Edvardas Čiuldė. Korupcijos byloje galimi tik du variantai…

Yra tik du variantai

Arba įtariamieji politinės korupcijos byloje buvo išteisinti teisėtai, nesant nusikaltimo sudėties, arba neteisėtai, teisėjams ignoruojant tarnybų sukauptus įkalčius.

Jeigu įtariamieji politinės korupcijos byloje buvo išteisinti teisėtai, tai viskas aišku, jeigu neteisėtai, tai yra du variantai: teisėjai buvo papirkti didele pinigų suma arba buvo papirkti prie papirkimo sumos dėl žaismingumo pridedant spiritinio skysčio butelį.

Jeigu jie buvo papirkti labai didele ar vidutiniško didumo pinigų suma, tai viskas aišku, jeigu prie pinigų dar buvo pridėtas spiritinio skysčio butelis, tai yra du variantai: skystis yra skirtas akims užpilti arba sąžinei paskandinti.

Jeigu spiritinis skysti yra skirtas tik akims užpilti, tai viskas aiškus, jeigu sąžinei nuskandinti, tai yra du variantai: ji kada nors išplauks į krantą kraujo puta arba pasiliks tarnauti už padugnę dugne įstrigusiame skenduolių laive (apie šūdo nepaskandinamą esmę šįkart diplomatiškai nutylėsime).

Kiti du variantai

Arba įtariamieji politinės korupcijos byloje buvo išteisinti teisėtai, nesant nusikaltimo sudėties, arba dėl STT ir Prokuratūros aplaidumo, nesugebėjus pateikti tinkamus įkalčius.

Jeigu įtariamieji buvo išteisinti dėl nusikaltimo sudėties tobulo nebuvimo, tai viskas aišku, jeigu dėl tarnybų nesugebėjimo pateikti tinkamus įrodymus, yra du variantai: arba teisėsaugos tarnybų kontingentas yra kooptuojamas iš didžiausių kvailių Lietuvoje, arba pareigūnai patys vykdo neteisėtus politinius užsakymus, yra įtakingųjų politikų užsiundomi prieš oponentus.

Jeigu STT pareigūnai yra rinktiniai kvailiai, tai viskas aišku, jie yra nepakaltinami, jeigu jie vykdo politinius užsakymus, yra du variantai: juos reikia pripažinti kaip pirminę žaliavą komposto gamybai arba atiduoti į antrinių žaliavų supirkimo punkto makulatūros skyrių. Jeigu jie tinka tik mėšlo gamybai, tai viskas yra aišku, Lietuva yra nepakaltinamųjų ir išteisintų žmonių kraštas, jeigu geriausiai dera makulatūros krūvoje, yra du variantai: arba iš tokių antrinių žaliavų bus pagamintas kartonas, arba šikpoperius.

Jeigu iš jų bus pagamintas kartonas, tai viskas aišku, jeigu tualetinis popierius, yra du variantai: jie nukeliaus į moterų arba vyrų tualetus (apie trečiąjį variantą leiskite diplomatiškai nutylėti).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top