ES atsisako nutraukti naftos pirkimą, bet pritaikė sankcijas Lenkijai

laikmetis.lt

ES priklausomybė nuo Rusijos ir jos išteklių padės finansuoti niekšiškus Rusijos tikslus, pareiškė „Solidarumo Lenkijos“ narys Patrykas Jaki, sakydamas kalbą Europos Parlamente.

„Užuot sustabdę sandėrius su Putinu, jūs tai padarėte prieš Lenkiją! Per šią kadenciją Lenkijos pasmerkimui buvo skirta 41 rezoliucija. Kam? Be kita ko, už atsisakymą priimti pabėgėlius“, – sakė jis.

„Per Rusijos invaziją į Ukrainą Lenkija parodo pasauliui skirtumą tarp migrantų ir tikrųjų pabėgėlių“, – pareiškė Jakis ir pabrėžė, kad užuot padėjusi Lenkijai, ES kasdien sumoka Putinui 600 mln. eurų, pirkdama Rusijos naftą.

Jis pabrėžė, kad V. Putinas, naudodamas šiuos pinigus, kasdien žudo žmones, o vienintelė planuojama sankcijų rezoliucija buvo skirta ne Rusijai, o Lenkijai.

ES jau seniai grasino sankcijomis Lenkijai ir Vengrijai, kurios, anot Europos Komisijos nesilaiko ES teisės viršenybės principų, vykdo prieš seksualines mažumas nukreiptą politiką.

„Europos Parlamente turėtų būti suformuotas Tyrimų komitetas, kuris suras atsakingus už Europos finansavimą Rusijos karui. Kasdien iš ES šalių Putinui nuteka 600 mln. Tuo tarpu Vokietija verčia Lenkijai taikyti sankcijas“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė jis.

Jaki taip pat kritikavo Vokietijos politiką: „Europa jau sumokėjo už vokiečių aroganciją ir įžvalgumo stoką dviejų pasaulinių karų forma. Tai negali atsitikti trečią kartą“, – sakė eurparlamentaras.

Jis pažymėjo, kad daugelis manė, kad Ukraina žlugs po dviejų dienų. Tuo tarpu Ukraina kovoja jau dvi savaites.

„Taigi, jūsų šalmai atkeliavo po 12 dienų, pagaliau, jie atkeliavo į Ukrainą. Šauniai padirbėta!“ pareiškė jis.

Europarlamentaras turėjo omenyje šokiruojančią Vokietijos sausio mėnesio deklaraciją, kurioje Berlynas pažadėjo atsiųsti 5000 šalmų Ukrainos kariuomenei. Vasario 26 d. Vokietija pakeitė savo požiūrį į ginklų siuntimą Ukrainai, o po aštrios kritikos kancleris Olafas Scholzas paskelbė remiantis Ukrainos karines pajėgas prieš Rusiją.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Neįtikinantis  Baideno

kartojimas,kad jie gins kiekvieno NATO cm,darosi nerimtas.Kol jie ateis mus ginti,iš Lietuvos bus likusi tik košė.Ginti griuvėsius?Ir jei tikrai NATO gina kiekvieną savo narės centimetrą,tai tai ji turi daryti dabar,Ukrainoje,atgrasant.Vakarai labai sukrėtė savo abejingumu.Užuot padėkoję,kad dešimtmečius rytų Europa juos gina nuo Kremliaus savo geografine padėtimi,jie ją išduoda.Laikas rytų Europai atsibusti ir vienytis dar vienam aljansui,kol ne vėlu.Bailiam NATO bus tik saugiau.

Valio rusų armijai!!!

Karas Ukrainoje. Rusija smogė Ukrainos karinei bazei Jevorovskio poligone šalia Lvovo,kuri bazavosi užsienio šalių instruktoriai, tame tarpe ir iš Lietuvos, bei užsienio samdiniai, kurie atvyko kariauti į Ukrainą ukrufašistų pusėje, ten žuvo mažiausiai 180 žmonių.

jei

Ukraina kris, tai įvyks tik dėl vokietijos

Ką gi

vis kažkas…
Daro, ką pajėgia ir gali 🙂

Panaudokite žiurknuodžius kol dar ne vėlu

Uždėjau „laiką” tam rusų fašistui (2022-03-13 19:57), kad mūsų budrumą imituojančios tarnybos atkreiptų dėmesį į pabudusį 75 metams paslėptą diversinį rezervą. Neiškentę kaip žiurkės lenda į paviršių, tik nėra kas jas gaudytų.

Al.

Rusų čekistai Klintonienės užsakymu paruošė feikinį kompromatą prieš Trampą. Tuo numušė du zuikius – pašalino sau pavojingą Trampą, prie kurio nebūtų išdrįsę pulti, ir įsigijo kompromatą prieš Baideną, kurį gali bet kada atskleisti. O Europoj jie jau prieš tai turėjo savo Trojos arklius. Todėl Vakarai vykdo Žiaurias akcijas prieš paprastus žmones Rusijoj ir aplink, bet ne prieš Rusijos kariuomenę. Vidurio Europos valstybės kaltina Vakarus ištižimu, bet, man atrodo, bijo sau ištarti, kad toks ir buvo planas. Didžiojo Perkrovimo dalis.

T0mas J.

Briuselis, finansuodamas žudiko Putino karą prieš Ukrainą 600 mln. eurų KASDIEN, neturi jokios teisės moralizuoti nei Lenkijai, nei niekam kitam. Briuselio valdžia su savo degradavusia politika yra moraliai visiškai supuvusi. Džiaugčiausi, jei Lietuva kuo greičiau paliktų šitą amoralią šutvę.

Sankcijų spektaklis

Tyliai skelbiama:),kad Wall Street turi nustoti pirkti nuvertėjusius Rusijos vertybinius popierius.
Goldman Sachs Group Inc.“ ir „JPMorgan Chase & Co.“ pastarosiomis dienomis pirko su Rusija susietas nuvertėjusias bendrovės obligacijas.////
-Wall Street Is Pouncing on Russia’s Cheap Corporate Debt-////
-Wall Street must stop buying Russian securities-

Jevgeniujus Čičvarkinas ( Популярная политика )
Maiklas Naki  ( Популярная политика )
Vladimiras Milovas (Navalnij Live)
stasys

Vokiečiai kaip tik pasimokė jog karas gali tapti priežastimi tos Europos dar vienam perdalinimui . Beje Lenkų noras įgnybti į minkšta Euro-vakarietiška moteriška šlaunį irgi kiek sakyčiau ne kukliai atrodo . Kuklumas geruose darbuose ne tik žmogų puošia bet ir šalį kuri daugiausiai prisidedą prie tų karo-pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimo. Kaip man tai čia Vengrija ne vietoje paminėta , ji kaip ir kai kurios ES vakarietiškos šalys tik pirmam kraujui Ukrainoje prasiliejus nusileido ir bent ‘formaliai’ ėmė remti Ukraina kovoje su putinu . Jus kaip norite bet mane sunku užglostyti tokiais str.
p.s. a tep , Judo sidabrinius vis dar priimu .. ir konvertuoju į kripto valiutą.

Kis

mano makaulei nesuprasti,juk europoje vyksta 3 dar ne pasaulinis,bet gali isvirsti i ji,jeigu Kinija prisijungs.Is europos neliks net slapios vietos,tai senu ,gerai apmokamu (atsiprasau) marazmatiku sutve.Sprendziu pagal Lietuvos atstovus europoje.
Amerikai po barabanais ,KAIP SAKYTU VOVKA JIS IS ZODDZ KARAS sukeverzavo kazkieno operacija.Kodel sitaip dozuojama ginkluote,juk sirija Vladimiras sulygino su sovietinemis atliekomis,ta padarys ir is Ukrainos.Vyksta karas ir ne Filipinuose,o Europos viduri,ko dar laukiate?Blemba bekiausiu senu pyrdu samburis ten Briuselyje,jie neigalus ka nors nuspresti,va Lenkija nulinciuoti,-prasau,Juokas pro asaras,ruoskimes,niekas musu negins,o gal ir gerai?Juk jau prieita per 32 metus bedugne,Ech,buciau bent n metu jaunesne.

Stiklo valytuvas

Keturi punktai (eiliškumas nesvarbus). . —– 1 Neperseniausiai rašiau, kad globalistam (su ženklu „ž“) būtina sunaikinti NACIONALISTINĘ Ukrainą. Tam reikalui „pasiuntė“ RU, kurios interesai bent šiuo atveju „puikiai“ dera su Naujo Pasaulio kūrėjų interesais. Panašu kad buvau teisus. . —– 2 Kodėl šitame geopolitiniame cirke niekas nekalba apie „miegojusius“ TSRS, o dabar RU agentus, kurie pradėjo dirbti „25 val“ per parą… . —– 3 Jungtinės Tautos, žydrieji šalmai ir visa didinga šūdmala… . —– 4 Kadaise Maskvėnai nukariavo Kijevo Rusią. „Kijevą numetė“, „Rusią perdirbo“ ir gavosi Rusija*. Germanai nukariavo prūsus ir pasivadino nukariautųjų vardu Prūsija*. Kol kas neanalogiškai, bet marazmatiškai ‘šiuolaikiškinis’ smegenų „kriušimas pagal pilną programą“ vyksta su ženklu „Z“ – pasaulis „svaigsta“ paišydamas „Z“. Neseniai retoriškai klausiau, ką reiškia… Skaityti daugiau »

T0mas J. -> valytuvui

„NACIONALISTINĖ-PATRIOTINĖ tauta” – ar jų tautinė sudėtis tai ir parodo?

Stiklo valytuvas

>> 14:49 Nevisi prancūzai nutautėję, kaip ir Lietuvoje Landzbergio mylėtojai. Absoliučiai daugumai žmonių palyginti lengvai yra praplaunamos smegenys (tiek su, tiek be ‘Overtono lango’), o kai tai trunka ilgai ir dar su vienokia ar kitokia materialine nauda…, tai nėra ko stebėti kad, „žaidė negrai su negrais, o laimėjo Prancūzija“. Nevisiems, bet nemažai daliai užzombintųjų „atsiplauna“ smegenys – nušvinta galvoje. Pagaliau, pačiu kritiškiausiu momentu, įsijungia tautos savisaugos mechanizmas, bet ar jo beužtenta, jau yra kitas klausimas. Jokiu būdu netvirtinu, kad taip tegali būti, arba taip tebus. Bet tai yra optimiausias ir realiausias variantas esamoje situacijoje. . Nesu joks specialus* prancūzų mylėtojas, bet jeigu ne prancūzų nacionalistinis patriotizmas + kitų tautų patriotai-antiglobalistai, bijau kad pasaulio laukia sutemos… . Ir tikrai čia niekaip… Skaityti daugiau »

T0mas J. -> valytuvui

Prancūzai balsuoja už tokias politines jėgas, kurios parsidavę turtuoliams.
Prancūzai balsuoja už tokias politines jėgas, kurios yra už IMIGRACIJĄ.
Ir taip daug metų.
Negaliu sutikt, kad prancūzai yra patriotinė nacionalistinė tauta.
Ten yra toks nerimas dėl tautiškumo išlikimo, jog jau net romanai rašomi apie tai, kai rinkimus į parlamentą nedidele persvara laimės svetimtaučiai ir kaip toliau klostysis įvykiai. Pats vieną tokį romaną skaičiau.

Stiklo valytuvas

>> 16:32
Reikia skirti „prancūzų nacionalistinis patriotizmas“, nuo „prancūzai yra patriotinė nacionalistinė tauta“.
.
Pirmu (mano) atveju, tai nereiškia kad visi prancūzai turintys Prancūzijos pilietybę, o tik atatinkamas ir ryžtingas branduolys kaip Lietuvoje skelbiant Vasario 16-osios Aktą (Nutarimą) prie kurių neužilgu pradėjo jungtis kiti prijaučiantys… (chemija – kristalizacija…)
Antru atveju…, net ir negrai yra prancūzai…
.
Atsakinėju, ir įtariu kad tie tariami oponavimai yra ne dėl tiesos, o dėl erzelio…
O ir kreipinys ne į ‘Stiklo valytuvą’, o į ‘valytuvą’ rodo panieką oponentui.
Mano savigarba ir orumas nepritaria tolimesniam tokio tipo bendravimui.

T0mas J. -> valytuvui

„O ir kreipinys ne į ‘Stiklo valytuvą’, o į ‘valytuvą’ rodo panieką oponentui.”
_
Oi, nesusireikšmink, gerbiamas Stiklo Valytuve..! Mes visi čia beasmeniai anonimai, mūsų čia nėra, tik mūsų mintys – kaip galiu jausti panieką mintims? Paniekos kūrimui ir išraiškai eikvotųsi dėmesys, o dėmesys LYGU energija. Neturiu jos daug, stengiuosi nešvaistyti. Ramus žmogus išspinduliuoja (praranda) mažiau energijos, t.y. daugiau jos lieka savyje.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top