Edvardas Čiuldė. Artėja laikas, kai Rusija bus prijungta prie Mongolijos

Praeitą kartą klausiau – kur Rusija pasidės po karo?

V. Putinas yra dar didesnis magas nei Koperfildas, kuris geriausiu atveju sugebėdavo pradanginti pastatą, kai savo ruoštu diktatorius sugebėjo pradanginti visą didžiulę šalį kaip moralinį vienetą ir tarptautinės teisės subjektą. Tačiau net ir tokia Rusija kaip fizinė realybė išlieka, todėl ir kyla klausimas – kur reikės padėti tą Rusiją po karo? Neužkasi anosios po žemėmis su visu gyvu ir negyvu imperijos inventoriumi, ar ne?

Jeigu kas nors matėte Rusijoje vykstančius kasinėjimu, nepagalvokite, kad rusų motinėlė Rusija jau pradeda kasti sau kapą ir ruošiasi laidotuvių apeigoms. Greičiausiai tokie kasinėjimai pasimato, kai Rusija, pastūmėta profesionalaus žudiko ir istoriko mėgėjo V. Putino, bando prisikasti prie savo istorinių šaknų, prisiliesti prie ištakų. O dabartinės Rusijos ištakos yra ta pati Aukso orda, kuri įgalino Moskoviją tapti periferiniu politinės galios centru. Aukso orda yra auksinis Rusijos laikas, kai valdžia buvo labai aiškiai apibrėžta chano leidimu valdyti, perduodama iš rankų į rankas, be jokių ramybę drumsčiančių revoliucijų ir svetimų ruso sielai žaidimų rinkimų teise.

Aristotelis sako, kad daiktas įgyja tobulumą, kai jis užima savo prigimtinę vietą kosmoso hierarchijoje.

Tas pat būdinga ir atskiram žmogui, kuris yra laimingas, kai sėdi savo vežėčiose.

Ilgai ieškojusi, bet neradusi vietos Vakaruose, tapusi nelaiminga, Rusija turi šansą atgauti ramybę sugrįždama prie ištakų, atkurdama genetinį aljansą su Aukso ordos istorinės atminties paveldėtoju.

Mongolija šiandien yra demokratinė šalis, todėl po karo ta šauni šalis galėtų tapti demokratiniu Rusijos regentu. Niekam kitam nesinorės teptis rankų, o Mongolija, jausdama istorinę atsakomybę už Aukso ordos veiklos nenumatytas pasekmes, gali dar kartą pabandyti Rusijai suteikti labiau civilizuotą formą, sukišti žudiku virtusį džiną atgal į uzboną.

Aukso ordos Rusijoje giliai ieškoti nereikia, užteks nutrinti išorinį papudravimą ir pasimatys ta pati Aukso orda, poeto žodžiais tariant, su kruvinomis nuo arklienos lūpomis.

Galiausiai mongolai atpratys rusus nuo vodkės ir išmokys gerti kumysą, kas savo ruožtu atves į visuotinės taikos įsigalėjimą.

Toks yra baltos kumelės sapnas.

***

o gloria!

kažkas

gi

nesukaupęs

sąmonės

dar

laipo

po medžius

jau pasibaigus

laikui

kažkur

mongolijoje

4 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paulius

Gal ponui Čiudei, vis tik, labiau turėtų rūpėti prie ko bus prijungta Lietuva (nors jau ir taip aišku) ir kas jai nutiks. Nes toks įspūdis, jei nebūtų Rusijos ponas Čiuldė nusigaluotų iš ilgesio ir temų stokos. Nejau jis išties mano, kad šie svaičiojimai (a la sąmojis) „Rusijos klausimu“ turi kokią prasmę (ypač greta straipsnio „europos valstybės gimimas“)? Tai jau diagnozė…

Šmuilai

Tovarišč Šmuila, tyliai sėdėkite savo palatoje ir nerašinėkite komentarų. Sanitarai jau įspėti, tuoj įeis į vyr. gydytojo kabinetą, nuneš patį nuo darbinio ligoninės kompiuterio, sugirdys išrašytus raminamuosius ir bus jums palaima bei rojus…

step by step

labai realistiškas scenarijus burliokų „kultūrai” . Jie tikrai NIEKADA nepritaps prie civilizuoto pasaulio nors minimaliai.

Paulius

Kalbi apie tą „civilizuotą pasaulį“, į kurį mus kiša raskevičiai ir armomašiai su pišais priešaky? Žinai aš taip pat prie jo nepritapsiu

Paul Casimir

Magadane tikrai pritapsi. Ar Laptevų jūros pakrantėje.

blue yellow zov marinie

…cemodan vakzal,ka jau siteipooooos,tavarisc paska biezumiec.

edvardas čiuldė: rusai ateina - laikas linksmintis
Prašalietis

Lansberginio durnių laivo palatos sanitaro priežiūros netekęs „intelektualas”, lengvai „gali nustatyti kam tik nori jo prigimtinę vietą kosmoso hierarchijoje”. Pažiūrėjęs į Rusiją, Čiuldė be didelių pastangų gali „prijungti Rusiją prie Mongolijos”, jos „ordos ištakų”… Belieka laukti kada „prijungęs prie Mongolijos Rusiją”, „nesiskundžiantis gyvenimu” su senąja Čiuldiene Čiuldė, prisimins savo neilgai trukusį „seksualinį gigantiškumą su buvusia dvigubai jaunesne meile”,ir lansberginio durnių laivo palatoje, visų pidarjotinių pacientų džiaugsmui, „pamatys geopolitinį reikalą prie Lietuvos prijungti nesigenderinusią” JAV… Tokiu būdu lansberginio durnių laivo dar neišsivaikščioję runkeliai „galiausiai atpras” nuo pirmavimo pasaulyje ar Europoje pagal savižudybes, skurdą, susirgimus tuberkulioze ir sifiliu, išgeriamos „vodkės” kiekį, išsivaikščiojimo ir išmirimo mastus…, o jungtinėje Lietuvos – JAV super puper hiper valstybėje, savo ruožtu, JAV bus išgelbėta nuo narkomanijos, genderizmo,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…apsepes jietis vel pirmauja savo glupstwomis….nepralenkiamas durnysciu ir slykstybiu maratono prizininkas,komsomoliec,udarnik sasalistycieskogo truda…

Prašalietis

Salomeikės „intelektuale”, nebūk kaip Grybauskų Dslytė „patriotinis fui”, pasakydamas jog tu būtum prieš, kad Čiuldė,prisiminęs savo „seksualinį gigantiškumą”, atidžiai pasižiūrėtų „kur yra kieno prigimtinė vieta kosmoso hierarchijoje” ir prijungtų Rosieją prie jos „ordos ištakų” Mongolijos, o po to prijungtų ir JAV prie LIetuvos- „amerikės lietuviškų ištakų”.. Juk berods Kalinauskas kovojo, liejo lietuvišką kraują, amerikės pilietiniame kare už šiandieninę gender šmender amerikę…

blue yellow zov marinie

…dslyte,as jietiskai da nepramokau,todel,tiesiai sviesiai paklausiu….tai tau bybys nestovi…ar kaip.Eitum tuei pas sexopatologa ar ka…

Prašalietis

Ką ir kaip tu po salomeikės ir VU pajėgi savo komentaruose parašinėti palyginus su Čiuldės straipsnelyje dėstomu „intelektualiniu seksu prigimtinių vietų kosmoso hierarchijos peripetijose”, tau yra bejėgis padėti net ir geriausias lanssberginio durnių laivo „seksopatologa ar ka…”, kad ir kiek pas jį besikreiptum, kaip ir nepadės jokia „viagra”, kad ir kokią dozę prarytum…

K чужакy

Pамсы попутал, tovarišč „prašaliecis”. O jei jau toks esi „seksualiai sunerimęs”, vazelinas tau į rankas ir žengte marš raskevičiop. Būgnais atsisveikinimo maršo nieks nemuš.

blue yellow zov marinie

…jo,geriau ir nepasakysi….

Prašalietis

Pagaliau pradėjo lysti Čiuldės pastatytos į savo „pirminės kosminės hierarchijos vietą”- ” prie savo ordos ištakų Mongolijos prijungtos Rusijos” prabundantys 75 metams įslaptinti buvę KGB informatoriai. Tik tokie, 32 metus „be vazelino tratinami”, bet kol kas vakarų civilizacijos galutinai neįveikti lansberginio durnių laivo „raudonskruosčiai” proto homoseksualai, gali kremliškai ir putiniškai burnoti ant vietinės LGBT, nepadoriame fone minėti atstovaujančio seime Raskevičiaus pavardę, ne iki galo pamilti kitas vakarietiškas vertybes… Vokiečių bundesvero brigada tikrai nevažiuos ginti Lietuvos nuo rusiškų ordų sužinoję, kad Lietuvoje po 32 metų vakarietiško homocivilizavimo dar užsiliko tokių kremlinių proto homoseksualistų..

dezinfekcija

 Tamstos pasirodymas visados prismardina eterį prišutusių autų išsivyniojimo kvapeliais. Tikriausiai ne aš vienas tokiu atveju jaučiu psichologinę prievartą būti uždaroje erdvėje  šalia iškrypėlio, kuris nusprendžia viešai išsikrapštyti  savo nešvarias ertmes.  
Ką mes esame tokio blogo padarę, kad turėtume stebėti – kaip kgb jefreitorius  išsivalo savo  kanopas?
Tai, ką dabar pasakiau neturi nieko bendro su  kito žmogaus nuomonės toleravimu ar netoleravimu, o yra atsisakymas taikstytis  su patologijos pasidauginimu.
 Dezinfekcija būtų gerai, bet dar geriau – detoksikacija.

Prašalietis

Bičiuli, matomai, nuo 2004 jautiesi iškrapštytas iš savo ” prigimtinės vietos kosmoso hierachijoje”, todėl prisiuostęs nuo 1940 iki 1990 metų tuometinių „tautinių” kvapų niekaip nepripranti prie vakarų vėjų čiabuviams nešamų naujų progresyvių kvapų.. Išeik nors retkarčiais iš lansberginio tvarto , pamatysi kiek daug realus pasaulis turi nuostabių kvapų.. Yra aišku, kad 75 metams užkonservuoto lansberginis tvarto „tautiniai prišutusių autų” kvapai yra neįveikiami vakarietiškom „dizinfekcinėm priemonėm”, tad vienintelė priemonė tau yra išsivaduoti „iš jausmo psichologinės prievartos būti uždaroje erdvėje”, jei bijai išeiti iš tvarto, tai bent pradžiai praverk tvarto vartus, įkvėpk nors kiek tyro oro, nes tavo būsenoje vargu ar padės „dezinfekcija, detoksikacija, denacifikacija… Belieka tau „padrąsinimui praverti tvarto duris” iš širdies pasiųsti -” nuoširdžius linkėjimus pasveikti ir pasiūlyti pasiklausyti savo… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…na,cia tai p.Edvardas nukalbejo…..rasieja reik ne uzkasti,o,priesingai,….iskasti.Zemes vezt i Europa…nebebijotumem vandens kilimo…da i javus,likuti Afrikon.Ten afrikaneriai turet darbelio,nebelakstytu po svieta.O iskasta rasiejuska uztvindyt vandeneeeeliu,kacapai virstu ixtiandrais ir gyventu kaip zuvys,uzaugtu zabtai ir uodegos..svietui nebekiltu bado gresme,galima but juos gaudyt tinklais,malt i pasara ir sert tuos pacius afrikaaaanerius.Isivyrautu sviete ….harmonija.Mongolai tegyvena savo iprastini gyvenima,ka jau cia kistis,toli anys.

stasys

Gerai parašyta . Bet matote i Mongolija pirmiausiai reikia vežti jų moteris ir ten jas pratinti prie tu istoriniu šaknų paveldo ir pirminės teisės kas turi jas dulkinti . Išdidžiu mongolų kraujo pėdsakas genuose tiek sumenko jog liko tik tas pagrindas europietiško nevykėlio kuriam nepritapus vakaruose savo laiku teko po truputi vis stumtis į rytus iki pat laptevu jūros . Iš kitos pusės autoriau pačioje šiandieninėje ‘xuilososijoje’ ne kiek daugiau tu tikru kacapu ir jei išmetus tuos kurie nė lašo neturi to slaviško ju taps ne kiek daugiau ir tu pačiu ukrainiečiu . Vergai visada sparčiau dauginosi , tik seniau buvo efektyvesnė ju gimstamumo reguliacija , didvyriu tautos ne taip sparčiai dauginasi kaip tos slaviškos ar iš afrikos ir tai… Skaityti daugiau »

tep tep

durak ir mongolijoje durak

daugiau nežinau

Jambul Jabajėv spustilsia s gor.
Brosil pitj kumys,načal pitj kagor

VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”!

TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS IŠ PAVOGTŲ IŠ SNORO BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGŲ PASISTATĖ UŽUPYJE SAVO ŠEIMAI NAMĄ, KOLEKCIJAS SUSIPIRKO IR MUZIEJŲ ATIDARĖ! ŠLYKŠTUS TIPAS, VAGIS IR AFERISTAS. TAIGI, VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”!…..

stasys

varyk iš čia snoroni bambalini .Str. tema ne apie tavo vištas ir ju gaidį . 🤔

blue yellow zov marinie

…jo.

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top