Forumas „Vasario 16-osios Respublika: išmoktos ir neišmoktos pamokos“ (video)

Vasario 16-osios išvakarėse Lietuvos Sąrašas, Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, Lituanistų sambūris ir Mokytojų namai pakvietė į forumą: „Vasario 16-osios Respublika: išmoktos ir neišmoktos pamokos“.

Aptarti du dešimtmečius kurtą, saugotą ir neapgintą Lietuvos Respubliką buvo pakviesti istorikai Antanas Kulakauskas ir Alfredas Bumblauskas. Diskusiją moderavo Darius Kuolys.

Filmavo ir montavo Vincas Kubilius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Publika

Pamačiau Bumblauską ir viskas pasidarė aišku. Toliau galima nežiūrėti.

Romas

Kai televizijos ekrane pamatau Bumblauską – iš karto perjungiu kanalą.

Bumblauskas yra pozityvus,

turi kūrybišką požiūrį,nors dėl daug ko galima diskutuoti,-ir svarbu,kad su profesoriumi galima diskutuoti.Jis nepiktybinis.

Julius Puras

Eilinis bla bla bla bla bla.

Jei...

Jeu Bumblauskas būtų pagyvenęs po Želigovskio padu,tuomet čiulbėtų kitaip,o dabar
galiu pasakyti ,kad jis yra menkas istorikas,kad nežino prieškario Rytų Lietuvos
žmonių gyvenimo skonio.Bumblauskai,nevaidink didelio žinovo,o nueik į Mokslų Akademi-
jos biblioteką ir paprašyk kad parodytų tau iš rankraščių skyriaus RYTO draugijos
fondo dokumentus.Pasakyk man jau ne pirmą kartą pastebiu ,kad esi nemažas Lenkijos
mylėtojas.Iš kur tokia meilė?Asmeninis interesas yra?Koks?Rytų Lietuvos lietuviai
neatleis niekada išdavikams ir pseudoistorikams,kuriems lietuvių likimams rytinės Lietuvos yra nusišnypšt.Menkas iš tavęs istorikas – tai mano išvada.

einam vien takais dorybės

ko nematyt iš kaukolės gylybių
ir nesuprast pasiųstame sapne
tai apsireikš kai tu visai ne nori
ir sudraskys, paklaikusį tave.

vidiniai demonai netramdomi vis auga
ir maistas jų bjaurystė tavyje
jiems ne svarbu, ar nori ar nenori
vis vien prie skardžio bėgi bandoje.

kartu su kiaulėm, valdo legionas
tuos kas iššlavęs vidinius namus
ir prie vienos pridėjęs dar septynias
netyrom dvasiom vargina kvailius…

Patricijai-papūtė miglos plebėjams...

Ponas Darius K.yra LS pirmininkas ir jos vertybinis veidas. Žvelgiant į jo organizuotos diskusijos dalyvių sąrašą, manau , nei vienas save gerbiantis demokratiškas lietuvis neturėtų balsuoti už šią proliberalią partiją. Nr. 1 Polonofilas, tautinės valstybės žemintojas, antivisuomeninės LRT oficialus veidas,liberaliojo-antilietuviško Delfi.lt portalo firminis ženklas, sistemininkas prof. A. Bumblauskas …. (Audringi ir ilgi plojimai tamstai už tokį ,,superpuikų” pasirinkimą vas. 16, lietuvybės ir valstybingumo šventės proga, gerb Dariau… Gal tik būtumėt pralenkęs pats save ,jei dar būtumėt pakvietęs šalia A. B. ir prezidentūros atstovą, Skvernelio patarėją , gal patį LRT vyriausią ,,elektriką” -Siaurusevičių arba federalistus G. Kirkilą arba P. Auštrevičių…Dar pridėkim ekspertai.eu pateiktus duomenis apie prof. A.B. ,,įdomią” dorovinę reputaciją ,pasireiškusią visu,, gražumu”,kai šis, visų valdžių draugas ,sėkmingai ,,įsisavino ” stambias… Skaityti daugiau »

Burbulų pūtikai...

VIENINTELĖ iš plebėjų auditorijos pabaigoj gavusi žodį moteris pasibėdavojo visiems, kad LRT seniai atsisakė prisistatyme naudoti žodį Lietuvos…Atsakydamas p. Kuolys kažką papezėjo apie LRT komunikacinę naujovę…Jo vietoje plebėjai Vedeckis,Kaminskas ar Karčiauskas būtų pasakę nepūsdami miglos į akis- tai antivalstybinė,antilietuviška kosmopolito Siaur. grupės linija…Ir būtų patarę visiems dalyviams ,,čia ir dabar” atlikti konstruktyvų žingsnį -pasirašyti visiems kelių sakinių tekstą -protestą LRT tarybai.LRS Kult. komitetui ir Prezidentei..
NEt Iš to Kuolio vargano atsakymo- NEKONSTRUKTYVAUS muilo burbulų papūtimo NEABEJINGAI pilietei , man aišku- GERB.KUOLYS-, PASKAITŲ meistras- negali telkti ir vadovauti jokioms realioms PERMAINOMS AR demokr. REZULTATŲ GALINČIOMS PASIEKTI struktūroms…Tik ugdyti, kartu su Bubliausku ,pilstydami aukštu stiliumi iš tuščio į kiaurą, kosmopolitus lietuvia-anglakalbius studentus Briuseliui ar mūsų ministerijų koridoriams..

sinonimai

puteikiai, putėsiai, pūtikai,…
pelėsiai

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top