Gintaras Aleknonis. Nuteisti be teismo: kaip kuriamos bylos viešojoje erdvėje

Siūlome susipažinti su prof. dr. Gintaro Aleknonio pranešimu „Nuteisti be teismo: kaip kuriamos bylos viešojoje erdvėje“, perskaitytu lapkričio 23-iąją, pirmadienį, Seime vykusioje konferencijoje „Ar realiai veikia Lietuvos piliečių teisinės apsaugos garantijos?“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai malonu vėl

po ilgesnio laiko matyti ir girdėti G.Aleknonį.

Kedziu seima ...

Viesai vadinama nusikalteliu,zmogzudziu,kriminaliniais nusikalteliais,psihiniais ligoniais,tyciojamasi kaip tik issigalvojama.Ir….teisesauga tyli?Pati teisesauga klastoja kaltinimus nekaltiems zmonems.Nejau Lietuva liko tik….Egzotinio Debilo daunisku veidu iksite??????

internauts

labai gerbiu šį žmogų.
Gaila, kad jo nebematom per Siauro LTV.
Negaliu pažiūrėt filmuko, gaila.
Tikiuosi Tiesos redakcija dažniau prisimins Geleževičių.
O gal net po savo sparnu suburs visus protingiausius Lietuvos žmones? Jų juk ne mažai, tik mes jų nematom, nes geras dvasias paprastai reikia kviesti. O blogosios pačios sulenda per duris, langus ir kaminus.

Marija

Labai protingas zmogus. Gaila, kad Venckienei syupudrino taip smegenis prisiplakeliai vasiliauskas ir brundza, kad is saraso isbrauke p. Aleknoni. Geda. Dabar turi slapstytis. O dar Stulpinas?

žentas

Viešosios nuomonės valdymas – advokatų bendrovių dėka apie 80 temų žiniasklaidoje inicijuoja advokatų kontoros. Kas tai per sąmokslas? Kas joms pateikia info? Teisininkai? Prokurorai?
Tai kaip tai atrodo Garliavos atveju?
Advokatai per žiniasklaidą formavo piliečių nuomones, o kai jie sureagavo, juos su antiterorstine brigada suėmė ir teisė?

O dabartinės nuomonės apie gresiantį terorizmą formavimas? Kam naudingas?

žentas

ar turim bent vieną socialiai atsakingą verslą, neskaitant žiniasklaidos? Jei jau semas socialiai nebeatsakingas, o tik gina stambaus užsienio kapitalo interesus, vadindamas tai ekonomika, tai ko tikėtis iš kitų? Kas tik ten nuėjo, kad ir apie gražiausius ketinimus suokdamas, visi pagedo.

nuir

Nu ir ką vyras psiūlė? Išdėstė kas visiems seniai žinoma… Kokį įstatymą pasiūlė keist? LR Konstitucijoje sakoma 31str. „Asmuo laikomas nekaltu, kol jo katumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka….” , Asmes duomenų įstatyme taip pat neleidžiama tvarkyti asmens duomenis be asmens sutikimo. O kas daroma viešoje erdvėje? Ar ne už viešą tvarką atsako prokuratūtra? Kas aplamai vykdo žmogaus teisų priežiūrą, įstaymų laikymasi, konstitucijos laikymasi viešojoje erdvėje? Ar yra demokratija kai nesilaikoma valstybėje nustatytų įstatymų?

...

Uztat butina balsuoti uz DK,socdemu,liberalu nereikia palikti ne vieno,taciau lietuviui vienodai,negalvoja del lietuvos ateities.Kai paklausai tu dvieju partiju stumiamus istatymus,tai ateityje galimai turesime BARNEVERNET lietuvoje,galimai darzelyje vaikai bus mokomi apie antro galo reikalus,galimai nebeturesime teisiu i savo vaikus,nes atsieit vaikai valstybes,o ne seimos.Bandykim tik uz DK,blogiau nebebus,nepatiks daugiau nerinksime,KODEL NEPABANDYTI,PAVARGOME GYVENTI NUO TOKIU SIULOMU IR ITEISINAMU ISTATYMU.

istorija

Kol tauta tyli ir kencia.valdzia kalba ir daro ka nori.tai vyksta ne vienoje salyje.tik reik sksityti istorija.mano nuomone

Nesvarbi kokia partija bebutu valdzioje

KGB visur infiltruoja savo slaptus agentus,kurie veliau atlieka KGB duotus nurodymus kur?kaip?kada veikti.Nereikejo po nepriklausomybes leisti taip tvirtaivisitvirtinti sovietu KGB iki nepriklaudomybes dirbusiems Lietuvoje!!!

To13

Žurnalistas prieina prie policijos suvestinių kas padavęs ir dėl ko padavęs pareiškimą,po to žurnalistas pateikia versiją nukentėjusio arba žurnalisto versiją, pagal žurnalistų ir redaktorių viešai paskelbtą versiją ikiteismininkai kuria bylą, naudodami susidorojimo mechanizmą – greitai ir išsamiai nerinkti objektyvių įrodymų kas leidžia vėliau nuteisti vadovaujantis liudytojų pliurpalais, kurių teisingumas netikrinamas ir arba netikrinamas tyčia arba neįmanoma patikrinti nes greitai ir išsamiai nesurinkti objektyvūs įrodymai

vaistas

vaistas nuo ” Nuteisti be teismo: kaip kuriamos bylos viešojoje erdvėje”, padaryti žurnalistams neprieinamas internetines Policijos suvestines apie pareiškimų padavėjus ir dėl ko paduotas pareiškimas, Policijai uždrausti nutekinti gautus pareiškimus.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top