Europos Parlamente bus rengiama LGBT šventė

laisvavisuomene.lt

Europos Parlamento Žaliųjų frakcija lapkričio 17 d. organizuoja LGBT (ang. queer) bendruomenės susitikimą Europos Parlamente (EP). Vartodama terminą „queer“, kuris ilgai buvo laikomas menkinančiu homoseksualus, Žaliųjų frakcijos viceprezidentė Ulrike Lunacek kviečia savo EP kolegas dalyvauti renginyje, pavadintame „LGBT nariai – vienykitės!“

Kaip ir galima tikėtis, šiuo renginiu tikimasi paskatinti privilegijų homoseksualams siekiančių žmonių pripažinimą. Nepasitenkindama tuo, kad jau daugybėje Europos valstybių santuokos samprata yra gerokai nutolusi nuo savo ištakų, panelė Lunacek ir jos LGBT kolegos likusiose valstybėse nori vystyti moralinių vertybių demoralizavimo strategiją. Lietuva išskiriama kaip valstybė, „kurioje draudžiama su vaikais atvirai kalbėtis apie LGBT teises“. Galimas daiktas, jog panelė Lunacek referuoja į teisę, kuria inter alia draudžiamas atviros literatūros apie homoseksualus platinimas mokyklose ar pornografijos rodymas televizijoje ne nakties metu. Taip pat galima tikėtis, jog panelei Lunacek atrodo, jog Lietuvos vaikai dėl negalėjimo prieiti prie šios informacijos, yra rimtai diskriminuojami.

Austrijos atstovė EP kartu su kolegomis išreiškia stiprų nepasitenkinimą tuo, kad „per dvidešimt tūkstančių žmonių Paryžiaus gatvėse piketuoja prieš tos pačios lyties asmenų santuokas“. Vadovaujantis įprastine lesbiečių-gėjų diskriminacijos totalitarizmo (ang. Lesbian-Gay Bullying Totalitarian – LGBT) ideologija, tokiose šalyse kaip Prancūzija, kuriose įteisintos tos pačios lyties „santuokos“, jokia prieštaraujanti nuomonė nebus toleruojama, o bet kokie protestai prieš oficialią LGBT ideologiją turėtų būti griežtai malšinami.

Panelė Lunacek ypatingai kerštingai žiūri į tai, ką ji vadina „žiauriomis represyvių, neokonservatyvių, religingų dešiniojo sparno ir dešiniojo sparno judėjimų atakomis, kuriomis siekiama atmesti pasiekimus, dėl kurių ilgai kovota.“ Netolerantiškoji Žaliųjų frakcijos vicepirmininkė mintyje turi žmones, kurie vadovaujasi religiniais įsitikinimais, pagal kuriuos homoseksualūs santykiai laikomi nuodėmingi ir todėl žalingi nemirtingoms praktikuojančių homoseksualų sieloms, jau nekalbant apie ligas, kuriomis jie užteršia savo kūnus.

Taigi, kaip teigiama agendaeurope.wordpress.com puslapyje, šią savaitę LGBT bendruomenės nariai vienijasi Briuselyje tam, kad kurtų strategijas, kaip persekioti normalius, padorius ir tikinčius žmones bei visus, kurie pasisako prieš totalitaristinę ideologiją, įkūnyta Ulrikės Lunacek.

Šaltinis: Agenda Europe

laisvavisuomene.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Butu idomu isgirsti Popieziaus nuomuone apie tai, ar dera duoti nuodemiu isrisima ir/arba atskirti nuo baznycios ivairialype sodomija ATVIRAI praktikuojancius tikinciuosius.
Iki siol Popiezius sako, kaip apibreze a.a. akademikas Vavilovas, „daug nauja ir naudinga.Tik tai kas nauja – be naudos, o kas naudinga – ne nauja”.

Marginalas Džeikui

Ne visai taip. Nuomonė reikalinga būtent dėl valdžioje pasireiškiančių „partijų”, jų lyderių, valstybės pareigūnų, kurie stengiasi įstatymiškai įtvirtinti sugedimą kaip normą. Ar būtent juos reikia visų pirma atskirti, o gal nereikia?
Apie turinčius priklausomybę Romos vyskupas juk jau sakė „Kas aš toks!” Kuklumas labai gerai, kaip ir meilė nuodėmės aukai. Tačiau pavyzdiniai valstybės veikėjai nėra nei priklausomi nuo tos nuodėmės, nei aukos. Ar juos reikia stabdyti, ar reikia bijoti „įžeisti” jų „orumą”?
Tvano nebebus. Išsigimėliai gaus degančią Sodomą, kuria ir pagal pranašystes pavirs visa žemė.

Dzeikas

Manau, kad zodis „ganytojas” kiles nuo zodzio „ganyti”.Ir gano jis/jie ne politika, o siela,kad ji nepasiklystu.Todel nemanau, kad ganytojai turetu kistis i politika.Neneigiu krikscionio teises dometis politika ASMENINIAME lygyje ir teises vertinti politika ir politikus krikscionisku poziuriu.Taciau politiku sielu isganymas – taip pat ju ir ju asmeniniu ganytoju reikalas. Todel siu dienu realijose ir kai aiskiai matomi moraliniu vertybiu klibinimo pastangos, Romos vyskupas, kaip zmogus turintis itaka dideliai daliai krikscioniu sielu pirmoje eileje turetu kalbeti apie tuos bandymus ir vertinti juos. Tai yra bandymas iteisinti sodomija kaip norma turi buti vienareiksmiskai ir be jokiu pustoniu ivardintas ir pasmerktas. Neatgailaujantis sodomitas turi buti atskirtas nuo Baznycios ir tikinciuju bendruomenes.Taciau atskirti konkretu zmogu turi jo personalinis ganytojas, o ne Romos vyskupas. Tas… Skaityti daugiau »

ruta

..kaip bevadinsi lytines orientacijos sutrikimus , jie vis viena liks – psichikos sutrikimais !
Stai kas buna su istatymu , kai i valdzia papuola liberastai ir ‘agrastai ‘- jau istatymo pagalba eliminuojamas sveikas protas .

Kagi,

Kai vyks balsavimas musu Seime, mes irgi galesime suzinoti ir pamatyti Lietuvos Seimo …rastus.

C-fam

We can roll back the damage wrought by Barack Obama But only with your help… 2 a.m November 21, 2106 Dear Friend of the Friday Fax and of C-Fam, We are so excited about the election of Donald Trump as President of the United States. I know this makes many people nervous, but I want you to rest assured, all will be well. I was honored to serve as his National Pro-Life Chair and as a member of his Catholic Advisory Committee. He has pledged to be a pro-life president and he has pledged to work against the globalist agenda, and this means first and foremost the anti-life and anti-family agenda coming out of the UN. He will not take… Skaityti daugiau »

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top