Eva Vlaardingerbroek. Lemtingas „klimato popiežiaus“ smūgis Olandijai?

laikmetis.lt

ES Komisaras Fransas Timmermansas, atsakingas už Europos ekologinį susitarimą, ketina palikti Briuselį ir prieš lapkričio mėn. vyksiančius visuotinius rinkimus savo gimtuosiuose Nyderlanduose kandidatuoti į Darbo partijos (PvdA) ir Žaliųjų kairiųjų partijos (GL) vadovus, bei Olandijos premjero postą.

Į tokią naujieną savo socialiniame tinkle sureagavo olandų komentatorė Eva Vlaardingerbroek. „Fransas Timmermansas, dar vadinamas ES „klimato popiežiumi“, paskelbė, kad lapkričio mėn. vyksiančiuose Nyderlandų visuotiniuose rinkimuose kandidatuos į susijungusios Leiboristų ir Žaliųjų partijos lyderius.

Jei Timmermansas taps mūsų naujuoju ministru pirmininku, nuoširdžiai tikiu, kad tai bus galutinis smūgis Nyderlandams. Štai kodėl:

Timmermansas šiuo metu yra Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas, jis yra atsakingas už beprotišką ES #NetZero ir #GreenDeal politiką, nukreiptą, be kita ko, prieš #Olandijos ūkininkus. Jis taip pat žinomas dėl to, kad yra pasakęs, jog „Europa bus įvairi, o įvairovė yra žmonijos likimas“ ir kad „net atokiausiose šios planetos vietose neliks vietos, kuri ateityje nematytų įvairovės“.

Šis žmogus yra tiesioginis globalizmo ir šampaninio socializmo įsikūnijimas, o dabar jis akivaizdžiai siekia tapti Nyderlandų ministru pirmininku; ironiška, kad tai yra šalis, kurią jis iš esmės siekia sunaikinti.

NET ATOKIAUSIOSE ŠIOS PLANETOS VIETOSE NELIKS VIETOS, KURI ATEITYJE NEMATYTŲ ĮVAIROVĖS

Timmermansas, kadangi yra iškalbus ir laisvai kalba daugeliu kalbų, buvo mėgstamas establishmento politikas dar 2007-2014 m., kai ėjo sekretoriaus, o vėliau ir užsienio reikalų ministro pareigas.

Turiu nuojautą, kad Markas Rutte ir Fransas Timmermansas derino savo žingsnius prieš kabineto griūtį. Tikriausiai jie tam tikra prasme apsikeitė vietomis: Markas Rutte dabar tikrai užims postą kur nors vienoje iš viršvalstybinių organizacijų, o F. Timmermansas pasitrauks iš ES politikos, kad „išgelbėtų Nyderlandus“.

Tai taip pat paaiškina, kodėl mūsų rinkimai atidedami iki lapkričio, o ne rengiami rugsėjo mėnesį, iškart po vasaros. Kodėl? Nes žiniasklaidos aparatui reikia laiko indoktrinuoti mases ir iškreipti visuomenės nuomonę. Pažymėkite mano žodžius, per ateinančius porą mėnesių žiniasklaida padarys viską, kas įmanoma, kad vieningai išstumtų Timmermansą kaip pagrindinį kandidatą į ministrus pirmininkus ir kartu demonizuotų opoziciją.

Jei jiems pavyks ir olandai vėl balsuos už savo pačių susinaikinimą, nemanau, kad atsigausime“, – dėstė Nyderlandų apžvalgininkė.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Biurokratas

net ir Olandijoje yra biurokratas. TSRS santvarka postalininiu laikotarpiu iš esmės buvo biurokratijos triumfas prieš viską, įskaitant ūkiškumą ir sveiką protą. Gaila, kad ES užlipo ant to pačio grėblio.

patys lenda kilpon

kuo daugiau planetoje žmonių tuo jie bejėgiškesni gyventi ir tvarkytis be pasaulinės vyriausybės priežiūros

Al.

O tu nepajėgi net pasirašyti ?

ooooo

o koks tavo reikalas?

ne kiekvienas išdrįs

Pasaulinė ekologija ir demografija niekis lyginant su Nyderlandų „susinaikinimu”. Beje, net Tymermansas nedrįsta pasakyti, kad pasaulis žūsta per besaikį dabartinių žmonių dauginimąsi ir gyvenimą jau visai netolimų palikuonių sąskaita. Tokiai tiesai išsakyti reikia politiko iš drąsos Lietuvos

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

Al.

Kodėl savo pasisakymų nepasirašai ir nuolat keitalioji paskyras ?

xyxy

aš čia laikinaj, tuojau išeisiu

blue yellow zov marinie

..o kiek da liko sedet…

kiek liko tiek

mažiau negu pačiam

blue yellow zov marinie

…tai tu da ir nuskriaustasis…uzuojauta.Ka padarei….mociute uzmusei,ar pencynyka apiplesei…

ooooo

koks tavo reikalas?

blue yellow zov marinie

…o kas tave pamokino tuos tris zodzius uzrasyt…kameros draugas,manding…

Al.

Šį niką siūlau paskelbti Savaitės Niku, o komentarą – Savaitės Komentaru. Sveikinu !

Ojojoj

Kokių netolimų palikuonių,Europa gyvena be palikuonių.Tikrai pasaulis ” žūsta” reikia išnaikinti visus bezdalius,kad pasaulis nepražūtų bezdaluose,kurie „šildo” klimatą.

tvankstas

Žemė gali išmaitinti, aprengti, duoti pragyvenimą 20-30 mlrd. žmonių.
Žemažemės žemės ūkis ne tik išmatina savo beveik 18 mln. žmonių, dar 3-4 mln. atvykėlių, bet ir eksportuoja šiltnamines daržoves bent 120 mln. europiečių, kiaušinius 30 mln., pieno gaminius 30 mln., mėsą 30 mln., …, šalies eksporte yra antroje vietoje su 12%, kai pirma yra mašinų gamyba su 15%. Ūkininkai su 15 ha laiko 200 melžiamų karvių, kai 7 ha – kukurūzai, 7 ha – šienaujamos pievos, 1 ha – karvių pasivaikščiojimams, žolės paragavimui.

fermeris irgi gali nušerti

Fermeris irgi gali savo fermoje nušerti dvigubai kiaulių ar galvijų, jeigu atitinkamai padidins dirbamų žemių plotus (miško, pelkės sąskaita) ir apsodins pašarinėmis kultūromis, naudos pažangiausius tręšimo ir kovos su kenkėjais metodus (tręšdamas ir nuodydamas aplinkinius vandenis)…Kiaulėms ir buliukams vis viena, kad tik būtų ką ėsti, bet štai kada patys žmonės šitokia kaina didina žmonių kiekį savo vienintelėje planetoje – nebežinai ką galvoti. O gal tikrai turime reikalo su protinga kiaule? Savo protą išnaudojančią kiauliškiausiu būdu. Jeigu žmonių dauginimąsi vertinti iš ekologinio taško, galvojant apie ilgalaikį nekatastrofišką žmonių egzistavimą, tos pastangos nušerti kuo daugiau žmonių ŠIANDIEN yra savižudiškos žmonių padermei ilgalaikėje perspektyvoje.

Simple

Tegul olandai ir kiti nedejuoja.Ką žmonės sėja tą ir nupjaus.

blue yellow zov marinie

..pasejes veja,audra pjausi…

blue yellow zov marinie

…taigi tai musu arkles tipazas…tas naikins olandus ne prasciau,kaip sikmonke.Tikekimes,kad olandu ukininku partija sugebes pasipriesint.Mes tokios partijos neturim..

kaip neturim?

VALSTIEČIAI, pamygę ir be balso palikę ŽALIUOSIUS, aria lietuvišką žemelę iki pat upės ir ežero kranto, taip rūpindamiesi kad afrikose guviai besidauginantys čiabuviai nepristigtų lietuviškos duonelės. Kurios patiems išsivaikščiojantiems lietuviams užtenka pusės kiek pagaminama ir atliekamą žemę galima būtų užsodinti mišku…Bet ne, Afrika mūsų ūkinykams svarbiau. O tu sakai neturim.

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

BUS IR MUMS BLOGIAU nuo tokio pono

blue yellow zov marinie

..bus,Birutele,bus..

tvankstas

Pora dienų prieš MH17 numušimą su 298 aukomis virš Donecko srities 2014.07.17, Kijeve buvo sušauktas užsienio valstybių ambasadorių pasitarimas, kuriame perspėta neskraidyti virš karo veiksmų zonos Donbase, nes sukilėliai turi Buk raketas. Iš karto pranešė ambasadoriai savo šalių URM, toliau kartu žvalgyboms, oro bendrovėms. Žemažemės URM tuo metu buvo Frans Timmermans, neatlikęs savo pareigų ir iš Schiphol oro uosto buvo pasiųstas į mirtį lėktuvas. Greitai atsistatydino ir buvo pakeltas pareigose Europos Taryboje. Panašiai buvo ir su Latvijos premjeru Valdžiu Dombrovskiu, po Maxima stogo įgriuvimo Rygoje. Geriausi bičai ET su ,šlapiu reikalu’.

Paul Casimir

Ir apie Ursulos vdL žygdarbius nepamirškite kai ana ministravo pas Merkel. O kur dar ta rožinė ECB žmoga, irgi Merkel už pakarpos traukta?

Klausimėlis

,,Ir apie Ursulos vdL žygdarbius nepamirškite…”

ŽyG-Darbius, o gal žyD-Garbius?

Paul Casimir

Nu ana vokietė… Nebent ko nors nežinau? Praneškit, įdomu. Nors kai Burlai veterinarui tam jau naujose pareigose dirbo ji, tai išties vykdė tą, ką rašote – tik slapsto dangsto lyg niekur nieko.

Paskutinį kartą redagavo 1 mėnesį prieš Paul Casimir
Veller

ИСТОРИЯ И БИОЛОГИЯ: ТРАВИНКА СТАЛА БОМБОЙ — Часть 13. Всеобщая теория всего.
Visko teorija. 13 dalis. Istorija ir biologija: žolelė tapo bomba.
https://www.youtube.com/watch?v=ytKtN1QNsMM&ab_channel=%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top