Edvardas Čiuldė. Atsilikėlio žodis Post scriptum

Jeigu mes juos vadiname pažangiečiais, jie mus – atsilikėliais. Ko daugiau norėti?

Tiesa, mes juos pravardžiuojame pažangiečiais, progresyvistais su didele doze ironija, jie mus apšaukia atsilikėliais labai tiesmukiškai, su teisuolišku įniršiu, nenumatydami jokių išlygų.

Štai Artūras Tereškinas straipsnyje „Atsilikėlių Lietuva“, publikuotame lrt.lt interneto dienraštyje, tą ir porina, išsakydamas savo netramdomą įniršį, kaip pastebi jis pats, iš homoseksualo pozicijų, drauge leisdamas nežinantiems, jeigu tokių dar yra, suprasti, kad Lietuva – tai prakeikta atsilikėlių žemė.

Tiesa, visais laikais būdavo krūvos atsilikėlių, tačiau mūsų laikų atsilikėliai, tarkime tie, kurie lieka užstrigę prigimtinės šeimos sampratoje, neva yra blogiausi iš blogiausių, nes jie neatgailauja dėl savo atsilikimo, nesimuša į krūtinę, nesibarsto galvų pelenais, kaip to pageidautų teisuoliškas pažangietis A.Tereškinas.

O dabar pasvarstykime tokį tragikomišką klausimą – kaip me galėtume pabandyti įveikti savo atsilikimą, žengdami koja kojon su pažangiaisiais epochos vėjais, stengdamiesi nepavėluoti į didžiąją pažangos šventę? Ar dėl tokio tauraus uždavinio privalėtume atsisakyti savo seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės, tautybės? Tačiau ką dabar daryti, jeigu savo kūne jaučiamės patogiai, beveik komfortabiliai, kol neužpuola ligos, ar tokia savo nuosavo kūno tolerancija yra kažkoks fiziologinio atsilikimo ar net apsigimimo apsireiškimas?

Savo ruožtu aš pats daug pretenzijų LGBT bendruomenei neturiu, kartas nuo karto išdrįsdamas paprašyti, kad, gindami savo interesus, jie neprofanuotų tokio išskirtinio Vakarų civilizacijos iškovojimo kaip žmogaus teisių samprata ir atsisakytų homoseksualios pasijos populiarinimo bendrojo lavinimo mokyklose tarp nepilnamečių. Jeigu pastarojo pageidavimo mūsų bendrapiliečiai homoseksualai ir jų lobistai pažangiečiai vis dėlto neišgirstų, norėtų jį apeiti, tai reikštų, kad jungtinės pažangiečių pajėgos, taigi tokie mūsų bendrapiliečiai išpažįsta atvirkštinę pažangos sampratą, su šūkiu „pirmyn į praeitį“ siekdami pakartoti kraštutinai liūdną senovės Graikijos precedentą.

Senovės Atėnuose berniukai nuo 7 metų pradėdavo lankyti gramatines klases, kur buvo mokoma skaitymo, rašymo, aritmetikos, muzikos, o nuo 12 – 13 metų jau mindavo takelius ir į vadinamąją palestrą, skirtą fiziniam lavinimui. Visoje senovės Graikijoje buvo išplitusios vadinamosios gimnasijos, kurias dažniausiai lankydavo 13 – 15 metų berniukai. Žinia, senovės Graikijoje skirtingais laikotarpiais atskiruose miestuose-valstybėse buvo ir kitokie pirminio augančios kartos mokymo ir lavinimo mokyklų tipai, tačiau išdrįskime pripažinti bent kartą garsiai tai, kad to meto Graikijos ankstyvojo lavinimo mokykla apskritai buvo apspista, kitaip nepasakysi, dėdžių-pederastų, skandinama žiauriai suvešėjusios tarp to meto graikų pederastijos praktikos.

Kai kurie tėvai, siekdami apginti savo vaikus nuo įkyraus priekabiavimo pakeliui į mokyklą, pristatydavo juos palydėti augalotus vergus, vadinamus pedagogais, t. y. vaikų vedžiotojais, tačiau, nežiūrint statomų užtvarų, vaikai buvo viliojami meilikavimais, brangiomis dovanomis, papildant tokį verbavimą visuomeniniu įsipareigojimu vėliau pasirūpinti pirmųjų politine karjera.

Kaip jau ne kartą buvo sakyta, tokį politinių mainų tipą negailestingai išpeikė Sokratas, o krikščionybė kodifikavo kaip sunkią nuodėmę.

Neslepiantis savo homoseksualios orientacijos garsusis prancūzų filosofas Michelis Foucault daugiatomiame veikale Seksualumo istorija aptaria tokį masinį pavidalą senovės Graikijoje įgijusį pederastijos reiškinį. Garbė šiam autoriui, nes jis nevynioja nieko į vatą, detaliai nusakydamas gėdingą vaikų tvirkinimo arba, kaip rašoma, meilikavimo berniukams senovės Graikijoje subkultūros, tuo metu įgijusios masinį ar net totalinį pavidalą, ypatybes. Nesinorėtų tikėti, oi kaip nesinorėtų mums tikėti, kad ir mūsų bendrapiliečiai, lietuviško kirpimo pažangiečiai deda pastangas sugrįžti į tuos laikus, kai bendrojo lavinimo mokyklos buvo tapusios pedofilijos židiniais, kai buvo tiražuojama nuomonė, kad nuožmus vaikų tvirkinimas yra visiškai normalus, krašto klestėjimą ir politinio gyvenimo tęstinumą užtikrinantis dalykas.

Lrt.lt interneto portalas neabejotinai yra tapęs pažangizmo Lietuvoje forpostu, aukščiausiąja pažangizmo tribūna. Pažangizmas čia neretai įgyja forsuotų idėjų pavidalą, tapdamas sutirštėjusios konsistencijos pažangizmo krekenomis.

Jau kartą turėjau progą atkreipti dėmesį į tai, kad kitas žinomas pažangietis šiame portale yra išsakęs pasiūlymą valdžiai apriboti nepažangiųjų (?) Lietuvos sluoksnių raišką kariniu policiniu būdu, iškalbingai nutylėjęs paskutiniuoju momentu logine seka iš pateiktų pasamprotavimų besiperšančią išvadą, kad neva jau laikas būtų steigti koncentracijos stovyklas. Tačiau mintis buvo aiški ir taip, kad didžioji Lietuvos dalis turėtų tapti getu su pažangiečiais pasivadinusiais geto prižiūrėtojas ir nuomonių formuotojais.

Būtų nuodėmė nutylėti, kad ir aš esu siuntęs keletą savo neutralios tematikos straipsnelių šio portalo redakcijai, susilaukę vietoj atsako paniekos kupinos tylos. Norite tikėkite, norite ne, tačiau yra tokia neatsiliepimo į laišką tyla, kuri pulsuoja neapykanta ir panieka.

Nesakau, kad nesulaukiau redakcijos dėmesio dėl to, kad už savo anksčiau skelbtas ir nesušukuotas reikiamu būdu pažiūras esu įtrauktas į juoduosius sąrašus, greičiau yra taip, kad esu lengvai kiekvieną kartą atpažįstamas kaip atsilikėlis, o ko iš tokio norėti, ar ne?

Galiausiai leiskite man gerbti ir mylėti Lietuvos homoseksualus, ne mažiau kaip ir kitus tautiečius, nes mus skiria tik toks menkas dalykėlis kaip supuvusio kūno įnoriai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Spalio 7, 12 valandą, Kudirkos aikštėje prie vyriausybės, v_i_s_o_s profesinės sąjungos rengia mitingą. Apie tai optv va čia nuo 1:47:22
https://www.youtube.com/watch?v=SioK9Td09T0
o rytoj dar detaliau apie tai kalbės profesinių sąjungų atstovai optv “Teisingumo registre”.
Kada Lietuvos žmonės pasakys Ingridos Šimonytės vyriausybei gana yra gana?
Dalinkimės žinia.
_______________________________________________
Sukilimas
Lietuva – Tvirtovė

T0mas J.

Papasakokit, Nacionalistai Susivieniję, kaip jums atiteko portalas Tiesos.lt?
Įkurtas 2012 metais, kai partija Nacionalinis Susivienijimas dar nebuvo gimusi.
https://rekvizitai.vz.lt/imone/tiesos_lt/ pateikia informaciją, kad egzistuoja tokia įmonė
Asociacija “Tiesos.lt”
įregistruota 2021-11-30 adresu: Vilnius, Vydūno g. 12-23
asociacijos pirmininkė Ramutė Bingelienė, telefonas +37061573934, įm. kodas 305946178
Nurodoma, kad įmonės tinklapis yra štai toks: https://tiesoslt.com/
bet jis neveikia.
Paaiškinkite, kaip tiesos.lt tinklapis pakeitė savininką ir kodėl neveikia tinklapyje esanti nuoroda “REDAKCIJA”? Kam slėpti informaciją, jei viskas įvyko švariai, skaidriai ir teisėtai?
Neaiškumai gimdo įtarimus.

T0mas J. cituoju tiesos.lt medžiagą

Redaktoriaus žodis Laisvūnas Šopauskas 2012 m. rugpjūčio 29 d. 8:56 Sulaukęs Daukanto aikštės bičiulių bei Lietuvos Sąrašo partijos aktyvistų pritarimo, ėmiausi darbo – steigti tiesos.lt svetainę. Pagal sumanymą, tiesos.lt yra neįprastos partijos – Lietuvos Sąrašo – neįprasta svetainė. Panašiai kaip Lietuvos Sąrašas nėra partija, skirta narius prastumti į valdžią, tiesos.lt svetainė nėra skirta populiarinti partiečius. Ši svetainė yra atvira įvairių pažiūrų autoriams ir jėgoms, sutariantiems dėl būtinybės kovoti už demokratinės Respublikos atkūrimą. Svetainė sieks skatinti piliečių ir bendruomenių diskusijas bei tarimąsi visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais. Svetainėje laukiami straipsniai, informaciniai pranešimai, politiniai komentarai, skelbimai apie renginius ir vaizdinė medžiaga. Bendradarbiauti kviečiami autoriai iš didžiųjų miestų ir regionų. Informacinei blokadai ir dezinformacijai televizijoje ši svetainė priešinsis Aikštės TV laidomis. Nepretendavau tapti… Skaityti daugiau »

>    2022-10-4 20:39

Ir ką duos Kudirka? – „ES yra nustatytos tokios taisyklės, kad elektros energiją galima įsigyti tiktai per tarpininkus”

32: 51 „… dėl to kad ES yra nustatytos tokios taisyklės, kad elektros energiją galima įsigyti tiktai per tarpininkus, Slovakija yra priversta parduoti (nugi jis vaizdžiai pasakė,) elektros energijos kažkokį vienetą už 100 eurų o iš tų pačių tarpininkų nusipirkti už 500 eurų…”
„Ar ir po E. Masko pasiūlymo mes vis dar nesirūpinsim savim

https://youtu.be/bm4mMSgua70

Kudirka ES taisyklių nepakeis, Šimonytė dirba pagal ES taisykles. Ateis kiti – kiti dirbs pagal ES taisykles.

stasys

tame sudėtingame laikotarpyje reikia turėti ir drąsos nepamesti pasirinkto kelio , būti nuosaikiu ‘progresyviam’ pasaulyje nenoromis esi save pasmerkiamas būti už paraščių tu naujovių . Naujos idėjos visuomenei naujos jos vystymosi kryptis siaurina ta vertybini matomumo lauka , kuriame natūraliai nelieką ‘ netelpa’ tai kas tik vakar buvo naujovė ir mes tuo mėgavomės. Iš esmės nėra bėda papildyti visuomene naujomis idėjomis nauju požiūrių į problemas , jei jos nesiaurina esamu vertybiu , bet kaip autorius teisingai pažymi niekas ir neklausia ar tu to nori ar tam pritari . Paraštės savaime tave palieka už tos ribos už kurios visuomenė ‘progresyvi’ mato tik kartuves prie Seimo .. ir tai ne nugara skubančio į priekį .. tai greičiau STOVINTI visuomenės dalis kuri abejoja… Skaityti daugiau »

Tomui J

..SPRENDZIANT IS KOMENTU,NEVERTA KREIPTIS I GARBUJI Skaitytoja…

Polis

Bravo Edi. Labai trūksta tokių straipsnių.

Kis

Tereskinai gali buti ramus,Graikojos jie cia nesukurs,greiciau patys nes kudasiu.Tai tik tiek,nes juju strenos gan silpnos pavergti tikraji lietuvi ne pidryla.

erialis

E.Č. mano, kad jis avangardas…

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top