Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

pozicija.org

Panašu, kad toji mokinukė buvo žiauriai sumušta, sužalota, buvo kėsintasi ją išžaginti. Nuo visiško pribaigimo auką, regis, išgelbėjo atsitiktinumas. Kodėl šį kartą turėtume netikėti medijomis?

Pažinimas vyksta palyginimų dėka. Kodėl tokia keista ir nenuosekli prokuratūros pozicija? Motina E. Kručinskienė supurtė apsaugojimo nuo pavojaus tikslais savo vaikelį. Jokių sužalojimų, net įdrėskimų nerasta. Mūsų mylima prokuratūra dabar stojasi ant blakstienų, kad įsūdytų E. Kručinskienei baudžiamąjį teistumą. Prokurorai apsijuokė prieš visą visuomenę, bet vis vien skundžia motiną išteisinusį teismo nuosprendį. Plaunasi mundurą.

Nebeatsiplaus…

Kodėl tokie neadekvatūs prokuratūros veiksmai mokinukės kraupaus žalojimo ir bandymo išžaginti atveju? Ar nukentėjusioji ne vaikas?

Pagal JT konvenciją vaikas yra iki 18 m. amžiaus. Ar užpuolikas jaunesnis nei 14 m. amžiaus?

Visiška prokuratūros, konkrečių jos pareigūnų profesinė negalė, kraštutinė nekompetencija. Galimai ir nusikalstamas piktnaudžiavimas uždengiant sunkų vietinių ponų sūnelio nusikaltimą.

Kur didžiosios vaikų gynėjos D. Šakalienė, E. Žiobienė, A. Jakavonienė? Kur dingo visi didieji humanistai slušniai, pūrai? Kur kovos menų asociacijų lyderių vieša moralinė pozicija?

Ei, prokurorai! Paaiškinkite visuomenei. Nepilnametė mergina pati išsimušė sau 6 dantis, susižalojo trachėją? Čia kaip Dušanskio tardytas Ramanauskas-Vanagas – pats sau akį išsidūrė, pats sau sėklides išsirovė?…..

Prokuratūra vėl naikina savo reputaciją, autoritetą, vėl provokuojamas socialinis konfliktas ir klaikus nepasitikėjimas visomis valdžios grandimis. E. Pašilį laikas krapštyti lauk. Turėjo šis teisininkas didžiulį moralinį autoritetą, kai apsisprendė nesibylinėti su savo valstybe dėl teisėjų apnuodijimo gyvsidabriu. Juk buvo vienas iš apnuodytų. Deja, E. Pašilis tą autoritetą ir pasitikėjimą beviltiškai išbarstė. Panašu, kad didelio valymo reikia visai generalinės prokuratūros viršūnėlei.

Gerbiamas Prezidente G. Nausėda, kraupus įvykis jau tampa rezonansiniu. Panašu, teks tamstai netrukus padirbėti atsiraitojus rankoves. Čia neišeis nei susitarti, nei susitaikyti. O ir nereikia. Norime tikėti, kad Jūsų gražūs žodžiai nesiskirs nuo Jūsų darbų ir poelgių.

Beje, Prezidento dukroms apsauga, berods, neskiriama. Saugok, Viešpatie, mūsų dukras, saugok visuomenę nuo tokių prokurorų.

Dviejų dukrų tėvas

Gediminas Merkys

pozicija.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Na ko jus kaip is medzio iskrite? Uzkabintas didelio zmogaus interesas.Ka daryti komandos nebuvo ir prokurorai veikia autopiloto rezimu:t.y. vilkina laika , bet ruosia dirva apkeitimui.Na jus zinote sita fokusa, kai kaltinimai permetami nuo itariamojo ant aukos. Jus gi patys suprantat, jeigu lietuviskas prokuroras elgsis pagal istatyma, t.y. be komandos sodins itariamaji, tai gyvens jis sunkiai , bet neilgai.Prokurora turiu omenyj, ne kaltinamaji. Kas netiki pasiziurekite i Venckiene ir i jos vyra, kuris nagu prie Mergaites bylos nekiso, taciau visvien duona ir vandeniu minta savo advokatu kontoroj . Nes buti jo klientu – reiskia su valdzia pyktis. O juk prokuroras seima turi, vaikus.Kas juos maitins kai prokuroro net valytoju prokuraturoj nepaliks? Jus? Tai turim ka turim.”Nedavei” ponui – reiskia verksi… Skaityti daugiau »

Nusivyle

kad manau Nauseda net neskaito Tiesos-nera kada jam….Niekas nesikeis LT.

Al.

Kad ir kiek nykstama galimybė sulaukti veiksmo, NVO ir žinomi žmonės privalo viešai kreiptis į prezidentus, teisingumo ministrą ir Seimą reikalaudami teisingumo. Kreipimąsi užregistruoti oficialiai ir skelbti.

AČIŪ Gediminai Merkį

Labai geri žodžiai. Prašau, mielieji, tik netylėkite ir nebijokite, nes jau „akmenys kaukia”.

Dzeikas

Al., tai kad prezidentas atsakys, kad tai prokuraturos ir teismu reikalas. Ir bus teisus nes jeigu prezidentura ims nurodineti kaip sprest bylas iskart bus apskusta i atatinkama organa Strasbure.

Naša Kvaiša Sarafanova

– Cho, cho, nejuokinkit.
„Niuriodinėti priokiurioriams niagialima,…”
Kas jums sakė?
10 metų nurodinėjau, Man bylas į rūmus ant sidabrinio padėklo nešiodavo.
Ir ką?

Ka tik

per info tv jakilaicio laidoj dalyvavo kirkilas ir cmilyte. Tai kirkilas akis draske, kad butinai reikia RENTAS skirti SEIMUNAMS, nes jie nesuras darbo.

Kątikui

Reikia rašyti europinį projektą ir gavus finansavimą išspręsti rentų klausimus:
Atkurti Dimitravo akmenų skaldyklą ir kiekvieną nusidirbusį ir Lietuvai pridirbusį ex- seimūną patalpinti toje legendinėje darbo stovykloje.
Atkristų galvasopė politikams „kur įsidarbinti”, nereikėtų mokėti rentų ir skaldos vieškelių remontui turėtume pakankamai bei pigiai.
Kirkilui kaip senam komunistui, akmenų skaldyklos idėja turėtų būti labai prie širdies- Kūjis yra komunistinio logotipo dalis.

nedingo

atvirkščiai – slušnys – prisimuilino prie nausėdos….

Al.Dzeikui

Prokurorai patys iš savęs neatsiranda – juos skiria mūsų rinkti asmenys. Tai į mūsų išrinktuosius ir kreipiamės. O teisingumas galioja ir teisingumą niekinantiems prokurorams. Net prezidentams būna apkalta.

$-$

Valymo reikia ne tik generalinės prokuratūros viršūnėlei, bet visai teisėsaugai. Policija-prokuratūra-teismas-anstolis, tai nepajudinamas konglomeratas, jei bent vienas iš jų figūruoja byloje, kad ir netiesiogiai, advokato nenusisamdysi, nes varnas varnui akies nekerta.

Dzeikas

Al., del sito sutinku.Prezidentas gali (del teisiniu niuansu nesu tikras) skirti ar nuimti prokurora, taciau negali dirbti prokuroro darbo. Ir jeigu del rezonansiniu bylu tenka kreiptis i prezidenta sukontroliuoti byla – tai net ir tam „sukontroliavus”, sakykim prokuratura girgzdedama pateikia kaltinima itariamajam, pavilkina, o teismas „neranda ikalciu pakankamu irodymo” ar kitaip numuilina byla? Gi prabegs savaite , kita ir ivykis uzsimirs – tada nukentejusiji ir pasodins. Net jeigu ir, o stebukle, Nauseda uzkas zaslus ir „daspaus” byla iki itariamojo(kol kas itariamojo) apkaltos ir nuteisimo, tai ka? Kiekviena kart teks skambint varpais ir i prezidenta kreiptis? Ka tai liudyja? Ogi,kad demokratinis fasadas, sakyciau antsnukis, uzmautas ant vergu nosies ir tiek. Beje, o kuo skiriames nuo LTSR? I neigiama puse tuom, kad… Skaityti daugiau »

>>>>$-$       2019-06-4 4:59

Advokatą nusisamdysi, mokėsi didelius pinigus, bet jis atstovaus ir tarnaus ne tavo interesams.

Klausimas

Ar čia tas Merkys?

aha

Jurbarko istorijoje labiausia gaila merginos. Atsidure ne laiku ir ne vietoje. Stiprybes artimiesiems kovoje pries sistema, o jos tikrai prireiks. Nors teisingumo sitoj istorijoj tikrai nesisviecia, bet tikslas jau pasiektas, t.y. viesumas. Deja tai yra kol kas vienintelis budas kaip tuos gyvulius musu virsunelese bent kazkiek sutramdyti.

Gerb.Merkiui:

Pastaba- nedarykite iš tų „apnuodytų” didvyrių. Jiems dantys neišbyrėjo , plaukai nenuslinko nuo pakaušio, rankos ir kojos nedreba . Net nebuvo žinios , kad kuri nors teisėja dirbusi tose patalpose būtų gimdžiusi ir pagimdžiusi nuo gyvsidabrio garų apnuodytą , su negalia kūdikį. Tiesiog kai kas nepraleido geros progos pasipinigauti…

kai prezidente supuvus

Tai ir prokuratura supuvus.

Al. Dzeikui

Visuotinai išrinkti pareigūnai privalo valyti valdininkiją nuo nusikaltėlių – tam jie ir duoda priesaiką, kad gins Konstituciją. Jei to nedaro, jiems patiems turi būti apkalta. Jei niekas iš valdžios šakų nesipriešina antikonstitucinei veiklai, pati tauta turi teisę gintis tiesiogiai.

Deivis

Jau Pernavas ėmė gint Jurbarko išsigimėlį. Nėra Lietuvoje teisėsaugos. Ta vadinama teisėsauga pati yra organizuotas nusikalstamas susivienijimas. Ir ne daugiau.

Dzeikas

Al., viska teisingai sakai, kas gi gincysis… Taciau mazas akmenelis ,kuris griauna vezima yra cia: Tauta turi teise gintis, bet nesigina, nes kas pirmas iskels galva – tas jos neteks. Ar atbegs kas nors palaikyti iskelusi galva? Ne, neatbegs. Todel galvu niekas ir nekelia. Taip, tu teisus.Taciau netekus galvos (ir ne tik savo galvos,tavo seima „uz izuluma” irgi sugniuzdys) tai menka paguoda. O nevykdantis savo pareigos valdininkai? Atsakys? Gal ir atsakys aname pasaulyje, o jeigu atgailaus kunigui per ispazinti tai ir tiek nereiks. O kad Lietuvos teismai nubaustu pareiguna uz pareigu nevykdyma – negirdetas precedentas. Na nebent Rusija okupuos, tai del „pokazuchos” viena kita parodomai nubaus. Kitus permaisys kaip kortas ir vel sukaisios i postus.Tik uzdes tam tikra nerasyta kodeksa… Skaityti daugiau »

Al. Dzeikui

Turim reikalauti iš savo rinktų pareigūnų, nepriklausomai nuo to ar tikim, kad jie reaguos ar ne. Panašiai kaip disidentai Tarybų sąjungoj reikalavo valdžios vykdyti savo pačių įstatymus. Kalbos, kad liaudis nesukils yra nesąžiningos, nes Rusijos imperijos ir Tarybų sąjungos tautos sukildavo, ir lietuviai gal net daugiau už kitus. Ir tai viena iš mūsų tautos nusilpimo priežasčių.Net žymiai didesnės tautos sukyla ne kasdien. Pavyzdžiui Vakarų Europos tautos tyliai kenčia savo valdžią, užkorusią jiems atėjūnų gaujas.

Prokuroryno stebėtojas

Visą gyvenimą gerbiau ir žavėjausi prokurorais kurie gina banditų užpultą žmogų. Tačiau po to kai susidūriau su jų tikruoju veidu pakraupau. Pirmas atvejis kai prokuroru apsimetęs sukčius Vladas Uksas apgavo žmoną Generalinės prokuratūros vestibiulyje. Ten, prie staliuko jis prisistatydavo prokuroru ir už atlyginimą siulėsi padėti prokurorų užpultiems žmonėms. Tai darė prie GP kamerų ir šalia esančio sargo. Išaiškinau siaubingus dalykus. Pasirodė šitie išgamos naudoja visus būdus ir apgaudinėja žmones valstybės vardu, kad praturtėti. Daugiau bijau net atskleisti nes galime būti iššudyta visa šeima. Kitas, tikras GP prokuroras M. J. yra daug pavojingesnis už apsimetėlį V. Uksą.

kelia šypseną

Kai kurie jaunuoliai, buvę tiesiog per maži suprasti kas vyksta Garliavos trilerio metu, dabar kelia triukšmą, grasina kelti maištą ir daužyti policijos įstagų langus, jeigu Jurbarko skerdikui nebus pateikti adekvatūs kaltinimai. Aha, tuoj! 🙂 Nors, o gal… Man išvis susidarė įspūdis, kad Jurbarko skerdiko tėvas moka į vietinį, kaimo elito „obščaką”, o iš šio pinigai keliauja į aukštesnės lygos „obščaką” Vilniuje, iš kurio ir finansuojami visi Klikai reikalingi dalykai jau aukščiausioje lygoje. Dėl to Klika darys viską, kad apsaugoti auksinius kiaušinius nešantį gaidį ir jo atžalą nuo problemų. Jurbarkas – galima sakyti pasienio miestas, tai numanau iš ko tie auksiniai kiaušiniai atsiranda… Žiūrėkite kaip Plungės kurjerės istorija buvo sutvarkyta. Kas nors ką nors girdėjote vėliau apie tą čigonų-plėšikų gaują? Net… Skaityti daugiau »

Dzeikas

kelianciam sypsena:
Del jaunuoliu statysianciu i vieta prokurorus: visi isdidus, kol per snuki negauna.

Emocingas

ir labai teisingas straipsnis.Musu teisine sistema pramuse dugna.Pradzia buvo Garliavos ivykiai.

stasys

Įtarimai kaip piktžolės pasėsi grūda .. sužels miškas . Vargiai tokie str. profesoriui leidžia lengviau atsipūsti o ir kažkam tas piktžoles juk teks išravėti vėliau . Norėjau pridėti ir apie mušamus profesoriaus ‘tamtam’ patvorinius būgnus .. bet gal klystu ..tai tiek to .

Stasiui

reiktų tau tokius tamtamus pamušti, kas dantys išbyrėtų, gal tada pradėtum galvoti, o ne blėnis rašinėti

Dzeikas

na stasys angazuojasi kaip principinis pedofilijos priesu dusintojas.

stasys

Dzeikui ..kokios dar pedofilijos ? ir ka ten dūsinti ..išsigalvojimai siekiant pridengti smurtą prieš nepilnametį vaiką vargiai gali įgauti kažkokia kita teisine forma ..

stasys

2019-06-5 14:51 .tu tik save pasaugok ir tai jau bus tvarka . 🙂

Dzeikas

stasy, kodel jus nervuojates?
As gi sakau – „principinis”, teorijos lygmenyj tai yra.O jus putotis emete kaip tas dede su apgamu. Nurimkite, niekas jusu neitarineja.

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top