Europos griūtis: migrantų invazija ir mažėjantis europiečių gimimų skaičius

Paskutinė Europos griuvimo dimensija, apie kurią kalbėsime, yra Europos Sąjungos migracijos politika. ES priima milijonus ekonominių migrantų iš Afrikos ir Azijos, ir dauguma jų išpažįsta islamo tikėjimą. Ilgalaikėje perspektyvoje kils rizika Europos visuomenėms, nes šie migrantai jas destabilizuos.

Racionalus grūdas priimti į ES didelį skaičių migrantų iš Azijos ir Afrikos, siūlomas Briuselio technokratų ir priimamas daugelio Europos politikų, yra demografinis. Dėl mažėjančio vietinių europiečių gimimų skaičiaus (gimstamumo) ateityje laukiama kylančių problemų, nes Europoje bus per daug vyresnio amžiaus žmonių, kuriems jaunesni europiečiai nepajėgs suteikti priežiūros. Kadangi Azijoje ir Afrikoje gimstamumas yra labai aukštas, priimantieji sprendimus Europoje iškėlė hipotezę, kad šia prasme sprendimas Europai būtų importuoti migrantus iš kitų kontinentų. Tikimasi, kad mainais į geresnį gyvenimą šie migrantai pasirūpins senais europiečiais, mokėdami kontribucijas, iš kurių būtų mokamos pensijos ir teikiamos paslaugos vyresniems žmonėms. Skamba per gerai, kad būtų tiesa. Ir taip yra todėl, kad ši hipotezė visiškai klaidinga.

Migracija iš ne Europos šalių nėra demografinis sprendimas

Aprašytoji hipotezė nepasitvirtina, nes ji apima daug prielaidų, kurios visiškai neteisingos. Pirmoji problema yra ta, kad potenciali į Europą atvykstanti darbo jėga yra dažniausiai nekvalifikuota. Migrantai, atvykstantys į Europą, atkeliauja iš kai kurių pasaulio kraštų, kurie taip menkai išsivystę lyginant su Europa, kad tai net nesuteikia naujai atvykstantiems galimybės Europoje dirbti, nes gyvenimas Europoje yra daug sudėtingesnis ir labiau kupinas išbandymų nei minėtuose kraštuose; daugelis migrantų net norėdami niekada negaus darbo, nes jie paprasčiausiai neturi pakankamai išvystytų įgūdžių. Ir priežastis čia, žinoma, ne rasė, bet aplinka, nes tas pats nutiktų europiečiui, nuvežtam kūdikystėje į tą atsilikusią pasaulio dalį ir suaugusio amžiuje grįžusiam į Europą.

Kita problema yra ta, kad daug naujai atvykstančių iš kitų kontinentų net nenori gauti darbą Europoje. Socialinė parama, jų gaunama Europoje, kai kuriuose pasaulio kraštuose reiškia gerovę. Jei migrantas dalį jos siunčia namo, tai, pagal Europos sąlygas, ši dalis gali ten labai gerai paremti ištisas šeimas. Net blogas gyvenimas Europoje yra geresnis nei vidurinės klasės gyvenimas trečiojo pasaulio šalyse, taigi migrantai, neieškantys darbo, nejaučia gyvenimo kokybės stokos ir net neturi motyvacijos ieškoti darbo.

Trečioji problema yra ta, kad ankstesniame skyriuje aprašyta hipotezė remiasi aukšto lygio Europos humaniškumu. Reiktų pabrėžti, kad europinis humaniškumas vystėsi praėjusiame amžiuje, Jam sąlygas sudarė Europos gerovė. Humaniškumas natūraliai egzistuoja ir menkiau išsivysčiusiose pasaulio dalyse, nes žmonės yra socialios būtybės, bet jokiu būdu šis humaniškumo ir tarpusavio sąveikos lygis nėra toks aukštas kaip Europoje. Taigi mintis, kad atvykėliai iš Azijos ir Afrikos rūpinsis pagyvenusiais europiečiais yra visiška iliuzija.

Ketvirtoji ir tuo pat metu didžiausia problema yra ta, kad hipotezė remiasi multikultūralizmo teorija, kuri daro prielaidą, kad naujai atvykstančių azijiečių ir afrikiečių kultūrinė tolerancija yra panaši ar tokia pati kaip europiečių kultūrinė tolerancija. Europiečiai išsiugdė didelio laipsnio toleranciją ne tik dėl europietiškos gerovės, bet ir dėl dviejų pasaulinių karų, nuniokojusių Europą ir nusinešusių dešimčių milijonų europiečių gyvybes, destrukcinės patirties. Azijos ir Afrikos gyventojai tokios patirties neturėjo. Jie visai nesupranta tokios Europos migracijos politikos priežasčių. Europietiškas „dosnumas“ daugeliui iš jų siejasi su europiečių kvailumu ir silpnumu, o tai reiškia, kad jie europiečių negerbia, nes laiko juos silpnuoliais. Kadangi jie atvykę iš aplinkos, kuri sukonstruota tokiu būdu (kaip tai kažkada buvo Europoje), jog išgyvena tik stipriausieji, jų motyvas visų pirma yra gauti daugiausia sau europiečių sąskaita. Be to, Europoje jie išsaugo savo vertybes ir gyvenimo būdą, prie kurio jie buvo pripratę namuose, todėl Europos didžiuosiuose miestuose atsiranda vis daugiau ir daugiau islamiškų getų.

Europa nesupranta islamo

Didžioji dauguma Azijos ir Afrikos migrantų, atvykstančių į Europą, yra islamo tikėjimo. Europoje sprendimus priimantys asmenys, įleidžiantys milijonus šių migrantų į Europą, nesupranta islamo. Jei jie tikrai suprastų islamą, jie į Europą tokio kiekio šių migrantų neįleistų. Istorija moko, kad imigrantai musulmonai pradžioje yra santykinai taikūs ir greitai integruojasi aplinkoje, į kurią atvyksta. Jie taip pat yra pasiruošę dalinei asimiliacijai. Visa tai pasikeičia, kai jų skaičius ar dalis santykyje su visais gyventojais išauga. Tokiu atveju jie masiškai radikalizuojasi ir reikalauja islamo teisės, t. y. šariato teisės įvedimo.

Mes Europoje sukūrėme nacionalizmą. Bet jis neegzistuoja islamo pasaulyje. Žinoma, musulmonai taip pat turi vidinių konfliktų. Bet islamas veikia tokiu būdu, kad tose vietose, kur musulmonai yra mažuma, jie visada jungiasi su kitais islamo religijos nariais, nesvarbu, iš kur jie būtų atvykę. Musulmonų tarpe tarpusavio ginčai ir konfliktai visada gali palaukti, kol islamas perims kontrolę ar įves regione politinę valdžią ir šariato teisę.

Islamo revoliucija Europoje?

Nerimą kelia tai, kad dalis musulmonų Europoje jau radikalizavosi. Ateityje gali būti tik blogiau. Vietinių Europos žmonių žemas gimstamumas, priežastis, dėl kurios ES pirmiausi remia imigraciją iš kitų kontinentų, ilgalaikėje perspektyvoje tampa Europos Achilo kulnu. Musulmonų imigracija į Europą vyksta iš tradicinių visuomenių, kur viena pora susilaukia daugelio vaikų. Islamo lyderiai Europoje ir kitur ragina musulmonus Europoje turėti kiek įmanoma daugiau vaikų. Net jei ES sustabdys migraciją į Europą rytoj, po 50 metų dėl aprašytų tendencijų demografinis Europos vaizdas bus visiškai kitoks nei šiandien. Musulmonų dalis Europoje bus didelė. Jei migracija ir toliau bus politiškai toleruojama, tai tik laiko klausimas, kada bent keliose Europos dalyse (galbūt pirmiausia Prancūzijoje ir Italijoje) musulmonai bus dauguma. Esant tokioms imigracijos tendencijoms, kokių liudininkai esame, tai gali nutikti po kelių dešimtmečių, bet neabejotinai nutiks po šimtmečio. Kita vertus, niekas negali tiksliai numatyti, kas tada įvyks. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad tarp vietinių gyventojų ir migrantų tikrai kils vis didesnė įtampa ir į tai, kad niekada netrūks radikalių islamistų, kurstančių paprastai nuosaikesnę islamo daugumą, galime tikėtis, kad kai kuriose Europos vietose ilgainiui vyks civiliniai karai ir bent bandymai sukelti islamo revoliucijas.

Racionalus demografinių problemų sprendimas

Jei pinigus, kuriuos ES valstybės narės iššvaisto afrikiečių ir azijiečių migracijai į Europą, Europos Sąjunga panaudotų jaunoms Europos šeimoms ir poroms padrąsinti bei joms padėti, europiečių gimstamumas tikrai padidėtų. Nebūtų nieko blogo dėl migracijos iš Azijos ir Afrikos, jei atvykstančių skaičius nebūtų didelis ir jei Europos valdžios atstovai pasirinktų, ką pakviesti į Europą. Jei į Europą imigruotų tūkstančiai ar net dešimtys tūkstančių gydytojų, inžinierių, mokslininkų ir pan. vietoj milijonų nekvalifikuotų žmonių iš islamiškų ir kitokių pasaulio kraštų, būtų, žinoma, geriau ir tvariau. Aukštą išsilavinimą ar kvalifikaciją turintys žmonės prie naujų kultūrinių modelių adaptuojasi lengviau, o mažesni imigrantų skaičiai nekeltų grėsmės gyventojų daugumai nei trumpalaikėje, nei ilgalaikėje perspektyvoje.

Šaltinis: demokracija.eu

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
švabs

korporams dzin kokios tautybės vergai pelną uždirba.

Jules

Karo nugalėtijai, Troikė, nusprendė sutvirtinti savo laimėjimus – europiečius pakeisti ne europiečiais. Lietuvos elitas, Raudonoji oligarchija, neosovietikai, ypač Kapsukės absolventai su prapiesoriais ir docentais, lietuvius nelietuviais. Langų majore, nesnausk, skelk priešingai-gausi medalį nuo Jurgio arba Iročkos.

Pamastymas

..vargsas nelaimeli,tu nebepagydomas..,ar zinai….

Jules

Gal pats pirma subręsk ir tik po to diagnozes nustatinėk? Lėtai bręsti ir Europa gali pavėluoti ir nebesustabdyti visuotinos Europos islamizacijos, afrikanizacijos, o Lietuvos ko, a? Matyt, pats irgi Kapsukę baigęs su pagyrimu ar medaliu iš neosovietikų rankų? Tų, kurie slapta veikia prieš lietuvius? Kurių planuose mūsų išnykimas. Aš gana daug mačiau ir nemažai žinau, o pats mums čia bandai akis draskyti, nemanai? Elgiesi labai nekultūringai – prasčiokiškai, kaip Kapsukės absolventas arba Iročka, arba Ožkelytė, arba kaip dar kas tokia iš dezi LRT?

Pamastymas

..na nesinervink taip…,ko cia bijai tu negru,jei anys tokio skurdo kaip lenzburgerio rojuj net Afrikoj nemaaate.Todel nesa muila is cia kaip akis isdege.Jei nematai kitu bedu,tai tau ne tik nuo ‘kapsukes’sindromo reik gydytis,vargsas apsestasis zmogau.Pabandyk egzorcista,avosj….

oiii

nebereikalo dirbtinis intelektas tangą/ jarliką s9do spalvos pareka

Tikroji,nesuklastota pasaulio istorija

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

T0mas J.

Koks portalo redakcijos el. paštas?
Ir telefoną tuo pačiu paskelbkite prašau. Norodykite, kas redaktorius.
Ačiū.

rašykit

rašykit sinicai, pršykit kad persiųstų.

Aūūūūūū

Aūūūūūū Sinica, paviešinkit portalo redakcijos el. paštą, dėl viešo intereso, žmonės prašo.

Aūūūūūū

Aūūūūūū Sinica, parodykit kad galit žmonėms padėti – paviešinkit portalo redakcijos el. paštą. Į Vilniaus merus tai norit?

Thomas Brooke (ReMix)

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas paragino panaikinti esamą Europos Parlamentą dėl dabartinio korupcijos skandalo ir pakeisti jį nauja įstatymų leidžiamoji valdžia, kurią sudarytų nacionaliniai delegatai. Jis pasiūlė panaikinti dabartinį parlamentą ir jį pakeisti nauja sistema, pagal kurią nacionalinės vyriausybės siunčia paskirtus delegatus į Briuselį ir Strasbūrą.
Tai užtikrintų didesnę priežiūrą, atskaitomybę ir patikimumą ir sugrąžintų kontrolę valstybėms narėms.

https://rmx.news/hungary/drain-the-swamp-pm-orban-tells-eu-to-abolish-the-european-parliament/

CHINKY

be caring your data sharing you truly awesome work postingThis is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information… profit builder trading platform
Call Girls in Bangalore

CHINKY

I’m extremely stunned after seen Russian Escort Girl Service Delhi your best help . 
Brigade Road Escorts

CHINKY

I always prefer to read the quality content and this thing I found in you post. Thanks for sharing
Escorts Service in Ecospace

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top