Graikijoje ortodoksų tikintieji protestuoja prieš neskiepyto kunigo nušalinimą

laikmetis.lt

Ortodoksų Šv. Irenos Chrizovalantos parapijos Tesalonikėje (Graikijoje), tikintieji protestuoja prieš metropolitą Barnabą, kuris nušalino neskiepytą kunigą nuo tarnystės.

Vietos žiniasklaida praneša, kad archimandritas Gabrielius Sidiropulas nepakluso metropolito Barnabo įsakymui įgyvendinti kovos su koronavirusu priemones ir atsisakė pasiskiepyti, todėl jam buvo uždrausta laikyti pamaldas, sakyti pamokslus ir priimti išpažintis. Socialinėje žiniasklaidoje taip pat teigiama, kad kunigui gresia vyskupijos teismas.

Kai archimandritas Gabrielius per pamaldas savo parapijiečiams pranešė apie arkivyskupo sprendimą, tikintieji ėmė šaukti „Aksios!“, t. y. „Vertas!“, ir pareiškė nepritariantys kunigo atstatydinimui.

Tą pačią dieną jie paskelbė apie savo protestą socialiniuose tinkluose ir atvyko prie metropolito Barnabo rezidencijos reikalauti, kad kunigas būtų grąžintas. Ten taip pat dislokuotos didelės policijos pajėgos.

Šaltinis: SPZH News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stiklo valytuvas

Sąjūdžio dalyviai Radžvilai, Genzeli ir kiti Atgimimo amžininkai
.
1. Kaip perestroikinis sąjūdis tapo Atgimimo Sąjūdžiu?
2. Kodėl Sąjūdžio trispalvis ženklas nekliuvo tarybinėms struktūroms?
.
Negi šie du klausimai yra nelogiški, ar net pavojingi kad vengiama apie tai kalbėti. Tai taip ir pasakykit!
.
Šio portalo lankytojai yra žydkomuniai ir/arba jų simpatikai, tad matomai dėl to šiuos du klausimus kraštutinai ignoruoja. Be to jiems nereikia nei tiesos, nei aiškumo. Jeigu reikėtų TieSOS, jau seniai būtų kilęs ir išplitęs viešas aiškinimasis…
.
Ir dar, negi tiesos.lt užblokuos TIESĄ dėl TieSOS.
.
2O22-02-14

???

biologinis karas prieš mutantus?

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top