Francesco Giubilei. LGBT mėnesio priešas – G. Meloni

laikmetis.lt

Birželio 24 d. Milane surengtas paradas užbaigė „pasididžiavimo mėnesį“, kurio metu žmonės raginami „švęsti ir skatinti lygias lyčių teises ir visų formų meilę be jokios diskriminacijos“.

Tačiau šiais metais „Pride“ aktyvistai daugiau dėmesio skyrė ne LGBT bendruomenės šventimui, o Meloni vyriausybės puolimui. Šis naujas dėmesys buvo pademonstruotas Milane vykusiame renginyje.

Tarp parade dalyvavusių transparantų buvo vienas, vaizduojantis Giorgia Meloni galvą ant Musolinio kūno, o jo fone – Margaret Atwood tarnaitės baltais galvos apdangalais ir raudonomis tunikomis, simbolizuojančiomis feministinę kovą už abortų „teises“ Amerikoje.

Demonstracija prasidėjo eitynėmis, kuriose po šūkiu „Pripažink mane, lygybę ir teises“ kartu su įvairiomis „vaivorykštinėmis“ šeimomis dalyvavo Partito Democratico, 5 žvaigždžių judėjimo, +Europa, Italijos kairiųjų ir CGIL [Confederazione Generale Italiana del Lavoro, didžiausios Italijos profesinių sąjungų federacijos] atstovai.

Protestas buvo skirtas Milano teismo sprendimui panaikinti dviejų tėvų vaiko, pradėto surogatinės motinystės būdu, gimimo liudijimą, taip pat Padujos prokuratūros sprendimui užginčyti 33 tos pačios lyties tėvų įregistruotus gimimo liudijimus „dėl neteisėtumo“. Reaguodamas į tai, „+Europa“ sekretorius Riccardo Magi išreiškė aštrią nuomonę: „Norima įtvirtinti šeimos modelį, tačiau demokratija turi gerbti įvairovę.“ Jis pridūrė: „Dešinysis sparnas vis labiau puola“, o idėja tokią tėvystę paversti visuotiniu nusikaltimu „yra labai rimta keliais aspektais“, nes „ji prieštarauja Europos teisių chartijai“.

Sunku buvo nepastebėti PD sekretorės Elly Schlein dalyvavimo. Skandavusi „Bella Ciao“, ji rodė pirštu į vyriausybę: „Mums gresia teisių regresas ne tik Italijoje su šia vyriausybe, bet ir Europoje“. Po to Schlein vėl prabilo apie „įstatymo prieš neapykantą“ poreikį, pabrėždama: „Alessandro Zan [politikas ir LGBT aktyvistas] yra čia kartu su manimi, ir mes nepamiršome to siaubingo plojimo, kuriuo buvo atšauktas kertinis civilizacijos įstatymas, nukreiptas prieš neapykantos kalbos įstatymą – jo labai reikia“.

DEŠINIŲJŲ PAŽIŪRŲ GIORGIA MELONI VYRIAUSYBĖ KĖSINASI Į „VAIVORYKŠTINIŲ“ ŠEIMŲ IR JŲ VAIKŲ TEISES. ŠTAI KODĖL PASIDIDŽIAVIMAS YRA PASIPRIEŠINIMO DEMONSTRACIJA

Taip pat dalyvavo Milano meras Beppe Sala, kuris prisijungė prie išpuolių prieš ministrę pirmininkę: „Dešiniųjų pažiūrų Giorgia Meloni vyriausybė kėsinasi į „vaivorykštinių“ šeimų ir jų vaikų teises. Štai kodėl pasididžiavimas yra pasipriešinimo demonstracija“.

Tuo tarpu Palerme taip pat buvo surengtas pasididžiavimo renginys, nepaisant vidinių nesutarimų vietos valdžios daugumoje dėl to, ar remti renginį. Mero pavaduotoja Carolina Varchi tam prieštaravo, tačiau meras Roberto Lagalla nusprendė jį leisti.

Lacijaus regiono gubernatorius Francesco Rocca atšaukė savo paramą Romos eitynėms ir vėliau atsistatydino iš Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus prezidento pareigų: „Pastarieji įvykiai, susiję su „Rome pride“, privertė mane suvokti, kad kiekvienu mano sprendimu ir veiksmu, net jei jis visada atitinka mūsų pagrindinius principus ir vertybes, gali būti pasinaudota gera ar bloga valia.“

Nors „pasididžiavimo mėnuo“ baigiasi birželio 30 d., kaltinimai dėl priespaudos tęsis tol, kol valdžioje bus dešinieji. Diskriminacijos „nepaprastoji padėtis“ baigsis tik tada, kai į valdžią ateis kairieji.

Šaltinis: European Conservative

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paul Casimir

Kaip mūsų beretai, įdomu, šią Ponią vertintų? Ar jų smegenėlės palygintų anūkėlyną ir PIŠdulkyną su ja, ir ką rinktųsi?

Dzeikas

Nera labai protinga dometis ismatu poziuriu aplink jas skraidancias muses. Ju poziuris: kaip jums geriau.

Paul Casimir

Jei anūkėlynas su pišdulkynu yra menamos musės, tada sutinku su alegorija.

Dzeikas

Ne.Jie menamas š… . Muses – siaip visokie ivykiai ir zmones apie kuriuos klausiama tuju nuomuones.
Na kokia gali buti prostitutu nuomuone?
Kvala aplamai klausti. Idealus savo nuomuones aplamai neturi.O ne idealus ta nuomuone paslepę gyliai gyliai.
Kai Lietuvos vyriausybes klausi nuomuones – darai geda sau, nes parodai savo bukuma ir lenkies gubernatoriaus kepurei, ir garbini tuscia vieta.

blue yellow zov marinie

..anys smegenu apskritai neturi,…..tik ciuptuvus….vos bile koki piniga pamato….tik ciupt….ir niemaaaa…

Paul Casimir

Beretams pinigai nebelabai svarbu. Jie „už partizanų Lietuvą”.

Būtinai žiūrėkite

Rytoj 2023-07-05 19:55 per Rusijos televizijos 1 kanalą (“Первый канал””) bus rodoma laida “Куклы наследника тутти” apie D.Grybauskaitę. Laidos tema – “Д.Грибаускайте: от КГБ до СС”.

blue yellow zov marinie

…butinai…neziuresime…

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top