Edvardas Čiuldė. Kokios tautybės yra triummoterato Lietuvoje personos?

Viktorija Čmilytė-Nielsen neseniai su dideliu aplombu pareiškė, kad dar ne laikas statyti paminklą Justinui Marcinkevičiui.

Jo, nesu nuoširdžiausias Marcinkevičiaus gerbėjas Lietuvoje, daugelis mano tautiečių už poeto garbę stoja mūru su nepalyginamai didesniu ryžtu nei šių eilučių autorius, tačiau net ir man užverda kraujas, kai juodųjų sionistų atstovai ima mums patarinėti dėl to – tinka ar netinka statyti paminklą tautos dainiumi pavadintam poetui?

Nežinau, ar yra toks reiškinys kaip baltieji sionistai, gi juodųjų sionistų vardą, kuris turėtų suponuoti loginę baltųjų galimybę, paminėjau tik dėl asociacijų su J.Marcinkevičiaus kūryboje pateiktu baltojo ir juodojo metraštininko supriešinimu.

Tiesa sakant, o kaip kitaip, jeigu ne juodaisiais sionistais reikėtų pavadinti tuos reziduojančius Lietuvoje užsienio ambasadorius, kurie iniciavo istorinės atminties institucijos, Lietuvoje vadinamos Genocido tyrimų centru, kraštutinai nešvankų užpuolimą.

Tai toli gražu buvo ne tie ambasadoriai, kurie pirmiausiai gina savo atstovaujamos šalies interesus, pagal veiklos turinį mums visai nesunku juos yra identifikuoti kaip labiausiai reakcingų sionistinių sluoksnių atstovus.

Žinia, V.Čmil-Nielson yra žmogus, kuris prastūmė tokią jų aferą, todėl pagal savo skonį galite rinktis, kaip ją derėtų pavadinti – reakcingojo sionizmo interesų laidininke ar juodųjų sionistų parankine.

Iniciuotas sionistų su vietinių pseudokolaborantų palaikymu Genocido tyrimų centro užpuolimas dar neužtraukė mums tokios baisios nelaimės kaip 1940m. pasiprašymas į Sovietų sąjungos sudėtį, tačiau, kaip atrodo, yra ne menkiau dvokianti gėdos dėmė, kurios kol kas niekas nesiruošia atpirkti. Taigi, leiskite n-tąjį kartą pasakyti tą paprastą tiesą, kad sunkiai pakeliami triummoterato dviprasmiško valdymo metai mums emociškai jau prailgo kaip šimtmečiai…

Jo, iš tiesų. Lietuvoje aukščiausiųjų valdininkų tautinės tapatybės žymė yra slepiama už septynių užraktų. Ar sakote, kad tai yra ne toks ir svarbus dalykas, svarbiau – kad žmogus būtų geras, tačiau mums kyla klausimas – kodėl iš tokių neva nesvarbių dalykų yra daroma pagrindinė valstybės paslaptis?

Kyla įspūdis, kad paklausti – kokia yra Čmil, ar, tarkime, Šimonytės tautybė, būtų taip pat nedelikatu, kaip pasiteirauti – kokia yra jų dėvimų kelnaičių spalva? Kita vertus, kai taip slepiami dalykai prasisunkia į viešumą, jie tampa pilietinės visuomenė trofėju, ar ne?

Dažnai užsimenama, kad pagal savo tėvą Čmil yra rusė. Kaip atrodo bent man, nuostabi šachmatininkės karjera rodo, kad anoji yra greičiau žydė. Norite tikėkite, norite – ne, – dabar man užkliūva ne dabartinės Seimo pirmininkės tautybė (niekas nesiruošia daryti kraujo tyrimų), o tai, kad slepiamos tautybės sindromas nuvairuoją ją į pašalius, daro anąją neadekvačiai besielgiančia lietuvių tautos kaip Lietuvos valstybės kūrėjos ir suvereno atžvilgiu veikėja.

Taigi jau vien Čmil kaip galimos kandidatės kituose prezidento rinkimuose pavardės tragikomiškas paminėjimas yra pilietinę visuomenę žeminantis aktas.

viešojoje erdvėje bandau iškvosti – o kokia iš tiesų yra Ingridos Šimonytės tautybė

Kita vertus, jau ilgiau nei metai viešojoje erdvėje bandau iškvosti – o kokia iš tiesų yra Ingridos Šimonytės tautybė, ką ji prisišnekėjo tenai Lenkijoje apie savo lenkiškas šaknis?

Tačiau svarbiausias dalykas, kurį jau seniai bandau išrėkti, yra truputėlį kas kita, o būtent tai, kad nebūtų jokio reikalo taip forsuoti valdžios olimpe įsitvirtinusių nelietuviškos kilmės žmonių tautybės klausimo, jeigu jie, išaugę nelietuviškose šeimose, nebūtų pradėję karo prieš lietuvybę.

Atrodytų, kad sveikas protas turėtų padiktuoti paprastą ir aiškų sprendimą, kad nereikėtų su negeranoriška nuostata kištis į lietuvybės, lietuvių kalbos ir kitus lietuviškos tapatybės bei savimonė palaikymo klausimus pirmiausiai tiems įtakingus postus užimantiems veikėjams, kurie neturėjo garbės būti lietuviškos prigimties bendrapiliečiais, tačiau Lietuvoje atsitiko priešingas, sveikam protui prieštaraujanti dalykas, jog vajų prie lietuvybę pirmiausiai pradėjo ir medžioklę su varovais tęsia nelietuviškos kilmės politikai, palaikomi nusususios sąmonės pataikūnų gaujos. Tai rodo tokių veikėjų ypatingą cinizmą ir įsitikinimą, kad lietuviai yra beviltiški labusai, kurie viską iškęs, kad ant mūsų galvų galima dergti be pasekmių savo karjerai ir likimui. Taigi, kaip atrodo, pats laikas jau būtų ir mums susiprasti, kad prieš tokius veikėjus turime kautis kaip už Tėvynę.

***
Kartais įdomūs pokalbiai užsimezga su skaitytojais skaitytojų komentarų rubrikose. Neseniai po vieno, Lietuvoje įvykusio pučo aplinkybėms aptarti skirto straipsnelio, man buvo papriekaištauta, kad neįtikėtinu, negalimu iš principo aplinkybių sutapimu, leidusiu įsitvirtinti antilietuviškai mąstysenai valdžioje, laikau tai, kas neva kitose šalyse yra įprasta leftizmo praktika. Nesakykite, lietuviškas koloritas dabar prasimuša pro leftizmo reljefą savitu, su niekuo nesumaišomu pavidalu. Kaip bandžiau tąkart įtikinti skaitytoją, velnias slypi detalėse, o tiesa – niuansuose.

Leiskite toliau užvirusioje diskusijoje skaitytojui pateiktą komentarų rubrikoje autoriaus atsakymą pacituoti ištisai, nieko nepakeitus: „Kaip atrodo bent man, vienas iš tokių niuansų yra tai, kad leftizmas apskritai yra pabrėžtinai abejingas tautiniam užsiangažavimui, o Lietuvoje po pažangizmo vėliava telkiasi neabejingi šiam klausimui, o – priešingai – skelbiantys lietuvybei karą veikėjai.

Siekiant suteikti kūną ir kraują tokiam antilietuviškam nusiteikimui, čia neretai gilinamos prievarta andai sulenkinto Vilniaus reminiscencijos, pučiamas mito burbulas apie pasaulinę lietuvių kaltę ir skolą žydams (gi lietuviai sukėlė II-ąjį pasaulinį karą ir už sako nepakeliamą skolą privalo perleisti Lietuvą žydams kaip atsarginę teritoriją išrinktajai tautai visuotinio atšilimo akistatoje – čia šaržuoju), ir, kas ypatingai šlykštu ir niekinga, bandoma supriešinti Lietuvos ir kovojančios Ukrainos simbolius“.

***
Ar klausiate: o kur tu, autoriau, padėjai Armonaitę? Atsakau: Armonaitė atskrido iš kosmoso, o po šios kadencijos pabaigos, neįgijusi jokios lietuviško gyvenimo patirties bei išminties, išskris atgalios į kosmosą, pradingdama begalybės ūkuose.

4.7 19 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
72 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Tikėkimės, kad per kitus rinkimus visos užingridos armonikaitės-čmilsen išgaruos kaip nebuvusios, kas į užmarštį, kas į Briuselį, ir Lietuvos nebevargins. Didesnė dalis šimonmečio jau iškentėta, liko nebedaug.

Paul Casimir

Tos žmogos nebuvo išrinktos, jos buvo paskirtos, sąmoningai parinktos. Ir naujos analogiškos bus, nesvarbu kaip balsuosim. (Ne apie formalias rinkimų procedūras aš šįkart.)

paslaptingi dalykai

Šimonytė buvo visai savo vietoje ir niekas prie jos (skirtingai negu prie G.Landsbergio) labai nekibo per visą Covid epidemiją, iki berods čekučių skandalo, O nuo tada viskas nebegerai ką daro Šimonytė . Paslaptingi tai dalykai

blue yellow zov marinie

..anot sikmonkes….taigi nebuvo jokiu prievartiniu skiepu…..,sejoniene…padarysim jiems gyvenima neimanoma…..Kaip tau,atminties netekusiam,toks priminimas,a…

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

daryti

daryti daryti kraujo tyrimą, nustatyti ir skelbti haplogrupes besiraunančių į valdžią dėl viešo intereso ir lietuvių saugumo, nes panašu kad valdžia užgrobta nelietuvių ir Lietuvą gali ištikti Ukrainos likimas kur valdžioje susėdę žydai su žydu prezidentu ir skerdžiami ukrainiečiai, praskolinama Ukraina, Ukrainos žemė parduodama žydo Monsantui – gmo augintojui ir ateities kartų naikintojams gmo produkcija

daryti daryti

pirmiausia daryti Lansbergių V ir G ir nustatyti Lansvbergiai V ir G žydai ar ne žydai, bei jų žmonos

blue yellow zov marinie

…pradziai juos reikia ispreparuot,veliau pataloganatomai mums viska papasakos…

...

Haplogroup E1b1b1

Pastaba

Taip. Taip. Taip.
Tik viena bėda, kad yra ir labai mažai žydiškų ir net visai nežydų visa savo esybe atsidavusių už žydišką reikalą.

AlTo

zingerela i prezidentus…

Čiombė.

Jei kandidatam į seimą ar prezidentus tyrimus ,kitaip testus darytų psichiatrai,tai jie pakrauptų nuo rezultatų.dauguma iš jų apsišviestų kaip psichopatai,patologiniai melagiai,ar dar baisiau.

blue yellow zov marinie

…su tom slerwom viskas aisku,bet,va juju triusiku spalva…cia tai prasyciau issamiau…..mes,leeetuviai labai zingeidus…/kad tik nesusivemus/…

blue yellow zov marinie

p.s. betyrinejant siu nuozmogu triusus,bijau,kad paaisketu zymiai siaubingesniu dalyku……repliojancios mandavoskes,blusos,uteles,sifilio pozymiai,xlamidioze,triperis ir da visoks kitoks bukietas grozybiu…….

blue yellow zov marinie

p.p.s. tyrinetojai armonautes triusikuose gali aptikti da mokslui nezinoma reiskini….pakavota kosmini propeleri,kurio pagalba minima butybe atsiyre iki Lietuvos…ne veltui ji tiek jegu skyre kostmoso platybems….ji gi,vargse,niekaip negali rasti kelio namo……Po rinkimu,tikesimes,isskris nezinoma kryptim.

Jei ne žydai

Jei ne žydų vaidmuo griaunant carinę Rusiją, kažin ar Lietuva 1918 būtų atgavusi neprigulmybę. Jei ne žydų vaidmuo ruošiant ir pagrindžiant Perestroiką, kažin ar Lietuva taip lengvai būtų atgavusi nepriklausomybė 1991. Tačiau žymus buvo ir žydų indėlis likviduojant Lietuvą 1940, kas atsiliepė žydams prie vokiškos okupacijos, kurią lietuviai laikė išvadavimu nuo bolševikinio teroro

blue yellow zov marinie

..jei ne grybai,jei ne uogos,dzuku mergos butu nuogos,ane,zydofylijau…

norėčiau bet neišeina

Jei būtų mažiau kvailių, mylėčiau lietuvius

blue yellow zov marinie

..da neteko matyt kvailo zydo,bet dabar matau..

Ei tu, WC eketė

Pažiūrėk į veidrodį, ir pamatysi antrą kvailą…

blue yellow zov marinie

…tu,iswiete,geriau net nebandyk pazvelgt….kristum vietoj,save pamaaaates xa xa xa

Paul Casimir

Aptariamos veikiančios ypatos nėra žydės. Ir Eduardas Č. apie tai neužsimena straipsnelyje. Kodėl žydus bandote čia įpainiot? Esmė ta, kad jos anti-valstybininkės Lietuvos atžvilgiu, o tautybė tikrai ne pagrindinis veiksnys. Autorius ieško priežastinio ryšio tarp jų nelietuviškumo ir anti-valstybiškumo, tačiau tai atskiro aptarimo dalykas. Pvz., yra toks rectum’as Kapsukės (Jules©), kuris patologiškai nekenčia lietuvybės, tačiau jis pagal prigimtį lietuvis’as.

blue yellow zov marinie

..siemja nie biez urodov….

Paul Casimir

Turėjau galvoje daug įdomiau kaip tas šūdas iškyla paviršiun nei kas prišiko. Kadangi kalbame apie sociologiją, negalime to paaiškinti paprasčiausiu šūdo plūdrumu ir jį aprašančiais fizikos dėsniais. Mus dominančiu atveju tą šūdą kažkas surado ir iškėlė.

blue yellow zov marinie

..sutinku su tamstos moksliniu poziuriu.Pataisyciau tik paskutini postulata….ta suda kazkas iskakojo……jo nereikejo ieskoti,jis tunojo kakotojuje….

Ei tu, WC eketė

Čia buvo šūdologijos eksperto nuomonė.

blue yellow zov marinie

…iswiete,suprantu,kad tai sirdziai miela tau tema…..sudai tavo stixija,tavo polekis….tavo atgaiva ir gimtine.

Jules

Carinė Rusija buvo sudaužyta Antrajame Žalgiryje, nežinai? O sovietinė Rusija vėl tapo Antantės prototipu. Primenu, kad Antantę sudarė dvi imperijos – Rusijos ir anglų Britų imperija, ir prancūzų respublika. Antrajame pasauliniame kare vėl tos pačios sudarė amžinąją kraujo sąjungą – Anglija, Prancūzija ir sovietinė Rusija.

geras pasirinkimas

Tiesiate kilimą komunistų sugrįžimui? Dukterinių partijų koalicijos pavidalu?

Dmitrij Bieloūsov
Istoriniai faktai

Austėjos Landsbergienės tėvas Evaldas Čijauskas sovietiniais laikais dirbo Elektrografijos MTI kadrų skyriaus viršininku. Kas nežino, Elektrografijos MTI buvo „pašto dėžė”, turėjo apie 2000 darbuotojų. Devyniasdešimtaisiais, Maskvai nutraukus finansavimą, institutas, kaip ir daugelis kitų, užsilenkė. Evaldas Čijauskas 1954 m gimimo, kadrų skyriaus viršininku, dirbo ten apie 1985 m, taigi skyrių gavo turėdamas apie 30 metų. Ir neatrodo, kad jis ten dirbo nuo paskyrimo baigus mokslus, kaip tais laikais būdavo. Tiesiog atėjo iš kažkur tiesiai į viršininkus. Į kadrų skyriaus viršininkus. Į pašto dėžę. Trisdešimties metų. Matyt, labai gabus žmogus tas Evaldas Čijauskas. Matyt, turi būti dėkingas KGB.

Jules

Pikti liežuviai Halės turguje plaka apie Vilniaus Salomeikėj rengtus balius-festivalius, kad tik dukrai gerai sektus. Informaciją prašom tikrinti ir tikslintis, nes Halės spekuliantai gali ir pameluoti.

Jules

Neapsimetinėk mano pseudonimu, langų majore? Tai ne mano komentaras, o pačio, kaip Jurgio favorito, komentaras. Ir neberašinėk grasinančių laiškų į mano e-paštą, gerai? Jau kokius porą šimtų privarei, tiesa? Tingiu ir skaičiuot ant kiek darbštus esi.

suintrigavai čia mus

o kas buvo Austėjos seneliai? Jei galima apie abu ką nors.

komunistiniai tautos filtrai

Iš 5 paskutinių Lietuvos prezidentų tik 1 ne komunistas , ir tas pats iš Amerikos. Bet pažangus, iš tų kurie palaikė kontaktus su komunistų valdoma Lietuva, kada dauguma lietuvių Amerikoje buvo griežti antikomunistai. Ar neveikia panašūs filtrai – kyla tokia mintis – kai pasižiūri į lietuviškų partijų vadovus, lyderius. Nuoseklūs antikomunistai nepraeina per 50 komunizmo statybos metų prie komunistinės tvarkos prisitaikiusioje Lietuvoje.

sėkmės visiems

Manote po 1992 rinkimų konservatoriai pasitiki tauta, kurios palaikymą bando užkariauti prieš kiekvienus rinkimus? Arba ypač sužavėti partija, kurią tauta „pakišo” konservatoriams į koalicijos partnerius Bet toks valdžios siekiančio politiko darbas demokratinėje valstybėje. Išnaudoti galimybes . O jei nesieki valdžios – ką gi, gali užsiimti valdžios siekiančių politikų ir partijų kritika.

Nu, koncierva

Dar kartą paaiškink kaip konsiervatnikai siekia tautos palaikymo Oželytės, Juknevičienės, Kubiliaus, VL ir kitų lūpomis bei darbais…

kaip siekė palaikymo

Pradžioje aiškino kad po komunizmo statybos bankroto statybos vadovai turi eiti šunims šėko pjauti, o ne imti vadovauti kapitalizmo atstatymui Lietuvoje. Pradedant nuo vadovavimo bankrutavusios valstybės turto privatizacijai. Bet tauta nesutiko su konservatoriais ir 1992 grąžino komunistus valdžion. Tiesą sakant po to Konservatoriai turėjo paskelbti apie savo partijos likvidavimą ir palinkėti tautai sėkmės. Tokios kaip Baltarusijoje. Bet to neįvyko, Konservatoriai užsispyrė išlikti, nutarė daryti tai kas įmanoma . Ką gali žinoti, gal dėl to Lietuva ir netapo tokia kaip Baltarusija.

Nu, koncierva

Nepisk proto.
Jokio kapitalizmo atstatymo net nepradėjo. Leido siautėt reketui ir įteisimo laukinį plėšikavimą.
Nebuvo jokios bankrutavusios valtybės! Tai buvo cirkas.
Turto privatizacija buvo naudinga komunistams ir nedorėliams.
O kur Oželytės ovacijos kad Lietuvos nebebus, kur Juknevičienės susirūpinimas kad tik nesukiltų tautiškumas, kur Kubiliaus ir kitų ,,geri” darbai.
Esi pusdurnis su gerai praplautom smegenim. Visada balsavau tik už sąjūdiečius, o jie viską supiso ir dar paklojo kilimą bebrams.

lengva pasakyti "leido".

Reketas ir laukinė privatizacija gerai dera su kapitalizmo statybos pradžia, istorijos patikrinti dalykai. Jeigu komunistai nebūtų kapitalizmo sugriovę, nebūtų reikėję Lietuvoje vėl pradėti nuo nulio. Vėlgi, reketo ir kito kriminalo galėjo būti mažiau, jei komunistai nuoširdžiai būtų pripažinę savo kaltes. O jie, vos apsisukę, vėl bandė užimti vadovaujančias pozicijas dabar jau kapitalistinėje valstybėje. Tam tikslui visaip trukdydami Sąjūdžio valdžiai ir vyriausybei. O pirmininkų ir direktorių ūkinės galios buvo išlikusios didžiulės. Teisiniame aparate irgi. O tauta faktiškai nusišalino ir laukė kad Landsbergis visur atlėks įr įves tvarką kiekviename kolūkio diduomenės privatizuojamame kolūkyje

nemeluok

1992 m. kgb beretynas dar neturėjo „konservatorių” partijos projekto

pasitaiko visiems

ką gi, abu klystame dėl partijos pavadinimo

Al.

Akivaizdu, kad konservatoriai tautą laiko jų neverta.

tik dėl konservatorių akivaizdu

Sunku įsivaizduoti kad NS ar kokia kita partija nesurenkanti 5 proc laiko ka d tauta geriau išmano už ką balsuoti

akivaizdu kad yra dėl ko

Tauta galėjo nesusigaudyti prasidėjus reformoms, tačiau 30 metų užsitęsusi neapykanta Landsbergiui, kuris, matote, neišmanėliškai griovė mūsų gražią tarybų Lietuvą su galinga tarybine pramone ir klestinčiai kolūkiais, rodo arba tautos debilumą, arba ambicingą nenorą pripažinti savo seną ir jau aiškią klaidą – kas irgi nepuošia tautos

spasiba spasiba

lanzbergio ir jo megztaberetinių kegebistų debilumas tautai padarė neišdildomą įspūdį

ambicinga tauta

kiekvienai sukomunistėjusiai tautai komunistinės tvarkos griovimas daro neišdildomą įspūdį. Bet aš čia ne apie tai, o kad tauta per 30 metų neįgijo protelio pripažinti savo klaidą.

Al.

Tautos nebūna tobulos. O ypač po komunistų viešpatavimo. Bet ko veržtis valdyti tautą, kurią niekini ? Ir paskui stebėtis gavus veidrodinį atsaką.

gydytojas gydo ne sveikus o ligonius

toks politiko darbas. Dirbti su tokia tauta kokia yra. O ne laukti, kol kažkas tautą perdirbs taip kad net NS susilauks iš tautos kvietimo ją valdyti

Al.

Tai sodomitų aljansas – gydytojai ? Dirbti su tauta taip kaip Adolfas ? O, nepavykus, pareikšti, kad ,,tauta manęs neverta” ? Tas bent jau demokratu neapsimetė.

Jules

Nurodyk pirminį šaltinį. Kas konkrečiai tai užrašė – dokumentavo? Ar nebuvo kankinamas?

Al.

Ką ,,Tai” ?

Jules

Kad taip iš tikro pasakė?

Al.

gydytojas gydo ne sveikus o ligonius: ,,toks politiko darbas. Dirbti su tokia tauta kokia yra.” 
Al.: ,,Dirbti su tauta taip kaip Adolfas ? O, nepavykus, pareikšti, kad ,,tauta manęs neverta” ?

Taigi, nesakau, kad taip jau pasakė, bet iš laikysenos galima numanyti, kad pasakys.

Apie

nelieciamosios tautos tikslus ir metodus duag ka pasako tos tautos lyderes Lietuvoje – kuklianski replika.Jos replika, kuri buvo paviesinta viesoje erdveje, – „mes, zydai, zinome, kad jus ,lietuviai, musu nekenciate.Bet mes, zydai, nekenciame jusu dar labiau”.Is tikruju, tai tautu supriesinimas ir susipriesinimas i niekur neveda.Tai aklaviete ir zydams ir Lietuvai.Ir niera cia tos masines zydu neapykantos.Bet, kazkas to labai siekia.

Klausimėlis

,,Bet, kazkas to labai siekia.”
Taigi, kas?
Kam tai naudinga?
Kodėl litvakai dar nepastatė į vietą tos kuklios moterėlės?
Patys muša, patys hėkia?

paprastas mechanizmas

Žydai smarkiai sau pakenkė lietuvių akyse 1940 metais aktyviai kolaboruodami su okupantų valdžia. Tiesą sakant kolaboravo bijodami vokiečių okupacijos, o ne iš didelės meilės Stalinui. Lietuviai nei žydai nenori to suveikusio paprasto mechanizmo pripažinti iki šiol. O tuo metu ir iš tikro nebuvo kada susigaudyti, įvykiai keitėsi kaip filme.

Jules

O pats Stalinas ir jo aplinka iš kokios kilmės žmonių sudaryta?

Stalinas kaip Stalinas

Stalinas prieš karą jau buvo stipriai sumažinęs savo aplinkoje žydų. Lenino atvejis buvo sunkesnis.

Jules

Gal galėtum konkrečiau procentais, pavadėmis, pareigomis ir t.t.? Nemanai, kad tarp jų irgi vyksta konkurencija, kas labiau įsiteigs steigėjui? Dėl tam tikro tikslo aukojami net savi dėl paikų runkeliokų akelių, nemanai?

rink

Rink prezidentą iš savo tautos, nes bus kaip Ukrainoje kur prezidentai žydai nuo 2014

Teisybė

Putinas yra žydas.

Marius

Čmil yra ukrainietiška pavardė. Autorius paisto niekus. Na, o kadangi Lietuva serga ukrainofilija, tai kaip dabar kritikuoti. Nereikėjo suteikti nulinio pilietybės varianto, tokios čmil vargu ar būtu tapusios politikėmis. Taigi kas įtvirtino nulinį pilietybės variantą? Ogi toks asmuo atbuline data paverstas valstybės vadovu, jo vadovaujama Aukščiausioji Taryba.

su nuostoliais laimėjo laiko

tas Valstybės vadovas nenorėjo klimpti į biurokratinius pilietybės suteikimo reikalus kada laikas vertė skubėti įtvirtinti patį nepriklausomybės faktą

Al.

O kaip su susitarimas su Latvija ir Estija, kad kolonistams pilietybės iškart nesuteiksim (juk būtent jų balsai Lietuvoj ir nulėmė, kad grįžo kumunistai) ?

neperdėk

kažkiek reiškė, bet lietuviškų mužikų balsai lėmė nepalyginamai daugiau

Al.

Partijos narių buvo 200 tūkstančių. Su šeimos nariais ir giminėm, komjaunimo aktyvistai, čekistai su savo informatoriais, milicininkai, prokurorai – turbūt, bus apie milijoną. Ar juos laikai lietuviškais mužikais ?

ir juos irgi

Ir juos ir visus kitus lietuvius, kurie nebuvo rusai, bet palaikė „savus” komunistus prieš sąjūdininkus

Al.

Tai, kad tų ,,kitų” nedaug ir reikėjo, turint milijoną palaikytojų.

Kaip

manote, arba zinote, kad Cmil yra ukrainiete?Idomi nuiomone.

klumpe

fantazierius (konspiratorius) tas ciulpe. bravo.
(aplamai tokie truputi serga)

72
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top