ES patvirtino 1,5 mlrd. eurų vertės klimato programą, pagal kurią bus priverstinai uždaryta iki 3000 Nyderlandų ūkių

Dramatiškas maisto gamybos mažinimas Nyderlanduose turės didelį poveikį pasauliniam maisto tiekimui, įskaitant ir įperkamos mėsos tiekimą.

Gegužės 3 d. patvirtinusi 1,5 mlrd. eurų vertės schemą Nyderlandų ūkininkų išpirkoms, ES išreiškė ketinimą priverstinai uždaryti iki 3 000 Nyderlandų ūkių.

Nyderlandų vyriausybei su ES parama teikiamos lėšos skirtos Nyderlandų ūkiams iš jų savininkų įsigyti. Atsižvelgiant į Europos žaliojo susitarimo tikslus, šiuo žingsniu siekiama sumažinti bendrą mėsai auginamų gyvulių skaičių ir taip sumažinti išmetamų azoto junginių kiekį.

Nepaisant, kad kovo mėn. vykusiuose rinkimuose Nyderlandų ūkininkų piliečių partiją (BBB) lydėjusios sėkmės ir jų turimos daugumos Senate, parlamentą vis dar kontroliuoja Pasaulio ekonomikos forumo favoritas Markas Rutė (Mark Rutte).

Tačiau dabartinė Politico apklausa rodo, kad jie turi rekordinį 32 proc. palaikymą – 12 procentinių punktų daugiau nei Rutės partija. Tai aiškus ženklas, kad Nyderlanduose vyriausybė vykdo žmonių valiai prieštaraujančią politiką.

Jūs negalėsite valgyti pinigų

ES patvirtintos priemonės, kurių ėmėsi Nyderlandų vyriausybė, primena desperatišką siekį susigrąžinti paramą labai nepopuliariai politikai.

Po kelis mėnesius trukusių protestų Nyderlanduose ir Belgijoje paaiškėjo, kad Rutės režimas griebėsi bandymo papirkti.

Gegužės 2 d. paskelbtoje Europos Komisijos ataskaitoje teigiama:

„Pagal 500 mln. eurų LBV schemą pagalba bus teikiama kaip tiesioginės dotacijos, kuriomis bus kompensuojama iki 100 proc. ūkininkų, nusprendusių uždaryti savo pieninių galvijų, kiaulių ir paukščių auginimo ūkius, patiriamų nuostolių“.

Likusi 975 mln. eurų suma skirta daugiausiai mėsos produkcijos gaminantiems ūkininkams, kuriems bus pasiūlyta daugiau nei jų verslo vertė, kad jie visam laikui nutrauktų ūkininkavimą.

„Dėl gamybos pajėgumų praradimo pagal schemą LBV plius atitinkami ūkininkai galės gauti iki 120 proc. ūkio vertės kompensaciją.

Pagal šias schemas paramos gavėjai garantuoja, kad jų gamybos pajėgumų uždarymas yra galutinis ir negrįžtamas ir kad jie nepradės tokios pačios gyvulininkystės veiklos kitur Nyderlanduose arba ES“.

Spraga rinkoje

Šiuo metu Nyderlandai yra antroji pagal dydį maisto produktų eksportuotoja pasaulyje. Žemės ūkio sektoriuje didžiąją dalį sudaro vienai šeimai priklausantys ūkiai.

Kaip gegužės 3 d. pranešė Euronews:

Beveik 1,5 mlrd. eurų bus panaudota kompensacijoms ūkininkams, kurie savanoriškai uždaro šalia gamtos rezervatų esančius ūkius. Tikimasi, kad apie 3 000 ūkių atitiks reikalavimus.

Nyderlandų valdančioji koalicija siekia iki 2030 m. 50 proc. sumažinti teršalų, daugiausia azoto oksido ir amoniako, išmetamą kiekį visoje šalyje.

Dramatiškas maisto gamybos mažinimas Nyderlanduose turės rimtą poveikį pasauliniam maisto tiekimui, įskaitant mėsos už prieinamą kainą tiekimą. Tačiau Nyderlandų ūkininkų padėtis yra tokia sunki, kad kai kurie mano, jog ES priemonės gali būti sėkmingos ten, kur nepadėjo įtikinėjimai ir jėga.

Kuriamas skurdas

ES įkvėpta schema skelbiama kaip aplinkosaugos priemonė. Tačiau nesename Nyderlandų Europos Parlamento nario Roberto Roso (Robert Roos) interviu teigiama, kad yra kur kas tamsesnė darbotvarkė, dėl kurios Nyderlandų ūkininkai yra kreipiami į susinaikinimą. Rosas neseniai kalbėjo Nacionalinio konservatizmo konferencijoje Briuselyje (Belgija), ragindamas konservatorius krizės metu bendradarbiauti.

Gegužės 16 d. Remix News portalui Rosas paaiškino, kodėl baiminasi, kad daugeliui ūkininkų gali kilti pagunda imti pinigus ir sprukti.

„Jei esate beviltiškoje padėtyje ir nebežinote, ką daryti, metai iš metų susiduriate su nežinomybe, tada vyriausybė atsigręžia ir sako: „Gerai, mes turime jums išeitį, turime pinigų, kurių galime jums duoti“.

Manau, kad taip pasielgs daugelis ūkių, ir tai yra nelaimė, nes jie yra antri pagal apimtį maisto gamintojai pasaulyje po JAV“.

Rooso pastabos išsakytos po to, kai buvo pranešta apie eilės Nyderlandų ūkininkų savižudybes. Be to, jis tvirtina, kad ši schema yra „ekologiška“ tik pavadinimu, o tikrasis jos tikslas – užgrobti vertingą žemę plėtrai.

„Mes jau matėme tai, ir tai ne gandas, o faktas. Jie nusipirko ūkininko žemę ir joje pastatė laikinus namus imigrantams. Tai įvyko prieš metus, ir tai net ne gandas.

Deja, jei tai būtumėte pasakęs prieš dvejus metus, jums būtų atsakyta, kad esate sąmokslo teoretikas, tačiau dabar tai tiesiog faktas. Ir manau, kad, žinoma, jie nori turėti žemės ir nori statyti daugiau namų. Todėl ir azoto klausimu, kuris yra tikrai beprotiškas, jie pasinaudojo“.

Rosas teigia, kad didžiuliai žemės ūkio paskirties žemės plotai yra skirti vyriausybės ir įmonių finansuojamai plėtrai, o nauji teisės aktai reiškia, kad Olandijos piliečiams bus draudžiama ką nors statyti sau patiems. Nuo 1990-ųjų gyventojų skaičius išaugo nuo 15 iki 18 milijonų, todėl ES atvirų sienų politika sukuria didžiulę paklausą viskam, įskaitant maistą ir būstą.

„Tačiau dabar rengiamasi priimti ES Gamtos atkūrimo įstatymą. Jei šis įstatymas bus priimtas, visa mūsų šalis (Nyderlandai) naujai plėtrai bus užrakinta.

Mes nebegalėsime statyti namų, nebegalėsime statyti net vėjo turbinų, o tai, mano požiūriu, yra gerai. Tačiau apskritai mūsų šalis bus uždaryta“.

Rosas teigia, kad visas pasakojimas paremtas melu. Režimas ne tik skatina maisto tiekimo žlugimą, bet ir siekia supirkti ir konfiskuoti žemę, kad galėtų apgyvendinti sparčiai didėjančią populiaciją.

„Žinoma, tai veidmainiška, ir jie apsimeta. Bet tai taip pat yra tas atvejis, kai faktai nesvarbūs.

Tai ne apie argumentus, tai apie ideologiją“.

Rosas pastebi, kad diskusijos kontroliuojamos įžeidžiančiais žodžiais, todėl sąžiningas faktų paminėjimas tampa neįmanomas.

„Jei sakote, kad mums reikės daugiau energijos, nes turėsime daugiau žmonių, kad atsinaujinančiųjų išteklių energija gali nepasiteisinti taip, kaip manoma, tuomet esate klimato neigėjas. Jei sakote, kad turime sustabdyti nelegalią imigraciją, tai vėlgi esate rasistas“.

Jei parodysite, kad maisto tiekimo grandinės nutraukimas bus katastrofiškas ir dar labiau apsunkintas neribotos imigracijos, būsite sąmokslo teoretikas. Laimei, olandai duoda atkirtį.

Visuotinė kova

Galiausiai, kaip pernai įspėjo neseniai į katalikybę atsivertusi Eva Vlaardingerbroek, Džonas Keris (John Kerry) nori priverstinai uždaryti ūkius JAV.

Po to, kai Baideno (Joe Biden) administracijos „klimato caras“ kreipėsi į AIM viršūnių susitikimą klimato klausimais, kuris vyko Vašingtone gegužės 8-10 d., jis kalbėjo:

„Daugelis žmonių nežino, kad žemės ūkis išmeta apie 33 proc. visų pasaulyje išmetamų teršalų.

Negalime pasiekti nulinių išmetimų, negalėsime atlikti šio darbo, jei žemės ūkis nebus pagrindinė sprendimo dalis. Taigi visi suprantame šios misijos gilumą“.

Jis pažymėjo, kad maži ūkiai yra reikšmingi azoto junginių išskyrėjai, ir pasisakė už tai, kad JAV federalinė vyriausybė, imituodama ES planuojamus veiksmus, imtųsi priemonių ūkininkų atžvilgiu. Tačiau Kerio planuojami veiksmai prieš JAV ūkininkus neliko be reakcijos.

Keris buvo apkaltintas, kad „imasi veiksmų, kurie gali pakenkti JAV ekonominei būklei, ir kelia grėsmę Kongreso autoritetui“, teigiama naujausiame Fox News pranešime.

Grėsmė paprastų žmonių pragyvenimo šaltiniams dabar yra ir vietinė, ir pasaulinė problema. Kaip ir kova prieš ją.

Šaltinis: lifesitenews.com

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ūkinykų godumas žemei yra nepasotinamas

Štai mūsų Lietuvoje, nors duonos valgytojų sumažėjo ryškiai , miškai plečiam vos pastebimai..Kame reikalas? Pasirodo, mūsų ūkinykai augina Lietuvai nereikalingus kviečius badaujančios Afrikos ir Azijos šalims. Kurių be saiko pasidauginę ir nesustojantys daugintis gyventojai paskui eksportuoja gyventojų perteklių į Europą , Tame tarpe Lietuvą, dėl ko štai tenka statyti šimtus kilometrų sienos , norint apsiginti nuo lietuviška duona mintančių agresyvių ateivių

zelianskis

neverkit pas kapą nesupiltą – maitins ukraina monsanto produkcija

Marius

Tai kažkokia beprotybė. Jei taip ir toliau, tai uždraus bezdėti arba už kiekvieną bezdalą bus skaičiuojamas mokestis. Visiška tiesa, kad bezdant išsiskiria metanas – šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Vakarai išties išprotėjo.

pilot

lėktuvai priperdė dangų, bet ne – karvės kaltos, o bananus ir kt. pietybes – mindami pedalus dviračiais atveža?

pagarbiau atsiliepk apie Vakarus

Vakaruose dabar šeimose auginami 1 ar 2 nauji bezdėtojai. Po 6 ar 8 ar 12 gimdo išprotėję tėvai išprotėjusioje Afrikoje, daugelyje Azijos šalių

blue yellow zov marinie

…na,cia marius gera termina isrado…bezdetojai….,bezdetoju populiacija ant lt,valdant parsidaveliams lenzbletkeriams uzingridams…….visai baika skamba…..

Marius

Prie ko čia šeimoje esančių vaikų skaičius? Jei pramonė ir transportas taip pat yra dideli šiltnamio dujas išskiriantys šaltiniai. Norite sumažinti CO2 kiekį atmosferoje? Neskraidykite lėktuvais, važinėkite dviračiais, o ne automobiliais į darbą, nes dabar įprastas vaizdas: fyfočka su parketiniu džipu važiuoja į darba viena, kai automobilyje telpa 5 žmonės.

Pilietinis nepaklusnumas

Ar dar yra abejonių, kad mus valdo politinių psichopatų chunta? O Lietuvos „valdžia” – tai tik švabelių statytiniai. Priešinasi olandai, priešinasi pasaulis, priešinkimės ir mes. Būsimuosiuose rinkimuose – nė vienos vietos globalistams. Yra du geri pasirinkimai – arba „Nacionalinis susivienijimas” arba „Valstiečiai”. Kiekvieno skonio reikalas, katruos rinktis.

Tomas Jakutis

„Nyderlandai yra antroji pagal dydį maisto produktų eksportuotoja pasaulyje”
„jie yra antri pagal apimtį maisto gamintojai pasaulyje po JAV“.
||||||||| ••••• |||||||||
Ar tai ne š.. malimas? JAV 10 mln. kvadratinių kilometrų, 300 mln. gyventojų.
Nyderlandai plotu mažesnė už Lietuvą šalis, 18 mln gyventojų.
Antra maisto eksportuotoja?!

Dronas

Ne ne šūdo malimas. Olandija turi nedidelę, be tstipria pramonę, tenai beje, gaminamos mašinos kurios geriausios pasaulyje mikroprocessorių gamybos srityje, kitos tokias mašinas gaminančios kompanijos neturi tokių tobulų mašinų. Ieškokite paieškoje kompanijos ASML. Be jų, nebūtu šiuolaikinių procesorių. Bet pagrindinė ekonomikos šaka, tenai yra žemės ūkis. Olandiškas tulpes visi žino, tačiau mažai kas žino, kad Olandija gyvena iš žemės ūkio, labai gerai gyvena. Jeigu šitas globalistų planas išdegs, MES gyvensime žymiai blogiau, dabartinė Lietuvos maisto prekių kainų infliacija, kuri viena didžiausių, jeigu ne didžiausia ES, mum pasirodys kaip kažkas labai mielo ir nekalto, palyginus su tuo kas ateis. Na, o Olandija, užsilenks kaip nesenai nutiko su Šri Lanka. Šri Lankoje uoliai diegė pasaulinio ekonomikos forumo „gerus patarimus”. Rezultatas: vyriausybė bandė… Skaityti daugiau »

Dronas

Šiek tiek apie Šri Lanka. Anglų kalba, nepykite, bet Lietuviškai, jūs beveik nieko nerasite. Pas Laisviausioje ir nepriklausomiausioje pasaulyje žiniasklaidoje (sarkazmas, įskaitant žodį žinisaklaida), gūdi tyla, kuri labai garsiai spengia.

https://rairfoundation.com/globalists-celebrate-their-perfectly-executed-destruction-of-sri-lanka-is-your-country-next-video/

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
Dronas

Na ir trečia. Žinote kas turi labai didelę kviečiu ir energijos išteklių gamybos apimtį? Rusija. Jum, sunaikinus jūsų žemės ūkį, pramonę, jūsu energetikos sistemas, pramonę, bus pasirinkimas, stipti, arba klauptis pas tuos kurie turi. JAV ir Olandija braukiami iš šito sarašo, į jo viršų išplaukia… Būgnų tratėjimas, Rusija, su iškasenomis ir maisto gamyba, Kinija su pramone. Jus klupdo prieš pačias šlykšciausias ir žmogėdriškaiusias valstybes. Mano manymu, visi šitie forumai, tai tėra širma. Širma kam? Atsakymą galima rasti pasižiūrėjus Jurijaus Bezmėnovo interviu. 1985 metai… Tingiems dedu nuorodą. Angliškai be abejo, mokykites užsienio kalbų, Lietuviškai jūs labai mažai ką rasite. Rusiškai, labai daug kas parašyta po 2000, metų, persmelkta dezinformacijos, sąminingo melo ir prieštaravimų, tai irgi tų pačių minimų „aktyvnije meroprijatija” dalis.… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
Dronas

Epilogas. Arba: Cui bono? Kas šitą remia? Kas stumia ir skatina? Atsakymas yra Jurijaus Bezmėnovo vaizdo įraše, tai komunistai kurie išties yra ne kas kita, kaip oligarchai vergvaldžiai. Bet kaip sakė Stalinas, kiekviena klaida (kenkėjiška veikla), turi savo vardą ir pavardę. Globalistai, švabistai, kiti ‘istai, be abejo, bet… Jie tėra naudingi idiotai, širma. Pagrindiniai naudos gavėjai, tai Kinija ir jos būsima satrapija Rusija, arabynas, visokios šiknaskylės tokios kaip šiaurės Korėja ir panašios šalys. Jiems, išties sėkmingos ir didžios, vakarų civilizacijos pavyzdys, bado akis ir žmonės mato, kad galima gyventi KITAIP. Jie nori sunaikinti šitą kitaip, kad niekam net nekiltu klausimų, ar gyvenimas tokioje skylėjė kaip šiaurės Korėja, yra normalu. Todėl viso šito lokomotyvas, be abejo dabar yra Kinija, antri Rusija,… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
Dronas

Pamiršau dadėti nuorodas.

https://www.bitchute.com/video/bcrrlC8ZNW7L/

Tomas Jakutis

Neįtikinai, kad už Lietuvą plotu mažesnė šalis „yra antri pagal apimtį maisto gamintojai pasaulyje po JAV“.
Nyderlandų valstybė 240 kartų mažesnė už JAV…
Net nepamėginai.

IP 88.118.83.153

Olandai eksportuoja 6% maisto produktų, nuo to, ką pagamina, JAV 10%.
Daugiausia maisto produktų gamina Kinija, Indija, JAV, Brazilija, Rusija, Meksika…
Tas, kuris rašė straipsnį, nelabai gaudosi terminuose, nes viena yra žemės ūkio produktų gamyba ir, atitinkamai, eksportas ir maisto produktų gamyba ir, atitinkamai, eksportas.
Ir kalbėti reikėtų ne apie Olandija, o apie Olandijos ūkininkus, kurie nuomoja žemes kitose šalyse, pav.: ankstyvasias daržoves augina Ispanijoje, o rožes, kai Europoje uždraudė naudoti kai kuriuos chemikalus, augina Brazilijoje.

Dronas

Kinija importuoja maistą, ten pas juos maisto deficitas, Brazilija lotynų amerika, su europos valstybėm mažai kas bendro, jeigu jie ką nors ir maitins, tai tik JAV, kada komunistai ten padarys badą ir deficitą, Rusija dėl suprantamų priežaščių negali ir neturi turėt maisto monopolio europoje, Indija save maitina ir kažkiek eksportuoja į kitas artimas azijos šalis, tą pačia Kiniją. Trumpai tariant, nupjovus galvą Olandiškai vištai, kiaušiniai gal ir bus, bet brangesni ir ne visiems užteks. Tipiškas deficito formavimas europos rinkoje, o kada JAV žemės ūkis bus sužlugdytas arba smarkiai sužalotas, tas pats bus ir JAV. Ką reiškia valstybės galia, kada priversta ištiesus ranką maisto prašyti? Ir ne pas bet ką, o pas pikčiausius priešus. Kalės vaikai kurie žlugdo ūkio pramonę ES… Skaityti daugiau »

Dronas

Komunistai Rusiją užgrobė ne ginklu, ne ideologija, o melu, skurdu, chaosu ir badu. Ateina naujas golodomoras, tik dabar pasauliniu mastu. tai kas vyksta Olandijoje, vyksta ir JAV. JAV yra pirmas maisto gamintojas pasaulyje, Olandija antras. Kertamos pagrindinės maisto tiekimo šakos. Kas gyveno prie ruso, pamena, kaip mėsa buvo deficitas, pamena pamėlynavusias vištas atrodančias kaip iš osvencimo ir atliekas iš kanopų, bei sausgyslių mėsos skyriuje, kur normalios mėsos, nedidelį gabaliuką, galėjai gauti tik per blatą, atitinkamomis dienomis, atitinkamai nusižemines ir už tai apmokėjas. Gryžtame į tuos „nuostabius” laikus, kurių kai kas dar taip ilgisi, o niekada šito nemate ir nepatyre, lekia akis išdege.

o ką daryti ?

O ką daryti kada žmonės, gaudami maisto, neribotai dauginasi? Per 10 ar 13 metų padaugėja miljardu, tai kaip 2 naujos ES. Veisiasi kažkur Afrikoje, o papildomą maistą jiems turi gaminti Amerika ir Olandija. Tegul nors maistu apsirūpina patys.

Dronas

Žmonių populiacija senai mažėja. Nueik į JT tinklapį ir skaityk ką jų pačių mokslininkai rašo. Ten yra skaičiai, diagramos. Paskaityk, jeigu turi truputi smegenų, daugiau nesiterši. Na, o jeigu labai niežti sumažint žmonių kiekį, tai atmink, venas pjaunasi išilgai, kad jau su garantija.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
kas tai yra seniai?

Seniai, 2000 metais, planetoje buvo 6 milijardai žmonių , o neseniai ,pernai, žmonija sveikino save su 8 milijardu

Dronas

Žiurai skaičius, prognozes ir nesiterši. Kur link viskas eina. Ten senai paskaičiuota, kad greitai bus kolapsas ir vienintelis būdas bent kiek padėt planetai, padaryt energiją maksimaliai pigią, o žmones maksimaliai turtingus (proto ribose). Einama atvirkštiniu keliu, kas akivaizdžiai sako, kad visiem tiem (įskaitant tave) nusišikt ant tos planetos ir viskas kas rūpi, tai savo mašna ir valdžia. Atmink, aš nediskutuoju su kvailais, tais kuriem už nuomonės turėjima mokama, religiniais fanatikais ir neraštingais (moskliniu požiūriu). Po 50 metų, visi boomeriai bus MIRE. Tada ir pakalbėsim. Nors panašu, kad aš nedatrauksiu dėl amžiaus, o tave „skiepu” nudurs. Atmink, komunizmo avangardas visada sušaudomas duobėse. Tokia komunizmo paradigma, mauras darbą padarė, mauras pūna duobėje.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
......

o aš diskutuoju, jei turiu laiko

Dronas

Tuo blogiau tau. Tai tas pats kas diskutuot su taburete. Bet su taburete „diskutuot” šiek tiek produktyviau, nes ji bent jau nešneka nesamoniu, kurių negali suprast, nebando meluot, nebando manipuliuot ir nebando taves įtinkinti įtikėt savo pseudoreliginiais kliedesiais.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
Al.

Kodėl žmonės dauginasi afrikose, o naikina Europą ir Ameriką ? Kas priima sprendimus ?

Al.

Viskas būtent taip ir yra. Kas to nesupranta, tiesiog neturi galvojimo įgūdžių

Skaitytojas

Taigi, sapnų pasaulyje gyvenantys Briuselio ponai Olandijos ūkius uždarys, o Kinijos gamyklų neuždarys.

kur čia sapnas?

tegul Kinija pati maitina savo prekių pirkėjus. Kodėl turi Olandija? Arba Briuselis.

bus blogiau kaip triušiams

Dabartinė žmonija gyvena savo pačios ateities sąskaita. Ekologinė informacija, ypač atmosferos temperatūros kilimas (bet ne tik), rodo, kad šita ateitis labai artima , ne už šimtmečių. Pagrindinė žmonijos ateities (bent jau nekatastrofiškos ateities) trumpėjimo priežastis – beprotiškas, egoistiškas, trumparegiškas, žodžiu, triušiškas žmonių skaičiaus augimas planetoje. Plius aplenkiantis skaičių poreikių didėjimas , nes didžioji prieauglio dalis gimsta skurde ir teisėtai nori daugiau vartoti. O tam reikia daugiau gaminti, daugiau eikvoti, daugiau teršti gaminant, daugiau išmesti po vartojimo ir t.t… Pas triušius bent poreikiai visuomet tie patys. Ir sveikatos apsauga pas juos silpniau išvystyta – užeina epidemija ir 90 proc išmiršta. Ir vėl ima daugintis…ir t.t. O žmonės taip paprastai neišmiršta, išmirimą atidėlioja, vis didina maisto gamybą ir išradinėja skiepus. Sėkmės

Dronas

https://i.pinimg.com/originals/85/e4/42/85e44296c42f65e86f6e9365a555a5d8.png

Tiesiog paliksiu šitą paveiksliuką čia. 😀

Dronas

Ir dar šitą.

http://jonova.s3.amazonaws.com/graphs/lappi/65_Myr_Climate_Change_Rev.jpg

Visa kas gyva be abejo mirs jeigu pakils trim laipsniais ir mes visi paskesim. 😉

Dronas

Tikuosi tamsta bent paveiksliukus moki skaityti?

nuomonė

Manau,kad rusiškų raketų ir bombų sprogimų sukeliami gaisrai Ukrainoje sukelia didesnę klimato kaitą,negu karvių išskiriamas metanas Nyderlanduose….Bet gi neteko skaityti,kad gerb. Greta Th. važiuotų į Rusiją kelti protestų dėl to ?

Greta visur nespės

Visi dori žmonės smerkia karą. Ukrainoje ir visur . O štai dėl metano ir co2 kitas dalykas. Dauguma dorų žmonių arba negirdėjo, arba netiki klimato kitimu ir tuo labiau kažkokių metanų ir co2 įtaka klimato permainoms. Tai čia G. Thurnberg nuomonė kaip tik vietoje

Tomas Jakutis

Niekada nesmerkiau karo. Nė vieno. Juk karas yra šventas reikalas – karo metu kariai ginasi nuo agresoriaus okupanto.
O štai okupantus smerkiu: tai niekšai išsigimėliai, naikint juos negailestingai iki paskutinio! Mirtis okupantams!

juokauji ?

baisu tave skaityti

Korupcija

Nesu už didelius ūkius kurie teršia chemikalais žemę ar gyvulius .Bet nesu ir už tai,kad visi būtų sukelti į miestus ir minkomi kaip kokia biomasė šeriama kirminais.Bet šiaip olandai kalba,kad žemės reikia WEF globalistams statyti naujus namus nelegalams ir sujungti Olandijos,Belgijos,Vojietijos ties Olandija teritoriją į megą miestą,megapolį kuris turėtų 45 mln gyventojų.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.riotimesonline.com/brazil-news/modern-day-censorship/megalopolis-tristate-city-instead-of-farmers-in-netherlands/&ved=2ahUKEwiv8v-i26z_AhVsi8MKHV1DCroQFnoECBMQAQ&usg=AOvVaw3mP8js-IGkJtJgHDQnSZme

Teisingai

Nei musulmonai ,nei žydai kiaulienos nevalgo ,tai ir ūkių nėra reikalo tiek laikyti.

ir,

pieno negeria, šuva pakastas.

Vygis

Komentatoriai raso apie isprotejusias valdzias, apie siltnamio efekta ir t. t.
O viskas zymiai paprasciau. Kam naudingos sankcijos Rusijai? Aisku JAV, jie griauna ES ekonomika kad pakelti savo ir jiems tai puikiai sekasi. Jeigu ES nepasigamins pakankamai maisto produktu, juos pagamins kiti, pvz JAV, arba supirktoje Ukrainos teritorijoje ta pati JAV su Anglija. Tai tik verslu ir pinigu perskirstymas. Ar verslui neapsimoka subankrotint ar nupirkti dideli konkurenta? Taip pat ir cia.

Al.

Bet, kažkodėl, JAV griauna ir savo ūkį. Taigi, ne ,,JAV” tai daro, o šalį užgrobę parazitai.

visur tie imparalistai vaikosi pelno

Ar U.S.A. imparalistams apsimokėjo sugriauti carinę Rusiją ir padaryti SSSR maistu ir grūdais neapsirūpinančia šalimi? Apsimokėjo, nes SSSR klūpėdama ant kelių kasmet pirkdavosi už auksą po 50 milijonų tonų grūdų pas imparalistus. O ar apsimokėjo U.S.A. imparalistams sugriauti SSSR ir kolūkius ir dabar Rusija pati tapo stambiausia grūdų eksportininke pasaulyje? Apsimokėjo ,nes U.S.A. imparalistai supirks derlingiausias Rusijos ir Ukrainos žemes ir padarys iš abiejų didžiausias pasaulio grūdų gamintojas, o pas save Amerikoje ganys derlingose žemėse bizonus savo ir indėnų malonumui.

Tu

Mali šūdą, drauhas pederaste.

o ką daryti?

su tokiais kaip tu kitaip negalima

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top