Gruodžio 12-oji, šeštadienis, Vašingtonas: „Trumpas laimėjo!“ (tiesioginė transliacija iš Laisvės aikštėje vykstančio D.Trumpo šalininkų mitingo)

Gruodžio 12-oji, šeštadienis, Vašingtonas, Laisvės aikštė.

Čia susirinkę JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkai reiškia jam paramą prieš pirmadienį įvyksiantį Rinkikų kolegijos posėdį, kuriame demokratas Jo Bidenas turėtų būti formaliai išrinktas naujuoju JAV prezidentu. Pranešama apie pavienius judėjimo „Black Lives Matter“ („Juodaodžių gyvybės svarbios“) aktyvistų išpuolius prieš Trumpo šalininkus.

JAV Aukščiausiajam Teismui penktadienį atmetus Teksaso valstijos skundą dėl Džordžijos, Mičigano, Pensilvanijos ir Viskonsino valstijų priimtų neteisėtų veiksmų, kuriais buvo pakeista rinkimų tvarka siekiant Džo Baideno pergalės, D. Trumpo advokatas Rudy Giuliani pareiškė: įtarimai klastojus rinkimų rezultatus J.Bideno naudai yra „svarūs“ ir jie turi būti teismo išnagrinėti, o ne tiesiog atmesti.

* * *

Tiesioginės transliacijos iš šio mitingo:

Vaizdo įrašai:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Palaikau Trampą

Todėl kad jo sprendimai būnant JAV prezidentu buvo artimesni krikščioniškoms vertybėms ir krikščioniškai moralei. (Kas bent kiek domėjosi tas žino) Deja dabar jam laimėti šių suklastotų rinkimų teisinėmis -konstitucinėmis priemonėmis labai mažai šansų nes jau tiek giliai suleidusi šaknis visuose valdžios sluoksniuose ta vadinama ;demokratija ; kad iškuopti tą pelkę geriausia būtu karinio perversmo būdu ,bet tai būtu jau nedemokratiška:))) Pavyzdžiui DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ -jeigu ieškinį teismui pateikia respublikonai tai teisėjas demokratas iš karto ieškinį atmeta arba nepradeda nagrinėti. va čia tai super, ir tai dedasi Amerikoje, demokratijos tvirtovėje:))

erelis

jankiu ateitis : klupoti klastotoja…

Loseris Trumpas !!!!

!!!!

Loseris Trumpas !!!!

Trumpas melagis ir sukciuus !!!!

Loseris Trumpas !!!!

Jo krikscionybes supratimas yra jo pinigines dydis!

stasys

Nežiūrėjau tu video , nelaikau butina gaišti laiko ‘trumpizmo parmazonams’ ir ju akcijoms . Beje ju stuburą amerikoje sudaro išeivijos iš posovietiniu respublikų kurios nei turi supratimo apie tikra senamadiška amerikietiška konservatizmą kuris pagrindu gūlą tiems patiems respublikonams po kojomis o ir įstatymus gerbia ‘savotiškai’. Tai kažkas tokio ‘putiniško šovinizmo’ apie tai kokia amerika turėtų būti , siekiant ir toliau ja išlaikyti Rusijos interesu orbitoje . Atimk Amerika kaip priešą iš Rusijos propagandos ir ta mašina nustos veikti , jai paprasčiausiai pritrūks kuro reikalingo dėti į jų pečių tam kad tie jos ratai sukturi. D.Trump , kaip prezidentas , visiškai bereikšmė figūra , kuri netgi nesugeba dorai perprasti jam uždėtos atsakomybės, esant Amerikos prezidentu, svarbos ir reikšmės . 2016 m.… Skaityti daugiau »

▶ 2020-12-13 8:31

Tai ir negaišk to savo laiko! Ko čia smirdi po kiekvienu straipsniu?
Ar tavęs kas nors ir ko nors klausė? Ne, neklausė.
Ar tavo „nuomonė” kam nors įdomi? Ne, neįdomi.
Ar tavo konservatorine smarvę, kurią čia skleidi, kas nors vertina? „Vertina” desimtimis nykščių žemyn.
Tai kas ir kokie sidabriniai verčia būti aborto auka ir atlikti durų kilimėlio vaidmenį? Iškrypėliška prigimtis?!

Viskas tik prasideda!

Taip sako Trampo šalininkai. Vis daugiau žmonių supranta, kad kovoja ne tik už asmenį, bet už pamatines vertybes. Jie lygina save su pirmeiviais ir sako, kad ši kova už Trampą yra viena iš svarbiausių Amerikos istorijoje. Linkime pergalės prieš globalizmą, užvaldytą žiniasklaidą ir neokomunizmą.

Dzeikas

Palaikanciam Trumpa:
Nesutinku. Palaikyti Trumpa reikia ne todel, kad jo sprendimai patinka/nepatinka,o todel, kad balsu skaiciavimo falsifikaciju mastai neisaiskinti ir jie buvo ignoruojami. Kas reiskia ignoruojama ZMONIU VALIA, pati demokratija ir teises primatas pries valdzia.
JAV susidure su ta pacia dilema kuria turime Lietuvoje: ar legitymus akivaizdziai klaidingi teismo sprendimai. Ir kas auksciau, teisine procedura ar sveikas protas.
PS. Sveikas protas vs teise yra oksimoronas. Sveikas protas ir teise(placiaja prasme) negali priestarauti vienas kitam, nes teise yra sveiko proto dalis ir ji, teise, iseina is sveiko proto. Priestarauti gali tik teismo sprendimas sveikam protui, bet ne pati teise. Jeigu teismo sprendimas priestarauja sveikam protui, tai teismas vadovavosi ne sveiku protu.

Tvankstas

Spėju : gruodžio 14 dieną 6 valandą ryto Vašingtono laiku bus įvesta NEPAPRASTOJI PADĖTIS visose JAV.

Vilties teikia

Generolo Flyno mitinge pasakyti žodžiai, kad dešimties balų skalėje Trampo pergalę jis vertina dešimčia. Mitingo metu prezidentas Trampas malūnsparniu pakeliui į Vest Pointą ( karo akademiją) kelis kartus apskrido minią. Vest Pointe susitiko su visais armijos vadais. Visa Pentagono vadovybė buvo ten stebėti kursantų futbolo rungtynių. Trampas visur sutinkamas ovacijomis ir entuziazmu kaip nacionalinis didvyris.

Dzeikas

Tvankstui:
Jeigu tiesa, kad rinkimu rezultatu falsifikavimai neistirti ir jie buvo ignoruojami – Trumpo vietoje taip ir padaryciau. Ir visiskai nesvarbu, nori jis to ar nenori kaip zmogus. Jis PRIVALO isaiskinti situacija. Rinkimu rezultatai turi buti kruopsciai perskaiciuoti. Jeigu reikia ir metus laiko tam sugaist.
Esamojo prezidento igaliojimai turi buti pratesti iki bus aiskus falsifikavimo mastai ir tikrasis rezultatas.
Cia lems butent amerikieciu tautos nusistatymas ir istikimybe teisingumui.
JAV arteja i lemtingus ju ir Pasaulio ateiciai taskus, kokie buvo 1781 ir 1860m.
1. Danielo Shayse vadovaujamas sukilimo pries kova su infiliacija(pinigu neuvertejimu) nuslopinimas. Situacija buvo gresminga, bet gaivalas buvo nuslopintas Massachusetso savanoriu (tipo nacgvardijos, tada vadinama „milicija”) deka.
2. Pilietinis karas.

The Epoch Times

Niutas Gringičas apie rinkimus ir Kinijos grėsmę https://www.theepochtimes.com/exclusive-newt-gingrich-on-the-2020-election-the-georgia-runoffs-and-the-communist-china-threat_3616105.html And now you have Swalwell, a Democrat serving on the Intelligence Committee, who we’re learning had a relationship with a Chinese professional spy. We know that Dianne Feinstein, when she was chair of the Intelligence Committee for something like 14 years, had a Chinese spy as her driver in San Francisco. I know Ron Johnson, the Senator from Wisconsin, did everything he could to get this out in the open. There is zero doubt that Hunter Biden is a crook. And there’s zero doubt that Hunter Biden’s father had to know what he was doing, because it involves too much money. I was very discouraged to see the Attorney General say that… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Roger L. Simon. Demokratai yra Kinijos partija.
The Democrats have been the party of this China for some time, even before the Obama administration when the relationship rose to a new level.

The endless talk of Trump-Russia collusion that began at the end of that administration and went on for three years, that anybody paying attention knew was fallacious from the start, was as an attempt to derail Donald Trump but also served as an ongoing and, at least partly, deliberate distraction from the real issue at the crux of global politics.

That issue is, of course, the Chinese communist’s desire for world domination, far more threatening than the relatively weak, impecunious, and shrinking (in population) Russia.

Newsmax TV

Dabar: JAV rinkimų analizė per Newsmax TV:
https://www.youtube.com/watch?v=39WrSskl3XE

Gražu,

kad svetimas kalbas žinai ir moki, betgi pirmiausia savąją gerai išmoki.

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/nevada-dmv-records-suggest-3987-non-citizens-voted-in-2020-election_3616340.html?utm_source=pushengage Nevados motorinių transporto departamento (DMV) įrašai, gauti valstijos respublikonų partijos prašymu, rodo, kad beveik 4000 legalių ir nelegalių užsieniečių balsavo per 2020 m. Visuotinius rinkimus, rodo prisiekusiojo pareiškimas, pateiktas valstijos teismui. Pagal įstatymą, kurį priėmė valstijos demokratai, DMV automatiškai registruoja kiekvieną asmenį, įsigijusį vairuotojo pažymėjimą. Nevadoje visi gali gauti vairuotojo pažymėjimus ir asmens tapatybės korteles. Jesse Kamzol, respublikonų pasamdytas ekspertas, dalyvavęs rinkimų teismo procese, 110 164 nepiliečių įrašus iš DMV palygino su Nevados rinkėjų byla. Jis nustatė, kad balsuoti buvo užregistruota 6260 nepiliečių ir balsavo 3987 nepiliečiai. Jis pažymėjo, kad dėl ribotos informacijos skaičius gali būti didesnis. „O kur mūsų teisėsaugos pareigūnai? Šiuos įrodymus radome be mūsų aukščiausio policininko Nevadoje pagalbos. Generalinis prokurore Fordai: kodėl jūs netiriate rinkėjų sukčiavimo?… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/powell-asks-supreme-court-to-immediately-order-states-to-decertify-election-results_3616170.html?utm_source=pushengage Advokatė Sidney Powell prašo JAV Aukščiausiojo Teismo nedelsiant įsikišti į jos ieškinius, ginčijančius 2020 m. rinkimų neliečiamumą ir rezultatus keturiose valstijose. Penktadienio pranešime Powell teigė, kad ji pateikė prašymus nepaprastajai padėčiai aukščiausiame šalies teisme, prašydama teisėjų įsakyti Džordžijos, Mičigano ir Arizonos pareigūnams nedelsiant panaikinti savo 2020 m. rinkimų rezultatus ir užkirsti kelią valstijų prezidentų rinkėjams atiduoti balsus rinkimų kolegijoje. Taip pat numatoma paduoti skubią bylą dėl jos Viskonsino bylos. Pareiškimais siekiama išlaikyti esamą padėtį valstijose, kad Aukščiausiasis Teismas turėtų laiko apsvarstyti jos ieškiniuose pateiktus kaltinimus. „Šios bylos kelia konstitucinius klausimus ir įrodo didžiulį sukčiavimą, – sakė ji penktadienį paskelbtame„ Twitter “pranešime. Ji nurodė, kad Powell teisininkų komanda ruošiasi prašyti writ of certiorari rašto [kad žemesnis teismas perduotų bylos įrašus… Skaityti daugiau »

citata

Kai visos kitos teiseės sutryptos, teisė sukilti tampa neginčyjama.
Tomas Peinas

dar citata

Jeigu paslėpsite tiesą ir užkasite ją į žemę, ji būtinai išaugs ir įgis tokią jėgą, kad ištrūkusi nušluos viską savo kelyje. Emilis Zola

taip

Kai neteisybė tampa įstatymu – pasipriešinimas tampa pareiga.
Tomas Džefersonas

ergo

jėgos panaudojimas prieš satanoidų maištą, kur net teisingumu nusišluostė užpakalius, yra ne pučas prieš pučą, – tai tik IŠSIVADAVIMAS.
Laukiam štormo.

>Vilties teikia 2020-12-13 11:27

ale baikit… Elertė va po valandos va paskelbs, kad Pentagono vadai su Prezidentu susitiko kariūnų futbolo varžybose visai netyčia… 🙂
Beje, vakar atkreipiau dėmesį, kad kailiaverčio startui pasiruošę elertistai nėkart nepaminėjo „išrinktojo prezidento”, o prezidentą Trumpą vadino pabrėžtinai prezidentu. Netgi pranešdami apie jų gaujos atseit „laimėjimą” paskutinėje teisinių galimybių tiesiojoje.

apie

baidenoidinio „teisingumo” „šedevrus”, – tiesiog pagrįžkite į A.Švarplio straipsnio Dar ne Bing Bang komentarus.

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/us-in-middle-of-battle-of-good-vs-evil-michael-flynn_3616560.html?utm_source=pushengage JAV kariuomenės atsargos generolas leitenantas Michaelas Flynnas, buvęs nacionalinės žvalgybos direktorius, sakė, kad JAV yra „g4rio ir blogio“ mūšio viduryje. „Mūšyje, kuriame dalyvaujame, negalima kovoti tik su žmogaus ginklais: tam reikalingas Dievo įsikišimas, nes per karą prieš blogio jėgas tik Viešpats gali pasiekti pergalę“, – parašė gruodžio mėn.10. „Ir kaip Amerikos piliečiai turime atsisakyti vykti į savo nepriklausomybės laidotuves“, – pridūrė jis. „Mes didžiuojamės galėdami skelbti, kad Jungtinės Amerikos Valstijos yra „viena Dievo valdoma tauta “.“ Jis pridūrė, kad jei tironams, apie kuriuos jis kalbėjo, „nesiseka įkalti per žiniasklaidą, jie nedvejodami griebiasi apgaulės, išdavystės, melagingų parodymų ir cenzūros“, pridūrė: „Nepamirškim, kad padarydami nusikaltimus jie pažeidė mūsų įstatymus, išdavė mūsų tautą ir priesaiką tarnauti mūsų šaliai, saugoti ir ginti Konstituciją… Skaityti daugiau »

ar visi žiūrite karzygys lt?

Atsakymas per murzę stasiams-vertėjams dėl „atmestos bylos”.
Aukščiausias Teismas tarp eilučių pasakė, – tai ne mūsų teismingumas.
Valstybės išdavystė, maištas – Karinių tribunolų teismingumas. – (To AT nepasakė, tą sako Konstitucija).

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

https://leonweinstein.blog/2020/12/11/635/
635: Верховный Суд отказал Техасу – а теперь что? А вот что…
(Aukčiausiasis Teismas Teksasui atsakė – tai kas dabar ? O štai kas…)

kalėdos ateis anksčiau
The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/sidney-powell-trump-could-trigger-2018-executive-order-on-foreign-interference_3616680.html?utm_source=pushengage Advokatė Sidney Powell tvirtina, kad dėl manomo užsienio kišimosi į lapkričio 3 d. rinkimus „daugiau nei pakanka panaudoti“ prezidento Donaldo Trumpo įsakymą dėl užsienio kišimosi, paskelbtą 2018 m. rugsėjį, kuriame teigiama, kad „ne vėliau kaip per 45 dienas po Jungtinių Valstijų rinkimų pabaigos Nacionalinės žvalgybos direktorius, pasitaręs su kitų atitinkamų vykdomųjų departamentų ir agentūrų vadovais, privalo įvertinti visą informaciją, rodančią, kad užsienio vyriausybė ar bet kuris asmuo, veikiantis kaip užsienio vyriausybės atstovas ar jos vardu, veikė turėdamas tikslą kištis į tuos rinkimus “, – sakoma įsakyme. Powell leidiniui The Epoch Times sakė mananti, kad šis potvarkis gali suteikti D.Trumpui teisę daryti viską, pradedant turto areštu, kad įšaldytų daiktus, reikalautų sulaikyti balsavimo mašinas. ,,Pagal ekstremalių situacijų įgaliojimus jis netgi galėtų… Skaityti daugiau »

Leonas Vainšteinas (Leon Veinstein)

636: Пора уже убегать в Новую Зеландию, или все-таки погодим?
(Laikas bėgti į Naująją Zelandiją, ar vistik palauksim ?)

https://leonweinstein.blog/2020/12/13/636/

s.m. >Tvankstui

ne 14-tą, t.y. ne šiandien. 45 dienos baigiasi 18-tą.

Vaišteino komentatoriai

Viacheslav Martyniuk „Войны нельзя избежать, её можно лишь отсрочить, к выгоде противника” Николо Макиавелли Программа Партии Рабовладельцев США изложена в Программе Байдена: 1) Популистская часть. Болтовня моде на экологию и сверхмодный расизм 2) Увеличение количества политических рабов с ошейниками-вэлферами путем легализации нелегалов. И, за скобками, подселение их в решающие штаты. 3) Сокращение числа свободных американцев путем отымания оружия, чудовищного налогообложения, разрешения постройки многоквартирных домов в пригороде, дальнейшее узаконивание патологий, как тяжёлые наркотики, отмена возраста согласия и т.п. Если демократы-рабовладельцы в 2020 захватят власть, то никаких выборов в дальнейшем не будет, а лишь их имитация, как и в любом тоталитарном государстве! Ilya Katsnelson По поводу Доминиона: Маленькое графство на севере Мичигана может перевернуть выборы. Несмотря на протесты госсекретаря Мичигана , результаты… Skaityti daugiau »

stasys

Iš kur tas žmoniu prieraišumas kitu išsakytai nuomonei ? Na taip , išklausyti ka vienas ar kitas asmuo galvoja galima ir verta ..bet kad spaminti ju tekstus šiūkšlinant Tiesose na jau ne . Balai nematė juos str. autoriai ta daro su savo prierašu ir ovacijomis , bet ar to tikisį skaitytojas čia atėjęs ? Galima pasijausti kaip šiukšlių dėžėje gaves pasirausti . Tada tampa aišku iš kur randasi menami patriotai trumpizma ,kaip reiškini , klijuojantis tautinei linijai .Trumpizmas , putinizmas būdingas tam tikrai daliai visuomenės , kuri nepajėgi įvertinti realios situacijos savo jėgomis ir asm. mąstymu iš čia tas prieraišumas randasi (mėsa propagandos kare ).

Vertejas

Stasy gerb. Maldauju nebukit naivus ,
Dalis tiesu autoriu samoningai skleidzia putinistu dezinformacija
Kuri palanki trumpizmui …

The Epoch News

tiesioginis Arizonos Senato posėdžio pranešimas apie rinkimų sąžiningumą
(šiandien, nuo 18 val.):

https://www.theepochtimes.com/programming-alert-live-coverage-of-arizona-senate-hearing-on-election-integrity_3617312.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times

Mičigane atliktas teismo „Dominion Voting Systems“ mašinų ir programinės įrangos auditas parodė, kad jie buvo sukurti sukčiavimui ir paveikti rinkimų rezultatus, pirmadienį pranešė duomenų įmonė. „Dominion balsavimo sistema yra sąmoningai ir tikslingai sukurta su būdingomis klaidomis, siekiant sukurti sisteminį sukčiavimą ir paveikti rinkimų rezultatus“, – išankstinėje ataskaitoje sakė „Allied Security Operations Group“ įkūrėjas Russellas Ramslandas jaunesnysis. „Sistema tyčia sukuria nepaprastai daug balsavimo klaidų. Tada elektroniniai biuleteniai perduodami priimti sprendimą. Tyčinės klaidos lemia masinį balsavimų sprendimą be priežiūros, skaidrumo ir audito sekos. Tai veda prie rinkėjų ar rinkimų sukčiavimo. Darome išvadą, kad Mičigane neturėtų būti naudojama „Dominion“ balsavimo sistema, o Antrimo apygardos rezultatai neturėjo būti patvirtinti “, – pridūrė jis. Ramslandas, buvęs Reagano administracijos pareigūnas, dirbęs NASA, ir kiti grupės nariai… Skaityti daugiau »

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top