Gintaras Furmanavičius. Sveiki atvykę į New Reality!

Jei man kas pasakytų, kad taip gali būti, suabejočiau to žmogaus adekvatumu.

Įvedus į Google Translate frazę:

The Supreme Court has a chance to save our Country from the greatest Election abuse in the history of the United States. 78% of the people feel (know!) the Election was RIGGED.

Google išverčią frazę, kad rinkimai buvo TEISINGI!!!

Tuo tarpu žodynas žodį RIGGED verčia taip, kaip mes jį ir žinome – SUKLASTOTAS!

Pabandykite patys ir parodykite savo draugams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Prieš kelias dienas ir aš pastebėjau, kad frazes, susijusias su JAV rinkimais, išverčia apversdami prasmę.

Genys

Bent jau į lenkų ir rusų kalbas verčia „suklastoti”, tad gal tikrai klaida tiesiog. Gal ir ne.

Lietuviams -

nulėpausiams specialiai daromos tyčinės klaidos, kad tie išsižioję žiūrėtų „babuškų” dezi LRT.

Bug? No! It's a feature!

„TEISINGI” išverčiama tik kai „RIGGED” parašytas didžiosiomis raidėmis. Pakeitus į „rigged” – išverčia „suklastoti”. Parašius „RIgged” (dvi pirmos raidės didelės) verčiama „rinkimai buvo surengti”. Su „RIggED” verčiama „rinkimai buvo sustabdyti”. Visada sakiau, kad ta anglų kalba yra žiauriai sudėtinga :DDD

siaip jau

ir i prancuzu kalba vercia teisingai. kazkas cia ne taip su musu tautieciais dirbanciais google/subkontraktoriais

puikūs kgb komandiruoti

manot kad eilinis patenka į google kompaniją?
arba kaip buvo atranka į anglų banką?
NE !!
patenka tik ‘nusipelnųsiųjų tėvelių” (komuniagų, kgbistų) vaikučiai.

Geniui ir "siaip jau"

Bet tai turbūt nereiškia, kad į lenkų, rusų ar prancūzų kalbas teisingai verčia atitinkamai Lenkijoje, Rusijoje ir Prancūzijoje? Suprantate, kur lenkiu?

Tvankstas

Kas sukūrė Google ? Rusijos žydai. Tikėtina, kad jų tėvai buvo partiniai ar NKVD / KGB darbuotojai, po raudonąja vėliava išlaisvinę žydų tautą iš gojų rusų vergijos. Tai ir Google pritaikyta teisinga žydo-bolševikinės Pravda (dabar CNN, …) metodika pateikti propagandonines dešreles gojams.

dau kas jau žino,

kad bukam dezi-feisui (on že feisbuk) jau pareikštas berods 42 valstijų parengtas antimonopolinis ieškinys.
Ne už banditišką cenzūrą, tik už antimonopolinių įstatymų pažeidimą. Vienareikšmiškai šitą kloaką ketvirčiuos. paprastai kalbant, suskaidys į kelias įmones, su papūtnais atitinkamais įpareigojimais.
Gūglio eilė jau netrukus.
P.S. problema labai plačioje Amerikos žodžio laisvės teisinėje praktikoje. Kai neina banditų uždusint už viešą melą ir kitos nuomonės cenzūrą, tenka džiaugtis bent jau jų sudaužymu į gabalus už kitus pažeidimus.

Ir dar kvaikiai

Netiki mistiniais pasireiškimais.

Trūksta

stasio, kad būtų galima pradėti kagbė posėdį.
Ech juliau Milaiti, koks iš tavęs sekretorius, jei kvorumo nesurenki!

>> 14:07

Gerai lankstai, lankstyk toliau.

Klausimėlis

Ką apie tai mano landsberginiai?

***

Pabandžiau, kaip buvo čia parašyta RIGGED ir išvertė Teisingi.
Tą patį tekstą įvedžiau su rigged ir išvertė suklastoti. Matyt, cenzūrastams pritrūko nuovokos, nesugebėjo savo vertyklių galutinai susukti.:)

gyvenimiška išmintis

„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) “ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės . Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) „Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. „demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome,… Skaityti daugiau »

Kis

koks po velniu man turi buti idomu tas rig turi trys reiksmes,gal palikime isspresti amerikonams?

русишкай "ишминчяй"

> „gyvenimiška išmintis 2020-12-11 17:36”

nei karto nepaminėjai rusijos. Ko toks paslaugus?

Jojo
Liūtė Trockytė,

laikinai sulaikyta Wuhane siūlo greičiau Lietuvoje įvest Covid terorą, Raudonojo teroro pavyzdžiu. Lietuvos inteligentai su diplomais rankose tam pritaria, bet ne kiemsargių padėjėjai. Langų majoras išvis vietoje nebenustygsta – taip laukia tos Covid diktatūros.

>русишкай "ишминчяй"

Taikliai pastebėjote.
Daug puikių ištarmių 2020-12-11 17:36, bet rinkinyje – virusas.
Kaip ir Stambulo konvencijoje.
Kas bendra? – (Neo)komunistinė programa, liaudies protų perkrovimas pagal ją.

Kiemsargis

Žurnalas „Timė” metu žmogumi paskelbė Joė Bideną ir Kamalą Haris. Vot teip.

Kiemsargiui

Tai Obama net nepradejes rimtai dirbti, net Nobelio premija gavo. Viskas kaip ir planuota, nereikia stebetis

Time?

…šitų prostitučių žurnalas 1938 metais „metų žmogumi” paskelbė Adolfą Hitlerį.

Toli žvelgė. Net visus metus į priekį.

ir dar - русишкай "ишминчяй"

… apie „virusą” aš supratau, tik kodėl bijote komunistinę kiniją įvardinti? Juk ne iš Vokietijos laboratorijų pandemija ištrūko.

Dar dėl „juokelių” apie JAV ambasadą ir pan. O pajuokauti apie SSRS ambasadą Kabule ir operaciją Шторм-333, kaip ir daugybę kitų, nuo Nikaragvos iki Etiopijos su Somaliu – западло?

Что, ссышься?! Dėl to ir tenka pirsčioti apie „JAV ambasadas”.

Tvankstas

Lūžta iš juoko Austrija ir Vokietija : austrų politikas Michael Schnedlitz visų akivaizdoje prieš kameras atidarė coca cola buteliuką, nupylė lašelį korona mėginiui, po 5 minučių gautas TEIGIAMAS atsakymas. Vamzdiec su testų koronai patikimumu.

>ir dar - русишкай "ишминчяй"

O kaip dėl Stambulo konvencijos su gender vaivorykštiniu užkratu?
Kokia būtų Jūsų reakcija? – Žinome ne tik raudonojo ar rudojo maro pandemijas.

Tvankstas

pasižiūrėti gali kiekvienas iš Austrijos bundestago Michael Schnedlitz eksperimentą su coca cola : ht tps://www.youtube.com/watch?v=0-aGdBh_sXI – TEIGIAMA korona virusui …

Time?

„..šitų prostitučių žurnalas 1938 metais “metų žmogumi” paskelbė Adolfą Hitlerį.

Toli žvelgė. Net visus metus į priekį.”

..šitų prostitučių žurnalas 2016 metais “metų žmogumi” paskelbė Donald J Trum.

Vertejas Tvankstui

Penktadieni Jav Auks.Teismas atmete galimybe svarstyti
Texas AG ieskini, kaip Teisiskai Nepagrista…
I told you so…

Trumpas jau lavonas ...ieskokime nauju Melu

Tvankstai vaikeli nepamirsk vaistu rytoj isgerti…

"Pravda" yra 21 amziaus "Tiesos"

Kodel Tiesos skleidzia
trumpistu,murdochistu ir putinistu dezinformacija?

svarpliams rusteikoms ir kitiems rusu troliams

Demagogams 2020-12-11 21:55
Siai dienai Visi 54 (!) trumpo sutves ieskiniai
Jav teismuose buvo atmesti kaip nepagristi…
Texas’o AG kaltinimai kitu 4 valstiju atzvilgiu
yra tiesiog trgikomiskai beviltiski…

sutinku apie time magazine

Person of the Year:
Hitleris 1938m
Stalinas 1939,1942m.
Trumpas 2016m.
Putinas 2007m.

Vertejas Tvankstui

Cituoju jus ir nustebes sutinku
„O va Teksaso valstija ir prie jos prisijungusių kitų 19-os valstijų teisininkai, palyginus su jumis, JAV teisėje nesigaudo visiškai.”

Vertejas tvankstui,stai ka rasiau pries pora dienu

„Vertejas 2020-12-10 20:12 Mano spejimas yra kad Jav Auks.teismas net nesvarstys Sio klausimo, kaip buvo vakar su Pen state ieskiniu… Todel kad nera teisiskai pagristu kaltinimu…tuo labiau kad Kiekviena Jav valstija turi nemazai suvereniteto… Dar turekite galvoje kad 6 teisejai yra respublikonai… Kazkas taikliai tai vadino paskutiniu pasispardymu Jei pasidometumete trumpo gyvenimo ir veiklos Istorija tai sis jo elgesys yra labai iprastas… Isukti propaganda,skustis,nabageli vaidinti…” .. Dar papildysiu: joks rimtas Jav teisininkas nesusideda su Trumpu ( jeigu butu pagristi kaltinimai , visi gabiausi ir gobsiausi teisininkai butu apspite), bet ji reprezentuoja tik prisitaikeliai ir vidutinybes todel jis ir negali laimeti teismuose… Paskutinis Texas ieskinys pagal savo formuluote jau buvo pasmerktas nuo pat pradziu… .. Tvankstai turite lakia vaizduote dabar pagalvokite… Skaityti daugiau »

 O Stalino

sąjungininkai ir kraujo broliai tame baisiame kare ir teisme, Ruzas ir Trumas, nebuvo pripažinti metų žmonėmis tenais, ką? Tamstelė begėdiškai mėgaujasi daline tiesa. Ne gėda, ką?

Tvankstas

Vertėjui : “O va Teksaso valstija ir prie jos prisijungusių kitų 19-os valstijų teisininkai, palyginus su jumis, JAV teisėje nesigaudo visiškai.” – to niekada nesu rašęs, tai melas CNN stiliumi.
Dėl paties džiūgavimo : daugybė rinkimų klastojimų faktų, kaip Dominion kompiuteriais, 5.000.000 rinkimų biuletenių, spausdintų Kinijoje, visi už Biden, apie 50.000.000 nabašninkų balsų už Biden, daugybė smulkesnių įvykių – ir tai yra TEISINGI rinkimai ?
Nusiraminkite, ne šiaip sau didžiuosius klastotojus gabena į Guantanamo kalėjimą, ne tam, kad Biden gavęs suklastotų balsų apie 60 mln. laimėjo rinkimus.
D. Trump turi ir galimybę įvesti nepaprastąją padėtį, o po 4 metų dar kartą būti renkamu, neužmirškime ir 2018.09.12 įstatymo, kuriame rinkimų klastojimas yra prilyginamas tėvynės išdavystei su bausme iki sušaudymo.

Vertejas Tvankstui citata pazymeta kabutemis

Vertėjui 16:22 2020-12-10 18:18 Taip, žinoma, tik jūs pats protingiausias, tik jūs, jūsų šviesybe, neklystate ir esate pats kvalifikuočiausias atskirti (ar išversti?) tiesą nuo melo ar, kitaip sakant, propagandos. Tik CNN skelbia tikrą tiesą… ups, o kokius ten įrašus viešina James O’Keefe ir Project Veritas? Ar tiesa yra ta, kuri skelbiama viešai, ar labiau ta, kurią rytais CNN bosų apkalbamą įrašinėjo J. O’keefe? Paradoksas – žmonės tie patys, o tiesos labai skirtingos! ” O va Teksaso valstija ir prie jos prisijungusių kitų 19-os valstijų teisininkai, palyginus su jumis, JAV teisėje nesigaudo visiškai.” Kaip jie galėtų, jie gi ne komunistai, ne socialistai ir jie nepriklauso demokratų partijai! Jūs kažkodėl lyginate JAV, kaip federaciją ir turinčią vieną bendrą konstituciją, su ES, kuri… Skaityti daugiau »

Vertejas Tvankstui : bent jau yra su kuo pakalbeti

Nieko cia baisaus visi mes klystame kartais

Prie ko

čia propaganda, kuo ji čia dėta? Manai, kad pačio propaganda geresnė ir joje daugiau Tiesos nei melo, ane? Išsiaiškink pagaliau be pseudo docentų pagalbos Propagandos sąvoką, gerai?

s.m.

„vertėjas” yra stasiams į pagalbą šiomis dienomis mestas naujas agentas. stumiantis miglą apie JAV aukščiausiojo teismo „atmestą” Teksaso skundą.
Vakar nutartimi Nr. 592 teisėjai Alito ir Thomas pasisakė už skundo priėmimą.
Jei Teksaso skundas būtų buvęs atmestas, delpė jau žviegte žviegtų. Betgi tyla. Tarsi nė nebūtų tos JAV… Užkalnio kvepalai svarbiau…

>Vertejas Tvankstui    2020-12-12 4:41

saugunieti, jau nemeluok. šita fiškė tau jau išmušta iš nagų. Vakar federalinio teismo nutarimi Nr. 592. Galvok naują pasaką mulkiams.

va ji

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=order+592
Tik turint dzeržinsišką supratį apieJAV teisę, tuoj „vertėjas” išaiškins,kaip reikia stasiams… 🙂

nutartis 592

baigiasi žodžiais certiorari granted.
Atsiverčiat dar ne viską išcenzūravusią gūglę ir randate
https://www.law.cornell.edu/wex/certiorari
If a court grants the writ of certiorari, then that court will hear that case.
Vertimas, – jei teismas patvirtina certiotari teismo dokumentą, tai reiškia, kad byla bus nagrinėjama.
„Vertėjau”, – užsikask po lapais.

T0mas J.

Suklastoti rinkimai Baltarusijoje.
Suklastoti rinkimai Amerikoje, – o kokia skirtinga pasaulio valstybių reakcija…!
Tai tik rodo šalių vadovų veidmainiškumą.

Žemyna

Lygiai taip pat priešingai (bent jau 2015 m.) išvertė ir mums itin svarbią ŽT ir TMAPK pastraipą, teigiančią, jog atvykėliai nelaikomi TM (pažodžiui – nepriskaitomi prie TM). Jos vertimas į rusų k. skelbė priešingai. Tačiau svarbiausia, kad neleido klaidos ištaisyti. O juk dauguma mūsų ,,lenkų” rusiškai skaito! Kadangi nemažai vertimų į LT, RU ar PL kalbas esu taisiusi, maniau, jog tai tik techninės triktys. Tačiau nei ryt, nei po savaitės ar metų irgi neleido, ir tai buvo vienintelis tekstas, kurio neleido taisyti. Kitus – prašom. Taigi, ,,apie viską pagalvota!”

vertejas

Akli geriau mato uz tamsta…

Mašininio vertimo perlai

Gimė: 1947 m. rugsėjo 21 d. (73 metai metai), Rusija
Aukštis: 1,67 m

> T0mas J.    2020-12-12 17:21

Reakcijos skirtumus, manyčiau, lemia abiejų ,,valdovų” charakterio ir valdymo būdo bei trukmės skirtumai.

>vertejui    2020-12-13 3:00

tavim dėtas, verčiau jau rūpinčiaus kur nešti mieles, kai audra „The Storm” prasidės. Į Rusiją? Kiniją? Dūmaj, tavarišč, dūmaj.

50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top