EK pirmininkas J.-C.Juncker: „Nėra reikalo peržiūrėti Europos politiką dėl pabėgėlių“

BNS

Europos Komisijos (EK) pirmininkas Jean-Claude Juncker (Žanas Klodas Junkeris) sekmadienį pareiškė, jog po atakų Paryžiuje, už kurias atsakomybę prisiėmė „Islamo valstybė“ (IS), nereikia visapusiškai persvarstyti bloko politikos dėl pabėgėlių.

„Tie, kas organizavo, kas įvykdė tas atakas, yra kaip tik tie patys žmonės, nuo kurių pabėgėliai bėga, o ne atvirkščiai“, – sakė J.-C.Juncker prieš Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą Turkijos Antalijos kurorte.

„Tad nėra reikalo bendrai Europos politikos dėl pabėgėlių peržiūrai“, – pridūrė jis.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mistika

Šis pusprotis Ž.K. Junkeris kalba taip, lyg jis ir migracijos pareigūnai turėtų antgamtinę galią neklystamai nustatyti, kuris atbėgelis kokiu tikslu atvyko į ES.

stasys

Europa su terorizmu nesideri.

Nesusitupėjusiam 21:27

Taip, Junkeris neturi antgamtinių savybių, ir jam net nepriklauso nustatinėti kas yra kas. Jis vadovaujasi bendražmogiškomis vertybėmis – pabėgėliai yra tie , kurie būtent ir bėga nuo teroristų. O, kad tarp pabėgėlių neįsimaišytų visoks brudas, čia jau spec. tarnybų darbas. Taigi, tavo pavartotas pusprotis, matomai tiktų labiau tau.

Tarabilda

Ar jau visus suregistravo, ar išdavė dokumentus vietoj pasų, kuriais atsikratė? Jei taip, kodėl su pabėgėliais nuo teroro nepasielgti humaniškiausiu būdu. Jie visi pervargę, plaukę guminėmis valtimis, rizikavę savo ir vaikų gyvybėmis, po to pėsčiomis per ne pačias turtingiausias šalis į išsvajotąjį Eldoradą – Vokietiją, Švediją. Apmauti žmonės, nejau niekas jiems nesakė, kad tikrasis Eldoradas yra Jungtiniai Arabų Emyratai, kur visi jų tikėjimo broliai – musulmonai ir kas antras – milijonierius. Netikit? Pažiūrėkit, kas rašoma apie šią šalį: „Valstybės pavadinimas: Jungtiniai Arabų Emyratai (angl. United Arab Emirates) Sostinė: Abu Dabis Plotas: 83 600 kv. m Gyventojų skaičius: 4,4 mln. (2007 m.) Valstybinė kalba: arabų. Anglų kalba paplitusi kaip verslo kalba. Taip pat kalbama urdų, hindi ir farsi kalbomis. Religija: islamas… Skaityti daugiau »

Tarabildai

Dėl ko taip stengeisi beieškodamas informacijos? Leisk spėsiu! Taigi aišku, kad norėdamas savo išguglintą „išmintį” parodyti. Gi šiame portale nieko daugiau ir nereikia – mąstymas čia antrarūšis reikalas.

Tarabilda

Tai ir imu į kabutes, ką išgooglinau, o nesakau, kad informaciją apie JAE surinkau iš pirminių šaltinių Halės turguje. Tamsta irgi perkaitęs smegenis galėtum pailsėti saulėtuose paplūdimiuose toje stebuklų šalyje.

Puteikio Face bukas

Junkeris nieko neišmano. Puteikis žvelgia giliau. Va ką jis rašo:”Užuojauta Paryžiuj nuo teroristų rankos žuvusių artimiesiems.Kurią Sirijos karinę grupę remia Prancūzija?Ką jie ten bombarduoja? NAGLIS PUTEIKIS·2015 M. LAPKRIČIO 15 D. Užuojauta Paryžiuje nuo teroristų rankos žuvusių artimiesiems. Tai labai pasibaisėtina tokios žudynės. Kol kas sunku suprasti, už ką žudomi civiliai, dėl ko keršija Islamo valstybė (ISIS), ar kita karinė grupuotė, surengusi šiuos niekuo nepateisinamus teroro aktus. Kol kas nepavyksta internete rasti, kokią karinę rupuotę remdami ir ką bombarduoja Prancūzijos kariniai lėktuvai. Susidaro įspūdis, kad Prancūzijos kariniai lėktuvai atakuoja atskirai nuo JAV ir Anglijos karinių lėktuvų ir kitose vietose. Galiu tik spėti, kad ne B.Asado kariuomenę jie bombardavo, nes Prancūzijos valdžia iki šiol reikalavo B.Asado atstatydinimo. Teroro aktai rodo, kad greičiausiai… Skaityti daugiau »

Osia B.

Jūs kurioje vieyoje perėjote sieną- Vengrijos, Suomijos, Lenkijos?

Šilta dabar Paryžiuje?

Feisas bukas

Kaip sakytų koks nors maronys- „Pelėsiais ir kerpėm apaugus…”

a. Gnu

Briuselio berniukas myyyyyža mums ant galvų, o mes tame nematom nieko ypatingo-
Juk čia Lietva, čia lietūs lyyyyyyy….

to Feisas bukas

Politikos genijus rašo: ” karinė grupuotė, surengusi šiuos niekuo nepateisinamus teroro aktus”. Matot kaip yra. Šie teroro aktai yra „niekuo nepateisinami”, bet tuomet anot jo, kai kurie teroro aktai gali būti kaip nors pateisinami. Tokių Puteikio pateisinamų teroro aktų aukos turėtų apsiversi grabuose.

paprastas tarybinis milijonierius

Nepykit ant vargšo husaro, matyt nabagas pats tą tekstą parašė. Gal jo etatinei rekstų rašytojai peme esas, negalėjo. O pats piratų komandosas rašymui nelabai gabus. Jis labai gabus pasistaipyti prieš veidrodį, moka padaryti įspūdį senmergėms. Galėtų eiti pas junkersą pavaduotoju.
Tik dar netranda kas kalbas angliškai rašytų.

Kad

panašios kalbelės stumdomos pdeudodemokratinėje Lietuoje, tai nestebina, bet Europa? Nuo kada visokie junkeriai sprendžia tautų likimus? Gal laikas referendumams?

Europą

valdo apsoliutūs bukapročiai.

tetravaal

su tokiais vadais tai ir priešų nereikia.

Sutinku

Europą valdo absoliutūs bukapročiai plius ir patys save pasiskyrę valdyti, nes jų gi niekas nerinko.

cia

priejo Briuselio kopustas, ir tare…

Dabar

darosi aišku, kaip vienas ar keletas debilų gali sukelti pasaulinius kataklizmus. Visi kiti tada tampa tik mase…

Palundra

Mes apžlibę nematome, kas dedasi mūsų kieme ir per kokią kloaką ta junkerinė smarvė čia veržiasi. Ogi per gerai užsislaptinusius konsevo – liberastus ir tokią neva ne prie ko federalisto Petro Auštrevičiaus Lietuvos valstybės naikinimo ideologiją. Atsimenat „Už Petrą, už Petrą”, – dainavo bene trečdalis Lietuvos per vienus prezidento rinkimus. Ačiū Dievui, tada pakako išminties to saldžiabalsio sukčiaus neišrinkti, bet vienžo – nuo vilko ant meškos. Matrioška – yra tas pats Petras kvadratu – tikrų tikriausia Lietuvos nelaimė. Nenuostabu, kad rankos nusvyra. Jei dar bus Lietuva po jos 10-ties metų valdymo, galėsim sakyti, kad tauta dar turi atsparumo likučių.

...

yra kaip reta leftistinis idiotas

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top