Estijos parlamentas atmetė įstatymo projektą dėl masinės dvigubos pilietybės

Pro Patria

Vakar, antradienį, Estijos parlamentas, Riigikogu, atmetė liberalia laikomos Reformų partijos įstatymo projektą, kuriuo Estijos piliečiams siūlyta leisti neatsisakant Estijos pilietybės tuo pat metu turėti ir kitos Europos Sąjungos narės, Europos ekonominės bendrijos narės, JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos ar Šveicarijos pilietybę.

Šis įstatymo projektas buvo atmestas 50-ies parlamento deputatų dauguma, prieš atmetimą balsavo 35 deputatai, 12 dalyvavusių posėdyje nebalsavo, likę 4 Riigikogu deputatai posėdyje nedalyvavo.

Pažymėtina, kad apie šį Estijos parlamento sprendimą nepaskelbta nė viename Lietuvos didžiajame portale. Lieka klausti: ką reiškia toks sąmoningas nutylėjimo veiksmas? Ar tokių naujienų kitąmet Lietuvoje įvyksiančio referendumo dėl daugybinės pilietybės įteisinimo kontekste neskelbianti žiniasklaida dar gali būti traktuotina kaip paisanti profesinio nešališkumo principo? Ar „globalios Lietuvos“ ideologijos atstovų siekiams nepalankūs, bet politiniu atžvilgiu neabejotinai reikšmingi faktai turi būti skelbiami?

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Netiesa!

DelfioLRTė apie tai nepranešė.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Cituoju: „Vakar, antradienį, Estijos parlamentas, Riigikogu, atmetė liberalia laikomos Reformų partijos įstatymo projektą, kuriuo Estijos piliečiams siūlyta leisti neatsisakant Estijos pilietybės tuo pat metu turėti ir kitos Europos Sąjungos narės, Europos ekonominės bendrijos narės, JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos ar Šveicarijos pilietybę.” *** Tai tokį pilietybių įstatymo projektą TIKRAI ir reikia atmesti, nes čia yra padaryta nesąmonė. Estijoje pilietybės reikalai yra tvarkomi įstatymiškai, o Lietuvoje tai įtvirtinta KONSTITUCIJOJE, o pilietybės įstatymas PRIVALO tai įgyvendinti, tačiau taip nedaro, nes Lietuvą valdo ANTIKONSTITUCININKAI. Tai iki šios pastabos, kiek žinau, buvo visai kita situacija. Estijoje gimęs visada lieka Estijos piliečiu išskyrus, kai tarnauja kitos valstybės kariuomenėje. Štai ir viskas. Esant tokiai situacijai pacituotas projektas yra IDIOTIZMAS ir nacionalinių interesų pažeidimas. Tačiau, kaip matau… Skaityti daugiau »

Pas mus šis

referendumas pridengti konservatorių naktinės reformos ir kitas nuodėmes.Juk išginė iš šalies šitiek žmonių dėl skandinavų bankų patogumo?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Citata: „Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Estai nesutinka laidoti savo valstybės – net pavydu” Citata: „Estijos parlamentas atmetė įstatymo projektą dėl masinės dvigubos pilietybės” *** Ponai NEIŠMANĖLIAI, pro patrija ir prof. V.Radžvilai, ar ŽINOTE: „Estija neleidžia dvigubos pilietybės ir karinės tarnybos kitai valstybei. Tačiau K-8 str: „No one shall be deprived of Estonian citizenship acquired by birth”. Tai kai Lietuva pripažins savo LR Konstitucijos 12-o straipsnio 1-mą dalį, tai bus taip kaip Estijoje: No one shall be deprived of Estonian citizenship acquired by birth. **** Reikalauju pono V.Radžvilo sustabdyti savo kgbistnę PROPAGANDĄ, pirmiausiai išmanyk ką kalbi. Skaityk mano 2017-08-31 straipsnį „Pasaulio lietuviai už dvi pilietybes (III dalis)” http://www.ekspertai.eu/-pasaulio-lietuviai-uz-dvi-pilietybesiii-dalis93340/ http://biciulyste.com/pilietybe/dr-jonas-ramanauskas-pasaulio-lietuviai-uz-dvi-pilietybes-iii-dalis/ Gaila, kad straipnyje neatspausdinti paveikliukai, kurie daug pasako. Kas nori, galiu atsiūsti… Skaityti daugiau »

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top