Estija atsisakė pasirašyti JT migracijos sutartį

Pro Patria

Estija paskelbė, kad nepasirašys Jungtinių Tautų „Pasaulinė saugios, tvarios ir reguliarios migracijos“ sutarties.

Šiuo sprendimu ji prisijungė prie Jungtinių Amerikos Valstijų, Austrijos, Australijos, Kroatijos, Vengrijos, Lenkijos, Bulgarijos ir Čekijos – valstybių, kurios jau atsisakė ar planuoja atsisakyti pasirašyti šią sutartį dėl jos keliamos grėsmės šalies suverenumui ir sienų kontrolei.

„Formuodami valdančiąją koaliciją, sutarėme, kad sprendimus priimsime, tik jei bus konsensusas. Valdžia šiandien vykusio vyriausybės posėdžio metu nepasiekė sutarimo dėl JT migracijos sutarties. Dėl to valdžia prie šios sutarties neprisijungs“, – paskelbė Estijos premjeras Jüri Ratas.

Sutartis numato 23 tikslus, kurių dauguma įpareigoja šalis sudaryti kuo patogesnes sąlygas tarptautinei migracijai, o migrantams jų atvykimo šalyse užtikrinti tas pačias teises ir viešąsias paslaugas kaip ir jų piliečiams. Sutartis taip pat įtvirtina multikultūralizmo principus, pagal kuriuos priimančios šalys turi vienodai gerbti savo ir migrantų kultūrines ir socialines normas, papročius, nepriklausomai nuo jų skirtumų ir nesuderinamumo su šalyje galiojančia tvarka.

Estijos ministras pirmininkas pabrėžė, kad visapusiškas imigracijos suvaldymas yra svarbus kiekvienai valstybei. Vis tik, Estijos premjero teigimu, dabar galiojantys imigracijos srities Estijos įstatymai yra geri ir nereikalingi keisti.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidos informaciją.

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
grumstas

Su kuo ir sveikiname. Jie -valstybė, o ne pereinamas kiemas.

pagarbos valstiečiams reiškėja

– Mes ne kažkokie nevykę estai. Ratifikuosim!

avelė

Jeigu mūsų Šv. Širinckienė ir Šv. Ramūnas pasakys jog „reikia!”, pritarsime negalvodami.

albina

Gal kas žinote,ar estai rašė peticiją? Ar jų valdžia toliaregiškesnė?

albinai

Ne, estai racionalūs. Peticinis anonizmas yra grynai lietuviškas tautinis pomėgis.

Geroji valstiečiū valdžios naujiena

Režimo pornoportalai jau džiaugsmingai skelbia Profesionalū Vyreusybybės komunikatą:
„, jog Lietuva Migracijos paktą palaiko, o Užsienio reikalų ministerija ramina, kad tai mums nekainuos nei teisės formuoti šalies migracijos politiką, nei papildomų išlaidų.”
„Lietuva palaiko globalų kompaktą dėl migracijos, pritaria jo patvirtinimui tarpvyriausybinėje konferencijoje Marakeše. Globalus kompaktas dėl migracijos Marakeše bus patvirtintas kaip baigiamasis konferencijos dokumentas“, – atsakyme tv3.lt rašė Užsienio reikalų ministerija.

fanė-Agnė

Stiprybės Tautos išmintingai išrinktai mūsų valdžiai!

rinkėja iš Kauno

man labai įdomu, kaip čia atsiranda komentarai parašyti šios dienos data 22 val.08 min.ir 21 val. 49 min., kai šio metu laikrodis rodo 21.23 Lietuvos laiku. Trolintojai kontorų speckanalu savo komentarus atsiunčia jau su datomis „iš kepurės”?

akylai valstiečių rinkėjai

Viskas gerokai banaliau- portalo adminas tingi kompe persukti laikroduką pagal „žiemos laiką”. Bet už budrumą ačiū. Prašysime Premjero ir Naisių partijos pirmininko, jog parūpintų tamstai kalėdinę premiją.
O kol kas gal įskūskite kokį kaimyną, (jeigu tik turi vaikučių). Premiją gausite iš karto. Šikalienė sumokės norvegistano kronomis:)

Krab

Kauno vaikagrobių gestapas iš visų savivaldybių pats aktyviausias. Ačiū kauno rinkėjoms ir rinkėjoms- gerų pririnkot!

  Estij-  šauni  .O  Lietuva  ar  pasirašys?

jei kas
-eisiu piketuoti.

Niagali būty!

Nors URM jau viešai patvirtino jog pasirašys, tačiau tikri avinai vis tiek netiki.
Enšteinas buvo taiklus ir teisus sakydamas:
„Yra tik du beribiai dydžiai- Visata ir žmonių kvailumas. Na, dėl Visatos, tai gal kiek ir abejoju…”
Buratininiai balsuotojai neabejoja savo pasirinkimu.
Valstiečiai tobuli ir kvit:)

Al.

Kokie blogi bebūtų valstiečiai ir jų vyriausybė, imigraciją remia visos partijos.Ir Prezidentė, savaime aišku. Ir, spėju, Konstitucinis teismas jiems neturi priekaištų. Taigi, skelbti jiems apkaltą nebus kam. Galėtų mūsų viešieji intelektualai sukurti Lietuvos partiją, iškelti savo kandidatą, bet turbūt neturi laiko tokiems niekams.

to niagali būt

na, o ko gi tyli „patriotiškieji konservatoriai? Kur jų deklaruota ištikimybė Lietuvos nepriklausomybei ir valstybingumui? Nors vienas iš opozicijos prasižiojo Seime ir viešojoje erdvėje? Kapų tyla. NIEKŠAI.

Kodėl nuytylo "elitas"?

Kur šinelio, švarkelio, karabaso, anūko žodis šia tema? Kur jūsų drąsa ir garsiai reiškiami patriotiniai balsai? Begrobdami vaikus dar ir utėlėmis mus norite apveisti? O estai, vengrai, lenkai, slovėnai, bulgarai, austrai, anglai ir amerikonai pagarboje, jų lyderiai galvoja apie savo šalį, o ne lenda be muilo į sėdimąją.

be šakalienės- nė žingsnio

visi laukia kol grįš šakalienė ,kad suderintų „pozicijas” vardan tos ,škia :))).

Estams pripaišo lėtumą,

bet kad PROTINGI-tai jau tikrai.

Estams pripaišo lėtumą,

bet kad PROTINGI-tai jau tikrai

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top