Edvardas Čiuldė. Kaimiškas palyginimas

Visa tai, ką mes apytikriai vadiname leftizmu su dėmesį labiausiai prikaustančiomis tokiomis jo grožybėmis kaip atmetimo subkultūra, homoseksualizmo propaganda, šeimos privatumo naikinimu ir apskritai šeimos sąvokos devalvavimu, o ypač žmogaus teisių koncepto profanavimu yra nešvankus galios žaidimas, kurį didžioji dalis žmonių priima kaip stichinę nelaimę, dėl pasiteisinimo bent prieš save retoriškai klausdami – o ką aš galiu padaryti?

Dažniausiai sutinkamas, jau trafaretu tapęs posakis byloja, kad visa tai yra baisuokliška mėšlo krūva, tačiau esą geriausiai būtų ją apeiti tylomis, pabandžius neišsimėšlint pačiam, neįminant į teritoriją užminavusias krūvas. Tačiau tuo ir naudojasi profesionalūs mėšlinčiai, dresiruodami populiaciją elgtis taip, kad neužsirautų (žodelytis iš jų žargono) naujų ideologinių draudimų draustinyje, siekdami išugdyti jiems absoliučiai paklusnų, naujojo nuolankumo dvasioje užraugtą žmogų.

Tai, ką apytikriai vadiname leftizmu su visomis jo grožybėmis neabejotinai yra Vakarų civilizacinius pagrindus naikinanti, jau įsisiautėjusi erozijos stichija. Kita vertus, dabar užduokime sau truputį sunkesnį klausimą – iš kur atsiranda tokia normalių refleksų visuomenės pagrindus trupinanti stichija, kas lemia užkrato pasidauginimą?

Kartais žmonės, žiūrėdami į amaro apnaikintus sodus, naiviai klausia – iš kur atsiranda tas amaras, ar iš niekur?.. Žinia, niekas iš nieko neatsiranda, o amarą soduose užveisia skruzdėlės, – štai taip.

Savo ruožtu, jeigu norite žinoti, mūsų dienų leftizmas yra gyvenimo sodų amaras, kurį užveisia skruzdėlės su putino veidu.

Kažką panašaus byloja ir per pasaulio leidinius nukeliavusi, nepaprastai išpopuliarėjusi lietuvio fotografo pateikta skruzdėlės veido nuotrauka, ar ne?

Tarp sovietinio imperializmo ir vadinamojo Vakarų progresyvizmo ilgai puoselėtas genetinis ryšio gyvybingumas mūsų laikais įgyja naujas konfigūracijas, kai už putiną žaidžiama jau su tariamai svetimomis vėliavomis. Tačiau paklauskime savęs labai paprasto dalyko – kam visų pirma yra naudinga tokia nauja dalykų padėtis, kai svarbiausi Vakarų kultūros iškovojimai yra išmetami į šiukšlyną, atiduodant visas kortas į kolektyvinio putino rankas, įgalinant jį apsimesti tradicinių vertybių gynėju, užsikabinančiu už tokio draugų iš kitos pusės suteikto šiaudo.

Tie „draugai“ lieja vandenis ant putinų malūno iš nežinojimo, vedami savo mentalinio nususimo, ar gerai žinodami ką daro?

Kad ir kaip ten būtų, investicijos į tokio mentalinio nususimo įsivyravimo Vakaruose palaikymą kolektyviniam putinui, pradėjusiam totalinį civilizacinės priešpriešos karą, galimai duoda didesnius dividendus net už etatinių šnipų armijos visame pasaulyje išlaikymą ir tiesmukišką propagandinį režimo pašlovinimą. Visa tai galiausiai susideda į vieną krūvą, tačiau siekiant pažymėti įvairovės vienovėje skirtumus, būtų galima sakyti, kad šalia putinistų, tiesioginių režimo šlovintojų, šiandien mūsų degradavusio eono pasaulyje neretai autonominiu arba beveik autonominiu režimų veikia taip pat ir putinukai, paprastai prisistatantys progresyvistų vardu.

Progresyvistinės variacijos putinukai bent jau Lietuvoje neabejotinai suvokia, kad idėjų karą jie pralaimėjo savo oponentams, jų vadinamais atsilikėliais, gyvuliais, kanopinių banda, todėl vis dažniau mūsų dienomis girdisi vadinamųjų progresyvistų raginimai priveržti visuomenės varžtelius su represinių priemonių pagalba, šalia neapykantos kalbos, atmetimo kultūros kaip tarpinių kitaminčių veiksmų ribojimo skatinimo jau išpopuliarėjusio vajaus. Taip jų genetika prasimuša į paviršių, puoselėjant naujosios konfigūracijos ir stilistikos totalitarizmo vizijas, kitaip to nepaaiškinsi. Tačiau, kaip atrodo mums, jie niekados neįstengs įveikti svarbiausiosios putinizmo įtakos užkardos, o būtent tautinės sąmonės bastiono. To nepavyko padaryti bolševikams, nepavyks ir putinistams bei putinukams.

Galimai ne visi šiandienos leftistinio legiono dalyviai suvokia dalyvaujantys kolektyvinio putino pusėje, triūsiantys jo naudai. Dėl tokios priklausomybės jie gali pasitikrinti, atpažinę ją sublimuotu pavidalu savo kasdieninėje veikloje kaip užsiangažavimą naujosios konjunktūros naudai, net jeigu jie patys savo subjektyvumo gelmėje tai traktuoja kaip patogų prisitaikymą prie laikmečio madų, saugų buvimą su garsiausiai rėkiančiais.

Kita vertus, daugumai iš tėvų reikės įveikti prisitaikymo testą jau nuo kitų mokslo metų pradžios, kai bendrojo lavinimo mokykloje, įvedant naują gyvenimo įgūdžių pamoką moksleiviams, čia lytinių įgūdžių formavimo platformoje ruošiasi dalyvauti kaip socialiniai partneriai, prie mokyklos slenksčio grūdasi labiausiai nuožmios homoseksualų organizacijos.

Kas be ko, homoseksualumo pasija ir pedofilija yra skirtingi dalykai, tačiau senovės Graikijos pavyzdys rodo ir tai, kad homoseksualumo propagandos jaunesniojo amžiaus vaikų mokyklose įteisinimas paprasčiausiu būdu tada lėmė pedofilijos teorijos ir praktikos legalizavimą bei pateisinimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jo jo

amaras velnio išrinktieji

Dzeikas

Straipsnio argumentai ginant reiskiama ideja apie putinizmo rysi su sodomijos sklaida Laisvajame pasaulyje neperzengia tariamosios nuosakos, „galetu buti”.
O reiktu atskleisti mechanizma KAIP tas vyksta.Rysi.

Pokalbis

Labas, Petrai. Ar skaitei naujausius Čiulės kliedesius? Pavaro labiau už Valandą.

skruzdės veido nuotrauka
Ciulde

..ka reiskia ‘eono pasaulis’…,po velniu,tamstos ‘intelektualumas’ kaip reikiant erzina.A negalima aiskiau,tikraisiais vardais..Jei stalas,tai stalas.Jei bybis,tai bybis.Jei pyderas,tai pyderas.Kam tie porusiai ir ‘pozodziai’….

Pokalbiui

…geriau kalbekis,kai nieks negirdi,’Valandai’…,tamsuoli apkiautes.

Ciuldei.Filosofiskai.

Skruzdes uzveisia amara.Skruzdes minta amaru.Amaras minta augalu.Man nereik amaro,bet skruzdes reik.Iseities ner.Piderai buvo ir bus.Kazkam ju reik.Kaip atsikratyt pyderu,jei kazkam jie butini..Iseities ner.Ergo,pedaliai amzini.Gamtos dalis.Isnaikinsi,gausi ‘drugelio efekta’.Nors nezinia,kam pedaliai reikalingi.

MYKOLAS

Kol kas chocholai, užuot kariavę mūšio lauke, tik pliauškia liežuviu, t.y. kaip jie patys sako, – kariauja propogandinį karą. Jei tikėti jų internetinėmis pergalėmis socialiniuose tinkluose, tai chocholai jau seniai turėjo bent per binoklius matyti Kremliaus bokštus…cha cha cha…o dabar ką mato, – aišku pliką savo subinę!… Kitaip sakant, chocholai yra visiškoje žopoje!… Pažiūrėkime faktinį realų 8 mėnesių spec. karinės operacijos rezultatą šiandien, – narkomanas Zelenskis jau atidavė Putinui penktadalį savo turtingiausios iškasenomis, pramone ir žemės ūkiu juodžemiu savo šalies dalį, t.y. Putinas šiandien realiai valdo 108 844 kv. kilometrų Ukrainos teritoriją, realiai valdo visa Donbasą, Chersono ir Zaporožes sritis. Ir dar, reikia būtinai pažymėti, kad šiandien Rusijos karinės pajėgos yra sunaikinusios apie 40 proc. Ukrainos energetinės sistemos objektų, o… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Nikolajui:
Kaip su „Kiev za 3 dnia” rezultatais?

Dzeikas

Tema sprendziant pagal kremliabociu pagyvejima aktuali ir turi pagrindo gyvuoti.
Bet kaip minejau argumentacija ir silpna ir miglota.

matas

Klysti mykoliuk,chocholai sėdi nešikę,nes skeltanagiai visus klozetus išsinešiojo…

123.

Kolektyvinių čiulpių rašinėliuose putinas turi būt paminėtas mažiausiai pora kartų.nieko nepadarysi,įsipareigojimus reikia vykdyt.

Prašalietis

Amerikoniško pindostano lansberginiame durnių laive šauklys Čiuldė su savo „kaimišku palyginimu” šiandieniniame pasaulyje pasiklydo labiau nei Vasaros gatvėje apgyvendintas tautinis „Napoleonas” pasiklydo jo įsivaizduojamuose Borodino laukuose. Čiuldei leftizmas yra Putino „išgalvojimas reikalingas” sugriauti genderių, šmenderių, 75 lytis turintį amerikonišką pindostaną.Čiuldės „Vakarų civilizacinius pagrindus naikinanti, jau įsisiautėjusi erozijos stichija….” taip pat yra Putino darbas… Čiuldei „filosofinei konstatacijai”- Progresyvistinės variacijos putinukai bent jau Lietuvoje neabejotinai suvokia, kad idėjų karą jie pralaimėjo savo oponentams, jų vadinamais atsilikėliais, gyvuliais, kanopinių banda,… belieka pridurti, kad lansberginiame durnių laive, neturintys jokių idėjų „čiuldės”, kurie „nuolatos laimi idėjų karą su atsilikusiais kanopiniais” realiame pasaulyje tėra vietinės reikšmės beretiniai runkeliai,paparasti runkeliai, eurovatnykai, vakseriai…. Gelbėdamasi nuo amerikoniško pindostano po visą pasaulį prievarta platinamų homo, pedo, transgender „vertybių”,”kanopinio, leftistinio” Putino… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Prasalaiciui:
vis bandai iromint tautai galvon, kad ne Rusija buvo okupavusi Lietuva ir isdirbinejo ta pati ka sian Ukrainoje, o JAV?
Ar cia palatos nr6 pacientu vaizdinius ir potyrius perpasakoji?

sedi gauruotas jietis

ant kupsto pelketam kemsyne,viena koja isikises i ispuvusius zabtus,sildosi…Su kita galune,apluzinejusiais,nukramtytais nagais spaudo tulzinga,labai’intelektualu’traktata..Visas issivoliojes ismatose,kailis sulipes,vietom plaukai iskrite,seriasi.Bet uztat minties galiunas,rusu demokratijos tevas.

Prašalietis

Dzeikas 2022-10-29 15:11 Prasalaiciui: vis bandai iromint tautai galvon… Lansberginiame durnių laive kam su vodkės pagalba, kam homoseksualiai, kam kanapių suktinės pagalba, kam skanesnio ir didesnio batono gabalu… yra jau seniai kas reikia „tautai galvon irominta”… Pavyzdys Čiuldė ir šio tipo pseudo patriotai, su Nausėda, V.lansbergiu su Grybauskaite, „politiniu” ir kitokiu amerikoniškam pindostanui prisiekusiu „tautiniu elitu” priešakyje, kitas šį „tautinį elitą” aptarnaujantis „patriotinis”personalas. Ši publika mato „labai didelį skirtumą” tarp Rusiškos okupacijos, kai ji su komjaunuolišku įkarčiu ir patriotinėmis dainomis šveitė Lietuvos teritorijoje tarybinius tankus ir šiandieninės eurosojūzinės „laisvės”, kuomet ji su dar didesniu įkarščiu ir uolumu Lietuvos teritorijoje šveičia amerikoniško pindostano ir vokietukų tankelius. Tiesa, istorinis faktas, pats tai stebėjau savo akimis, yra, kad rusiškos okupacijos laikais Tarybų Lietuvos… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Prasalaiciui:
Susiaurek iki pateikto klausimo.
1941m birzelio men Rainiu „sadizmo seansa” su zudynemis organizavo amerikieciai?

Prašalietis

Dzeikas 2022-10-29 16:23 Susisurėjęs iki tqvo pateikto klausimo:” 1941m birzelio men Rainiu “sadizmo seansa” su zudynemis organizavo amerikieciai?, galiu tik „patriotiškaia”konstatuoti: – dėl 1941 metų Rainių, vėlesnių „sadizmo sedansų” Pirčiupyje ir ta proga pastatyta „Pirčiupio motina”, Vilniaus Aukštų Panerių, Kauno 9 forto, Kaune buvusių garažų teritorijoje buvusių „seansų”, daugelyje Lietuvos miškų vietose, kuriose stovėjo paminkali apie sušaudytus dešimtis tūkstančių žydų ir komunistų buvo „kalti” rusiški raudonieji Europos okupantai. O kokių „sadizmo seansų” raudonieji okupantai pridarė Lenkijoje Osvensime ir kitose ‘sadistavimovietose” ir pagalvoti baisu. Visi žino, kad amerikiečiai tuo metu buvo užsiėmę savo reikalų tvarkymu amerikėje kaip, kur padėti, kad niekas nematytų ir niekam netrukdytų, šimtus tūkstančių amerikoje gyvenusių japonų, o ir milijonus negrų reikėjo prižiūrėti, kad autobusuose sėdėtų tik autobuso… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Prasalaiciui:
Zampolitas tave informavo apie tai, kad:
– Is tu amerikietisku gulagu japonus savaitgaliais isleisdavo namo.
– Po Japonijos kapituliacijos suzinojus , kad jokios Japonijos agenturos JAV nebuta japonu kilmes amwrikieciu buvo atsiprasyta valstybes lygiu.Darbo laikas praleistas lageriuose buvo iskaitytas i darbo staza NORS dirbti japonai ten neprivalejo.
Gal Rusija atsiprase ar kazka kompensavo represuotiems lietuviams?

faktas

Tai buvo numatyta įgyvendinti visame pasaulyje:
    Kinijoje į viešą tupyklą patekti galima tik parodžius QR vergo kodą. 
   Būtent tai buvo ruošiama mums visiems. Ir būtent tam, kad nukreipti žmonių dėmesį nuo šio pasaulinio nusikaltimo sumanytojų ir įgyvendintojų, dabar yra liejamas kraujas Ukrainoje.

jieti

aitum kailio sukuotis,cia daug nesenavees.Ziema cia pat.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top