Grzegorzas Adamczykas. Lenkijos kritikės E. Kaili sulaikymas korupcijos byloje atskleidžia ES veidmainystę

laikmetis.lt

Europos Parlamento pirmininko pavaduotoja Eva Kaili, kuri penktadienį buvo suimta įtariant dalyvavus pinigų plovime ir korupcijoje, susijusioje su Kataro valstybe, anksčiau kaltino Lenkijos vyriausybę „nerimą keliančiu posūkiu autoritarizmo link“, o neseniai gyrė Katarą kaip lyderį skatinant darbo teises.

2016 m. Kaili kritikavo Lenkijos vyriausybę už tai, kad ji ėmėsi veiksmų prieš ankstesnės parlamentinės daugumos 2015 m. neteisėtai anksčiau laiko išrinktus du Konstitucinio Teismo teisėjus, ir už tai, kad valdančioji partija užtikrino pliuralizmą žiniasklaidoje, panaikindama opozicijos įtaką visuomeniniams transliuotojams ir laikraščiams. Ji pareikalavo, kad prieš Lenkiją būtų panaudotas Lisabonos sutarties 7 straipsnis, apimantis sankcijas ir balsavimo teisių sustabdymą.

Lenkijos žiniasklaida noriai priminė Kaili jos poziciją dėl Lenkijos dar 2016 m.

E.Kaili pozicija dėl Kataro buvo kardinaliai kitokia. Prieš FIFA pasaulio futbolo čempionatą ji dalyvavo Europos Parlamento debatuose apie Katarą, kaltinamą tuo, kad toleruoja faktinę darbuotojų migrantų vergiją ir moka jiems kur kas mažiau nei savo šalies darbininkams.

Europos Parlamento rezoliucijoje buvo atkreiptas dėmesys į tokią praktiką, taip pat į didelį darbuotojų migrantų, atsakingų už stadionų, kuriuose vyksta Pasaulio futbolo čempionatas, statybą, mirčių skaičių.

Savo kalboje parlamente Kaili sakė, kad Kataras yra „sporto diplomatijos, lėmusios istorinę transformaciją, pavyzdys, kuris įkvepia visą arabų pasaulį“. Ji gyrė Katarą už tai, kad jis sprendžia mažo darbo užmokesčio ir darbuotojų teisių trūkumo problemas. Ji skundėsi, kad Kataras nuolat susiduria su diskriminacija, teigdama, kad tie, kurie su juo mezga dialogą, yra kaltinami korupcija.

Savaitgalį Kaili buvo areštuota Briuselyje dėl įtarimų korupcija, prie kurios, kaip įtariama, prisidėjo Kataras. Pranešama, kad per kratą europarlamentarės namuose rasti maišai su grynaisiais pinigais. Dėl šios bylos buvo sulaikyti dar keturi asmenys, įskaitant Kaili gyvenimo partnerį.

Graikijos europarlamentarę nuo Europos Parlamento pirmininko pavaduotojos pareigų nušalino pirmininkė Roberta Metsola, tačiau ji neturi įgaliojimų visam laikui pašalinti Kaili iš aukščiausio posto.

Šaltinis: Remix News

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Per anksti puolat nekaltą moteriškę. Tuoj ištrauks paskolos sutartį, kad pasiskolino daug grynų pinigų pas Kataro diktatorių. O ką, negalima..?
:))
Bet prokuratūra ne Lietuvos ir Lauciaus jie neturi.. Tai negi sės?

Jūs čia

apie sovietiką Laučių ir Kusaitę?

T0mas J.

Apie Laucių ir E.Masiulį.
Nesakyk LAUČIUS kai kalbi apie prokurorą, jis Laucius.

Jules

O tos, kurių dar nesulaikė kas jau tokios? Jos šventosios nesučiuptos, tiesa?

JOHN CODY (ReMix)

Žurnalas „Wall Street Journal“ atkreipė dėmesį į Vokietijos migracijos politiką, kaltindamas šalį ir toliau siekiant daugiau migrantų savo darbo jėgos papildymui, nepaisant iki šiol buvusių nepaprastai prastų rezultatų. https://www.wsj.com/articles/germany-is-short-of-workers-but-its-migrants-are-struggling-to-find-jobs-11670844930 Kodėl Vokietijai ir toliau trūksta tiek daug darbuotojų, nepaisant to, kad nuo 2015 m. ji priėmė beveik 13 mln. žmonių, remiantis Federalinės statistikos tarnybos duomenimis. Atvykstantys migrantai tiesiog nepatenkina aukštos kvalifikacijos Vokietijos ekonomikos poreikių. Iš 800 000 darbingo amžiaus sirų ir afganistaniečių, atvykusių per 2015 m. migrantų krizę, tik trečdalis jų iš tikrųjų turi apmokamą darbą. Užsieniečių nedarbas siekia 12 proc., o vokiečių – 5 proc., migrantai dažnai dirba žemos kvalifikacijos reikalaujančius ir mažai apmokamus darbus, už kuriuos valstybė turi ir toliau mokėti. išmokėti socialines pašalpas. „Daugelis pabėgėlių netinka Vokietijos aukštos… Skaityti daugiau »

Skaitytojas

Visą laiką man kėlė įtarimą tos eurotetulės.

trackback

2undermine

trackback

coursework writing https://brainycoursework.com/

trackback

do my coursework https://courseworkninja.com/

trackback

coursework research https://writingacoursework.com/

trackback

degree coursework https://mycourseworkhelp.net/

trackback

coursework sample of written work https://courseworkdownloads.com/

trackback

coursework history https://courseworkinfotest.com/

trackback

differential equations coursework https://coursework-expert.com/

trackback

database coursework https://teachingcoursework.com/

trackback

do my coursework https://buycoursework.org/

trackback
trackback

best app for meetings online free https://free-dating-sites-free-personals.com/

trackback
trackback

local singles near me free https://onlinedatingsurvey.com/

trackback
trackback

free chat sites dating https://datingwebsiteshopper.com/

trackback

adult dating married https://allaboutdatingsites.com/

trackback

plentyoffish login https://freedatinglive.com/

trackback

pof dating login https://freewebdating.net/

Account binance

Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.com/it/register?ref=V2H9AFPY

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top