Frontex: Praėjusiais metais tik 8 proc. nelegalių ES migrantų buvo moterys

Tarp jų vyravo jauni vyrai

Praėjusiais metais didžiąją dalį neteisėtai į Europos Sąjungą atgabentų migrantų sudarė vyrai, o moterų buvo tik 8 proc., – 2023-2024 m. rizikos analizės ataskaitoje nurodė Europos pasienio agentūra Frontex.

Dažniusia grupė, kurią Frontex vadina „slaptai atvykusiais”, buvo afganistaniečiai (33 proc.), po jų sekė sirai (15 proc.) ir turkai (10 proc.).

Frontex ataskaitoje taip pat įspėjama, kad kitais metais nelegalių atvykėlių skaičius gali dar labiau išaugti:

„Daug kas leidžia manyti, kad kitais metais gali padaugėti slaptų atvykėlių, nes apskritai tikimasi didesnio migracijos spaudimo prie ES išorinių sienų,“ – teigiama pranešime. „Tuo pat metu dėl padidėjusio transporto priemonių srauto pasirinktuose sienos perėjimo punktuose (jau nekalbant apie galimai pasikeitusias sausumos sienos perėjimo punktų kirtimo aplinkybes įvedant atvykimo ir išvykimo sistemą) didina tikimybę, kad slapti migrantai bus nepastebėti, dažnai gyvybei pavojingomis ir nežmoniškomis sąlygomis.”

Ataskaitoje taip pat pažymima, kad nelegalūs atvykėliai atvyksta iš šalių (daugiausia iš Afganistano ir Sirijos), „iš kurių galima tikėtis didžiausio judėjimo į Europą padidėjimo”.

Agentūra „Frontex” taip pat teigė, kad, be nelegalios migracijos, į Europos Sąjungą plinta ir narkotikų kontrabandos tinklai. 2022 m. pranešta apie 1 898 narkotikų konfiskavimo atvejus ir 252 tonas neteisėtų narkotikų.

Jau daugelį metų masinės imigracijos kritikai pastebi, kad dauguma į Europą atvykstančių nelegalių migrantų yra kovinio amžiaus vyrai, priešingai nei dauguma moterų, kurios atvyko iš Ukrainos prasidėjus karui. Be to, didžioji dauguma šių vyrų yra ekonominiai migrantai, kurie nebėga nuo karo ar persekiojimo.

Šaltinis: Remix News

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas Jakutis

Reikia rūpintis tėvynės saugumu, t.y. vyt iškrypėlius iš valdžios!

blue yellow zov marinie

…tai kad ir pats prie iskrypeliu..

O tu

Marinai, kaip atrodai?
Spuoguotas?
Gleivėtas?
At tiesiog pusantro metro šliauka?

tai

trolis

blue yellow zov marinie

..as annnngelas.

blue yellow zov marinie

..issispausk sunvote is subines,berbere.

Nuotrauka

O tarp likusių 92 procentų, beveik 100 procentų bezdžionių.

realijos

nuotrauka puiki iliustracija – invaziniai matumbos drąsiai žengia pasiimt atseit kas jiems priklauso, o šone impotentai-kukoldai su plaušinėmis ant smakrų (deja iš vyriškumo tik augmenija ir likus) baimingai žiūri kojytes suglaudę.

ELİF NUR

Malatya Karaca Ticaret | NURKAN KARACA Malatya stihl bayi,Malatya stihl servis,Hızar motoru,Motorlu testere,Motorlu tırpan, Çim biçme makinası,Malatya karacalar,Malatya stihl, nurkan karaca Malatya’nın en köklü Stihl bayilerinden olan Nazım Karaca ve torunu Nurkan Karaca şimdi e-ticaret platformlarında faaliyet yürütmektedir. Mağazamız, hem stihl satışı hem de stihl servisliğini yapmaktadır.

Juodas žemaitis

Vakarų europietėms ,prancūzėms visiškai ne problema būti su juodu vyru.Kiek teko matyti ir baltos rytų europietės nevengia pasidaryti spalvotų vaikų.Taip tik iš pradžių atrodo neįprasta,bet žmonės pripranta.

blue yellow zov marinie

…suo ir kariamas pripranta..

American Voter Polls

Dubuque mieste, Ajovoje, prezidentas Donaldas Trampas pažadėjo staigiai išspręsti imigracijos krizę prie pietinės sienos. Trumpas, žinomas dėl savo griežtos pozicijos imigracijos klausimu, pareiškė, kad jis atliks „didžiausią vidaus deportacijos operaciją Amerikos istorijoje“. Jis pažadėjo nutraukti Baideno administracijos atvirų sienų politiką ir vadovautis Eisenhowerio modeliu, kad įvykdytų plataus masto deportacijos operaciją.
Amerikos imigracijos reformos federacijos (FAIR) atliktas tyrimas atskleidė, kad šalyje yra 17 milijonų nelegalų, 2,3 milijono daugiau nuo prezidento Baideno pradžios. Ši masinė imigracija Amerikos mokesčių mokėtojams kainuoja 163 milijardus dolerių per metus.

https://americanvoterpolls.com/unprecedented-trump-promises-biggest-ever-us-deportation-operation/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=unprecedented-trump-promises-biggest-ever-us-deportation-operation

kokios siūlomos priemonės mažinti gimstamumui

viskas atsiremia į besaikį varguolių dauginimąsi skurde. Afrikoje,Azijoje,Lot . Amerikoje. Bet apie tai tyla. Didžiausi kritikai kritikuoja Europos Amerikos šalių migracijos politiką, bet neklausia ,o ką ES ir USA politikai daro mažindami skurdžių gimstamumą skurdo šalyse. O juk ekologinių planetos problemų svarbiausia priežastis irgi agresyvus, neatsakingas, trumparegiškas žmonių pasidauginimas

Mike Adams, Astrid Stuckelberger (Brighteon)

Baideno režimo (ir jam vadovaujančių globalistų) prioritetai aiškūs: Ukraina gauna tankus, ginklus ir begalinę ekonominę paramą smulkiam verslui paremti, o JAV – plačiai atvira siena, ekonominis žlugimas, infliacija, suklastoti rinkimai ir vyriausybės išpuoliai prieš kalbą.

Šiandienos „Brighteon Broadcast News“ apie Ukrainą, Ameriką, ginklus, sienas, ekonomiką ir daugiau. Be to, pateikiame interviu su daktare Astrida Stuckelberger, apie skiepus, biologinius ginklus ir PSO darbotvarkę dėl visuotinio gyventojų skaičiaus mažinimo.

https://www.brighteon.com/4d48dab8-db07-4918-bcd5-80b32f4340f6

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top