Edvardas Čiuldė. Kaip mums apginti savo teisę būti savimi ir laisvę turėti ateitį?

Tai – okupacinis režimas. Kaip kitaip pavadinsi valdančiosios klikos veiklos politinės mobilizacijos devizą, kad lietuvio tautinės tapatybės puoselėjimas yra pažangos stabdis, ir atitinkamai nukreiptus valdančiosios koalicijos darbus.

Net sovietinių laikų okupantas dvokiančiais autais nebuvo toks ciniškas, tą patį lietuvių tautos raiškos tikrovėje užblokavimo užduotį turėdamas galvoje, bet kalbėdamas nepalyginamai aptakiau, įvilkdamas piktas užmačias į  dėmesį pašaliais nukreipiantį demagogijos rūbą.

Tačiau zombiai neturi laiko diplomatiniams išvedžiojimais, jie, kaip niekas kitas, gerai supranta laiko kainą.

Kodėl aš juos vadinu zombiais?

Ilgą laiką, įvertindamas stilizacijos ir prisitaikymo prie naujų aplinkybių ypatybes, juos vadinau išmaniaisiais stribais, tačiau šiandien, tikslinant tai, kas jau yra pasakyta, ir, siekiant prisikasti iki esmės, būčiau linkęs juos pavadinti prikeltais ar prisikėlusiais iš numirusių, taigi – jau gerokai papuvusiais stribais, kitaip tariant, – zombiais.

Ar jūs manote, kad jie dar kažkaip kitaip galėtų prasiveržti į tikrovę ir bandyti savo supuvusia esme adaptuotis būtyje?

Visą savo sąmoningą gyvenimą labiausiai nemėgau isteriško kalbėjimo tono ir spalvų sutirštinimo, tačiau šiandien jau pats pabandysiu perrėkti bendrą, dėmesį atbukinantį pasaulio murmėjimą, garsiai klausdamas – kaip mums apsiginti nuo jų – lietuvių tautą į kapo duobę stumiančių zombių?

Atsakymas tarsi ir labai paprastas – negalima pasiduoti, privalome kovoti prieš antilietuvišką režimą visomis teisėtomis priemonėmis, drauge vengiant tokio kovos pasirinkimo, dėl kurio pilietiškai nusiteikęs žmogus gali būti apkaltintas konstitucinių šalies pagrindų griovimu. Tačiau tokioje teisinėje migloje, kai valdančioji klasė visiškai atvirai, net, pasakyčiau, su nesveiku pasimėgavimu atsižegnoja nuo pagrindinio LR Konstitucijos postulato, jog Lietuvos valstybę sukūrė lietuvių tautą, tampa neaišku – kas čia yra konstituciniai pagrindai, kokia veikla galiausiai yra teisėta, o kokia – neteisėta. Juolab kad šios šalies aukštasis Konstitucinis Teismas vis labiau specializuojasi Konstitucijos tekstų falsifikacinės technikos ištobulinime, ar ne?

Neišsigąskite, Lietuvoje veikiančios policinės statutinės struktūros neleis nuskriausti politinių zombių klasės, pasistengs, kad nuo dabar valdžią užtūpusiųjų nenukristų nė plaukelis!

Kaip jau ne kartą buvo sakyta, valdžia ir valstybė vis dėl to yra skirtingi dalykai, tačiau šiandieninės situacijos unikalumą, regis, žymi tai, kad lietuviškos populiacijos išrinkta valdžia pradeda mirtiną kovą prieš Lietuvos valstybę, kurios kūrėja ir suverenas yra lietuvių tauta. Darbuojamasi su tokiu smagiu ūpu, jog „iki kitų rinkimų“ jau gali nebelikti nieko sveiko (mažiausias galimas nuostolis yra tai, kad 30 milijonų eurų, skirtų lietuvių kalbos skaitmeninimui, nežinia kur nuplauks).

Iš pažiūros tarsi ir neblogas pasiūlymas būtų atsidalinti su jais, tačiau labai nesinori atiduoti net dalelės Lietuvos kapinių personažams.

Ar jie mus apgavo, privertė patikėti? Vargu bau…

Žinoma, nesibaigiantis sąvokų tikslinimas yra svarbus dalykas, sokratiškojo tipo diskusijos padeda išvaikyti miglas. Tačiau šiandien susiklosčiusią situaciją prilyginčiau siužetui, bylojančiam apie tai – kaip pikta burtininkė pavertė Odisėjo bendražygius kiaulėmis? Įsidėmėtina detalė yra tai, kad deivė ne tik pavertė Odisėjo draugus kiaulėmis, bet drauge jiems paliko žmogaus smegenis. O, kaip atrodo, nėra baisesnės nelaimės kaip būti kiaule su žmogaus smegenimis, t. y. tokia kiaule, kuri supranta, kad yra kiaulė nei būti tokia laiminga kiaule, kuri nesupranta, kad yra kiaulių kiaulė.

Kai kurie iš mūsų tautiečių jau yra laimingesni už mus, įstrigusius kažkur pakeliui, užklimpusius prieštarose, dar neišdrįsusius būti savimi, a?

Ar autoriui pavyko atsakyti į antraštėje užduotą klausimą ? Kažin kažin…

Jeigu galiausiai niekam iš mūsų to padaryti nepavyks, liks tik galimybė verksmingu Severiutės iš Užpalių kaimo balsu paklausti – ką jie su mumis padarė?..

5 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
59 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gedas

Zombiai labai tikslus pavadinimas be to ir teisingas.Tik šitie zombiai minta ne vien krauju,bet ir nori palaužti žmogų dvasiškai ir naudotis jo vidiniais resursais.Tai vadinasi satanizmas ir kas to nesupranta tai manau ir nesupras.Bet visa ta nesamonė baigsis iš karto kaip tik mes labai panorėsim nes šita sistema nesugeba kurti tik griauti Dievo jai neduota.

Dzeikas

Tauta to panores, kai satanistams ims trukti lesu serti tauta.
Iki tol tauta net nesupras temos

PRIEŽASTYS viso šito kur?

kas už šitų stovi? kam konkrečiai naudingas lietuvybės naikinimas? kada apie tai bus išdėliota?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Parašyk, išdėliok, nedelsk.

Dronas

Tankai išvažiavo, agentūra liko ir dirba iš peties, o dabaritnėjė bestuburių-šūdžių visuomenėje, nesunku priverbuoti ir naujų. Vykdomas senas, dar prie lenino brandintas planas. Tai karas prieš visą žmoniją ir Lietuvos čia niekas šonu nesiruošia apeidinėti, mus numate „sugražinti” į lenino „tėvynės” platybes. Akivaizdu, kad mūsu kalba, kultūra ir savarankiška politika, tenai nereikalingi. Tai karas. Toks pats kada griauna miestus, žudo žmones. Tik šitas mažiau pastebimas, nors panašu, kad sugriaus kur kas daugiau, nei artilerija ar bombos.

Gedas

Ne tik lietuvybes naikinimas pačio žmogaus kaip žmogaus naikinimas.

Dzeikas

Lietuvybe cia nr.16
O kad zmogu kaip Sv. Dvasios turetoja naikina – taip.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
– Tereikia tik vieno dokumento, kad vienu ypu išjungti komunistuojančius (kgb) stribobanditus iš seimo rinkimų. Deja, vis dar nėra partijos iki šiol, galinčios tai padaryti.
– Antokinstituciniu būdu 8 seimus užgrobusios visos apsišaukėlių seimagyvių partijos turi būti išjungtos (iš politikos, iš rinkimų) ir tempiamos į Tautos tribunolą bausmei už l sunkius padarinius tautai bei Lietuvai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dėmesio, dabar bei visuomet, 8-ių nelegitimių seimų nežmogiški ir bjaurūs konsclageriniai įstatymai yra niekiniai – neturintys jokios juridinės galios.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei.
________________________________________

Dzeikas

Gudrus cholopai ta suvokia:
Jeigu laiku, vietoj ir su saiku maistausi tai gerokai susimazinsi laza, pasididinsi pono garantijas.
O jeigu laiku nusoksi nuo maisto ir priduosi maisto aktyvistus ponui tai aplamai bufi šokolade.

Palyginkime

Jei teisingai supratau, Vokietijos Konstitucijoje rašoma apie vokiečių tautą, o ne Vokietijos tautą (apytikris vertimas) :”Įkvėpti valios tarnauti pasaulio taikai kaip lygiavertei narei suvienytoje Europoje, vokiečių tauta ( Deutsche volk, o ne Deutschlands volk) davė sau šį pagrindinį įstatymą dėl savo konstitucinės galios.” Toliau- „Vokiečių Badeno-Viurtembergo…… Šlėzvigo-Holšteino žemėse. ir Tiuringijoje vienybė ir laisvė buvo užbaigta per laisvą apsisprendimą. Todėl šis pagrindinis įstatymas galioja visai vokiečių tautai…”https://www.bundestag.de/gg .

blue yellow zov marinie

…Odiseju galejo but Ozolas arba Petkevicius/tas apskritai ilga kelione nukeliaves/…bet kad visa komanda/su mazom isimtim…..Vaisvila,Butkevicius,etc./….pavirto kiaulem,tai faktas.Kadangi Odisejo,su Hermio stebuklingu augalu ,neber,o Kirke lanzbletkeris teber…ner kam grizt Itaken,kiaules tebekiaulineja,Itakej puotauja svetimi…..vot ir fsio,tawarisciai rebiatos kiauloidai……savim nebebusit,kriu kriu kriu….TEGALIM TIK PAKRIUKSET.

Nuom.

Petkevicius? Gal žvilgtelėkite į enciklopedijas?

blue yellow zov marinie

…kam ziuret,as zinau dar daugiau…Dar ir atminties neprageriau.

blue yellow zov marinie

…p.s.Kirke tave paverte parsioku…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Rašantiems šlamštą, pastaba visiems, kas nesupranta ko nori teksto autorius

Kaip mums apginti savo teisę būti savimi ir laisvę turėti ateitį?

blue yellow zov marinie

..jau tau pasakiau…stebuklingo augalo neturim,todel kriuksesim.Nebent,NUZUDYT KIRKE….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Gerai, mes kursime valstybę, išmintingai lietuviškai, o tu gerai įsitaisyk seime (kad ir balkonėly) ir kriuksėdamas trukdyk tiems sup*stiems apsišaukėliams seimagyviams naikinti valstybę.

blue yellow zov marinie

..kur ta valstybe matai….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Taip, beveik nematoma, nes likę tik pamatų likučiai, todėl reikia veikti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Maža to, prie karališkų pamatų likučių 1918 1990 po signatarų pareiškimų buvo nederamai priklijuotas dar ir prielipas – respublika.

blue yellow zov marinie

…respublika-valdymo forma.Geidautum autoritarizmo,su karalium..ar ka.Jau turim bletkeri,kuris isivaizduoja karalium esas,o bletkeriukai sulinde visur…svietime,teisej…net gaisrinej…kur tu matai valstybes nors pamatu likucius,prasom man pasakyt.Net ziniasklaidos,kulturos sriciu nebelike.Teatralams apdovanojimus teike valstybes kurejas…surajevas.PABUSK,ZMOGAU….VISKAS DINGO.TIK KELIOS PUSELES APYKREIVES LIKO……..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Prancūzijai dera lipdukas respublika, kai karalystė sunaikinata (revoliucijos dėka) iš vidaus. Karališkai Lietuvai nedera lipdukas respublika, kai sup*stų okupantų ruskių carienė Jekaterina užpuolusi karališkąją Lietuvą ištrynė ir iš žemėlapio.

blue yellow zov marinie

..karalyste,tikraja to zodzio reiksme,nebuvom niekados.Respublika tik pazaidem tarpukariu pora metu.Normalia salim irgi buvom trumpai.Taigi….nebuvom..ir nebusim.Del ivairiu priezasciu.Viena ju…nuzudem savo Dievus.Krikscionybe mums svetima ir netikra.Padjobke.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Priešgyniaudamas ir gaišindamas čia visus tokiais tekstais, trukdai karališkos Lietuvos (at)kūrėjų žingeidumui. Geriausiai pasitarnautum Lietuvai su kriuksėtojo role seimo balkone, kad trukdyti tiems sup*stiems apsišaukėliams seimagyviams naikinti karališkos valstybės likučius.

blue yellow zov marinie

…tai kad savo tekstais irgi ne itin prisidedi prie….kazko.As nors nuoseklus ir savo matyma issakau logiskai.Tu skelbi blenis ir xatielkas.Juodini normalius ,garbingus zmones,pvz.,Zita Slicyte ir panasius.Galvok,ka kalbi.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Zita Šličytė pati pasikiaulino ir pati susigadino savo įvaizdį 1996 birželio 20 seime.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Zita Šličytė – Lietuvos priešė taip pat, kai 1996 birželio 20 seime, balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą svetimšalių naudai.1996 birželio 20-osios aferistų bendrininkei Zitai Šličytei dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Zita Šličyte, ant kelių, klastinga bjaurybe.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos, kuriame parašyta:
153 straipsnis
Kai ši Lietuvos Respublikos Konstitucija bus priimta referendumu, Lietuvos Respublikos Seimas iki 1993 metų spalio 25 dienos 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma gali pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas, kurios yra 47, 55, 56 straipsniuose, …”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 2003 sausio 23-iosios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Nedalyvavo balsavime (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Babravičius Gintautas  2 Bobelis Kazys  3 Čekuolis Jonas  4 Glaveckas Kęstutis  5 Gražulis Petras  6 Kirkilas Gediminas  7 Klišonis Audrius  8 Klumbys Egidijus  9 Lydeka Arminas  10 Matulevičius Algimantas  11 Melianas Artūras  12 Sakalas Aloyzas  13 Steiblienė Nijolė  14 Steponavičius Gintaras  15 Šukys Raimondas  16 Vagnorius Gediminas  17 Vazbys Artūras  Susilaikė (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Karbauskis Ramūnas  2 Matulevičius Juozas  3 Mincevič Gabriel Jan  4 Tomaševski Valdemar  Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Andriukaitis Vytenis Povilas  2 Babonienė Ona 3 Balčytis Zigmantas  4 Barakauskas Dailis Alfonsas 5 Baravykas Vydas 6 Bastys Mindaugas 7 Baura… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…nereik ir uzsienieciu,didziausias zemvaldys yra lietuvis karbauskis…todel tie tavo sarasai yra beprasmiai,kaip ir srutos ant Slicytes.Man jau kantrybe trukineja islikt mandagiam.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Svetimšaliai sukčiai, apgaulės būdu pasisavinę žemę po 1996 birželio 20, t_u_r_i grąžinti valstybei (piliečiams).

blue yellow zov marinie

ne mazesnis sukcius yra autochtonas karbauskiokas,uzgrobes daugiausia zemiu.Uzsienieciams tik ziuret ir pavydet..ir mokytis,kaip nuo savo zemiu nuvyt mazesnius lietuviukus…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 1996 birželio 20-osios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Vilija Aleknaitė Abramikienė 2 Leonas Alesionka 3 Nijolė Ambrazaitytė 4 Laima Liucija Andrikienė 5 Vytenis Povilas Andriukaitis 6 Jonas Algirdas Antanaitis 7 Vytautas Arbačiauskas 8 Vytautas Astrauskas 9 Arvydas Bajoras 10 Juozas Gediminas Baranauskas 11 Julius Beinortas 12 Aleksandras Bendinskas 13 Juozas Bernatonis 14 Egidijus Bičkauskas 15 Romualdas Ignas Bloškys 16 Kazys Bobelis 17 Vytautas Bogušis 18 Vanda Briedienė 19 Vytautas Jurgis Bubnys 20 Antanas Būdvytis 21 Virgilijus Vladislovas Bulovas 22 Vladas Butėnas 23 Medardas Čobotas 24 Rimantas Jonas Dagys 25 Kęstutis Dirgėla 26 Juozas Dringelis 27 Vytautas Einoris 28… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
Prašalietis

Pokario partizanai kovojo už šiandieninę laisvę, Gorbačiovinis perestroijkinis sąjūdis su vietos „tautiniais” profesionaliais komunistais „griovė” Tarybų Sąjungą, kad turėtume šiandieninę vakarietišką laisvę ir nepriklausomybę, lansberginis durnių laivas su visais keleiviais buvo patalpintas į eurosojūzą ir NATO, kad į „sunkiai iškovotas” ir iš vakarų parsineštas laisves nedrįstų „pasikėsinti” joks rusas. Kaip ir Ukrainos banderiniai chalopai lieja kraują kariaudami su rusais ne tik už savo teritoriją, bet kaip patys ne kartą skelbė ir už Lietuvos „parsineštas” vakarietiškas, amerikoniškas ” vertybes”, viso vakarų pasaulio civilizaciją ir ‘demokratijas”… Esančioje ant „pasaulio kalno viršūnės” JAV visiems provakarietiškiems čiabuviams demonstruoja, kad kiekvienas „gali būti” savimi, kokiu tik užsimano… Visos buvusios ir esamos Lietuvos vairuojančios įgulos nenukrypstamai be klaidų provakarietiškai vairuoja pagal rekomendacijas ir parėdymus gaunamus iš… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..daug raidziu,tik prasom paaiskinti jas/raides/…..ka visa tai…….reiskia.

Logika

ką ten aiškint apie vatos trydą ….

blue yellow zov marinie

..nu jo,bet nors kokios logikos noretusi…

Prašalietis

Nors ir lansberginiame durnių laive, bet komentare šešiais žodžiais runkeliškai „nuloginęs”, nedaryk gėdos „logikai”… „Geltonai mėlynas riaumojantis marinatas”, po VVKU tegalėjo užsiiminėti (kaip Grybauskaitė, V.Lansbergis, L.Linkevičius, Juknevičienė…) daugiau mažiau tarybine ideologine veikla, todėl suprantama kodėl jis, pakeitęs tarybines vyžas į panešiotus amerikės indėno mokasinus,lansberginiame durnių laive nerasdamas vietos kur „pritaikyti savo gabumus ir patyrimą”, demonstruoja beveik po kiekvienu komentaru savo „logikas”, nes lansberginio durnių laive baltus chalatus turi teisę nešioti vairuojati įgula ir ją aptarnaujantis personalas, palatos eiliniams runkeliams „baltų chalatų skaičius yra labai ribotas”..

blue yellow zov marinie

..nuo tavo mantru jau bloga,sapoznyke…bdweeeeeeeee

Žaltė

Ačiū gerb. Edvardui už jautrų straipsnį. Šiandien kiekvienam padoriam lietuviui labai skauda, stebint, kas vyksta mūsų valstybėje. Ypač skaudu dėl lietuvių kalbos niekinimo, tautos papročių negerbimo. Bandoma iš mūsų atminties ištrinti mums svarbias vertybes, kurias paveldėjome iš savo sentėvių ir, kurias taip kruopščiai saugojome ir išsaugojome tais „prakeiktais tarybiniais“ laikais. Jautriam žmogui šiandien ir veržiasi iš gilumos tas atodūsis: „Kaip mums apginti savo teisę būti savimi ir laisvę turėti ateitį?“. Bet tik atodūsis, nes, ko gero, taip mąstančių lieka vis mažiau ir, vargiai, ar jų padaugės, nes jaunoji karta vis labiau zombinama.

blue yellow zov marinie

geras komas.Butu puikus atsakymas akademikui prasalieioiciui.Deja,jis perdaug ……akademiskas,nesupras.

Prašalietis

Pagal „Žaltės” jausmus ir supratimą..į Čiuldės „tragedinį epą” („meninį kūrinį”) matosi, kad Žaltė yra „pradėjusi kakoti ant gimtinės žolės” tik po 1990.. Tie kurie sutiko „šauniuosius” devyniasdešimtuosius brandžiame amžiuje, matė kas vyko po 1990, kai „padorūs lietuviai” po kelis mėnesius negaudavo savo uždirbtų pinigų, badaudavo prie gamyklų vartų, neleisdavo naujiems „kapitalistams” išvežti įmonių produkcijos kol nesumokės priklausančių atlyginimų, kiti gaudavo „atlyginimus” produkcija( Šiaulių dviračių gamykla duodavo dviratį, „Raudonas spalis” duodavo kelias poras batų…), žiemą arba mokėdavo komunalines išlaidas ir badaudavo, arba nemokėdavo komunalinių mokesčių ir daugiau mažiau pavalgydavo, o skolas mokėdavo vasaromis… Kai „prakeiktais tarybiniais laikais” „padorūs” žmonės, nori nenori, turėjo dalyvauti lietuvių liaudies šokių, dainų, kapelų kolektyvuose, nes net ir atsilikusiame kolūkyje buvo kultūros namai su kultūros etatiniais darbuotojais,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..visa tai buvo/kaip buvo ir veikliu zmoniu,kure pagal idv,patentus,uab,us,uzdirbo.Inertiski,negudrus,neprotingi,bijantys rizikuoti,neverslus,…apuokai,tipo,batsiuviai valdiskam darbe….skurdo ir kentejo,nesuprasdami,kad socializmas baigesi/….o jei jau toks teisingas,palygink 90us rasiejoj…daugiau pasakot,manau,nereikia………taigi,prasalieioiti,vel prakisai…nei teisybes,nei argumentu neturi…..straksi ligotas kiskelis miske ir skundziasi,kad baisu ir vilkai tyko….ner teisybes nabagui…

Prašalietis

P.S. Kaip ir Čiuldei su „teise būti savimi”, tau pasimetančiam „raidėse”, nelabai vykusiai „vakarietiškai pacivilizuotam” runkeliui-„taigi,prasalieioiti,vel prakisai…nei teisybes,nei argumentu neturi”…- galiu papasakoti vieną kitą neišgalvotą „istoriją”. Nes pats su savo Vilniaus Vinco Kapsuko Universitetu ir dirbtais darbais, neturėjai supratimo kaip Lietuvoje žmonės gyveno tarybiniais laikais, nematei ir nesupratai, kas vyko Gorbačiovinės perestroijkos „finišo tiesiojoje”. Su tokia gyvenimo „patirtimi” ne ką „nužiebi” ir kas vyksta realybėje šiandiena… Po įmonių stogais įsikūrusios UAB buvo per statytinius kuriamos ir valdomos įmonių „raudonųjų” direktorių.. Nežemas pareigas užėmęs pažįstamas pasakojo, kaip didelė įmonė 1988 metais savo gaminamai produkcijai komplektuojančias detales iš Ukrainos, Baltarusijos, kitų TSRS įmonių pradėjo pirkti ne tiesiogiai, kaip visą laiką pirko, o per „apsukrių žmonių” sukurtą UAB-ą.. Ilgamečiam tiekimo skyriaus viršininkui, įpratusiam… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..tokiu istoriju tukstanciai,…ir ka cia naujo papasakojai.Daba dar rimciau patriotai veikia…kreivio,masiulio xebra apskritai strateginius objektus varineja…ka tai bendra turi su tavo komentu i Ciuldes str.Tu kaip tas socialistas darbininkas,likes be nieko,ubauji…vagiai prakeikti,apgavikai……..raisas zuikis miske…..vilkai nelabieji,apsirijeliai…………truksta tau sierogo viesciestva galvelej viska suvezt ir ,igijus isminties,daryt isvadas…..

GOJUS

Kur Habilitas? Ar Habilitas ir Prašalietis vienas ir tas pats asmuo?

blue yellow zov marinie

..oi,ne.Hab habas isizeide del mano prikibimo,po jo pasisakymo,kad Ozolas komunistpalaikis,o pokario partizanai esa banditai…tol neatstojau/kaip daba prie tomo kakucio/…kol tas suinkste NS adresu,kad esa,tie mane uzsiunde tycia/nors neturiu jokio rysio su NS,dar ir pakritikuoju juos/….zo,pravirko habas ir….dingo.

Prašalietis

P.S.P.S. Gerai Salomeikės ir VU paruoštas, ir lansberginiame durnių laive kaip „aristokrato pozicijų neužleidęs proto bokštas” tu pataikei geriau, nei kokia Solomeikinė Grybauskaitė, „taikliai, kaip pirštu į š..kn..”.. Rašai- „Tu kaip tas socialistas darbininkas,likes be nieko,ubauji…” „Gramatike”, kreipkis pas ką, kad parodytų kur klaviatūroje randasi lietuviškos raidės su nosinėmis, brūkšniais, varnelėmis.. Laikas būtų lansberginio durnių laivo „aristokratui” pramokti rašyti lietuviškai su nosinėmis… Lansberginiame durnių laive vietinę populiaciją „kėsiniesi ryškinti” ne blogiau kaip palatos vyr. gydytojas Paulius Kazimieras… Dėl „socialisto darbininko” atspėjai, vargstu rašinėdamas komentarus, po „persivalgiusių, per sotaus ir turtingo gyvenimo išpaikintų, neturinčio kur dėti pinigų..” Čiuldės ir kitų lansberginio durnių laivo „proto bokštų” jausmingais straipsneliais „dėl problematinės teisės būti savimi”, mokytojai „neturi kur dėti gausių pinigų”, bankai kelia palūkanas,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…sakai,nebeturi jokiu argumentu,tai prikibai del rasmenu,varguoli.Zinai,tu man primeni Janoni..tiek savo eilem,tiek panasia biografija…ir panasiais darbininkiskais samprotavimais.Tikiuosi,nesergi….Ir venk begiu…sudie,varguoli.Blogo tau nelinkiu,gal kada,likusiam gyvenime tau dar pasiseks,nugriebsi laimes paukste ir tuei.

blue yellow zov marinie

…gal,darbininke,malonetum paaiskint,ka cia isdarineji su savo kazkokia blenim….p.s.p.s…..xa xa xa,visai nubluuuudai….paprasyk,as tau viska isaiskinsiu,varguoli…

blue yellow zov marinie

…p.Edvardai,meldziu,nuraminkit drauga prasalieioiti…Anam bais pavydu,kad turite per daug pinigu ir del to,anot jo,ainate galvom,rasydamas sentimentalius,burzuazinius straipsnelius….,neuzmiega zmogus,nerimsta..

blue yellow zov marinie

…mat,minetasis draugas,prisiskaites Engelso ir Kautskio perepysku,irgi mielai tamista eksproprijuotu ir ivykdytu …otobratj i podielytj porovnu…..stai kokia socialine nelygybe kankina minima tawarisciu…ner teisybes ant sio svieto..

prašaliečiui durnių laive

iki dabar statytum komunizmą ir džiaugtumeisi tarybiniais uždarbiais , jeigu komunistinis durnių laivas dar prie Briežnevo nebūtų pradėjęs beviltiškai eiti į dugną . O ant lietuviško plausto kad ir geriau kaip dugne, bet plaustas ne baltas kruizinis laivas, tas irgi tiesa.

jei lietuviui 1992 geriau buvo su komunistais

Galima eksperimentuoti ir toliau. O gal jam geriau ir su Laisvės partija?

ir su Uspaskicho partija

Demokratija mums lietuviams naujas ir įdomus dalykas, norisi pabandyti visko. Vieni aiškina o gal bus geriau, o kiti tvirtai žino blogiau jau nebus. Na tai pabandom.

59
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top