ES atideda benzininių automobilių uždraudimą

Po daug kritikos sulaukusio kaitrinių lempučių draudimo penktadienį priimtu sprendimu ES taip pat turėjo uždrausti ir automobilius, išskyrus elektromobilius. Tačiau po protestų šis sprendimas buvo atidėtas, praneša Euronews.

ES atideda sprendimą nuo 2035 metų uždrausti vidaus degimo varikliais varomų automobilių pardavimą, pasipriešinus Vokietijai, Italijai, Lenkijai ir Bulgarijai.

Penktadienį Europos Vadovų Tarybos susitikime turėjusiam įvykti balsavimui, kuris, manyta, būsiąs tik formalus, kelios šalys pagrasino veto teise, todėl teko jį atidėti ateičiai.

ES Parlamentas jau pritarė pasiūlymui iki 2050 metų ES ekonomiką paversti „žalesne“ ir neutralizuoti anglies dioksido išmetimą.

Daugeliu aspektų suabejota dėl elektros energijos kaip automobilių varomosios jėgos, nes vien veikiantis elektros tinklas yra būtina sąlyga, kad gyventojai galėtų judėti po šalį.

Tai išryškėjo, pavyzdžiui, per karą Ukrainoje, kai Rusija daugelyje vietų nutraukė elektros energijos tiekimą, ir per Švedijos problemas, nors jos kilo taikos metu dėl prasto planavimo.

Šaltinis: friatider.se

4.9 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Panašiai kaip elektros „tiekėjų“ aferą Lietuvoje.

Kai pagalvoji, kokia nauda iš tos ES? Lito laikais ir infliacija buvo mažesnė nei dabar su eurais, ir kalbėti galėjai, ką galvojai, ir niekas nekniso proto su kažkokiais uždraudimais, ir nereikėjo maldauti tetulių uršulių leidimo nuosavoms sienoms ginti.

Naudos yra tik iš NATO,o ta ES yra kaip koks nelabai reikalingas priedas.

stasys

Tamsta vis dar nesupranta kur ir kaip gyvena . Yra naudos iš NATO ir iš ES , tiesa pasakius vis dar nesuprantu o kokia nauda jiems iš mūsų ?

Pastabus

…MES JU DURNYSCIU JAU ESAMAS,O,SVARBIAUSIA,busimas POLIGONAS/PVZ.,SWABIZMUI/

Skaitytojas

„kokia nauda jiems iš mūsų ?“

Darbštūs, drausmingi ir asimiliuotis linkę darbuotojai už nedidelę algą. Taip pat kokybiškos, nereiklios, asimiliuotis linkusios baltosios rasės žmonos visokiems džiuzepėms.

stasys

mūsu tik keli milijonai , gana triukšmingi ,ambicingi , mėgstantis akis padraskyti , gal ir geri darbuotojai bet tik ne už dyką .Gana konservatyvus ir sukaustyti , pamačius nuoga pimpa viešumoje puolame į isterija ar nuomarą. Galiu vardinti ir vardinti ..Kaip man tai tikrai ne saldainiukas tie lietuviai . :)))

Pastabus

….pagrindine ir isskirtine savybe……..IDIOTAI….ka rodo visi buve,esami ir busimi rinkimai.

stasys

aš ne toks pesimistiškas :)))

Al.

,,mūsu tik keli milijonai , gana triukšmingi ,ambicingi , mėgstantis akis padraskyti” – Na kur gi mums iki jūsų, rusų ?

Pastabus

…zo,’limuzinai’,karves ir jauciai……Stai kas nutinka su proteliu,kai nesupranti tokiu,kaip Kalanta…..,skurdeiva.

stasys

oro balionu lenktynės , natūralu kad atidėjo . Lietuvos problemos irgi neišspręstos ir vargiai iki to laiko bus namu darbai padaryti .

Pastabus

…po smulkiu kvailysciu,seka stambesnes..Tik jos taip ir liks istorijos vadoveliu keistenybiu skyriuose/nezinia,kas ta istorija rasys/,o pati ES subyres/optima butu,kad is politines sajungos atvirstu i ekonomine/…..Zo,lieka spoksot i ta dyva su klaikalionem,vadinama ES…

kovo 8

kovo 8, už lango sniegas, temperatūra minusinė, žiū ir jukėjuje apie12-15 minus ir sniegas; uždrausti benzininius automobilius reikštų briedžių balnojimo startą, o kad cit.”ES atideda benzininių automobilių uždraudimą”panašu į siunčiamą žinutę „Klimatas nešyla”

Prajuokino

EU tikisi egzistuoti po 2027?

Toma

nu jau, kad sumąstė, tai sumąstė… 😀 belenkas. gerai, kad persigalvojo, toliau galėsim važinėt ramiai ir nesukt galvos. https://repcar.lt/remonto-paslaugos/dyzeliniu-ir-benzininiu-varikliu-kuro-sistemu-remontas-ir-diagnostika/

Artūras

o tai ne dyzelinius čia norėjo draust? kaip jie patys grybauja, neapsisprendžia, tragedija. žodžiu mažiau rūpintis, džiaugtis kol galim važinėt aplamai. patys tegul apsisprendžia… o mes toliau važinėjam ir tvarkomės kaip išmanom https://repcar.lt/

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top