Europos komisaras: ES atidarys migrantų centrus Afrikoje, nes mums reikia dar 6 milijonų migrantų

Pro Patria

Europos migracijos komisaras Dimitris Avramopoulos pareiškė, jog Europos Sąjunga ruošiasi atidaryti prieglobsčio prašytojų centrus Vakarų ir Šiaurės Afrikoje, nes „žemynui reikia šešių milijonų migrantų“.

Kalbėdamas Ženevoje, komisaras tikino, kad teroristiniai išpuoliai nėra susiję su migracija, ir perspėjo, kad „didžiausia grėsmė“ Europai yra „augantis populizmas, nacionalizmas ir ksenofobija“.

Pareikšdamas, jog „27 [valstybėms narėms] ateityje reikės 6 milijonų imigrantų“, Avramopuolos paaiškino, kad Europos Komisija ruošiasi atidaryti centrus Afrikoje, kurie skatins migrantus vykti į ES, nes paprasta atvirų sienų politika, kokia taikyta anksčiau, esą skatina populizmą.

Buvusio Atėnų mero teigimu, „mūsų pastangos paversti ES ir pasaulį saugesne vieta niekada neturi būti vykdomos mūsų atvirumo sąskaita“.

Parengta pagal Breitbart.com publikaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tai tas atvejis

Jeigu Dievas nori ką nubausti, tai tam atima protą.

Liepa

Kas paneigs, kad ES komisarai yra negrįžtamai praradę ryšį su protu…?//

Mums migrantų tikrai nereikia

Čia prievartos nėra ir NEGALI BŪTI. Kam yra reikalingi migrantai iš Afrikos, tie tegul ir priima juos pas save, o mums migrantų nereikia, nes su protu dar nesame susipykę.

E951

čia jau galas. visiškas proto užtemimas, prarastas ryšys su realybe…

G.P.

Kai išgirstu tokio lygio kliedesius, tai iškart darau „ekstremistinę” „ksenofobiškai populistinę” išvadą – Europoje reikia ORANŽINĖS REVOLIUCIJOS.

Didybės manija?

„ŽEMYNUI reikia šešių milijonų migrantų“,
„didžiausia grėsmė“ EUROPAI,
„mūsų pastangos paversti ES ir PASAULĮ saugesne vieta…” – Ar Europos migracijos komisaras Dimitris Avramopoulos šitaip kalbėdamas kartais neserga didybės manija?
Nuo graikiško vyno taip nebūna.

Marginalas: ne, protas savo vietoje,

nes Mums reikia:
LAISVAS KAPITALO, PREKIŲ IR BADMIRIAUJANČIOS DARBO JĖGOS JUDĖJIMAS!
Kitaip pasaulinio orvelinio konclagerio nesukursi.

Marginalui

Deja, protas yra ne savo vietoje tų, kuriems nėra vertybės dvasinės – dorovinės vertybės, bet vertybės yra tik materialinis konfortas ir kiti kūniški malonumai.

Clerkenwell

Pagaliau pradejote versti is Breitbart. Saunuoliai!

Nepasirašysiu

Pagaliau Breitbart – gerai! Nereikėtų pamiršti, kad įkūrėjai, finansiniai rėmėjai, savininkai ir dauguma žurnalistų ten – tam tikros tautinės ir religinės priklausomybės (kodėl tai bebūtų), o portalo idėja kilo įkūrėjams svečiuojantis Izraelyje.
Komisaras graikas – tai daugiau negu juokinga (krenta jiems darbai iš rankų). Įdomu tai, kad jis konservatorių partijos atstovas. Nieko neprimena?

s.m.

tai jei komisarui problemos prisirankioti „europiečių” iš Afrikos, negi neatsiras mūsyse kaip visad uolių leberalkoncerveuropiečių, katrie patartų eurobiurokratams barstyti iš lėktuvų skrajutes apie svajonių Europą virš Amazonijos džiunglių ir Okeanijos salų tenykščiams būsimiems europiečiams… Aaa, nėr Briuxelėj indėnų ir papuasų kalbų vertėjų?… Apsileidimas, ne kitaip.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top