Elona Antakauskė. Gerumo angelas vienija šiauliečius

Šeštadienio vidurdienį į miesto kultūros centro salę rinkosi miestiečiai, atstovai iš įvairia veikla užsiimančių bendruomenių, susivienijusių į Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederaciją. Tai sporto, literatų, tautodailininkų, pagyvenusių žmonių, žmonių su negalia, donorų ir kitos įvairioms socialinėms miestiečių grupėms atstovaujančios organizacijos.

Visus metus šie žmonės prasmingai leidžia laisvalaikį, talkina miesto tvarkymo darbuose, o prieš Šv. Kalėdas susitinka Gerumo angelo šventėje pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalintu gerumu su artimu.

Sugieojus konfederacijos himną į sceną pabyra vaikai – lopšelio darželio „Voveraitė“ auklėtiniai (vadovė Diana Polekienė).

Šventė suvienijo miestiečius ir valdžios atstovus: pirmoje žiūrovų eilėje sėdėjo miesto meras Artūras Visockas, vicemeras Stasys Tumėnas, šiauliečiai Seimo nariai, Kultūros ministro patarėja Danguolė Martinkienė, ŠVNOK prezidentė, šventės globėja Vida Pociuvienė.

Į sceną pasikeisdami žengė nominantai: bendruomenių atstovai, kūrėjai, nevyriausybininkų lyderiai, kraujo donorai – juos garbės raštais apdovanojo miesto ir šalies vadovai. Sceną papuošusi balta eglė nė vienam šventės dalyviui nepašykštėjo kalėdinių dovanų. Nebūtinai gražiai įpakuotų. Temperamentinga choro „Chameleonas“ vadovė Laura Remeikienė ir jos artistai džiugino žiūrovus stilingu įvaizdžiu, modernia dainų ir judesio atlikimo technika. Pilnai žiūrovų salei laikas neprailgo ir dėl apgalvotos šventės režisūros ir moderavimo (ŠNVOK vykdomoji direktorė Jūratė Šivickienė \ ir Edita Pupkevičiūtė-Kiguolė).

Grojant ansambliui „Red band“ Vida Pociuvienė pakvietė visus prie šventinio stalo. Šiauliečiai vaišinosi, šoko orkestrui, o už didelių kultūros centro langų, kitapus gatvės, parke, apie visuomenininkų pastangomis pastatytas medžio skulptūras pirmuosius šokius šoko snaigės – iš toli šie snaigių pulkeliai priminė baltus gerumo angelus.

Šventės nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top