Gitanas Nausėda. Tokiais momentais aš ypač didžiuojuosi Lietuva ir lietuviais

Lietuvoje šiandien vykdomi ne tik koronaviruso testai. Mūsų žmogiškumas taip pat laiko svarbų testą. Vis daugiau žmonių – ne vien šauliai, medikai, medicinos studentai, bet ir daugelio nesusijusių profesijų atstovai – savanoriškai buriasi ir telkia jėgas kovai su koronavirusu ir karantino pasekmių mažinimui.

Šįryt pats įsitikinau, kad puikus šio reiškinio pavyzdys yra Kauno greitosios medicinos stotyje nuo kovo 13 dienos veikianti karštoji koronaviruso linija. Bet kuris Lietuvos gyventojas, jaučiantis įtartinus ligos požymius ir norintis daugiau sužinoti apie galimybes išsitirti, gali skambinti trumpuoju numeriu 1808 ir gauti kvalifikuotą pagalbą.

Viso to nebūtų be didžiulio atsidavusių savanorių indėlio. Šiuo metu net apie 90 proc. karštosios koronaviruso linijos darbuotojų dirba savanoriškais pagrindais, neskaičiuodami valandų ir netausodami jėgų. Būtent jie pirmiausia ir išlaiko tą žmogiškos atjautos testą, kasdien priimdami 5–15 tūkst. skambučių ir taip reikšmingai sumažindami mūsų Bendrojo pagalbos centro ir Greitosios medicinos pagalbos dispečeriams tenkantį krūvį.

Matydamas savanorių pasiaukojimą ir ryžtą, aš dar tvirčiau tikiu, kad mes greitai ir sėkmingai įveiksime mums tekusį iššūkį. Tokiais momentais aš ypač didžiuojuosi Lietuva ir lietuviais, kurie sudėtingomis aplinkybėmis geba susivienyti, stoti kaip mūras, vienas šalia kito, pamiršti nesutarimus ir beprasmiškus ginčus ir daryti tai, kas šiuo metu yra reikalingiausia.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Algis

Įsitikinau, jog mūsų prezidentas visiskas kvailys.

PoNulis, Narcizas, Plastilinas....

Karalius nuogas…

Vanda

Gerai Maldeikiene sakė , – jis ne Nulis, jis yra -273C , kai bet koks , net molekulių judėjimas sustoja.

Na, jau ne!

Grybauskaitė irgi ne fenomenas. Ji Bestija patratinusi du bankus. Taigi, ji Bestija, o ne fonomenas.

Vandai

apie Nauseda ko gero visi turime savo nuomone. bet isterikes ir apsimeteles Maldeikienes citavimas cia Jusu teiginio nesustiprina, o veikiau atvirksciai:)

Nuosėdai

Nuosedai, labiausiai gaila, kad sienas uždarė ir skrydžius atšaukė, turi dabar Turistas savo stikliniame šiltnamyje gyventi užsidaręs.

skorpionas

Nesenai susireikšminusį landsbergių mafijos statytinį net baltarusių Batka nuleido iki plintuso.

Algis >skorpionas

Lukašenka, kaip tikri vyrai, žaidžia ledo ritulį. Kiti turi tenkintis kišeniniu biliardu, nors , pavyzdžiui, Valinskas ir tokia Nausėdos galimybe abejoja…..

Taip

Aukštybių Valdove, apsaugok mus nuo nepraustaburnių komentuotojų.

Vandai

Pritariu tamstai, nuosėda pasirodo pastaruoju metu, kaip nestabilios psichikos ligonis.

stasys

Lyderyste tai kai kas kitko , nei tik pranešinėti geras žinias iš fronto linijos. Na bet , kaip Prezidentas sako, nei laikas nei vieta į tai gilintis. Mane labiau neraminą tie R.Karbauskiu pasidalinti planai skolintis ir dar karta skolintis siekiant krizei nupirkti reikiamo didžio sauskelnes . Beprasmiška trimituoti apie gerus pavyzdžius suvaldant krizę jei „pilkasis kardinolas“ pats pasirenka kam pakelti ragelį telefono o kam ne . Geri darbai prasideda visada nuo valdančios politinės daugumos ir to įvaizdžio kurį visuomenei rodo lietuviškasis kardinolas “rišeljie“. Kaip ne koks visiems girdėtas žmogaus teisiu asociacijos Prezidentas sako ir tam pritaria „mes visiškai palaikome ir pritariame tam ka siūlo vyriausybė“ ir čia pozicijos išsiskiria . Tikslas valstybėje turi ir privalo būti vienas o priemonės ir… Skaityti daugiau »

Kuo didžiuojamasi?

Nunykstančia Lietuvių tauta?

Dzeikas

Tegul reiskiasi. Kvailybe kaip niekada isryskeja isbandymu metu.
Naudos is Pleves kaip is ozio pieno, bet jeigu netrukdo dirbt, nesikisa – ir uztai aciu.
O keikti prezika, – yra uz ka. Bet dabar ne laikas.

Negi

mafija didžiuojamasi, ką manote? Ji, mat, sąjūdžius kažkokius ten kurt žada…

Nuostabu

Kiek daug gražių, gerų, puikių naujienų skelbia prezidento viešųjų ryšių grupė. Gaila, kad kiti portalai jų nepersispausdina. Kiek daug gėrio ir grožio ant Lietuvos atsirastų.

Puiki nuotrauka

Deja ne karantino laikui. Bet kuris nebūtinas kontaktas padidina užkrato plitimo riziką. Ar tikrai ši ir dar kelios publikuotos nuotraukos visuomenės sveikatai yra naudingesnės, nei daugybė kontaktų, kurių ši išvyka pareikalavo? Žmonėms draudžiama užsidirbti duoną: karantino metu mažinamas kontaktų skaičius. Kokią sąžinę reikia turėti, kad leistumeisi į reklamines keliones?

Stebiu ir stebiuosi nepraustaburniais

Jūs juk kaip žmonės, kaip dvasinės, moralinės būtybės dar net negimėte.
Taigi, metaforiškai tariant, mirtis (dvasinė) jums negresia nei nuo Coronos,
nei nuo kokios nors kitos kvarabos.
Neduok Dieve tokio nemirtingumo sielą turinčiam dvikojui!
Pagarba Prezidentui Gitanui Nausėdai už drąsą, bendrystę,
už tiesioginį palaikymą sveikata ir gyvybe rizikuojančių bendrapiliečių!

O kur

O kur Nuosėdos boba prapuolė ? Is pradžių vis demonstravo naujas suknes, kurias pasisiuvo, o dabar užsidarė savo virtuvėje ir nosies net nesikiša . Barščiais Nuosėda maitina ?

Dominykas

Jau parode savo drąsa d.e.b.l.a.s. , kai i krepšinio varžybas uzsimetes žalia šaliką nuėjo… Visiskas plevesa….

Žmogiškumas kaip terminas netinka;

gal turėta omeny žmoniškumas? Pastarasis reiškia humaniškumą, o žmogiškumas – tik rūšines gyvūnų savybes, kaip, pavyzdžiui, ožiškumas ar drambliškumas. Regis, detalė, bet apmaudu.

->Stebiu ir stebiuosi nepraustaburniais

Šaunuolis, stebėkis ir keiksnok – už tai ir algą gauni… Sveikatos ir geriausi linkėjimai šeimininkui!

Ką ir reikėjo įrodyti

Patriotas, pavyzdinės šeimos ir išsilavinimo žmogus,
tautos (ne valdžiusio klano!) valia triuškinamai per prezidento rinkimus nugalėjęs lėkšto liberastinio progresyvizmo kandidatę Šimonytę,
nuo pat jo išrinkimo pradžios tapęs ašaka gerklėje ne tik kremlinams,
bet ir į istorijos paraštes baigiamiems išstumti neolibams ir neokonams,
suprantama, kad kelia tiesiog zoologinę neapykantą.
Laimei, tautos prigimtinės nuovokos ir sprendimo, kaip ir upės vandens, neįmanoma pasukti atgal. Nirštas, kurį stebime kai kuriuose komentaruose Tiesos.lt ir kituose portaluose, yra chrestomatinis valstybę valdžiusio klano bejėgystės ir negrįžtamo pralaimėjimo, aišku, ir baimės, kad anksčiau ar vėliau kai kuriems veikėjams teks atsakyti už nacionalinių interesų išdavystę, ženklas.

Al.

Nors Nausėda nėra dvasios galūnas, bet vistiek geriau už komunoliberastę. Kaip ir valstiečiai, net susidėję su komunistais, lenkais ir vedami Policininko, vistiek geriau, bent kaip pereinamojo laikotarpio pasirinkimas, už Anūko pseudokonservatorius. Jei epidemija užtruks, gal bent kai kurie pūliniai pratrūks. Gal dorieji žmonės, iki šiol tylėję, išdrįs pasakyti ką jie iš tikrųjų mano apie naujuosius karalių drabužius. Gal Dievas mums pasiuntė Koronę kaip pagalbos lazdą – kad apsigintumėm nuo komunosodominio antpuolio ?

Algirdas

O KAS NUSTATO KAINŲ LYGĮ, UŽ KURIAS GRYBAUSKAITĖ IŠ FONDO LĖŠŲ PERKA IŠ LIETUVOS GAMINTOJŲ PREKES??? KAS ATNEŠA ATGAL „OTKATUS”??? „SNORO” BANKO ATVEJU „OTKATUS” ATNEŠDAVO NEILAS COOPERIS, O DABAR ŠIŲ PIRKIMŲ ATVEJU KAS ATNEŠA, – NEGI TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŲNAS???

Vargas Lietuvai

šiuo metu turint švedų bankų statytinį…

štaziui

stasele… žodžiu, mintinai atsimeni: вантуз в свою вагину и бегом в российское посольство. Rubliai nuvertėja, kol nustraksėsi iki valiutų keityklos, žiū, pakeliui kursą galutinai išbarstysi.

Nausėdai

Tu didžiuojies, o Lietuva ar didžiuojasi turėdama tokį prezidentą?

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top