Garliavos Mergaitei – devyneri

Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus ir linkėjimus visų geros valios žmonių vardu

Šiandien, vasario 19-ąją, Jai sukanka devyneri.

Ta proga Tiesos sambūrio vardu sesuo Nijolė Sadūnaitė ir skulptorė Joana Noreikaitė kreipėsi į Lietuvos Respublikos prezidentę prašydamos perduoti Mergaitei dovaną bei nuoširdžius sveikinimus ir įvykdyti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartį – leisti pabendrauti su artimaisiais ir draugais. Bent telefonu.

Dovanas priėmusi prezidentūros kanceliarijos atstovė pastebėjo, kad „nei mes (prezidentūros kanceliarija), nei institucija negalime to padaryti“, tačiau patikino, jog visos dovanos ir kreipimasis pirmiausia pasieks Lietuvos Respublikos prezidentę.

Už mergaitės likimą ir gyvenimo sąlygas šiuo metu atsakingai Vidaus reikalų ministerijai bei Valstybės saugumo departamentui tylint, geros valios žmonėms būtų galima sveikinimus „valstybės paslaptimi“ paverstai Garliavos Mergaitei siųsti per Lietuvos Respublikos prezidentūrą adresu S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius arba svetainėje www.prezidentas.lt nurodytais elektroniniais adresais.

Nuotraukos – Saulės Matulevičienės, Leono Merkevičiaus.

***

Miela Deimante,

Sveikiname tave devintojo gimtadienio proga ir linkime, kad kuo greičiau susitiktum su mylimais seneliais, teta ir tavęs pasiilgusiais draugais.

sesuo Nijolė Sadūnaitė
skulptorė Joana Noreikaitė
ir visi, kurie tave myli

***

2013 m. vasario 19 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentei
Poniai Daliai Grybauskaitei

Ponia Prezidente,

šiandien, vasario 19 dieną, Deimantė Kedytė, prieš devynis mėnesius, gegužės 17-ąją prievarta iš namų išvežta ir „valstybės paslaptimi“ paversta Garliavos mergaitė, švenčia devintąjį gimtadienį.

Jau ne kartą kreipiamės į Jus laiškais, prašydami pasirūpinti šios mergaitės likimu – kuo greičiau nutraukti totalią socialinę mažo vaiko izoliaciją ir leisti jai nors telefonu bei internetu bendrauti su artimiausiais giminaičiais – seneliais Laimute ir Vytautu Kedžiais bei teta Neringa Venckiene – ir laisvėje likusiais bendraamžiais draugais.

Šiandien prašytume tarpininkauti, jog Deimantę pasiektų mūsų gimtadienio dovanėlė ir linkėjimai. Esame įsitikinę, kad be Jūsų asmeninio rūpesčio šis meškiukas, kaip ir mergaitės senelių ir artimųjų kalėdinės dovanos, liktų gulėti Lietuvos policijos Liudytojų ir nukentėjusių apsaugos valdyboje.

Tiesos sambūrio vardu,

sesuo Nijolė Sadūnaitė

skulptorė Joana Noreikaitė

dr. Saulė Matulevičienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top