Edvardas Čiuldė. Iškrypėliai, bet ne tie…

Karas Ukrainoje kaip niekados anksčiau parodė, kuo skiriasi agresorius nuo užpultosios šalies, kuri gina savo nepriklausomybę, laisvo tautos vystymosi ir žmogiškai oraus egzistavimo sąlygas.

Savo ruožtu, kaip atrodo bent man, kultūrinių karų samprata taip pat yra ne iš piršto laužta, o tokiame kare labai aiškiai išryškėja agresoriaus ir užpultosios pusės pozicijos.

Be jokios abejonės, šiandienos pasaulyje vis labiau įsismarkaujančio kultūrinio karo agresorius yra vadinamasis leftizmas (labai apytikris terminas), o aukos vaidmuo bandomas įpiršti daugumai iš mūsų, net gerai nežinančių, kas dabar staiga atsitiko, kodėl mes esame spraudžiami į kampą, apribojami, stumiami į gyvenimo paraštes. Dabar vėl prasmingas tampa kažkada Alfonso Svarinsko retoriškai užduotas klausimas agresoriaus tyrų pusei, neturinčiai sugebėjimo atsiliepti: kam mes trukdėme, dirbdami žemę, augindami savo vaikus, žaisdami krepšinį, kodėl kažkas panoro išstumti mus iš mūsų prigimtinės vietos?..

Niekados nesu pavadinęs iškrypėliais homoseksualių asmenų jau vien dėl tos priežasties, kad ne mano reikalas yra tai, ką žmonės veikia už uždarų miegamojo durų laisvu suaugusiųjų sutarimu. Kitas dalykas, žinoma, yra tai, kai tokias miegamojo paslaptis žmones kartais pernelyg įkyriai viešina miestų aikštėse (tai dar pusė velnio) arba jau karnavalų pavidale atsiduoda ekshibicionistinio šėlsmo miestų gatvėse potraukiams, neretai nuvedantiems į orgazminį šėtono pagarbinimą.

Tačiau net ne čia yra pakasta šuo. Ogi nepavargsiu kartodamas diena iš dienos, kad LGBT bendruomenė mūsų padangėje yra tik struktūriškai organizuota patrankų mėsa vadinamojo leftizmo, kartais pasivadinančio pažangizmu ar dar kitaip, pradėtame tautų ir žmonių užpuolime, siekiant dekonstruoti žmogaus esmę ir sunaikinti tautas, tokiu būdu šturmuojant paskutinius humanistinės ideologijos gynybos bastionus.

Taigi, jeigu norite, štai čia dabar galime apturėti galimybę pirmą kartą struktūriškai apibrėžti vadinamąjį pažangizmą (leftizmą) labiausiai patogiu negatyviu pavidalu: tai yra išplėtota teorija ir technologinė praktika, siekianti išnaikinti humanizmo kaip nelygstančios žmogaus vertės ir orumo ideologijos paskutines liekanas.

Romualdas Ozolas kaip visados buvo toliaregis pranašas, dar tuo metu, kai tik stiebėsi pirmieji tokio naujojo totalitarizmo želmenėliai, nacionalizmą pavadinęs šiuolaikiniu humanizmu.

Kaip LGBT bendruomenės lėlių teatras, vadeliojamas naujojo totalitarizmo, pasivadinusio pažangizmu, yra nukreipiamas prieš laisvę, demokratiją ir ypač humanizmo ideologiją?

Dabar tik aklas tikriausiai dar gali nepastebėti, kad vadinamojo leftizmo vadinamoji kova už seksualinių mažumų teises galutinai sukarikatūrino anksčiau Vakarų kultūros savitumo savotiška emblema buvusį žmogaus teisių konceptą. Kaip išaiškėjo, pažangizmo prikelta sukarikatūrinimo taktika yra ne mažiau puikiai nei liepsnosvaidžiai veikianti naikinimo taktika. Dabar, po tokio žmogaus teisių koncepto išniekinimo, jau tarsi ir lengviau jiems yra blokuoti žodžio laisvę, atstatyti cenzūrą arba jau tiesiogiai imtis raginimų, kad neva atėjo laikas policinėmis karinėmis priemonėmis susidoroti su oponentais, šios žemės autochtonais.

Tačiau ir tai yra tik žiedeliai, kai šaknelės išties slypi kiek giliau.

Savo nelengvos jaunystės metais didžiausią dėmesį skyriau tyrinėjimams, leidžiantiems įsitikinti, kad tik krikščionybės išpurentoje dirvoje galėjo pradygti ir subujoti demokratijos kultūra, dar paprasčiau tariant, pripažinti, kad tai, ką vadiname vakarų civilizacija ir kultūra atsirado krikščionybės išplitimo areale su pamėgdžiojimo teise kitiems perimti tokią demokratinę praktiką ir Rusijos išimtimi, kuri tik patvirtina taisyklę (patikėkite mano garbės žodžiu, kad taip ir yra, neapsunkinant čia skaitytojo tokio tyrimo rezultatų platesniu paviešinimu). Savo ruožtu iškrypėliška pažangizmo kova prieš krikščionybę, be visa ko kito, reiškia ir tai, kad jeigu jiems pavyktų išrauti šaknis, drauge nuvystų ir demokratijos žiedeliai.

Kaip kitaip, jeigu ne iškrypėlišku reikėtų pavadinti Navickienės ministerijos pasirinkimą atsisakyti darbuotojų vakaronės, pasitinkant Šv. Kalėdas, tuo pretekstu, kad nebūtų įžeisti kitos konfesinės priklausomybės žmogaus jausmai?

Toks sprendimas yra ypač nešvankus, galimai inspiruotas piktos užmačios padauginti antisemitizmo užkratą, jeigu čia turima galvoje tai, kad vienas ar du ministerijos klerkai yra žydų tautybės tarnautojai ir panašiu metu švenčia Chanuką.

Tačiau tokio nešvankaus žydo, kuris Šv. Kalėdoms jaučia tik neapykantą Lietuvoje nepavyktų sutikti net pasišviečiant su prožektoriumi, taigi nelieka nieko kaip pripažinti, kad vadinamieji pažangiečiai net ir žydus siekia paversti patrankų mėsa savo pradėtų karų, nukreiptų prieš humanizmo paradigmą, plėtotėje.

Kartais įžvalgūs tyrinėtojai, matydami kylančią nujojo totalitarizmo bangą su pažangizmo vėliavomis priešakyje, yra linkę pavadinti tokį reiškinį neostalinizmu, nes yra įprasta sunkiai nusakomų dalykų nusakymą palengvinti prisimenant senus pavyzdžius, t. y. pagal analogiją.

Tačiau aš pats būčiau linkęs, naudojantis analogija kaip atsparos tašku, visą šitą užsiveisusią nešvarą pavadinti Hitlerio totalizacija, turint galvoje vadinamųjų pažangiečių išskirtinį dėmesį eugenikai, t. y. užmačioms perkonstruoti žmogų, siekiant jo biologinių savybių pagerinimo pagal naująjį seksualinės higienos įsivaizdavimą.

Galiausiai, kas galėtų paneigti tai, kad įvykiams plėtojantys pagal iškrypėlišką vadinamojo pažangizmo planą, visuotiniame panoptikume seksualinių santykių užmezgimui reikės ne tik raštiško kitos pusės sutikimo, bet ir valdžios leidimo, kuris bus išduodamas tik lojaliausiems piliečiams kaip prizas ir labiausiai geidžiamas apdovanojimas.

4.8 20 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Čiulpizmas

Čiuldė tobulėja tiesiog akyse. Rašydamas apie leftizma nė karto nepaminėjo Putino.

Pamastymas

..tokio durako,kaip tu da reik paieskot.Kiek cia poteriausi ta pacia durnyste,kretine dolbanutas…

Nuokrypis

Kai reikia išlieti tulžį, tai tinka ir rusų kalba, ane, save laikantis patriotu.

Pamastymas

..tu kitokios nesupranti,priekvaisa…

Dek konservai i snuki

Ei, konservu shudo gabale, pizdink is cia. Kol snukis sveikas.

Pamastymas

…nors ir grieztai,bet teisingai.

Sapienti sat

Perskaičiau ir prisiminiau ką apie tokius komentatorius kalbėjo lotynai:
Homunculi quanti sunt, cum recogito.
Trumpai ir tiksliai.

Magister Orbilius

Amen.

va va

prie ko priveda tolerancija, gailesingumas ir krikščionybė: dievas pats – žydu pavirto ir numirė iš gailesčio. Nyčė.

Al.

Komunistus vadinkit komunistais, kad ir kaip jie mėtytų pėdas, persivadindami liberalais, pažangiečiais ar tikėtojais mokslu.

Dzeikas

Labai susisaukia su W.Chirchillio pramatymu, kad kitos kartos naciai vadinsis „antifashistais”.
Sia publika atpazinsite ne pagal tai ka jie sako, o pagal ju veikimo buda, metodus.
Sodomijos sklaida Laisvajame pasaulyje buvo ir yra vykdoma vos ne etaloniniu blogio sklaidos budu:
1) Tvyrkinimas.
Ta mateme hipiu judejime, pamenate 1960-70 „make love,no war” ir lygiagreciai persipinusia seksualine revoliucija.
2) Uzuojauta iskrypeliams. Pederastu problemu kelimu tarsi sh…ant sakiu.JAV tai 70-uju pradzioje, kai sodomitu siautejimas buvo isvaikytas, taciau pareigunai vykde savo pareiga nubausti. Sis 2 punktas be 1-ojo negalejo buti igyvendintas.
3) Iskrypeliu prilyginimas normai . Represijos PAZEIDZIANT ZODZIO LAISVES principa neigiancius iskrypima esant norma.
Dabar jau vykdoma 4 stadija, irankiu ir priemoniu budingu totalitarinei visuomenei parengimas.

Prašalietis

Čiuldė, bandydamas „pakapstyti” kokią aktualesnę temą, kaip visada pasiklysta, ar „moksliškai” prigalvoja naujų, „intelektualiniame” straipsnelyje panaudotų žodžių savokų reikšmėse. Kas, aišku, mokančiam vidutiniškai skaityti ir rašyti lietuviškai, labai sumenkina Čiuldės „supratimą” apie dėstomą dalyką… Pavyzdys, Čiuldei tik „Karas Ukrainoje kaip niekados anksčiau parodė, kuo skiriasi agresorius nuo užpultosios šalies, kuri gina savo nepriklausomybę, laisvo tautos vystymosi ir žmogiškai oraus egzistavimo sąlygas.”… Nors tokių pavyzdžių ir po antro pasaulinio karo buvo 20a. antroje pusėje(Vietnamas…) ir po 1990 metų Jugoslavija, du kartus Irakas, Libija, Afganistanas, Sirija… Čiuldė pasakoja, kad jis „ne leftiškai, o tolerantiškai ir demokratiškai…”- „Niekados nesu pavadinęs iškrypėliais homoseksualių asmenų jau vien dėl tos priežasties, kad ne mano reikalas yra tai, ką žmonės veikia už uždarų miegamojo durų laisvu suaugusiųjų… Skaityti daugiau »

Pamastymas

…’zodziu savoku reiksmes’…jau sakiau,kad jietis rasineja be plionkes,o kai atsigauna,pats save pagiria uz ‘samoninga’komenta.Uz toki personaza Kafka butu dekingas,bo tokiu realybej mazai buna.Jietis yra unikumas.

Skaitytojas

Labai neblogas straipsnis.

Dek konservai i snuki

Nereiktų tu degeneratu vadinti leftistais ar pazangieciais. Tai yra KOMUNISTAI – ir jie is esmes niekuo nesiskiria nuo sovietmecio varianto – pagal veiksmus matosi. Lietuva nuo ju nukentėjo, bet vel ant to pacio grėblio užlipo.

tikrai ne su visuo sutinku

nemoku „mandrai” , todėl iš karto apie esmę: nesutinku ,kad galima likt abejingiems iškrypėlių ideologijai , jų propagandai , teiginiui ,atseit, man nesvarbu ,kas daros ,ką ŠITIE veikia „po kaldra” . Juk tas amoralumas pirmiausia prasideda tų …(nežinau kaip tas asabas ir vadint) GALVOSE. Jų galvose prasideda ta velniava ,kuri galiausiai užsibaigia padorių žmonių persekiojimu ir galiausiai – teismuose mūsų padorumo likučius dar išdrįstantys gint piliečiai tiesiog pasiunčiami UŽ GROTŲ.

Pamastymas

..galima sutikt su tamsta.Tokius geriausia gydyt elektra,kratant po valanda kasdien.O VADINT PEDERASTAI IR PEDERASTES,T.Y.TIKRAISIAIS VARDAIS.kOKIE JIE GEJAI..o lesbietes gyvena Lesbo saloj.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top