Be komentarų.
investlithuania.com
Prestižinio verslo leidinio „Forbes“ sudaromame ir verslo sąlygas vertinančiame reitinge Lietuva per metus iš 17 vietos pakilo į 15 vietą. Kasmet sudaromame palankiausių verslui šalių reitinge Lietuva aplenkė tokias valstybes kaip Šveicarija, Vokietija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Izraelis ir kitas.
Per trejus metus „Forbes“ sudaromame sąraše Lietuva pakilo net per 10 pozicijų (visą sąrašą žr. ČIA – Tiesos.lt red.).
„Vertindami valstybes rengėjai remiasi kitų įtakingų reitingų duomenimis, todėl maži žingsneliai į priekį kiekviename reitinge per keletą metų lėmė solidų šuolį į viršų šiame. Kaip ir daugelyje kitų reitingų Lietuva užima tvirtas pozicijas vertinant asmens, prekybos ir monetarinę laisvę, tačiau rodikliai, vertinantys investuotojų apsaugą, nuosavybės teises ir inovacijas, rodo, kad dar yra kur pasitempti“, – teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ Analitikų grupės vadovė Lijana Lubytė-Medekšienė.
Centrinės ir Rytų Europos regione Lietuva užima 2 vietą ir nusileidžia tik iš 19 į 13 vietą šiemet pakilusiai Estijai. Latvija reitinge užima 25, Lenkija – 31, o Čekija – 34 vietą.
Verslo sąlygas vertinančio reitingo viršuje – Švedija, Naujoji Zelandija, Honkongas ir Airija. Tuo tarpu blogiausiai verslo sąlygos įvertintos Čade, Gambijoje ir Haityje.
„Forbes“ 139 valstybes vertino pagal 11 faktorių: nuosavybės teises, inovacijas, mokesčius, technologijas, korupciją, asmens, prekybos ir monetarinę laisves, biurokratiją, investuotojų apsaugos ir akcijų rinkos veikimą.
Šaltinis: investlithuania.com
Dear Friend of the Family, We are so grateful to those of you who have donated to Family Watch this year. Unfortunately, we fell very short of raising the $100,000 from our fundraising email a few weeks ago. This puts us in a serious situation. We are urgently asking you to make the most generous contribution you can right now at FWIdonate.org. With the new U.S. administration that will take office in January, we have some unique opportunities to defend and strengthen families, not just in the U.S., but around the world. The anti-family groups recognize this as well, and they are raising record amounts of money to keep pushing their destructive agenda. Some of the most important UN conferences… Skaityti daugiau »
,atvirkščiai, leipsta nuo malonumų kultūros.Rusija jai pavojus,tačiau dar didesnis pavojus yra ištižimas.Visi spiečiasi,kur smagiau,o verslas yra rimtas išbandymas jį kuriantiems.Verslas tuoj bus saugotinas ir įrašomas į raudonąją knygą.
Metodologija nežinoma, o sudarė žurnalistai irgi neaiškus 🙂
Kinija, kurioje ir vyksta didžioji šalis pasaulio verslo ir uždirbama pelnu, šiame sąraše – beveik paskutinėje vietoje. Argi ne idomu?
Sakyčiau kaip tokiai mažai valstybei, didelis įvertinimas. Nes kaip matome Lietuvoje tikrai klesti verslas ir puikiai steigiasi užsienio kapitalo įmonės, kuria čia savo pagrindinius centrus. O mūsų šalies verslininkams taip pat yra galimybė vystyti savo verslą, tereikia integruoti it sprendimus, tokius kaip paslaugų ar gamybos valdymo sistemas (http://www.terrait.net/paslaugu-valdymo-sprendimai.aspx).
Tikrai grazus skaiciai, tik idomu kiek jie realiai atspindi padeti, kadangi vyrauja didziule socialine atskirtis. Pikciausia, kad sunkiausiai yra auginantiems vaikus bei senjorams. Netaikomos jokios mokestines lengvatos. Kaip tarkime Norvegijoje. Ten gali susigrazinti labai didele dali sumoketu mokesciu https://www.skatt.lt/paslaugos/mokesciu-grazinimas/ o auginant vaikus, islaidos ugdymo reikmems rodomos pajamu deklaracijoje. Pas mus deja idomu tik kiek gauni, o kiek lieka niekam nesvarbu
va, prašom, kaip šauniai. o su besinaujinančiom sistemom žiūrėkit greitu metu dar aukščiau pakilsim https://www.innoforcegroup.com/sprendimai/sap-erp-verslo-valdymo-sistemos/