laikmetis.lt
Pirmininkavimą ES Tarybai Ispanija pradeda nuo lyčių saviidentifikacijos skatinimo Europos Sąjungoje. Iš viso 16 Europos šalių Madride pažadėjo skatinti translytiškumo politiką, praneša „CNE News“.
16 valstybių trečiadienį pasirašė deklaraciją. Jos susutiko dėl LGBTQI+ teisių pažangos Europoje.
Renginys buvo skirtas „Europos Komisijos LGBTQI+ lygybės strategijai 2020-2025 m. parengti“.
Dokumente raginama pripažinti translyčių asmenų apsisprendimo dėl lyties teisę. Trumpai tariant, pasak pareiškimo, žmonės turėtų turėti galimybę keisti savo prigimtinę lytį be jokių specialių reikalavimų. Be to, deklaracijoje raginama uždrausti vadinamąsias konversijos terapijas, rašo „Evangelical Focus“.
Šis renginys – vienas pirmųjų, kuriuos Ispanijos vyriausybė surengė kaip Europos Sąjungos Tarybos vadovė.
Susitikimui vadovavo Ispanijos lygybės ministrė Irene Montero, kuri neseniai pateko į naujienų antraštes dėl savo prieštaringai vertinamo abortų teisės aktų peržiūros ir translytiškumo įstatymo, kuriuo paaugliams leidžiama keisti lytį be tėvų sutikimo.
Europos susitikime I. Montero kalbėjo apie aiškią kryptį, kuria Europa garantuoja LGBT teises, kad apsaugotų mūsų demokratiją. Be to, ji paragino valstybes nares „sustabdyti neapykantą ir LGBT-fobiją“.
Deklaracijoje teigiama, kad Europoje padaugėjo „neapykantos, smurto ir diskriminacijos“ LGBT bendruomenės atžvilgiu.
Be to, susitarime rašoma, kad „būtina stebėti ES šalis ir imtis teisinių veiksmų, kai ES teisės aktai, pavyzdžiui, dėl LGBT teisių, nėra tinkamai įgyvendinami“.
Tarp dalyvių buvo Prancūzijos, Vokietijos, Švedijos, Danijos, Nyderlandų, Portugalijos, Maltos, Kipro ir Vokietijos atstovai.
Šaltinis: CNE News
Politinių psichopatų šou.
Ir ką gi mes veikiame šioje draugijoje ? Ėjom ėjom į Vakarus ir pagaliau atėjom. Tai gal eikim toliau ta pačia kryptimi ?
.buk ramus,su visokiais uzingridais cmilistais komsomolcais….dagonim i peregonim….mums beprotybes sindromas yra igimtas….o prasidejo nuo Vaizganto mykoliuko su smuikeliu….tyliai,kukliai…ir isaugo ans i tikra MYYYYKUOLA,pederasta,sadista pedofila,tikra europieti….
suprantant ,kad gender politika veda ištisas valstybes į ženklią dvasinę degradaciją , tokia ponios veikla tikrai nėra skatintina .
Valpurgija ant bangos.
Lygybės ministerija Ispanijoje, kas toliau Taikos ministerija, o gal iš karto VČK, kam smulkintis.
…negrai ir issigimeliai nugalabys Europa…nebent ji spes subyret.O ispanuose komunistai seniai laimejo,ten beprotybe oho kaip klesti..tereik paklausyt Lago pasakojimu…
tai ateis ir lietuvon. valio.
Eilinė užrujojusi, tačiau nepatenkinta, patelė. Būtų nesvarbu, bet tokias išnaudoja šeimininkai – tokių ir pas mus yra visa serija bobausybėje ir greta jos.
„Susitikimui vadovavo Ispanijos lygybės ministrė Irene Montero, kuri neseniai pateko į naujienų antraštes“
Rusiška sintaksė. Natūralia lietuvių kalba būtų „kuri neseniai buvo patekusi“. Beje, posakis „patekti į naujienų antraštes“ vietoj „būti paminėtam spaudoje“, nors gramatinių trūkumų ir neturi, bet skamba šiek tiek silpnaprotiškai.
Ispanijos karalystė PRAŽUVO.
Ispanijos karalystėje karaliauja komunistai, o proletaras paliktas gelbėtis patiems.
Komunistai – milijonieriai.
Komunistai – milijardieriai.
O štai ir komunistai – karaliai. VAUUUuuu !!! Va, čia tai bent !!!
Ir čia be Jahvės patepimo neapsieita… (Koks karalius be patepimo,a?!)
Viktorina.
Patepta:
1. Su aliejumi?
2. Su lubrikantu?
3. Su pinigais?