Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Dirbtinis paplūdimys „Open beach“ Vilniaus Lukiškių aikštėje, triukšmingai atidarytas būtent birželio 23-ąją – 1941 metų sukilimo aukų pagerbimo dieną, – akivaizdi patyčia iš žuvusiųjų už laisvę, iš tūkstančių tomis dienomis besitraukiančių bolševikų ir jų parankinių nužudytų mūsų tautiečių. Juk būtent tomis dienomis sužvėrėję okupantai įvykdė apie 40 didelių grupinių taikių lietuvių ir beginklių politinių kalinių žudynių, buvo nužudyta daugiau nei tūkstantis politinių kalinių ir taikių gyventojų.

Meras Remigijus Šimašius su savo vienminčiais kryptingai bando trinti istorinę atmintį, tyčiojasi iš Laisvės kovotojų aukų atminimo. Keista, kad iki šiol su tokia nusikalstamo mankurtizmo linija taikstosi Vilniaus tarybos koalicijios partneriai – Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD). Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su tokiais subjektais? Kodėl tik žodžiais reiškiate „susirūpinimą“? Ar ne laikas baigti kolaboravimą, nutraukti koalicijos sutartį ir taip parodyti mankurtams jų tikrąją vietą?

Nuotraukoje – 1941 m. sukilimo Vilniaus karinio-politinio štabo vadas Vytautas Bulvičius po kankinimų nuteistas mirties bausme ir 1941 m. gruodžio 18 d. Gorkyje sušaudytas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deivis

IX forte paplūdimį atidarykite. Tik manau Maskva neleistų saviesiems liberalmarksistams.

stasys

Koks dar istorijos klastojimas ? . R.Šimašius juk ne Didžios Tėvynės pergalės paradą Vilniuje surengė todėl lieka neaišku ką tai bendro turi su istorijos kraipymų ? Aišku galima prašyti jog TS-LKP atstovai Vilniaus taryboje stotu piestu , bet nuojauta kuždą kad iš to nieko gero nebus . Liūtas tyliai snaudžia ir nekreipia dėmesio į hienų puotą nepasidalinant kaulo . Nors tos didžiosios partijos ir yra idėjiniai impotentai .. jos labai atsargiai vertina ką ėsti o ką nekramčius paprasčiausiai praryti . Esamoje situacijoje tylą geriausias sprendimas .Tegul R.Karbauskiai peria kailį Vilniaus merui ..

 šimašinių dūmų uždanga

Skelbiamas konkursas šimpliažio Lukiškių aikštėje geriausiai vardui-pavadinimui -vardui išrinkti.
kol vyks konkursas , pasinaudodami dėmesio nukreipimu , vagys, žulikai bandys įvykdyti kokią nors afiorą. Afiorai tinkamas laikas yra jau ir dabar , nes visų dėmesys nukrypęs į analogų neturintį pliažą.

valdoma demokratija veikia

čia puikiausias pavyzdys, kaip veikia „valdoma demokratija”
(TS-LKD – atrinkti komunistų šuniukai – išdresiruoti)

kodel?

ogi todel, kad dabar liberalu, laisves partijos ir konservatoriu esmines ideologines nuostatos niekuo nesiskiria, skiriasi tik detales, ir tai nezymiai. prisiminkite tris paskutiniu laiku ivykius, susijusius su istorine atmintimi- paminklo statyba Lukiskiu aiksteje, shimashininku lenkos Vetrai nuplesima, patrijotines eitynes. apie mokytojos sulaikyma ar kt net neverta kalbeti. taigi, kada apie tai matete koki nors konservatoriu partijos pareiskima ar veiksma? turiu galvoje partijos , o ne kai kuriu konservatoriu asmeniniu pareiskimu. tai va. del to ir stebetis beverta

nieko keisto,

kad koncervatoriai kolaboruoja su liberastais. Tai viena sutve, tik pavadinimas kitas. Paziuros tos pacios -naikinti Lietuvos valstybe.

tąsa

O dabar dar ir skandalingas policijos pareiškimas apie kažkokį kraštutinių dešiniųjų mažai girdėtos virtualios grupuotės rengtą neva teroro aktą. Abu šie veiksmai yra susiję ir neatsitiktinai išdėstyti chronologine tvarka. Na nieko, kita kartą grupuotei „Adolfų Hitlerio ir Himlerio užpakaliai” tikrai kažkas pavyks. Sulaikyti duos „razjesnenijas” rusišku Lietuvos mentų žargonu laužyta lietuvių kalba. 🙂
Tiktai stebina kas pragydo. Kaip čia nublėsusiam žvaigždūnui staiga apsivertė liežuvis savo sėbrus ir sugulovus pavadinti tikrais vardais?

Kaip tai nekolaboruoti?

Tai su kuo kolaboruos kagėbėšnikų saugotojų partija, jei ne su kagėbėšnikų išperomis plikomis dziundzėmis? Jei priekaištausite, tuoj pat ir ,,neapykantos kalbą” išras. Čia padėtų nebent kokia laboratorija, išperindama blusų ir paleisdama į tuos smėlynus. O šimašinė – TS chunta galėtų pasiųsti tą policininkę (kuo ji ten vardu) tų blusų gaudyti ir areštuoti, t.y. kovoti su baisiu teroru.

Įdomu,

ką ten Jakavonytė veikia ir kam, kokiam užusieniui atstovauja ar veidmainiauja? Gal yra galinčių paaiškinti ir jos fenomeną?

2B: Šimašiaus Beachius - Bunkerio tąsa

Pasaulis yra toks, kad laisvė jame negalima be aukos
– tiek tautos laisvė, tiek asmeninė.
Sokrato ar Kristaus pasiaukojusių dėl kitų laisvės likimai,
lietuvių tautos kankinių aukos už tikėjimo ir Tėvynės laisvę
nuostabiai aiškiai tai parodo ir įrodo.
***************************************
Kodėl Šimašiaus Beachius – Bunkerio (ir tešlių mąstysenos) tąsa?
– Meras pats ir jo sėbrai kartoja,
kad DRYBSOJIMAS IR PIEVELĖJE PRIE BUNKERIO, IR PLIAŽE YRA TIKROJI LAISVĖ,
kuria laisvės kariai, deja, pasidžiaugti negalėjo.
Deja, deja, DRYBSOJIMAS, net ir ne kankinystės vietose,
yra dvasinės vergystės poza.
Taigi Šimašiaus instruktoriai tautai ir asmeniui neria vergovės kilpą,
o ne turimą sąlyginę laisvę įtvirtina.
Dievas ir ideologijų nesuvystyta sąžinė įsako su pavergėjais – kovoti iki galo.
Tikiu, kad šį priesaką įvykdysime, antraip būtų išsižadėta žmogystės.

Ir su

kuo susidėjo buvę Lietuvos politkaliniai ir tremtiniai? Negi susivienijo kaip Rusijoje Pravoslavija ir Stalinas Kariuomenės šventovėje, kur relikvija paversta Hitlerio furaškė?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungai reik atsijungti nuo landsberginių banditų partijos.
______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų
2020 birželio 27

Prašalietis

Gediminas Jankus, „meistriškai” sukompanavęs 1941 birželio 22-28 sukilimo”istorinių įvykių” nuotraukas, paminėjo, kad vienoje nuotraukoje matote „buvusio didelio sukilimo dalyvio, turėjusio kovoti” pagal jam priskiriamas pareigas mažiausiai Vilniuje, ir, gal būt, Lukiškių aikštėje. Iš straisnio konteksto gaunasi, kad,autoriaus „pamirštose” paminėti kas yra pavaizduota likusiose nuotraukose, gaunasi, kad yra pavaizduota 1941 irželio 22-24 dienomis”Lukiškių aikštė”, kurioje karstuose suguldyti apeigoms 5 „sukilimo kovojai”. Iki šiol niekas „nežinojo, kad jie, „matomai turėjo žūti didvyriškose kovose Lukiškių aikštėje, žūdami nusinešė su savimis tūkstančius bėgančių nuo vokiečių raudonųjų okupantų kartu su jų raudonais tankais ir patrankomis”. Iš sukilimą simbolizuojančių nuotraukų „meistriško ir patriotiško” sukomponavimo gaunasi, kad sukilimo kovotojas Vilniaus karinio-politinio štabo vadas Vytautas Bulvičius (straipsnelyje parašyta- „sukilimo Vilniaus karinio-politinio štabo vadas Vytautas Bulvičius po kankinimų nuteistas… Skaityti daugiau »

Nemanau

Nemanau, kad konservatoriai su liberastais kada nors atiduos aikštę Vilniaus miestelėnams,čia saugumo rūmai, čia konservatorija ,čia bažnyčia, čia laukiama. Bus kada nors pastatytas paminklas tik nei bunkeris nei Vytis nestovės , bunkeris tik diskusijoms sukelti.O iš Lietuvos kovų istorijos tik tyčiojamasi.
Geriau LAISVĖS simbolį pasistatykime Rotušės aikštėje. Man labiausiai imponuoja skulptoriaus Zikaro Laisvės skulptūra, kuri stovi Kaune.

Net E.Gentvilui Šimašius - diktatorius nebrendyla:

„Meras prie naujo pliažo linksmai kalba apie laisvės proveržį. Ne, gerbiamieji, – be diskusijų primesti sprendimai nėra nei laisvė, nei liberalizmas. Tai yra tik totalitariškas savo galios demonstravimas – aš valdžia, aš viską žinau ir viską galiu. Tai yra visuomenės ignoravimas ir jos supriešinimas. Tokie veiksmai man labai primena bėgimą nuo savųjų paaugliškų kompleksų – nemanykit, kad aš silpnas ir bailus, aš tuoj parodysiu jums savo ryžtą…“.
„Tokio pat lygmens „sprendimas“ buvo ir J. Noreikos atminimo lentos nukabinimas. Pridėkime sprendimą pakeisti K.Škirpos alėjos pavadinimą…“

pastatyt

paminklą dviems gazikams, kur nepriklausomybės aušroje iš kgb rūmų išvežė dvi būdas prigrūstų dokumentų nežinoma kryptimi.

Geras klausimas

Vietoj palaikymo reikia reikalauti atsistatydint

Kokią afiorą

tas š.meras dabar suka, kad taip vaiposi kojines maudamasis? Bėda ta, kad Lietuvoje neturime jokios valdžios, saugančios valstybę, ir jokių saugumo tarnybų, dirbančių Lietuvai. Ar galima teigti kitaip, jei tas blusų pliažas vis dar toje aikštėje? Kelinta jau diena? Jo turėjo nelikti tą pačią dieną. O šimašinių armonikų šutvė tegu rengiasi pliažus ant savo pačių tėvų kapų.

Panašu,

kad taip Lietuva rengiama naujai okupacijai. Milicija tam pasirengusi.

Manau

Neatiduos konservatoriai Lukiškių aikštės Lietuvos miestelėnams, juk matot jau 30metų muryzina aikštės įprasminimą Respublikos simboline aikšte, tai jiems , bunkerio reikia, tai priimtus nutarimus nuvilkina, tai fontanėlių reikia, tai smėliuko reikia, gal prireiks ir tvenkiniuko, o viskas tam, kad išlaikyt aikštę savo rankose, kad nepastatyt paminklo ne tam.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top