Federacijos Taryba atrišo Putinui rankas: ginkluotąsias Rusijos pajėgas leido panaudoti bet kur ir bet kada

Oficialus Rusijos Federacijos teisinės informacijos portalas paskelbė vakar Federacijos Tarybos priimtą dokumentą dėl Rusijos ginkluotųjų pajėgų panaudojimo už šalies ribų.

Remiantis dokumentu, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi teisę siųsti savo kariuomenę bet kur ir bet kada. Tiesiogiai apie „karinę paramą“ Sirijai, kur vakar buvo permestos Rusijos oro pajėgos, dokumentas nekalba.

„Leisti Rusijos Federacijos Prezidentui naudoti Rusijos Federacijos ginkluotąsias pajėgas ne Rusijos Federacijos teritorijoje visuotinai pripažįstamų principų ir tarptautinės teisės normų pagrindu“, – rašoma dokumente.

Apie jokius apribojimus ar specialias sąlygas dokumente nekalbama. Šis sprendimas įsigaliojo nuo jo priėmimo, t.y. nuo rugsėjo 30 dienos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
svoboda

Pr Svoboda radiją vienas Putino draugas leningradietis pasakojo kaip jie žavėjosi Putinu ir kaip vienas iš jų pabandė su Putinu pasivaržyti dziudo ringe ir kaip Putinas nusuko jam sprandą. Tai buvo užskaityta kaip nelaimingas atsitikimas, bet daugiau jau niekas iš draugų nebepanoro varžytis su tokiu „krūtu” vyriuku.
Vienas mano draugas, lankęs dziudo, sako kad „nelaimingi atsitikimai kyla tada, kai pats nori gerai paspausti.
Tad kažin ar su tokia sąžinės dėme ir kaltės jausmu žmogus gali blaiviai mąstyti.

Kodėl

Kodėl mūsų prezidentė neprašo Seimo panaudoti Lietuvos ginkluotojų pajėgų už Lietuvos ribų bet kurioje šalyje?

Ar nesulauksim

neprašytų svečių ir mes?kieno eilė po Sirijos,šitas žmogelis nesustos.Jį reikės stabdyti.Įdomiausia,kad ne tik jam nereiškia nieko kitų žmonių gyvybės,bet ir vakarams.

> Ar nesulauksim       2015-10-2 11:26

Sirijos vadovas prašė…jei ką.
26 metus eina…ar pačiam nejuokinga ?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top