ES baudas už atsisakymą priimti pabėgėlius Vengrija vadina „šantažu“

BNS

Vengrija trečiadienį „šantažu“ pavadino Europos Sąjungos planą pakeisti prieglobsčio suteikimo sistemą, numatant baudas po 250 tūkst. eurų už vieną atmestą asmenį šalims, kurios atsisako vykdyti joms skirtą pabėgėlių kvotą.

„Tai – šantažas, tai nepriimtinas ir ne europinio pobūdžio pasiūlymas iš (Europos) Komisijos“, – pareiškė Vengrijos užsienio reikalų ministras Peteris Szijjarto (Pėteris Sijartas) po susitikimo su regiono kolegomis Prahoje.

faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
naikštė

Na šiaip jau sakyčiau, kad ne Putinas ir ne Bašaras ir ne ISIS, o Merkel, Hollandeas, Junkeris ir Obama kelia didžiausią grėsmę pasauliui. Islamistai, bašaras, putinas – tik kliūtys, rifai, ledkalniai vandenyne, bet kur žiūri kapitonai? Tiksliau – kur jų principai? Jie galvoja, galima išlaviruoti be kompaso, t.y. be principų. Merkelienė nemirktelėjusi pasikviečia svečių daugiau nei gali suguldyti, ir tada per prievartą bando juos iškaišiot kaimynams. Jei norit būti tokie geri – kodėl jų lėktuvais neparsiskraidinate iš Turkijos, o verčiate keliauti pėsčiomis per visą Europą? O šiaip – kur jūs buvot prieš Ketverius metus, kai Bašaras daužė savo ligonines ir studentų bendrabučius ir visi tada kalbėjo, jei to nesustabdysim – turėsim humanitarinę katastrofą. Taigi prašom – pastatykit į vietą Bašarą,… Skaityti daugiau »

Mama, tėtė ir vaikai

h ttps://signatures.mumdadandkids.eu/?mkt_tok=eyJpIjoiTVRBek9UWTRObVprTnpVMiIsInQiOiJlUklXSUxEcCtsblFma0Q1MXFpbFFYejdYZENEczNsXC9aMmNneENnSGwwQzF1Qzhyd2Z6NlU5WjNcL3c2NVlmSUg2T2NPaFwvZTZGT3NFQmNFRUQwbzRyOUNqVElmTWV4UmFJbFArTXh0TUMydz0ifQ==

Pikasas

Tokios ES baudos – nėra geras sumanymas. Dėl įvairių priežasčių. Kur kas tikslingesnis būtų laikino prieglobsčio reglamentavimas ir tik tiems, kurie atvyko iš karo zonos.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top