasklaidoje, Saurovizijoje , politikoje ..

nuomonė

Pasakė, kad jam grasino , bet nepasakė kas grasino , ar violetiniai ,ar pedofilai. Ar prisimenat, kaip užrištom akim pas Stankūnaitę ir pagrobtą mergaitę buvo vežamos dvi seimo ponios? Įdomu , kas joms grasino , jei jos ten pamatė „rojų” ir viešai kvaksėjo apie „laimingą” mergaitę? Ar ne tie patys grasintojai?Ir aš nė kiek neabejoju, kad žurnalistas nėra kvailys, kad jis ,augindamas savo vaikus, nesuprastų, kad 4m. mergaitė apie sysalus , kremus nekalbės , jei to pati nematys. Aš nemanau, kad žurnalistas nesuprastų, kad tėvas pats ,neva,”tvirkinęs” dukrą,niekada nesikreips su 200 laiškų į TIESĄ. Kas šiandien grasina tiems ramanauskams-jakelaičiams , jei jie gali ir toliau analizuoti „gerai” dirbančių vaikteisių darbą , nežinant kas padaryta su ta mergaite- Lietuvos mažaja kaline.

Du peliukai

kalbasi, kad jų „Marmalas, neturintis nieko bendra nei su žiniasklaida, nei su žurnalistika, nei su sveiku protu, kritiniu mąstymu ar [su] bet kuo, kas turėtų asocijuotis su žurnalistu”.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top