Eugenijus Gentvilas: Liberalai laimėjo prieš Neringą Venckienę kaip vokiečiai, sudeginę Pirčiupių kaimo žmones

Šiandien Lietuva mini Pirčiupių tragedijos 70-metį, kai keršydami už sovietų partizanų nužudytus savo kareivius nacių okupantai sudegino Pirčiupių kaimą. Tą ankstų 1944-ųjų birželio 3-iosios rytą gyvi liepsnose žuvo 119 Pirčiupių kaimo gyventojų, iš jų 69 – vaikai, jauniausias buvo vos šešių savaičių.

Džiaugdamasis Konstitucinio Teismo (KT) sprendimu leisti Seimui pradėti apkaltos procesą nuo teisminio persekiojimo iš šalies pasitraukusiai Neringai Venckienei, Liberalų sąjūdžiui priklausantis Eugenijus Gentvilas elektroniniu paštu išplatino Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimą. Jame KT sprendimą leisti pradėti pirmąjį apkaltos procesą „už akių“, nedalyvaujant kaltinamajam, net nesugebėjus jo informuoti, E.Gentvilas sulygino su fašistų baudžiamąja operacija: „Ką gi, prieš 70 metų birželio 3-iąją fašistai sudegino Pirčiupių kaimą, o šiandien liberalai – N. Venckienės imunitetą“, – atvirai džiūgavo E. Gentvilas.

Kaip skelbia naujienų portalas Alfa.lt, parlamentaras patvirtino ištaręs šiuos žodžius: „Žinoma, tai gal nėra korektiška. Ten žuvo žmonės. Bet, kaip elgiasi N. Venckienė su savo priesaika ir Konstitucija, KT šiandien pasakė. Na, o mes, liberalai, prieš 7–8 mėn. tai inicijavome. Manau, kad jos veiksmus reikia įvertinti“.

Paklaustas, ar Liberalų sąjūdis savo veiksmus N. Venckienės atžvilgiu lygina su nacių nusikaltimu prieš beginklius gyventojus, politikas savo žodžių neišsižadėjo: „Jeigu kam nors taip pasirodys, tai pasirodys. N. Venckienės gerbėjų, kiek dar jų liko, akyse mes turbūt kaip kokie fašistai atrodome. Deja, žmonės nesupranta tiesos arba ją supranta, kaip jiems naudinga. Tai aš mačiau N. Venckienės kolegas, liudijančius KT. Apakimas visiškas. Tai tegul jie laiko mus fašistais, kurie sudorojo N. Venckienės imunitetą. Nebijau šito“, – drąsino save politikas.

Vis dėlto po poros valandų ši Seimo nario E.Gentvilo frazė buvo pašalinta iš Liberalų sąjūdžio partijos interneto svetainės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
104 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stasys

Labai nuvylė Gentvilas. Nemaniau, kad jis iki to gali nusiristi. O taip, jei rimtai pagalvojus, tai, gal, Venckienė moraliniu aspektu stovi aukščiau už tą plikbajorį. Labai gaila, bet man kaip klaipėdiškiui gėda dėl tokių kaip masiulis, gentvilas, šiaulienė…

klausimas

Ar čia „violetiniams” stogai pavažiavę? Ar liberalams? 🙂

Ryt'as

Pirma mintis perskaičius aukščiau esantį tekstą buvo – kad man gaila buvusio „kumyro” Gentvilo . Ir staiga supratau – jau niekada man nebus jo gaila – jis tiesiog gyvena savo „nutukusį” (ar „pertekusį”) sumautą gyvenimą . Bedvasė šiukšlė – ir tiek. ,

zemyn upe

zemiau smukti jau nebera kur lyberiams… Koktu.

Danielius

Gentvilai,labai nesidžiauk,nes lazda turi du galus,,, dar nežinai -kas taves laukia?

Stasys

Ar negali būti, kad „vokiečiai sudegino Pirčiupį”, taip pat, kaip jie „nužudė” lenkų kariškius Katynėje?

toks ir Konstitucinis teismas

Koki nusikaltima padare Venskiene,kad jei reikejo panaikinti seimo nario neliecemybe.Uzmuse zmogu?Pavoge milijona?Ji pasake kelis blogus zodzius apie teisingiausius pasaulyje lietuvos tesejus.Ae Teisingumas lietuvoj klesti?.Taigi ir Paksui konstitucinis teismas nutarė, kad jis šiurkščiai pažeidė konstituciją dėl trijų dalykų. Paskui, kai jį sąmokslininkai nuvertė, Aukščiausias Teismas du dalykus pašalino, Pasirodo, kad Paksas nieko nepažeidė, tik neįtiko mafijai. Taip ir su Venckiene. Neišklausius pačios Venckienės, niekas neturi teisės jos pašalinti iš Seimo. „Konstitucinis teismas” pats šiurkščiai pažeidinėja konstituciją.

Komentaras

Zodis-ne zvirblis, sakytas pasimirsta, o parasytas-istorijai isliks. Aciu p. Gentvilui uz rasytinius zodzius, kurie parode jo dvasines degradacijos laipsni.Na, o pasaulis tinkamai ivertino fasizmo nusikaltimus, tikekimes, tinkamai ivertins ir p. Gentvilo & Co „zygdarbius”.

Ieva Stasiui

Ne, negali. Pirčiupius ir Ablingą tikrai sudegino vokiečiai. Jei Lietuvos politikai gerbtų savo tautą ir valstybę, Grybauskaitė birželio 3 dieną su Vokietijos ambasadoriumi būtų Pirčiupiuose ir dėtų gėles lietuvių sudeginimo vietoje.

baisu

Kaip baisu visokie gentvilai,masiuliai ..nu baisu.

aba

Ar tas vargšas liberastas bent žino kaip baigė fašistai? Negi ir sau to linki?

algis

Vienas teisėjas buvo nušautas, galų nerado. Kita teisėja, net ir tapusi seimo nare, buvo priversta pradingti iš Lietuvos, pagrindinė liudininkė, Mergaitė pagrobta ir paslėta… šioje istorijoje žuvusių daugiau nei likusių gyvų ir niekas neištirta… Ir tokiame kontekste Gentvilas švenčia kažkokią pergalę??? Nenorėčiau tikėti, kad jis kvailas, belieka atvejis, kad jis, kaip ir Šimašius, palydėjęs Ūsą paskutinėn kelionėn, šioje istorijoje kažkaip įsipainiojęs.

Al.

Žiurkės, apsimetančios laisvės kariais.

Canada

Tai sitas Gentvilas rimtas politikas? Koks sh… turi but zmogaus galvoje, kad jis lygintu save su naciais, o savo oponenta su iszudytu lietuviu kaimu? Tokie degradai pas mumi is politikos salinami. O pas jumi?

pasibaisėjau

Gentvilu.Pradžioj maniau,kad jis padorus,bet,pasirodo,liberastas.Tfu!!!!!!!!!!!!

Atsiprasau,bet

Kodel visi ,kurie save skaito „rimtais politikais”-paskutiniai kvailiai…

įtariu,

kad kai tik kuris papuola į Seimą,tai ten vietoj sukruša smegenėlės jei ne pinigai,tai labai dideli pinigai.Ir vietoj prarandama sąžinė.Pavojingas tas Seimas.Degradacijos vieta,todėl ir nenuostabu,kad pasijunta „briusais visagaliais”.Tik jiems suteikta teisė visus šmeižti ir žeminti…ir už tai neatsakyti,nes ponai turi neliečiamybę!!!

Nuomone tokia,

patys liberastai save sutapatino su fasistais, tai nera ko kaltinti visuomenes, kuri apie juos irgi taip pat galvoja.Galetu persivadinti savo partija i liberastfasistu partija.Na ka gi, stai visi zeminamieji isgirdom visagaliu liberastu nuomone, tik ar ilgai bus tokie visagaliai. Po rinkimu ir melianas su capliku tik zuokui.

motina

Liberastai labai jau įtartini…Matomai patiems uodegos svyla, kad taip puola ir šmeižia Neringą. Jiems tiesa nereikalinga. Jiems svarbiausia sunaikinti Neringą.
O apie Gentvilą galvojau geriau. Pasirodo, žiauriai klydau…..

Gėda

Baisi gėda. Vakaruose po tokių žodžių politiko karjera būtų baigta. O Lietuvoje net neatsiprašoma. Tik pagalvokite, kas būtų, jei Gentvilas vietoj Pirčiupių būtų paminėjęs Panerius, IX fortą? Kodėl lietuviai kaip avinai leidžia iš savęs, savo tautos aukų taip baisiai tyčiotis?

nuomonė

tas nykštukas prakaituotas galėtų dar bent 30 cm paaugti.

to Geda

Tas nieksas puikiai zino,ka galima mineti o ka ne..

aba

Juk tai puiki proga inicijuoti apkaltą pačiam liberastui. Savo partiją sulygino su fašistais ir tuo didžiuotis…

judo darbas

Nemalonu vakar buvo žiūrėti į atidirbinėjančius gentvilą, jakilaitį
ir tą socdemų meteriškę. Ir už kokias nuodemės toks gėdingas ir
sunkus darbas ?

stalius

nu dar viens cviekas į lepederalų grabą. Patys insikalė.

joo

Dar galėjo palyginimui pasakyti , kad liberalai pasidarbavo kaip žydšaudžiai pvz. Paneriuose, bet šitas šlykštynė žino, kad už tokius žodžius reikėtų atsakyti – negalima , o pasipuikuoti kaip fašistui sudegintais lietuviais Pirčiupio kaime liberalui pats tas, juk niekas nenubaus ir nepasmerks.

www

„Ką gi, prieš 70 metų birželio 3-iąją fašistai sudegino Pirčiupių kaimą, o šiandien liberalai – N. Venckienės imunitetą“. Reikia paklausti, ar šiam žmogui viskas gerai su galva.

vilte

Po tokiu politiko zodziu turetu sekti apkalta jam paciam , ar ne per daug sau leidzia tokie dvasios ubagai…apie Konstitucini Teisma jau nera ka kalbeti…

VENCKIENĖ

kaip žmogus ir kaip politikė praaugus šituos genvilus ir šiaulienes šviesmečiais.Jie jai pavydi ir jos bijo..Todėl ir stengiasi ją sunaikinti.Ir tai parodo, kaip teisingai ji elgiasi ir numato viską į priekį, nes kaip ji sakė, taip viskas ir rikiuojasi…
Ir kokie menki pasirodo jakilaičiai,išpurtę gentvilai su savo „draugeliais” ir visos Seimo šiaulienės – visas 80 „juodasis sąrašas”….

Anikė

Sąrašinių ir mąstymas užblokuotas.Tai jie Klaipėdą pavertė nešvarių pinigų
plovykla.

Rita

Patys liberalai prisipazino kad yra tokie patys kaip ir tie budeliai kurie sudegino Pirciupio kaima . LIBERALAI LIETUVOS BUDELIAI .

Jurga

Klausimas ,ar Gentvilas pats myli vaikus ar tik gina savo bendrapartiecius . Oi isipainioje tie liberalai i elitiniu pedofilu gretas ,dreba ir labai bijo tiesos .

rimas

Kas buvo Didieji Vadai Valdzioje kai buvo sudauzyta Garliava? Kodel nepalauke valandeles kol atvyks danu ekspertai?

o kas toliau?

na, padarys apkaltą, pašalins Venckienę iš Seimo – ir kas toliau? Ar pagaliau skelbs jos ekstraciją, ar ne? Ar prokurorai apskritai ketina jos ieškoti, ar ne? Ar ketina ją teisti, ar pakaks iš Seimo išgrūsti? Gal tik to ir siekta?

35 celsijaus

Būtų 35 laipsniai karščiai – pamanyčiau, kad Gentvilo smegenys perkaito per plikę. Bet nekaršta.Šitaip nusišnekėti gali tik su sveikata turintis problemų individas

DIEVAI

Kadagi nesuprata žmonės o LIBERASTAI spranta-jie dievai.
Apsaugok DIEVE Lietuvą nuo iškrypėlių.

Klaipedoje

liberalai labai paklausus,idomu kokie ten zmones gyvena avinai ar runkeliai?????

Fašizmo garbintojui-apkaltą

Už fašižmo darbų garbinimą ,už džiaugsmą dėl 119 žmonių kančią ir žūtį, ponui priklauso APKALTA.Žiaurūs tie liberplikiai, nes nebesusigaudo situacijose

Gilesnė mintis

O gal norėta pasakyti, kad taip kaip ne vokiečiai degino, taip ir ne N.V. čia kalta.

Atsakymas klausimui...

Negi toks žioplas ir nesupranti, jog liberalai seniai besmegeniai tik su kaukolėmis. O dabar aš klausiu: prie ko čia violetiniai, kada kalba eina apie liberalus ir Gentvilo nusišnekėjimą?

Atsitokėję

nuo šoko žmonės prisimins, kad gentvilas visgi protingiausias tarp tų visų liberastų. Iš to seka, kad na, patys suprantate.

To 12:29

Kame jo tas protas?-aiškumo prašau …

Vincas

Pirčiupio tragedija tai nepamatuotas, žiaurus,beprasmis kerštas.Gal gentvilas tą ir turėjo mintyje,palygindamas su Neringos atveju.

tai

cinizmas politikoje ir gyvenime.

Vadakste

Parasiau 15 min. komentara , kad seimo nariai jau dedasi tokie saziningi , tai kodel nesiulo teisesaugai is naujo tirti tos pedofilijos bylos , o zinot 15 min. portalas komentaro nespausdino , nepraleido , tai cia tokia teisybe , tiesa musu Lietuveleje. Ziaurus, be tiesos atejo i musu Lietuvele laikai.Kodel ,tai atsitiko ir kas kaltas?.Ar mes tokioje netiesos valstybeje norejome gyventi , tai manau, kad ne.

VINCUI

Labai abejoju p.Vincai…kai medijoje gandai sklando, kad N.Venckienė kalta dėl neaiškių „nusikaltimų ” , tai visiškai jūsų nesuprantu ką norite pasakyti? Ar norite pateisinti liberalą?

Supra

taigi, pagal Gentvilą išeina taip, kad jie, liberalai, yra tikri fašistai. Aš taip supratau jo žodžius.

nėra žodžių

nesupratau iš ko Gentvilas čia tyčiojasi: iš Pirčiupio aukų ar gerb. teisėjos N. Venckienės?
Cinizmo, beširdiškumo viršūnė.

Nuo ko viskas

Cini(z)n(m)as patikėjo visais stipriais vyrais ir moterimis, tik nepatikėjo vargšo silpno vaiko ašarom. Kažin kodėl nepatikėjo vaiku, nesiteikė jo dar ir dar apklausti.

Neponui Gentvilui primygtinai

reiktų perskaityti V.Bukovskio netoliese esantį straipsnį.Tai pranašiška ir sužinoti link kur ritasi pasaulis ir jei Lietuva nebus sėkminga9o neteisingoje šalyje taip ir būna),jos laukia labai nemalonūs dalykai,už kuriuos bus atsakingas ir neponas Gentbvilas.Toks neteisingumo jausmo sėjimas uždeda labai žiaurią atsakomybę.Mėsmalė jau vyksta.Geriau laiku atsistatydinti,nusišalinti,atsiriboti.

104
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top