Geitsų fondas skirs 200 mln. dolerių pasaulinei skaitmeninės priežiūros sistemai sukurti

laikmetis.lt

Billo ir Melindos Gatesų (Billo ir Melindos Geitsų) fondas skirs 200 mln. dolerių pasaulinei skaitmeninės priežiūros sistemai sukurti, skelbiama fondo interneto svetainėje.

200 mln. dolerių paketas bus skirtas infrastruktūrai, kuri „apima tokias priemones kaip sąveikios mokėjimo sistemos, skaitmeninė tapatybė, keitimosi duomenimis sistemos ir civilinės registracijos duomenų bazės“, kurti, rašoma paskelbtame pranešime spaudai.

Šia iniciatyva siekiama, kad šalys taptų „atsparesnės tokioms krizėms kaip maisto trūkumas, grėsmės visuomenės sveikatai ir klimato kaita, taip pat padėti atkurti visuomenes po pandemijos ir ekonomiką“.

Tuo pat metu Michaelas Rectenwaldas (Maiklas Rektenvaldas), knygos Google Archipelago: The Digital Gulag and the Simulation of Freedom („Google archipelagas: skaitmeninis gulagas ir laisvės simuliacija“) autorius, mano, kad „iš visų kitų subjektų identifikavimo ir sekimo priemonių skaitmeninė tapatybė kelia bene didžiausią technologinę grėsmę iš kada nors sumanytų asmens laisvei“.

Recktenwaldas mano, kad skaitmeninis identifikavimas „gali padėti sekti ir stebėti subjektus, kaupti išsamius duomenis apie jų veiklą nuo lopšio iki kapo“.

Šaltinis: ligesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas

Įdomu, kaip su konstitucijoje garantuojamu privataus gyvenimo neliečiamumu.Panašu,kad konclageris beldžiasi į mūsų namus.

Melskimės,

kad Dievas pasigailėtų savo sukurtos suklydusios žmonijos ir gelbėtų ją nuo globalistų masonų, sodomitų, neomarksistų, neobolševikų, satanistų užmačių sugriauti Jo nustatytąją pasaulio tvarką.

Al.

,,sekti ir stebėti subjektus, kaupti išsamius duomenis apie jų veiklą nuo lopšio iki kapo“. Labai miela. Liberalu, pažangu ir įtrauku. Gerovės valstybė, už kurią mūru stoja mūsų elitas, jau ne už kalnų.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top