Goda Juocevičiūtė. Visomis išgalėmis ginkime savo prigimtines teises į privatumą ir šeimos neliečiamumą

Ši informacija yra vieša. Būsiu dėkinga, jei pasidalinsite.

Tai mano oficialūs atsakymai su mano parašais Pedagoginei psichologinei tarnybai į intymius ir asmeniškus klausimus.

Šie klausimai pateikiami dėl tokių niekų, kaip kad, pavyzdžiui, vaikas paprasčiausiai tingi mokintis ir yra padykęs, kas sveikam berniukui – visai normalu. Man sakė, kad jeigu nebendradarbiausiu, gali būti, kad mane apskųs Vaiko teisių apsaugos tarnybai.

Priminsiu, kad tik prie Hitlerio ir Stalino buvo renkama konfidenciali informacija apie moterų gimdymo subtilybes ir susirgimus šeimoje.

Mieli tėveliai, žiūrėkite, kam kokią privačią informaciją teikiate, nes mes nežinome, kam ji galutiniame taške patenka ir kokiais tikslais renkama bei naudojama.

Siūlau nepasiduoti barnevetiškam tarnybų parazitų spaudimui ir visomis išgalėmis ginti savo prigimtines teises į privatumą ir šeimos neliečiamumą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Birute

Sauole mama-nebijo,o tai zenklas kitoms,kurios dar bijo……………..

Šaunuolė Goda.

Supraskite, kad dauguma jau tapo visiški mankurtai – tobuli vergai, prarastas gebėjimas priešintis, ir tiek bijo, kad net pati mintis jiems neateina į galvą pakovoti už save. Tai visų pavergėjų idealas – prigąsdinti tiek, kad vargšiukai priešintis nė pagalvoti apie tai nedrįstų. Paradoksalu, tačiau priešintis nepalyginamai saugiau, ką jau kalbėti apie žmogišką orumą. Reikia pažinti savo priešą, jį įvardinti ir apsispręsti pasukti kitu keliu, t.y. eiti prieš srovę visų “apkvaitusių”, iškęsti, atlaikyti visas pašaipas ir paniekas, bet išlikti TIESOJE ir taip atgauti savo tikrąjį orumą.

Žaviuosi Jūsų principingumu, Goda!

Tik jeigu, kaip sakote, „prie Hitlerio ir Stalino BUVO RENKAMA KONFIDENCIALI INFORMACIJA apie moterų gimdymo subtilybes ir susirgimus šeimoje”, tai dabar norimo įsteigti orveliško konclagerio atveju vadinamoji „Pedagoginė psichologė tarnyba” oksimoroniškai kvočia tėvus ir motinas „LAISVANORIŠKAI” ATIDUOTI KONFIDENCIALIĄ INFORMACIJĄ į tironija norimos paversti valstybės prižiūrėtojų rankas. Išdavusių savo profesinį pašaukimą bei profesinę etiką ir tarnaujančių XXI a. steigiamai neokomunistinei tironijai psichologų, socialinių darbuotojų, pedagogų ir kitų nkvdistiškos tarnybos darbuotojų vieta būtent Jūsų nurodytame kaimelyje Peru. P. S. Kai išvystu sukiaulėjusius barnevernet tarnų snukius (daugelis – su aukštaisiais ir net mokslo vardais), visuomet nevalingai gniaužiasi kumščiai ir meldžiu Dievą, kad netektų jų panaudoti. Tie, kas nusitaikę į šeimas ir jų brangiausią turtą – vaikus, yra laisvai išsižadėję žmoniškumo, todėl jokių proto… Skaityti daugiau »

Kultūros

lygis tai ne kažką…

s.m. kultūrnykui

jo jo, tarakonas po padidinamuoju stiklu jam pešiojant kojas,būna ypač kultūringas…
Jei sutinkate būti tuo tarakonu, tai pakartosiu Guodos žodžiais – ne tamstos suknistas reikalas, kaip ginasi nuo globalistmarksistinės hidros tie, kas dar turi smegenų, ne vien delfio vinegreto prikrėsta, ir tiesiog nenori būti pervertų (liet. – iškrypėlių)stebimais tarakonais.

Tai va,

Svarbiausia, anot šv. popiežiaus Pauliaus II – „Tik nebijokite!!!!!!!!!!!!”. O tam reikia tik vieno – nebeturėti ko prarasti.

Teisimgas

Perspėjimas,beprotybei reikia priešintis, kitaip užlips ant galvos.

Taivai 20:35

Jūs marksistas (prolai, anot komunistų, neturėdami ko prarasti, yra negailestingas ir viską šluojantis demoniškas gaivalas)?
Priešingai, anot šv. popiežiaus Pauliaus II, tikras krikščionis neturi nieko bijoti, išskyrus nuodėmę, nes žino esąs nesąlygiškai mylimas visagalio Dievo ir pats mylėdamas Dievą bei artimą įveikia bet kokią baimę ir net mirtį.

Šiaip,

Svarbiausia yra pasitikėti Jėzumi, o turėti galima viską, bet tai ką turi reikia nesureikšminti. Tada gali gyventi ir nebijoti visko prarasti.

stasys

labai teisingas pastebėjimas

Psichologų ir nepsichologų santykis

ir taip komplikuotas(dar vis)Lietuvoje.Panašu,kad glaudus bendradarbiavimas psichologų su barnevernet tarnyba galutinai komplikuos galimybę būti tiesiog pagalbininkais tobulėjime.

> s.m. kultūrnykui

aš tenoriu pasakyti, kad informacijos sklaida gali būti ir be rusiškų keiksmažodžių. Šis portalas tokiomis publikacijomis leidžiasi į DELFI lygį. Jei trūksta gebėjimų suvokti elementarius dalykus, grįžkit į mokyklą.

Raigerdas

Gerbiama Goda Juocevičiūtė pasidalino labai svarbiais duomenimis dėl privatumo. Tik čia nėra nurodyta, kas yra autoriai tokių anketų. Todėl būtų gerai, kad Goda Juocevičiūtė pasidalintų ir ta informacija apie tai, kas yra ta institucija, kurią domina šitie mūsų privataus gyvenimo aspektai, jeigu, aišku, ji žino. Kiek man teko susidurti, tai tokios anketos yra kuriamos su psichiatrija ir psichologija susijusiomis institucijomis. Tokie duomenys domina ir BIG FARMA (farmacijos gigantai) analitikus. Ir ne tik, nes yra institucijos, kurios užsiima tyrimais dėl žmonių čipavimo galimybių. Taigi, jeigu pasikapstyti, kas yra tokių anketų autoriai, ir kieno tai yra užsakymas, tai čia, manau, atsivertų durys į tokius žmonijos konstravimo biurus, kuriuos galima būtų prilyginti pragariškiems darbams. Pažiūrėkite į klausimus ir atsakykite patys sau: ar jie… Skaityti daugiau »

>>>Raigerdas

Daugiau apie „čipus”: „…Tiems kuriems kyla klausimas, kaip toks čipas gali pasiekti žmones ir priversti juos jį implantuotis? – egzistuoja paprastas atsakymas. Šiame etape bus pasitelkiamos įvairios marketingo strategijos ir smegenų plovimo metodai, bus orientuojamasi į tai, į ką žmogus jautriausiai reaguoja – į jo ir jo mylimųjų sveikatą bei saugumą. Nejaugi nenorėtumėte žinoti kur jūsų vaikas eina? Ar jis saugus? Ar jam nieko nenutiko? Ar jis nevartoja alkoholio, nerūko? Nejaugi negražiai skamba, kad šis čipas gali parodyti kuo žmogus sirgęs ir kiek vaistų išgėrė? Bet po visu tuo, kaip prieš tai minėjau, slypi absoliutus asmens sekimas ir kontroliavimas. Be to, šį čipą kurianti kompanija neskelbia apie tai, kad gyvūnams taikyti čipai, kurie yra analogiški žmonėms skirtiems čipams, gyvūnams sukėlė… Skaityti daugiau »

>>>Raigerdas

Toliau …”Vienintelis būdas likti neapgautu ir išsaugoti savo biologinę laisvę (nes kas mums daugiau beliko?) yra iš anksto pasiruošti, ir įspėti visus, kad toks dalykas egzistuoja, ir tik laiko klausimas kada jis bus pradėtas masiškai propaguoti. O vėliau, didelė tikimybė, jog gali tekti kovoti prieš priverstinį čipų implantavimą, taip pat kaip prieš ACTA, kad netaptumėme kažkieno užprogramuotais vergais.” “http://alkas.lt/2012/02/14/m-kalnietis-cipai-pavojus-musu-biologinei-laisvei/

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top