Edvardas Čiuldė. Konservatoriai pasėjo mirtimi apkrėstą vėją. Kas užderės?

Platonas sako, kad tobuloje valstybėje valdymą reikėtų patikėti tiems, kurie jokiu būdu netrokšta valdžios, nes, kaip žinoma, valdžios pasija sugadina žmogų.

Ingridai Šimonytei labai ilgą laiką pavyko apsimesti, kad valdžia ją – ginkDie – nedomina nė iš tolo, o valdžios postus ji neva užima vieną po kito, stumiama atsitiktinių aplinkybių arba jausdama pareigą aukotis dėl kitų žmonių.

Dabar išdidėjusiame ekrane matome, kad, apsistačiusi nykiausiais pataikūnas, ji, mūsų valdytoja, pati yra valdoma gyvuliško valdžios troškimo kaip svarbiausios savo gyvenimo pasijos, tampančios įkyria patologija. Tikriausiai tokia patologija dabartinei premjerei, be visa ko kito, yra dar ir didžiulė kančia, retų išblaivėjimo akimirkų metu suprantant, kad prezidento postas jai nė pro kur nesišviečia, nesimato kaip tam asilui ausys.

Kaip atrodo bent man, tokia desperacija paaiškina viską šioje Pranešėjo istorijoje, konservatoriams pradėjus totalinį karą prieš Gitaną Nausėdą, siekiant klasta atgauti tai, ko nepavyko anksčiau ir tikriausiai nepavyks artimiausią šimtmetį užturėti, jų gretose jau negrįžtamai įsismarkavus nususimo procesams.

Nėra tokio naivuolio Lietuvoje, kuris patikėtų, kad, atsisakymas steigti Seimo komisiją šios sufabrikuotos istorijos tyrimo reikalu, yra konservatorių atsitraukimas, ieškant konsensuso. Žinia, Seimo komisijos, užtikrinančios taip pat ir opozicijos dalyvavimą, sukūrimas nebūtų labai parankus pasirinkimas pirmiausiai valdančiajai koalicijai, šiandien siekiančiai suslėpti daug savo palaidų galų.

Daug paprasčiausiai esą dėl šios istorijos būtų apklausti prezidentą G.Nausėdą ir kitus figūrantus raštu pagal Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete bei kitur suformuluotus klausimus, į kuriuos jie neva galėtų atsakyti taip pat raštu arba iš Seimo tribūnos. Kaip visiškai akivaizdu net tam asilui, kuris nemato savo ausų, tai yra ne tik paprastesnis, bet drauge ir kraštutinai nešvankus pasirinkimas, ieškant būdų kaip sužlugdyti teisėtai veikianti LR prezidentą.

I.Šimonytės šutvė jau iš ankstesnių nutikimų žino tai, kokią audringą Prezidentūros alergiją sukelia Seimo išsišokėlių pageidavimai, kad neva Prezidentūra privalo raštu atsakyti į kiekvieną jų pateiktą klausimą politinių kliedesių forma. Mažai ką žinau apie G.Nausėdą kaip žmogų, nesu jo charakterio tyrinėtojas, tačiau net ir tokiam nutolusiam nuo centro politinio cirko stebėtojui kaip aš daugmaž akivaizdu, kad prezidentas nė iš tolo nežemins savęs taip baisiai, kaip to pageidauja didžiausios Seimo šlykštynės, nematydamas jokio reikalo raštu paaiškinti aplinkybes, kurios jau seniai ir ne kartą yra paaiškintos. Mažiausiai ko čia yra siekiama, tai pažeminti prezidentą iki tokio lygio, kad jis taptų lygus konservatorių pašlemėkams, būtų neatpažįstamas kaip LR prezidentas. Kas toliau?

Kaip atrodo bent man, šiandien Lietuvos politinėje sistemoje konservatoriai užima tokią išskirtinę vietą, tarsi jie būtų Putino desantas Lietuvos politiniame olimpe.

Praeitą kartą tvirtinau, kad konservatorių įsipainiojimas į koliziją su LR Konstituciją beveik automatiškai juos daro pučistais, tačiau, kaip matome, tie patys konservatoriai vis dažniau jau griebiasi tiesioginių veiksmų, nukreiptų ta pačia linkme.

Kita vertus, kaip atrodo bent man, konservatoriai dar turi galimybę apsivalyti, jeigu, ilgai nelaukę, iš savo politinio kūno išviduriuotų I. Šimonytę ir G. Landsbergį kaip svetimkūnius kaspinuočius ir dar kelis jų pataikūnus.

Ar prisimenate, kaip dar neseniai Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas pūtė krūtinę, dėdamasis didžiausiu Tėvynės gynėju? Buvome patikėję tuo, nežiūrint net kažkada pastebėtų jo bandymų pritapti magnato Mockaus aplinkoje, dabar jo, įsivėlusio į prezidento persekiojimo intrigas, įvaizdis neabejotinai subliuško. Kad ir kaip ten būtų, Laurynas Kasčiūnas supranta, kad partijos linija yra svarbiau už Tėvynę, ar ne?

Konservatoriai pasėjo mirtimi apkrėstą vėją, Kovos idos tęsiasi…

4.8 22 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
98 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
baisu

guglinkit” Orbanas prasitarė, kad Vakarai diskutuoja apie karių siuntimą į Ukrainą”

lit

susigrąžinkim litą kurį žydelka/ litvakė sunaikino

T0mas J.

Bjauru matyti.

atsakymas

Kas užderės? „užderės” karas kaip žydo zelenskio ir kijevo rados žydų ukrainoje

atsakymas

nes tam ir prisikabino ukrainos vėliavų, tam ir kliedi Lietuva – Ukraina, tam ir velka sufaužytus tankus – pratina prie karo vaizdų, net neabejoju. Panašus traukia panašų – toks gamtos dėsnis. Todėl būtina stabdyti gamtos dėsnių neišmanėlius.

Skaitytojas

„Kovos idos tęsiasi…“

Kas? Kovo idos gal? Ar kavos ydos?

Antras Liudas Dapkus 🙂

Prožektorius

Mačiau Seime Terlecko anūką (pavadintą vaikaičiu, kad nebūtų panašumo su visatos valdovo anūku). Dabar visai nebeliko abejonių, kad Terleckas buvo KGB produktas. Jei ne Grigo poelgis, minėjimas būtų pats tragiškiausias per visus 33 metus.

KLUMPIUS VALDO MAFIJA

Vyt.Landsbergis yra lietuviškasis Vitas Karleonė.

nuu

reikalas rimtas

konservai

sedi sude sulig apatinei lupai,bet ziuri kas batu nenusivale.apgailetini klapciukai

Pastabus

…kiek,paslemeke,ta savo slykstyne cia pastinsi…Eik i savo raguota l.diena ir kakok,kiek lenda…..ar islenda….Esi toks pat glitus,ilgas soliteris ar kaspinuotis,bhweeeeeeee….

Tai

Pasigirk, į kieno pautus ŽŪRI, kaspiniuoti kagėbiste???

Pastabus

gabrieliaus liga sergantis

Šmikutienis

Šį kartą Čiuldei – 10 balų!!!

Šimonytei

Kad zinotum kaip atrodo isprotejusi landzbergine kale, nereikia buti veterinaru.” Tucker Carlson

Šita qurwa

kartu su Kubiliumi prie Seimo 2009 metu sausyje šaudė į žmones guminėmis kulkomis! Būkit prakeikti išgamos!

Pastabus

Normalioje valstybėje vien tik už Snoro banko aferą Šimonytė jau seniai sėdėtų

Kutvela Šimonytė

Suseno per dešimt metų ant visų dvidešimties. Suseno ir išstorėjo, kaip jos draugė pensininkė Grybauskaitė. Bemiegės naktys ir “Snoro” karma duoda savo…….

Pastabus

…esi nuostabus,pupuli..,kaip cia kokios bjaurasties apie ukrainiecius neparasei..Ir ka cia pametei,nori pasakyt,kad ka norint supranti,xa xa xa…

Pastabus

normalioje valstybėje žinotume kas kgbistas, kas ne kgbista, kas lietuvis kas ne lietuvis kad galėtume pasirinkti musų interesus atstovaujančius per rinkimus, o dabar mūsų galimybė pasirinkti suvaržyta.

Pastabus

..ka tu,varguoli,gali rinktis,jei net rasyt be klaidu nemoki…..Toks kaip isrinks,tik laikyyyykis.Jau geriau tu nerink,gerk savo bambali,riaugek,peeersk,bet kur nesupranti,nekisk savo purvinu nagu….

Pastabus

fasadiste tu fasadiste, renkantis fasadistus. Tokie ir priveda Lietuva tai Ukraina ir prisikabina skudurų pasąmonę nunulinančių.

Pastabus

..tu jau gimei beplionkinis,net nulint nepavyktu…Tu esi Zero../nepainiot su Zoro/.

PIŠ

Sunku patikėti, kad viename žmoguje telpa tiek daug negatyvo – pykčio, pagiežos, bjauraus sarkazmo, neapykantos, pasikėlimo, ne adekvatumo, brutalumo, agresijos!!! Nejaugi tik toks Lietuvos VEIDAS ?

VON !

bai-dy-klė, bai-dy-klė, bai-dy-klė,..!!!

Noriu žinoti: Kas jos TĖVAS ?

Turniškės Ingrida Šimonytė persikėlė ne viena: draugija jai palaiko keturkoja Perla. Na, kad šunį turi PONIA tai aišku. O kas jos TĖVAS ? Motina žinom, buvo arši lenkė, net lietuviskai nekalbėjo. Grybauskaitės tėvas NKVDistas ir prie to paties – ZEKAS. O premjerės TĖVAS kas ? Ar nebus koks kolaborantas ? Ar šiaip Tautos išdavikas koks ? O gal, neduok Dieve, nebus PIŠ TĖVAS koks pe…rastas ?

šermukšnis

Tėvas-ne esmė, esmė tai, kad ji nėra tikra lietuvė ir jai Lietuva – tik vieta daryti karjerą, Lietuva jai dzin.

Pastabus

taip taip, jos laksto ir prisiduoda – litvakė/žydelka nulėkusi Izraelin ištransliavo kad ji litvakė/žydelka , o šimonytė nuvariusi į Lenkiją kad šeimoje kalbėjo lenkiškai.

Pastabus

…kaip tu nesupranti…,jos tevas yra kumelys,todel ji yra arkle,o atsiliepia ir pribega,jei sauki lenkiskai…kos kos kos,arba sim sim sim,todel meras sim aaaa sius.Cia viskas lenkiska,zinok..Visas gyvuliu ukis,pagal 1984m. modeli….

Sakau tiesiai

Niekada nerinkite į vakdžią jokių -yčių, -aičių, -učių … Jos yra susireikšminusios arba tikros šeimos neturėjusios. Ką jos gali suprasti apie žmogų ir jo gyvenimą

Šiandien

Subobėjusioje Lietuvoje išryškėjo paleistuvinės šutvės, pasivadinusios „Laivės” partijomis. Prezidento rinkimai parodė, kad Šimonytė visuomenės daugumos atžvilgiu yra Šė persona. Apie aferistišką Gribauskaitę nekalbėsime, tai praeities sudūlijęs kelmas.

Pastabus

gražiai apmovė žydelka/ litvakė nutylėdama kad yra žydelka/litvakė – būčiau žinojęs – būčiau nerinkęs jos nė vieną kartą

Hildegarda

Būtum rinkęs dar geresnį-Paulauską.

Sprandas toks įmitęs

Šimonytei labai tiktų SS uniforma.

Pastabus

..su tavo sprandu,aisku,nepalyginsi,bet ir tau tinka,tik mesk rukyt,bo cerepas nudardes….

Satanistė Šimonytė

Pamenu Šimonytės štabe grojo Metallica. Žodžiai iš ten, – but The devil take that woman, yeah, for You Know she tricked me easy…Vertimas, – velnie, paimk šitą moterį, o taip, ji lengvai mane apgavo…Šimonyte skeryčiodamasi rankų pirštais rodė velnio ženklą. Atviras satanizmas, nebet kas kitaip sugalvotų

Pastabus

jooo, graži nuotrauka kur du atvirai demonstruoja kad savo ragais užbadys

Pastabus

..nuostabusai,o tu nenoretai arkles pabadyti,a….

Padiskutuokim

LIETUVOS RESPUBLIKOS

REFERENDUMO

Į S T A T Y M A S

3 straipsnis. Agitacija dėl referendumo

„Referendumo agitacija draudžiama likus mažiau kaip 24 valandoms iki referendumo pradžios ir referendumo dieną.“

O kaip su alaus buteliu už vieną centą II referendumo dieną?
Gal laikas pripažinti referendumo rezultatus dėl stojimo į ES negaliojančiais? Negaliojančiais dėl to kad referendumas tiesiog neįvyko, nes I referendumo dieną atėjo balsuoti tik 27 proc., o II referendumo dieną alaus butelis už centą ar ne agitacija dalyvauti referendume?

gaunasi

gaunasi kad žmonės ėjo nusipirkti bonką alaus už vieną centą o ne į referendumą II dieną, į referendumą ėjo tik pirmą dieną ir tik 27 proc.

stasys

Geriau autoriau grįžkime į pradžia tos „Pranešėjo” istorijos , bet aš taip visada elgiuosi kai norisi grįžti prie senos temos , atvėsusius faktus galima imti į ranka ir juos atidžiai apžiūrėti , tai privalumas suteiktas laiko .I.Šimonytė tik deleguota TS partijos bet nėra jos narys , kaip ir tas buvęs seimo narys pedofilijos istorijoje , G. Landsbergis nėra tiek savarankiškas kad vestu savo nuosava politika, o tai reiškia kad už jo nugaros stovi TS partijos ‘spinta’ su visa armija patarėju ir įžvalgu . Jei 2015-16 m. Visu partijų problema buvo jaunos kartos trukumas politikoje , matome šiandiena jog ta problema išspręsta pačiu paprasčiausiu būdų . Iš gatvės nauji priimti žmonės , jiems suteikiant galimybes kai kur buksuoja (švelniai tariant) o… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 6 mėnesių prieš stasys
nežiniukas

O kuo nusidėjęs yra tas p. Rusteika, gal galima detaliau? Ar tiesa, kad jis kažkada priklausė Biržų karvelių draugijai?

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Net ir be Platono „pagalbos” šiek tiek išsilavinęs, matęs kas ką nuo „šauniųjų” 90 kalbėjo, kas ką darė ir kas iš viso šito išėjo žmogus gali nesunkiai ir be Plotono „pagalbos” konstatuoti, kad I.Šimonytė su savo „valdžios troškimais, gyvuliškomis valdžios troškimo patologinėmis pasijomis…”, Čiuldės minimas „nuostabus, aukštas ir gražus…” prezidentas Nausėda, kuriam Šimonytė „paskelbė karą”, visa lansberginį durnių laivą prie valdžios lovio vairuojanti publika su pagrindiniais vairininkais iš pat pradžių buvo, yra ir bus ateityje tik užsienio „dėdės” karabaso, kuriam nuo 1990 priklauso tvarto scena Eurokolchozo teatre, marionetės-iškamšos, kurioms yra leista pavaidinti „prezidentus, valdžių ministrus, seimų pirmininkus…” Lietuvos klojimo lygio scenoje pagrindinis režisierius yra JAV ambasadorius, kuris mato scenoje vietinių „politinių” trupių deleguotų iškamšų pastangas ir tarpusavio kovas įgyvendinant parašyto… Skaityti daugiau »

Gintaras

ingridutė yra kregždutinių lizdo, kurį dar valdo kaulėta vieno kupriuko ranka, statytinė. o anys lietuvoje yra aukščiau visko. tad konfrontacija, vagystės ir savų “stogavimas” yra tiesiog neišvengiama.

Pastabus

sunaikino litą, sunaikino valstybinę energetiką, kaput

Pastabus

litvakė/žydelka sunaikino litą, lenkė (šeimoje kalbėjusi lenkiškai)ir užslaptinusi tėvo tautybę – lietuvos valstybinę energetiką. Akivaizdu – atėjūnai naudodamiesi mūsų nežinojimu ir nežinojimu mus valdydami naikina mūsų vietinių lietuvių valstybę Lietuvą, mums kaput. O dabar jau tankus sudaužytus tysia į aikštes, ukrainos vėliavas kabinėja – karo kaip ukrainoje šaikiasi

Pastabus

..jo,saikiasi ir saikiasi,ciort pabiery….

Na taip

Vilniaus merijoje sklinda kalbos, kad dabartinė Teisingumo ministrė yra Premjerės giminaitė. Išsilavinimas nebuvo svarbus, skiriant.

Nuomonė

Knyga „Raudonoji Dalia” turėtų būti dalijama mokyklose ir darželiuose vyresniųjų grupėse,kad ateinanti karta nepadarytų tokios pat klaidos kokia buvo padaryta dabar. O knygos apie Landsbergių-išdavikų dinastiją reikalinga, kad finansuotų valstybė ir būtų kaip mokyklinis vadovėlis,kad ,Neduok Dieve, vėl negimtų ir neplistų tokia giminė. Niekada. Dalijama turėtų būti ir nepaprastai įžvalgi Vytauto Petkevičiaus knyga „Durnių laivas”.

Pastabus

litvakė/žydelka Dalia – yra taip

Pastabus

litvake/zydelka yra ne..

ŠIMONYTĖ - Š I K A U IR TAPŠNOJAU

Šimonytė savo retorika perspjaus ir Paksą! Š**au ir tapšnojau! Mes nekalti, aplinka kalta! Nu trūksta žodžių.

Matos

Gariūnų buhalterės mentaliteto iš Šimonytės neišmuši – chamas…

klausimas

kas šimonytės tėvas? kokios tautybės šimonytė, kad nuvykusi į lenkiją gyrėsi kad šeimoje šnekėjo lenkiškai? Ar lenkė gali ginti lietuvių interesus?

Pastabus

tam jablonskis sudėjo galūnes -is, kad žinotume.

Pastabus

…tik jablynkst…ir sudejo.

eziukas

jūs čia tamsta pats su savimi šnekate ??? Ar kažkas trolina ??

Filosofas

Kiekvieno išgamos tėvo klausimą paprastai labai supainioja jo motina.

Pastabus

Niekas nieko nesupainioja – jei motina žydė tai žydas, plius apipjaustytas pimpaliukas, numovei kelnes ir matai kas yra kas

Pastabus

…A NE LAIKAS PACIAM NUMOVUS KELNYTES IKREST GEROKAI RYKSCIU….ALE BEGSI SKUUUUSTIS SABATAUSKAITEI…

Pastabus

ne aš sugalvojau, kad jei motina žydė tai žydas plius pimpaliukas apipjaustytas.
Tiesa akis graužia?
O kaip kitaip atpažinsi? Hitleris tai šunis buvo apmokęs iš specifinio kvapo atpažinti

Sigitas

Dabar tardyti, kankinti, ištremti nereikia. Šių laikų Stalinas ramus, kaip belgas, jis skambina Čiurlionį. Svarbu sudaryti ne politines, bet ekonomines sąlygas trėmimui. Pavyko. Net gyvulinių vagonų nereikia. Apdumtiems emigrantams net patiems atrodo, kad jie išvažiuoja „savo noru”. Ar reikia ieškot orginalo?

vladas lukosevicius

Kai KGB judą Lansbergį pakasime šokiai bus ,,, ir aš su Maryte polką trypsiu ….

Prie PIŠ vyriausybės

Lietuva /kaip ir prie Kubiliaus/ kris į gilia duobę ir visą krizės našta pakabins ant pensininkų ir mažiausiai uždirbančių.

Šlykštu ir tiek

Pagoglinkit – “O. Šurajevas: “Zuokai, čiulpk b*bį” (N16 video)”.https://bukimevieningi.lt/o-surajevas-zuokai-ciulpk-bybi-n16-video/

Šis vaizdo įrašas yra įrodymas, kad Lietuvoje neegzistuoja teisė, o įstatymai yra lygūs ne visiems. Landsbergių šaikos atstovai nebaudžiami gali viešai, šaipytis, provokuoti, keiktis, naudodami rusiškus keiksmažodžius. Policija į juos nekreipia dėmesio, nes galimai VRM ministrės Agnės Bilotaitės nurodymu jiems yra liepta užsimerkit ir viso to nematyti.

Šį kartą Ingridos Šimonytės numylėtinis Olegas Šurajevas viešai socialiniuose tinkluose platina vaizdo įrašą, kuriame kandidatui į Vilniaus merus Artūrui Zuokui jis siūlo čiulpti bybį ir netgi grasina, kad jam to nepavyks išvengti. Savo seksualines fantazijas viešai demonstruojantis (ir galimai iškrypėliškų polinkių turintis) klounas – provokatorius jaučiasi nebaudžiamas ir giriasi, kad Zuokas jam nieko nepadarys.

Užingridas

Didžaiusiai gerbiama Premjiere Ingrida Šimonyte, kadangi esu pats didžausias Jūsų Gerbėjas, Jūs ma sapnuojatės diena-naktį, ar galėčiau jums pasiūlyti atlikti tokį patį veksmą, kokį siūlo Jūsų patarėjas(juk Jūs vertinate jo išmintį ir vertybes) Zuokui. Nenuvilkite gerbėjų.

Šimonytei

Dantės pragare tokie kaip jus brudai buvo 9 tolimiausiame rate!…

Pastabus

..kiek metu daba pastinsi ta uteleta sakini,kazi…

ott

Įdomu, ar Kubilius, Juknevičienė, Degutienė, Razma, Šedbaras ir kiti konservatorių partijos talibai pasiskaito šitą Piliečių balsą?

Pastabus

.nelabai,anys vakare nusiriaugeja riebaluotom lupom ir pries miega pasiima pasiskaityt manifesta ar siaip,iljyceus koki rastu tomeli…

Von iš akių tvariau

Normalūs žmonės ožio myžalų negeria ir nesąmonių nerašinėja

Pastabus

..nu negi tu normalus,tu kacapniekas,zero..

labas

d e b i l e

Ar

nepavargsti besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro?

Pastabus

..ne,man linksma nuo tokiu durniu kaip patsai…

O taip

Šimonytė tikras Mozė, vedžioja šiandien lietuvius po dykumą ir mulkina!.

Pastabus

…jo,pries tai ta dykuma ir pagamino,negi vedziosi po pievas ir klonius..Simasius netgi gamino dykuma miesto centre,ale smelio pritruko,zmones niekaip negalejo ten pasiklyst,vis kelia prie troliko sustojimo rasdavo ir isvaziuodavo.Sikmonke gudresne,viska paverte dykuma ir be smelio…

trumpai

asilas

Pastabus

…axmatsyla Niurnberge,vyselicoj.

Glušiau, iš tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Pastabus

..nu,kiek metu da kaisiosi kiekvienam ta savo diagnoze….

Senam ožiui

Maišysi smalą pekloje su savo draugeliais Dušanskiu ir Slavinu

Tiesa akis bado

Prieš keletą mėnesių pas Solovjovą laidoje Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius – GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save 75 metams.

Kutvela tu, Šimonyte

Praskolinai 2008_2012 m Lietuva 8 milijardais euru su 10% palukanom kurias dar mokam praėjus dešimčiai metu nes tavo skolu negalima refinansuoti ir jusu judu gauja per šia afe.ra pavogė virš 3 milijardu euru ir pelnėtės asmeniškai prisipirke spec VVP akciju su 8/10% pelno marža !!!

Globalistų tarnaitė

Korumpuota Šimonytė pardavė švedų bankams Lietuvą. Ko dar norėt? O ką jau čia kalbėt apie Snorą? Ir dar, dėkokite tai kumelei, kad būdama finansų ministre leido skandinavų bankams nemokėti mokesčių. Taip Šimonytė “rūpinosi” šalies biudžeto pajamomis.

Nu jo

suklijavo buhalterę su vnūku,gavosi raitelis be galvos………….

Džiaugiuosi

Gerai, kad vis daugiau paprastų žmonių pradeda atpažinti konservatorių gyvulius po žmonių kaukėmis.

Algirdas

Bražuolės tiltelis į tautos smegenis, ponai, jau sugriuvo. Teks konservatoriams ir grybams po pačių mėšlą pabraidyti

Edvinas

Valstybės priešų KGBistų sąrašus reikia pagarsinti ir viskas baigsis. Čia jiems būtų geriausias teismas.

Visiškas dugnas

Policija, prokuratūra, teismai – viskas supuvę šioje skyleje. Pabėgo 1 milijonas piliečiu iš šiukšlių valdomos šalies ir tikiu tai dar ne galas emigracijai.

Norbertas

Atrodo ponia Ingrida bus valtininkė Charonė, kuri tikrai nuplukdys konservatorius į pragarą.

stasys

Autorius ir ama prarado nuo tokios gausos norinčiu pasisakyti jo str. Bėda kad niekam nerūpėjo jo gvildenamas klausimas , tik paloti pamačius Premjerės foto . Dažnas reiškinys taip vadinamos opozicijos , sena nuoskaudu kaulą griaužia ne iš alkio o iš poreikio ka nors apkramtyti .

Pastabus

…bais juokinga anuos skaityt.Anksciau buvo toks zurnalas ‘Sluota’,tai cia ir karo rubrikoj tas pats.Pagal klikus peckelineja kokie 4 pyzdabolai,prisidirbe botu…Pagal darbstuma,moka jiems labai nedaug,nes istisai pastina senas nesamones,noro ir kurybiskumo ner absol,reiskia latviu gve numeta tik nusususi sudrubli….

stasys

tokia ta populiarumo kaina ..:)

Pastabus

..ale kacapai siaip propagandai kapeiku negaili,tai kaip cia taip,gal gabesniu neranda,ar ka….Tie ju paistalai jau toookio durnumo,kad ner kur krist….

nuu

Dva debila, eto sila.

stasys

cit. ‘ Dva debila, eto sila.’ ..trijų klasių poetas 🙂

98
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top