Generalinis prokuroras Valys gali būti nušalintas, jo atžvilgiu pradedama byla?

Tomas Dapkus | Alfa.lt

Generalinis prokuroras Darius Valys gali būti artimiausiu metu nušalintas nuo pareigų, o jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vilniaus prokurorams atliekant Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko generolo Vitalijaus Gailiaus pranešimo patikrinimą išaiškėjo, kad D. Valys galėjo nepagrįstai išvengti baudžiamosios atsakomybės dėl jo sukeltos avarijos metu sužeistos pilietės. Byla gali grėsti ir jį dangsčiusiems aukštiems pareigūnams.

Nuslėptas nusikaltimas?

Vilniaus apygardos Vilniaus apylinkės prokuratūroje gavus Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko generolo Vitalijaus Gailiaus pranešimą, kuriame pateikti nauji duomenys, jog generalinio prokuroro Dariaus Valio sukelto eismo įvykio metu sukeltos pasekmės privalo būti vertinamos ne administracine, o baudžiamąja tvarka, buvo atliktas išankstinis duomenų patikrinimas.

ALFA.LT TAIKIKLYJE – GENERALINĮ PROKURORĄ PASIVIJO PRAEITIES NUODĖMĖS: AR VALIO KARJEROJE BUS IR BAUDŽIAMOJI BYLA?

GENERALINIAM PROKURORUI VALIUI GRESIA BAUDŽIAMOJI BYLA?

„Šių metų balandžio 4 d. gauti dokumentai, kurie liudija apie tai, kad 2011 metų spalio 19 d. autoįvykio metu T. J. patirtas sveikatos sutrikdymas buvo netinkamai teisiškai įvertintas kaip administracinės teisės pažeidimas. Gauti duomenys liudija, kad T. J. patirtas sveikatos sutrikdymas turėtų būti vertinamas kaip nesunkus sveikatos sutrikdymas, o tai jau yra pagrindas kilti ne administracinei, o baudžiamajai atsakomybei pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 1 dalį“, – teigiama Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko V. Gailiaus pranešime Vilniaus apygardos prokuratūrai.

Neoficialiais duomenimis, pasitelkus teismo medicinos ekspertus, pastarieji pateikė išvadą, kuri patvirtino V.Gailiaus pranešime nurodytas aplinkybes ir tai, kad avarijos metu nukentėjusiai padarytas nesunkus sveikatos sutrikdymas. Esant tokiam sveikatos sutrikdymo mastui privalo būti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nusikalstamos veikos senatis yra aštuoneri metai.

Byla gresia ir Valį dangsčiusiems?

2011 metų spalio 19 dieną vykdamas į darbą generalinio prokuroro D. Valio vairuojamas automobilis „Volvo“ ankstų rytą Vilniaus miesto Baltupių mikrorajone partrenkė taip pat į darbą ėjusią sostinės 58-erių metų gyventoją T. J. Nukentėjusioji nugabenta į Respublikinę Vilniaus universiteto ligoninę Lazdynuose, po apžiūros vakare išleista gydytis ambulatorine tvarka.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rita

Ateis atpildas visiems nieksams uz nekaltas vaiko asaras . Jie visi netikintys ,padare dideli nusikaltima ,zinodami kad mergaites buvo tvirkinamos ,pagrobe mazyle is jos gimtu namu ir vel atidave sutenerei .Tie nusikalteliai zmoniu yra prakeikti ir tikrai atpildas ateis visiems ir ju vaikams .To ir linkiu .

Nuomone

Grybauskaite su kiseninio Valio „pagalba” sunaikino moku banka Snora,kiek zmoniu praliejo ašarų , kiek nelaimių, pazystu pagrindinius akcininkus, zmones eina is proto……ateis atpildo valanda tiem dviem pasaulio brudam, tikrai balsuosiu uz Puteiki, o tau Grybauskaite ir tau Vali, normaliu zmoniu galvoje saule nusileido.

Seniai

laukiu. Gal pagaliau sulauksiu.

nuomone

priesrinkimine pasaka lengvatikiams.O tai kaip bus su jo ”stogu”????

Taigi

Olekas du senukus nužudė ir nieko, o čia prisikabino.

Taigi Ritai

Būtų gerai, kad pagaliau ateitų atpildas Kedžių ir Venckų giminei už jų nusikaltimus prieš mergaitę ir jos mamą, prieš kitus žmones.

VilnieteA

Atpilda gaus pedofilu klanas ir visi jam talkine,susidorojant su liudininke mergyte Deimante.

jooo

Visiems uz Garliavos mergaites klyksma ateis tokia diena….

DELFYJE

yra pranešimas ,kad Šalaševičiūtė ir Šaulienė nori uždrausti net minėti žodį „pedofilija”.Ar taip nesiekiama uždrausti akcijos „Tiesos” prie prezidentūros?

šita

storašiknė šalaša-ne motina,o išgama,pedikų motinėlė-užtarėja!!!Ateis ir jai tiesos valanda,niekas neliks nenubaustas,kas niekino mažą vaiką,tai tolygu niekinti Dievą.Oi atsirūgs tai išgamai,oi atsirūgs!!!Septyniom jos kartom

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top