Grėsmingas tvirtinimas: ES elitas siūlo Donaldui Tuskui ES Komisijos pirmininko vietą, jei jis padėtų įvesti Lenkijoje eurą

Lenkijos opozicijos lyderis Donaldas Tuskas stengiasi įgyvendinti ES ir Vokietijos planus Lenkijoje, sako Lenkijos valstybinio banko (NBP) valdytojas Adamas Glapinskis (Adam Glapiński).

Lenkijos centrinio banko vadovas Adamas Glapinskis apkaltino didžiausios Lenkijos opozicinės partijos lyderį Donaldą Tuską įgyvendinant ES ir Vokietijos planus priversti Lenkiją įsivesti eurą. Pasak jo, Pilietinės platformos partijos (PO) lyderis vykdo užduotis Briuselio nurodymu mainais į galimą didelę politinę naudą.

Po to, kai Tuskas baigs užduotis, kurias jam skyrė ES ir Vokietija, jis turėtų tapti Europos Komisijos prezidentu, tvirtino Glapinskis. Po to Tuskui bus skirta užduotis pagreitinti Europos supervalstybės sukūrimą, kalbėjo Glaponskis žiniasklaidos kanalui Gazeta Polska.

Tik prieš dvi savaites Glapinskis davė interviu Sieci weekly teigė, kad į jį nukreipta kritika, kaip tvirtinama, yra didesnio prieš Lenkiją nukreipto Vokietijos plano dalis.

Šis planas apima konservatyvios Įstatymo ir teisingumo (PiS) vyriausybės nuvertimą, „Tusko vadovaujamos vyriausybės“ sudarymą ir įvedimą Lenkijoje Europos mainų normos mechanizmo (ERM II), fiksuotu santykiu susiejančio Lenkijos zlotą su euru, kas būtų įžanga į euro įvedimą.

Pasak Glapinskio, Europos centrinių bankų vadovai aptarinėjo šį planą neformaliuose pokalbiuose susitikimo Šveicarijos mieste Bazelyje metu. Šie centrinių bankų vadovai iš įvairių Europos valstybių kas du mėnesius susitinka Bazelyje, oficialiai aptaria pasaulio finansinę padėtį, bet diskusijoje būna kalbama ir apie tarptautinę politiką.

„„Jau metus laiko ten buvo kalbama, kad Briuselio užduotis, skirta Tuskui, yra ne tik dabartinės Lenkijos valdančiosios partijos nuvertimas, bet ir euro valiutos Lenkijoje įvedimas“, – sakė Glapinskis.

„Po to, kai Tuskas įvykdys šias užduotis, jis turėtų grįžti į Briuselį ir tapti Europos Komisijos pirmininku bei vykdyti pagreitintą Europos supervalstybės kūrimą. Kaip kandidatai svarstomi tik Tuskas ir Kristalina Georgievna“, – sakė Glapinskis.

Lenkijos valstybinis bankas neseniai pranešė prokurorui apie grėsmę visuomenei, kurią sukėlė du PO lyderiai.

Partijos susirinkime liepos mėnesį Tuskas kalbėjo, kad jei jo partija laimės rinkimus, jis „iš Lenkijos Valstybinio banko pašalins Glapinskį“. Tomašas Siemoniakas (Tomasz Siemoniak), Pilietinės platformos pirmininko pavaduotojas, taip pat minėjo „Lenkijos Valstybinio banko vadovo pašalinimą“ po pergalės rinkimuose.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Ar paims Tuskas 30 sidabrinių?
Ką gautų paėmęs, aišku, nepamiršom Judo.

Nesuprantu tų Lenkų

Įsivestų eurą, turėtų ant jo savo herbą, kuris garsintų šalį, kainos tikrai nekiltų kaip ir pas mus, nereikėtų konvertacijų, turėtų pigesnes paskolas, nebereikėtų savo centrinio banko, aukso atsargas galėtų padovanoti Frankfurtui, dar labiau susiglaustų bendrame eurosvingerių kaupinėlyje.

Raimundas

Pirmiausia jis turi laimėti rinkimus Lenkijoje, po to sulaužyti lenkus ir įvesti eurorublį, tik tada sinekūra Briuselyje, jei iki to laiko EU išsilaikys…

Ayn Rand

Tuskui jau niekas nieko nebesiūlo, jis jau senokai pakabintas – vykdo nurodymus, ir galbūt net nuoširdžiai taip, nešdamas saulę Lenkijai iš Vakarų.

circus kopecky

Tikiuosi mūsų penktosios kolonos europarlamentarai padeda Tuskui,pataria jam,kaip greičiau sutvarkyti reikalą,nugesinti tautininkus patriotus.

Jau Rusija

vėl iš naujo kuria didelę imperiją ir kas vyksta,komentarų nereikia.Nejaugi ir ES ssusirgo imperializmo liga?Kokios priežastys,-laikas jas išsiaiškinti ir nekartoti istorijos klaidų.

Negi Tuskas

leisis nuperkamas?Čia panašu politinį turgų,prekyba šalimis.Laikas kažkaip tam priešintis.Tik laisvas žmogus laisva gera gali norėti sudaryti sąjungas,o ne už nugaros,užkulisiuose,slapta susitarus,tamsoje,pašnibždomis…

Prašalietis

Lenkijos Tuską eurokolchozo ” elitas” nori padaryti valdybos pirmininku.. Prieš kelis metus vietinė pseudo žiniasklaida lansberginio durnių laivo runkeliams pasakojo „kaip Grybauskaitę elitas nori padaryti NATO generaline sekretore, pasakojo, kad Grybauskatė pretenduoja būti net Generalinės Asamblėjos generaline sekretore…” Pseudo valstybinių darinių vietinių ” vakarietiškai pacivilizuotų”čiabuvių fantazijoms nėra nei ribų nei dugno…

T0mas J.

Tinklapio viršuje yra mygtukas REDAKCIJA. Nuoroda neatsidaro.
Kam slėpti nuo skaitytojų, kas ta “redakcija”? Ar tai nėra žiniasklaidos įstatymo pažeidimas?
Ramute Bingeliene, asociacijos “Tiesos.lt” pirmininke, į Jus kreipiuosi. Kur dėjote “tiesos lt” redakciją, sukancelinot? Tai kodėl mygtuką palikot?!

Tuos

30 sidabriniu anas jau senai prauze,dabar atidirbt beliko…jeigu kinkos atlaikys.

ah.ą

kaip yla išlenda iš maišo taip vvėl išlindo Bazelis Šveicarijos, arba „visi keliai” į „Romos klubą” šveicarijon :
Club of Rome
Generalsekretariat
Lagerhausstrasse 9
8400 Winterthur
Šviecarija Ciuriko kantonas saitas clubofrome.org

Kuo kvėpuoja Romos klubas pasigooglinkit Aurelio Peccei ir Dennis Meadows.
arba https://youtu.be/TLFzsPnWfqU
3: 01 „gale amžiaus 7 milijardai turi sumažėti iki 2,5 ; 2; arba net iki 1. 5 milijardo –žmonių tai 3- 4 kartus skaičiaus sumažinimas…”.

Kol Lenkija turi savo pinigus tol realiai nepriklausoma nuo „Romos klubo” mėšlo.

lenkai ne  tokie

durni kaip mes.Neprastai tvarkosi visose srityse,priesinasi ek bludams.Linkiu jiems sekmes,nors tai ir reikstu musu prazuti.Jie igyvendins ‘wilno nasie’,o mes krapstysim nosi,nes per durni ir gobsus.Tikri idiotai.

stasys

str. kvailiems barsukams gaudyti . D.Tuskas politikas ir toks sandėris reikštu jo politinės karjeros pabaiga . Gal vystyk nenusileiskime iki pletku ir pasižiūrėkime kiek gi visuomenės palaikytu tokį sprendimą , tikrai mažuma .

ES pelkė

Kaip sakė gerbiamas JAV žmonių širdžių prezidentas Mr Trump “drain the swamp”-nusausink pelkę.Tik,kad ta išsigimusio marksizmo pelkė ganėtinai gili.Tik,koks geros valios politikas,savo šalies mylėtojas pradeda ta visą vakarų pasaulį užliejusią pelkę sausinti,tuoj ten pradeda matytis visokių pelkės gyvių grublėtos nugaros,susiviję gniutulai vienas į kitą,nerimastingai rangytis tada pradeda visi raudonieji ir visokie vaivorykštiniai pelkės gyviai,tritonai,buožgalviai,lervos ir dėlės šoka ant to pelkės sausintojo ir jį suėda.Niekas šiaip sau prie pelkės sausinimo darbų laisvai neprieis ,nebus prileistas.Dar ne vieną dešinį akmenį į tą pelkę reiks sumesti,kol nors kiek,koks pagrindas pasimatys ant kurio bus galimai jau ir atsistoti ar statyti.

ES krachas

Euras atnaujino savo minimumą nuo 2002 metų, euro kursas šiandien nukrito mažiau $0,9952.

"opozycijaaaaaaaaa":)

nors ir taip giriamas lenkas ,ale visai be moralės. O ir durnumo – per akis

uršulių favoritas

Lenkai, tik nekvailiokite!

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top