ES ignoruoja pasipriešinimą, patyliukais rengia skaitmeninį identifikavimą 2024 metams

Šiuos planus kritikuoja skaitmeninių teisių grupės.

Europos Sąjunga rengiasi įvesti ES skaitmeninį aplanką iki 2024 metų. Šis aplankas leis jame saugoti skaitmeninius tapatybės dokumentus, tokius kaip vairuotojo pažymėjimai ir nacionaliniai tapatybės dokumentai.

ES Pramonės, tyrimų ir energetikos komiteto narė Romana Jerkovič (Romana Jerkovic) sakė, kad norint, jog blokas laikytųsi tvarkaraščio, komitetas planuoja paskelbti specifikacijas ir standartus iki 2023 metų.

„Įstatymų leidybos procesas galėtų būti užbaigtas iki kito pavasario, paruošdamas sąlygas įgyvendinti aplanko idėją 2024 metais,“ – sakė Jerkovič. „Kai šis reguliavimas bus patvirtintas, pagal planą ES šalys narės turės 12 mėnesių savo aplankų išleidimui.

Šią iniciatyvą kritikavo skaitmeninių teisių grupės, kai kurios technologijų įmonės bei pramoninės grupės. Dėl pasipriešinimo paleidimas gali būti atidėtas.

Naršyklių tiekėjai Mozilla ir Google sakė, kadų pažymėjimai bus mažiau saugūs, lyginant su dabartiniais, ir bus sunku juos įvesti iki nurodytų terminų. Kitos įmonės tvirtino, kad bus brangu integruoti skaitmeninį aplanką su jų sistemomis.

Šiais metais buvo kilę nesutarimų dėl unikalių identifikatorių naudojimo, nes jie galėtų būti naudojami sekimo tikslais, o kai kas pastebėjo, kad tokiose šalyse kaip Vokietija, Austrija ir Nyderlandai jie būtų nelegalūs.

Šaltinis: reclaimthenet.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Portalo leidėjai,
kodėl slepiate savo kontaktus?
Autorių pavardės žinomos, girdėtos – Nacionalinis Susivienijimas, o svetainės kontaktai – slepiami. Ar tikrai NS yra tokia uždara organizacija, kaip apie ją pikti liežuviai plaka? Partija, kuri yra ne veidu, o nugara į žmones – rinkimų nelaimi. Ar žinote tai?

realistas

Atsibodai Tomai J. Taip, mes žinome, kad tinklapis tiesos.lt tapo Nacionalinio Susivienijimo filialu. Aišku, būtų gerai, kad ir pats tiesos.lt tai tiesiog paskelbtų, bet, ei, kam skelbti tai kas ir taip savaime suprantama? Gi nebūtina.

Viskas

priklauso nuo pasipriešinimo.Daryti nieko nereikia,reikia tik kalbėti,kalbėti tiesą,kalbėti teisingai ir nebijoti kalbėti,nes tik tai gali išgelbėti ES.Tik tai gali suveikti,nes iš pradžių „buvo Žodis”.Ir tai gali net ir labai mažos šalys.Laikas įveikti savo nuolankumą,nes niekas kitas žmonių nepadarys laisvais,nei jie patys.Kito kelio nėra.

Al. Viskui

,, nes tik tai gali išgelbėti ES” Kodėl marksistinę imperiją reikia gelbėti?

T0mas J.

Gal tamsta ES pilietis? 🙂

Dronas

>Viskas

Ir ką tavo plepėjimas pakeis? Nieko. net juk tu tą žinai nuo pa pradžiu. todėl ir atėjai čia akis muilinti, kad tik kas nusutrukdytu, tavo numylėto komunizmo statyboms.

Tikrai taip!

Tvarka bus, kaip sakė didysis konservatorius Paksius. Koncierva numeris du kadais.

Prašalietis

„ES ignoruoja pasipriešinimą, patyliukais rengia skaitmeninį identifikavimą 2024 metams…;Šiuos planus kritikuoja skaitmeninių teisių grupės….” Kritikuoja kažkokios „skaitmeninių teisių grupės”, kažką reiškia viskuo nepatenkinti eiliniai ES čiabuviai… Kas čia per nesąmonės, JAV ir ES dideli „dėdės” sprendžia „globalines žemės problemas” kaip klimato kaitos, žemės susidūrimo su Asteroidu „problema”, žemės čiabuvių populiacijos „sveiką” kontrolę, kad ES butų gausėjančios ir vis daugiau valgančios populiacijos „mažiau CO2 dujomis gadinamas oras”, tokiu būdu būtų sumažintas „pasaulio išsaugojimo planuose nenumatytas klimato šilimas”… Tokie „grandioziniai žmonijos tikslai” gali būti įgyvendinti tik pasitelkus priešakines skaitmenines technologijas, kurių pagalba bus „suindentifikuoti” visi ES žmonės pagal jų rūšis, socialinę padėtį, sveikatos būseną, kūno svorį.. Identifikavimo „protingų algoritmų” bus iš karto apskaičiuota kiek kiekvienas ES čiabuvis suvalgo, kiek iškakoja, kiek emituoja… Skaityti daugiau »

viskas paprasta

Deja bijau,kad visa tai brukančių žmonijos išgamų jau niekas nesustabdys-paskutiniai,kurie bandė tai padaryti,buvo JŲ galutinai sunaikinti dar 1945 metais…

to Viskas

„Daryti nieko nereikia,reikia tik kalbėti,kalbėti tiesą,…”-Kiek laiko reikia kalbėti TIESĄ ???? Valandą ?? Mėnesį ???? Metus ???? Ar jūs naivus ar durnas ????? Kada ir kas,kalbomis kažką laimėjo ????? Ar jūs iš delpio atėjote ????

Raudonasis jietis

susimastes paknibinejo savo ismatas pagaliuku ir pagalvojo…taaip,be manes planeta bus svaresne,laikas likviduotis….

Dronas

>viskas paprasta
Globalistai-komunistai yra mėsa, tokie patys kaip ir visi kiti. Jie silpni, mirtingi, mėsos maišai. Jų labai mažai, jie stiprūs tik tuo, kad moka tokius vaizduoti, o realiai, mesk vieną į minią ir po minutės jo jau nepažinsi, po dviejų jį reikės laidot uždaram grabe, po trijų, iš jo liks tik šlapia dėmė ant žemės. Sic transit gloria mundi. Tu juk čia demoralizuoti atėjai. Tau už tai moka. Brukti įteigtą bejėgiškumą. Nepavyks vyruti. Spyruoklė toks dalykas, kad kiek bespaustum, bet vieną dieną ji išsprūs. O tada prasidės išties įdomūs dalykai.

Labai gerai,kad

Ukraina užėmė maksimalistų poziciją pergalės atžvilgiu.Nes Rusijai kariauti per šimtus metų įaugę į kraują ir jie su malonumu tęstų karą 20,30 ir daugiau metų,jei Ukraina pasiduotų.Nes aukų liktų dar labai daug.Tačiau jei Rusija pralaimės Ukrainoje,tai bus jos imperialistinės pasaulėžiūros byrėjimo pradžia,todėl visi,kas tik gali,privalo palaikyUkrainą ir jai padėti,kad karas kuo greičiau baigtųsi.Ir Europai turi rūpėti ne skaitmeninės fašistinės diktatūros įtvirtinimas,kuris galiausiai sugriaus ir ją pačią,o pergalė,kuo greitesnė pergalė Ukrainoje.Nors dabar kyla daug negerų minčių,kad šiems skaitmenintojams karas Ukrainoje atrodo,kaip pats geriausias laikas veikti.Tai amoralu ir prieštarauja krikščionybei,kuri yra šios ES pamatas.Griauna savo pamatus.

Jei žlugtų

Putino valdžia ir į Rusijos valdžią ateitų demokratai,tai pirmiausia būtų sunaikinta Saugumo tarnyba esamu pavidalu,tarnyba,kuri saugo daug sovietinių paslapčių,saugo,nes dar tikisi grįžti,tarnyba,kurios statytinis ir yra Putinas.Tai nedžiugina netgi ir kai kurių politikų Lietuvoje.Nes daug bylų,kurios slaptos,gali grįžti į Lietuvą.Ne visi galimai tuo suinteresuoti Lietuvoje.

realistas Tomui J.

Ne. Nuoširdžiai nekenčiu Europos Sąjungos.

Al.Labai gerai kadui

,,prieštarauja krikščionybei,kuri yra šios ES pamatas” – o man atrodo, kad šios ES pamatas yra marksizmas ir satanizmas.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top