Giulio Meotti. Ar Europa atsisakys atsiklaupti kaip didvyris prancūzų kunigas?

Pro Patria

Įsivaizduokite tokią sceną: rytinės katalikų šv. Mišios šiauriniame Prancūzijos miestelyje Sent Etjen diu Ruvrė, beveik tuščia bažnyčia, trys tikintieji, dvi seserys ir labai senas kunigas. Peiliais ginkluoti „Islamo valstybės“ teroristai įbėga į bažnyčią ir perrėžia kunigo Jacqueso Hamelio gerklę. Ši kvapą gniaužianti scena atspindi krikščionybės būklę Europoje.

Tai jau yra nutikę anksčiau. 1996 m. septyni prancūzų vienuoliai buvo išskersti Alžyre. 2006 m. kunigui buvo nukirsta galva Irake. 2016 m. šis siaubingas islamo ritualas įvykdytas Europos krikščionybės širdyje: kunigas Hamelis buvo nužudytas Normandijos miestelyje, netoli Žanos d’Ark, prancūzų krikščionybės herojės, teismo vietos.

Prancūzija buvo daugybę kartų įspėta, kad Europos krikščionys galiausiai patirs tą patį likimą kaip jų broliai Rytuose. Bet Prancūzija atsisakė saugoti tiek Europos, tiek ir Rytų krikščionis. Kai prieš metus didžiosios Paryžiaus mečetės rektorius Dalilas Boubakeuras pasiūlė tuščias Prancūzijos bažnyčias (tokias kaip ta Sent Etjen diu Ruvrė miestelyje) paversti mečetėmis, vos keli prancūzų intelektualai, vedami Alaino Finkielkrauto ir Pascalio Brucknerio, pasirašė protestą, kurį pavadino „Nelieskite mano bažnyčios“ (pranc. Touche pas à mon église), bandydami apginti Prancūzijos krikščionišką paveldą. Laurent Joffrinas, dienraščio Liberation direktorius, ėmėsi vadovauti kampanijai prieš protestą jį pasirašiusius išvadindamas „nukaršėliais ir fašistais“.

Metai iš metų Prancūzijos socialistai merai rėmė bažnyčių griovimą ar jų vertimą mečetėmis (taip vykdydami „Islamo valstybės“ tikslus, tik kitokiomis, „taikiomis“, priemonėmis). Išskyrus Saint-Germain-des-Prés kvartalą Paryžiuje, Avinjono festivalį ir kai kurias kitas vietas, Prancūzija išgyvena dramatišką identiteto krizę.

Kai bandymas išsaugoti Prancūzijos bažnyčias buvo demonizuojamas ir ignoruojamas, tokį patį likimą išgyveno Rytų krikščionys, naikinami „Islamo valstybės“. „Daugiau nebeįmanoma ignoruoti šio etninio ir kultūrinio valymo“, – teigiama kreipimesi, kurį pasirašė įprasti kovingi „islamofobiški“ intelektualai, tokie kaip Elisabeth Badinter, Jacquesas Julliardas ir Michaelis Onfray. Kovo mėnesį laikraštis Le Figaro apkaltino Manuelio Vallso vyriausybę palikus „Islamo valstybės“ žudomus krikščionis likimo valiai ir atsisakant suteikti jiems vizas.

Pakeliaukite šiomis dienomis po Europą: nerasite nei vienos akcijos, protestuojančios prieš kunigo Hamelio nužudymą. 2015 m. sausį, po kruvinų Charlie Hebdo žudynių, prancūzai išėjo į gatves skanduodami „Je suis Charlie“. Po 2016 m. liepos 26 d., kai bažnyčioje buvo nužudytas 85-erių metų amžiaus kunigas, niekas nedarė to paties sakydami „Mes visi esame katalikai“. Net popiežius Pranciškus, susidūręs su vienu iš svarbiausių prieš krikščionybę nukreiptų įvykių Europoje po Antrojo pasaulinio karo, tylėjo ir sugebėjo tik pasakyti, kad islamistai „siekia praturtėti“. Visa Vatikano dvasininkija atsisakė parašyti ar pasakyti žodį „islamas“.

Tiesa mus pasiekia vos iš kelių rašytojų. „Religijos nugali religijas; policija gali mažai kuo padėti, jei žmogus nebijo mirties.“ Šiuos žodžius praėjus šešiems mėnesiams nuo Charlie Hebdo žudynių ištarė rašytojas Michelis Houellebecqas, kalbėdamas su Revue des Deux Mondes. Mūsų elitui reikėtų tai perskaityti, kad po kiekvienų žudynių ir vėl neaušintų burnos apie „žvalgybos tarnybų nesėkmes“.

Juk dar viena papildoma prancūzų žandarmerijos mašina nebūtų sustabdžiusi islamisto, Nicoje nužudžiusio 85 žmones. Jau tapo savotišku ritualu, kad po kiekvienų žudynių Europos žiniasklaida ir politikai kartoja tą pačią istoriją apie „žvalgybos tarnybų nesėkmes“. Išpuolio Sent Etjen diu Ruvrė miestelyje atveju teroristas buvo stebimas.

„Žvalgybos tarnybų nesėkmių“ teorija padeda išvengti islamo ir jo siekiamo Europos užkariavimo paminėjimo. Tai standartinis elgsenos kodas po kiekvieno islamistinio išpuolio. Ir tada jie prideda: „Atsakomieji veiksmai“ tik sukurtų uždarą smurto ratą; reikia siekti taikos ir parodyti geras intencijas. O po dviejų ar trijų savaičių atsiranda fatališkas „mes to nusipelnėme“. Dėl ko? Dėl to, kad turime kitokią nei jie?

Visada girdime tuos pačius balsus, kaip kokiame apsimetinėjimo ir kolektyvinės dezorientacijos žaidime, kuriame niekas nežino, kurį priešą mušti. Galiausiai, ar nėra kur kas patogiau kalbėti apie „žvalgybą“ nei islamistus, kurie teroru ir šariato teise bando primesti savo valią mums, vargšams europiečiams?

Atrodo, kad Europa pasmerkta nuolatinei apgulties būsenai. Ir kas, jeigu vieną dieną, po daugybės kraujo praliejimo ir išpuolių Europoje, žemyno vyriausybės pradės derėtis su žinomiausiomis islamo organizacijomis dėl demokratijos palenkimo islamiškajai šariato teisei? Komiksai apie Mohamedą ir „piktžodžiavimo nusikaltimą“ jau išnyko iš Europos žiniasklaidos, o žydų persekiojimas prasidėjo jau seniai.

Po išpuolio bažnyčioje prancūzų žiniasklaida net nusprendė daugiau nebepublikuoti teroristų nuotraukų. Itin drąsus mūsų populiariosios žiniasklaidos, parodžiusios mirtinus bailumo ženklus per Charlie Hebdo krizę, atsakymas į džihadą.

Vienintelė viltis mus pasiekia iš 85-erių metų prancūzų kunigo, kuris islamistų buvo nužudytas po paprasto, bet kilnaus gesto: jis atsisakė prieš juos atsiklaupti. Ar pažeminta ir ištižusi Europa išdrįs padaryti tą patį?

Versta iš Gatestoneinstitute.org

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Europa per silpna.

Tik Anglija bando priešintis.Bet apmėtyta purvo gniūžtėmis už tai,kad nori tvarkytis savo galva.

Kails

Hitleris palaidojo Prancūziją savo knygoje ” Mano kova” prieš II pasaulinį karą. Kitiems atsiveria akys tik dabar….

Antanas

Šv.Tėvą manau jau renka ne Šv.Dvasia. Verta paskaityti knygą „Dievo šnipas.” Lietuvoje buvo kovojama prieš jos vertimą Lietuvių kalba. Autorius buvo atvykęs į Vilnių knygų mugėje.

Marginalas: Pro Patria su nauju repertuaru

Protestuoti prieš kunigo nužudymą reikia tada, kada prieš akis bus visa informacija apie tai, kas ir kodėl jį nužudė. Kol kas yra emocijų pripumpuota policijos versija su kažkokius asmeninius matyvus turėjusiu psichu musulmonu (tarsi nėra psichų krikščionių, budistų ar induistų). Kodėl tas psichas turi atstovauti islamui? Kas buvo Alžyre – kitas reikalas. Ten yra musulmonų daugumos šalis, kurioje gali veikti dešimtys įvairių organizacijų, tačiau Alžyras nėra šariato valdoma (t.y. islamo) šalis. Kunigas buvo užpultas nežymiame Prancūzijos miestelyje, kuris niekaip netiko pavyzdinei „islamistinei” akcijai, jei tokia iš tikrųjų būtų buvusi. Svarbu, kad policija pavėlavo į įvykio vietą 40 minučių. Tokios aplinkybės dažnai išlenda, kai imi gilintis į įvairius „islamo” terorizmo atvejus. Kažkuriam iš ten buvusių katalikų neva pavyko pabėgti ir jis… Skaityti daugiau »

ruta

Aktuali Europai tema , kas susidure su musulmonais , tas supranta , kad kviesti juos i civilizacija , tai tas pats , kad kurti dideliu mastu ‘tabora’ savo Valstybeje .Ar ne laikas kurti pilietines savigynos komandas , kad pazaboti sita juoda mara ?

Marginalui

„Kol kas yra emocijų pripumpuota policijos versija su kažkokius asmeninius matyvus turėjusiu psichu musulmonu (tarsi nėra psichų krikščionių, budistų ar induistų). Kodėl tas psichas turi atstovauti islamui?”

O kodėl gi ne? Turint omenyje kai kurių šiuolaikinių islamo pasekėjų grežimąsi į viduramžius, argi tokiam psichui musulmonui neapsimoka nusižudyti žudant kitatikius ir todėl, pagal viduramžišką islamą, patekti į rojų?

Dzeikas

Rutai:
Mes nesugebame pazaboti valdziakiauliu, tai eisime musulmonu „tvarkyti”.
O del savyginos buriu…)))
Tu pabandyk is legalaus ginklo nusauti tavo busto uzpuolika – suzinosi kas ta „savygina” Lietuvoje.
Jeigu rastusi problema su musulmoniskais getais , na jei „pabegeliu” susidarytu kritine mase Lietuvoje tai „savyginos” burius valdzia organizuotu JU tarpe pagal principa „jei negali nugalet prieso,apkabink ji ir apdovanok”.
————-Ji sekmingai taike anglai(suteike riterio laipsni juru piratui by tik tas anglu laivu neplestu), na kaip jis bus taikomas lietuviskos valdzios sveiko proto zmogui nesunku prognozuoti.Pasidomekite beje tautisku „vnutrennije voiska” (Kn. Birutes pulkas) tautine sudetimi – suprasite kam „dusinti” jis ruosiamas.—
Matyk realybe ne tokia,kokia NORETUM matyti, o TOKIA KOKIA YRA.

Citizen Go

http://citizengo.org/en/pc/36252-call-church-bells-ring-throughout-europe-all-victims-terrorism-and-persecuted-christians?dr=2344129::6292beb55824521e1f48363e1feeb22c&utm_source=email&mkt_tok=eyJpIjoiWWpFNFpHVm1NekUyWkdReSIsInQiOiJmdWRkS3V4R0pQTnBUTEh3MXhmRTJQbThud3ZiRDBZeU54dGRVS2RMZUJoSkF5XC9ObmJ2MWE2T1lYUHBDWTkrU25rS0JUUllobEVKdHl1YmpkcmdYaE1RV242cjUzdG9SSEpmMCt1SzU3Vkk9In0= Petition to: Secretary of State of the Vatican and the Ecumenical Patriarch of Constantinople For the Kind Attention of the following Roman Catholic and Eastern Orthodox Hierarchy: Cardinal Pietro Parolin – Secretary of State of the Vatican Bartholomew I – Ecumenical Patriarch of Constantinople and Cc’ed to Cardinal Jean-Louis Tauran, Head of the Pontifical Council for Interreligious Dialogue and Cardinal Leonardo Sandri, Prefect of the Congregation for the Oriental Churches In the wake of attacks on innocent people in France, Belgium, the UK and Germany, and, now, also on a member of the clergy in France, Europeans are searching for answers. Therefore, dear pastor of souls, I am joining this petition, which asks that church bells all over Europe… Skaityti daugiau »

Marginalas Marginalujui

Nekurk pasakų apie kažkokį „viduramžišką islamą” Tai tik „krikščionybė” nuo viduramžių nesulaikomai „pažangėjo” link moderniojo ateizmo. Islamas išliko toks, kos ir buvo, nepuldinėdavęs savų tautų dėl grobio, nepavergdavęs „atverstųjų brolių”, nemodernėjęs iki „balsų daugumos” sodomodemokratijos. O tai, ką propagandiniai ateistai vadina „viduramžiais” su laužais bei „atverstųjų” pavergimu ir genocidu, yra vad. „aukštieji viduramžiai” kartu su „vėlyvaisiais”, startavę nuo XI a. po „ankstyvųjų”. Tolesnis pagreitintas grįžimas į pagonybę prasidėjo nuo XVI a. su vad. „Atgimimu” (t.y. antikos, kuri jau buvo implantuota į konstantininę krikščionybę 325 m., bet tik vėliau ėmė „klestėti”), o tai šiandien ir vainikuojama moderniausia orveline Naująja Pasaulio Tvarka, kur niekas nieko neužmuša akmenimis ir gerklių neperpjovinėja, tačiau naikina tautas, kultūras ir individus moderniausiomis priemonėmis nuo Aušvico iki elektronikos.… Skaityti daugiau »

A Marginal one to "Citizen Go"

Does Archbishop Pietro Cardinal Parolin, Vatican Secretary of State, officiate the Vatican and Catholic Church instead of Francis, the Bishop of Rome? Or why the Petition is not addressed to Francis, as it is addressed to Bartholomew I, the Ecumenical Patriarch of Constantinople? As for the Petition, I for myself would rather sign a Petition demanding that church bells all over Europe sound on August 15, 2016 at 12 o’clock, the feast of the Assumption (West)/Dormition (East), in tribute to all victims of state terrorism of the New World Order in the West, and Russia in the East, against „Orwellian” Antichrist dictatorship of sodomo-democracy with its special services and police, destroying freedom by means of total electronic control and provocations,… Skaityti daugiau »

Pikc

Juokinga matyti, kai po eilinio „alach-babach” šaikos pasiautėjimo neomarksistiniai liberast-tolerastai ir visokie sufanatėję marginalai vienu balsu pradeda klykti „če nesiskaitooo!!!” 😀

> Pikc

Tolerastai, bergoglininkai ir marginalai šiuo klausimu vieningi.

Marginalas dėl Pikco

„če-nesiskaitooo” jau girdžiu antrą kartą. Įdomu būtų išgirsti Pikco paaiškinimą, kas „nesiskaito” (не считается).
O kad visas pasaulis jo matomas tik dviem spalvom, tai irgi iš tos pačios maskoliškos tradicijos. Komentare „Propartijai” priminiau diskutantams, kad islamas ir terorizmas ne tas pats jau todėl, kad terorizmų būta anaiptol ne vien musulmonų. Žinoma, Pikco neįtikinsi, tačiau to ir nereikia, gana jei kiti supras.

palyginkime

Prancuzijoje buvo uzpultas Charli kromelis, nuolat izeidinejes musulmonus savo slyksciomis karikaturomis. Oi koks kilo triuksmas- valdanciuju susikabinimas rankutemis, je suis charlie, triju kryziu apsvietimas….

Dabar nuzudytas visai nekaltas kataliku kunigas, sau ramiai meldesis baznycioje. Ir ka gi? Ogi kapu tyla.

Marginalas palyginkimei

Na jau kapų tylos tikrai nėra – ją daugiausiai drumsčia politiniai spekuliantai. O kas galimai šefavo ir šį „islamo terorizmą”, patenkintas laukia tęsinio svarstant beatifikaciją.

Pikc

Dėl „če nesiskaito!” viskas labai paprasta – kaip ir sakiau, po kiekvieno alach-babachų „pasisklaidymo” suskumbama aiškinti, kad „če niekaip su islamu nesusiję, islamofobaj jūs!”. 😀 Nusipezama net iki tiek, kad atsiranda versijos, jog čia „dešinieji radikalaj”, „Breiviko pasekėjai” – arba tiesiog psichologinių/psichinių problemų turintys veikėjai. 🙂
O kad „islamas ir terorizmas ne tas pats jau todėl, kad terorizmų būta anaiptol ne vien musulmonų” – tai jo, pastebėjau. Sako, budistai mėgsta netikėliams gerkles pjaustyti, murmėdami „Ommm”, krikščionys sprogdinasi, šaukdami „Laudetur Iesus Christus!”, žydai, surikę „šaliom!” sunkvežimiais rėžiasi į minias… Ir tik islamas yra taikos religija. Tikrai-tikrai. Nupjaut galvas visiems, kas prieštarauja!. http://2.bp.blogspot.com/-0REZrzHvMIE/UFSvu7_EPgI/AAAAAAAAC5A/3IxlT_6O1ps/s1600/behead+all+those+who+insult+the+prophet.jpg

Marginalas dėl Pikco

Dėl Pikco „logikos” žr. mano 08-8 23:54 kometarą prie publikacijos apie Pranciškaus maldą.
Beje, kur ir kada kartojau nemokšų kliedesį, neva islamas – „taikos religija”?
Viename komentare net parodžiau, kad žodis islām kilme nėra niekaip susijęs su tos pačios šaknies, bet skirtingos semantinės derivacijos žodžiu salām „taika”. Visada tvirtinau ir tebetvirtinu, kad islamas yra karinga religija.
Tačiau Pikco bandymas pririšti terorizmą prie religijos beprasmis: Raudonųjų brigadų, Bader und Meinhoff, taip pat dabartinių teroristinių valstybių pamatas – būtent ateizmas.
Kad žydai neva rėžiasi sunkvežimiais į minias šaukdami „šaliom”, rodo kad paties Pikco psichika netvarkoj.

Pikc

Štai ir patvirtinta fanatizmo diagnozė. 😀 Fanatizmas tiek atbukina protą, kad žmogus tampa tiesiog neįgalus mąstyti už savo fanatiškų įsitikinimų ribų – iki tokio laipsnio, kad net visiškai tiesmuko sarkazmo nepajėgia suprasti (žr. „Kad žydai neva rėžiasi sunkvežimiais į minias šaukdami “šaliom”, rodo kad paties Pikco psichika netvarkoj.”). Beje, čia net du simptomai viename (kaip „Head&Shoulders; )) – atkreipkite dėmesį, kad jam užkliuvo TIK žydai – reiškia, su teiginiais „budistai mėgsta netikėliams gerkles pjaustyti, murmėdami “Ommm”” ir „krikščionys sprogdinasi, šaukdami “Laudetur Iesus Christus!”” žmogeliui atrodė viskas tvarkoj – mat ne apie aukščiau bet kokios kritikos ribos esančias „išrinktąsias tautas” (beje, nei žydai, nei musulmonai – nelabai tautos, šiaip jau ;)). Tiesiog tebėtinas ribotumas. Ir dar vienas simptomas – „genialus atradimas”,… Skaityti daugiau »

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top