Almantas Stankūnas. Europos Komisija privers TS-LKD ir Co įgyvendinti Nacionalinio susivienijimo reikalavimus?

A.Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos narys, Vilniaus m. savivaldybės  tarybos narys

Dėl to, kad valstybė privalo fiksuoti elektros energijos supirkimo iš pigių gamintojų kainą kaliau į galvą valdantiesiems, kitiems politikams ir žiniasklaidai kartu su Nacionaliniu susivienijimu jau daugiau negu metus.

Daugiau apie tai mano paskutiniame tekste šia tema sausio mėn. – žr. nuorodą apačioje.

D. Kreiviui, I. Šimonytei ir Co buvo nė motais. Tai dabar atrodo Briuselis paims juos už sprando ir pabadys nosimi į šį reikalą.

Dieve, Dieve, kiek Lietuvos Respublika dar netoli nuo LTSR, kad reikia naujosios Maskvos – Briuselio nurodymų mūsų TS-LKD ir Co, kad paklausytų protingų pasiūlymų.

Dabar man jau tiesiog įdomu ar D. Kreivys ir Co įvykdys šį EK reikalavimą, skubiai pakeisdamas investuotojo atrankos kriterijus didžiulio 700 MW vėjo jėgainių parko vystymui, nustatydamas atranką pagal mažiausią fiksuotą el. energijos supirkimo kainą (apie tai mano tekste, kurį jau minėjau)?!

Greičiau susigrąžinkime valstybę, kad politikai tarnautų Tautai o ne nežinia kam!

Nuoroda į pranešimą: https://www.vz.lt/pramone/energetika/2023/03/07/ek-vartotojus-nuo-elektros-kainu-svyravimo-siulo-apsaugoti-fiksuotomis-sutartimis

Noroda į mano straipsnį: https://www.pozicija.org/almantas-stankunas-ar-vel-estija-vercia-isgyventi-svetima-geda/

5 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vygis

Sakykite ka norit, bet kai savivaldos rinkimuose Vilniuje uz konservus prabalsuoja 40% apima begaline neviltis ir bejegiskumo jausmas del mano Tevynes. Tautieciai kiek jums dar turi pakenkti kad jus nustotumet uz juos balsuoti?

Šiaip

Visiškai nėra jokio reikalo „varyti” ant tautiečių! Visada esama išeities, pvz.:
Rinkėjai nesusirenka? Tebūnie! Keiskime rinkėjų sąrašų sudarymo tvarką,- tie, kam rūpi Lietuvos reikalas, prieš rinkimus ateina ir registruojasi p.a.t.y.s, kaip užsienyje gyvenantys lietuvaičiai daro. Taškas. Visi kiti – vadinamoji „liaudis” te sėdi namie, jei jie nesirūpina krašto reikalais…
Iš čia klausimuks: tas vangumas žinomas nuo seno, bet … bet niekas nieko nekeičia. Kažin, o kam naudingi „paišyti” rinkėjų sąrašai?! 🙂

Skaitytojas

Tikrai kad „prabalsuoja“, t.y. nubalsuoja pro šalį.

Pastabus

…ta pseklionta sintakse…

Al.

,,Greičiau susigrąžinkime valstybę” – Tikrai. Ir ko gi mes delsiam ?

Pastabus

…tai kad durniai visada delsia.Nes nesupranta…apie ka cia.Ir ka jiems reik daryt.

DD plius DD

Kartais Briuselis mums tampa didesne sostine už Vilnių, kaip teisingai pastebi A.Stankūnas. Tas pats juk buvo nelegalų invazijos pradžioje. Mūsiškiai valdantieji žiautarojo snarglį, kol teta iš Briuselio nedavė leidimo tą antplūdį stabdyti…

Pastabus

…anoks dyvas.Anksciau maskva,daba kopustas.Ne…kantrus tas muzikas….,o durnas.

Skaitytojas

Mūsų visos tos ingridos bilotaitės-čmilsen tiesiog norėjo būti geros mergaitės eurosąjunginių respublikų vaikų darželyje. O geri vaikai visada atsiklausia tetulių uršulių leidimo prieš ką nors darydami.

DD plius DD

Visa laimė, kad Briuselyje ne visos tetos kuoktelėjusios.
Šiaip, tų pačių valdančiųjų tarpe buvo ir adekvatesnių pasisakymų. Kiek pamenu- Ažubalis, Kasčiūnas ir Zingeris, berods netgi tas pats Raskevičius- daugmaž sveikesnio proto balsu bandė kalbėti, tik bėda ta, kad tas proto balsas ideologinių apžavų dumblynėje skambėjo nelyg snargliu į dangų.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top