Guy’us Verhofstadtas: Europa „patiria egzistencinę krizę“ (video)

Buvęs Belgijos premjeras, Europos Parlamento vyriausiasis derybininkas dėl „Brexit“ Guy Verhofstadtas, priklausantis Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcijai ir laikomas vienu iš vadinamųjų Europos federalistų, pasisakančių už glaudesnę Bendrijos ekonominę ir politinę integraciją, lyderiu, pasisako už tokius ES sutarties keitimus, kurie apribotų ar net apskritai panaikintų Europos Sąjungos valstybių narių teisę atsisakyti vykdyti kolektyvinius sprendimus (tai atsispindi ir jo parengtoje rezoliucijoje – skaityti ČIA).

Tokią poziciją – būtina nedelsiant pradėti didelio masto ES reformą – jis išdėsto ir EP išplatintame video, kurio vaizdai, ko gero, kur kas iškalbingesni už žodžius:

„Europa stovi kryžkelėje ir patiria egzistencinę krizę ne tik išoriškai, bet ir viduje. Viduje grėsmę mums kelia grėsmę populistai ir nacionalistai, o išorėje – Trampas, kuris netgi tiki, kad Europa byrės ir toliau. Negalima pamiršti ir Putino, kuris norėtų suskaldyti Europos Sąjungą, bei tuo pačiu metu išliekančios išorinės politinio, radikaliojo islamo grėsmės.

Valstybės narės visuomet baiminosi didelio masto Europos Sąjungos reformos. Tačiau pažvelkime tiesai į akis – jos visos priremtos prie sienos. Taigi dabar tinkamas metas reformuoti Europos Sąjungą ir padaryti ją tikra Sąjunga, o ne silpna nacionalinių valstybių konfederacija, kuri vis dar vadovaujasi vienbalsiškumo taisykle ir visada veikia per mažai arba per lėtai.

Neįmanoma vadovauti tokiam žemynui kaip Europa, jeigu vis dar reikia visų 28 valstybių narių pritarimo. Taigi pirmasis dalykas, kurį turime padaryti, tai sudaryti mažesnę, ne tokią biurokratinę, tikrą Europos vyriausybę. Ne iš 28 narių sudarytą Komisiją, o mažesnę Komisiją. Mums taip pat reikia Europos gynybos sąjungos, nes egzistuoja išorinė grėsmė. Tai suvokiame žvelgdami į savo kaimynes – Ukrainą, Siriją. Mums taip pat reikia Europos sienų ir pakrančių apsaugos tarnybos, kuri iš tikrųjų valdytų migrantų srautus.

Manau, kad Europai nėra kito sprendimo, negu mūsų siūlomos didelio masto reformos. Nes priešingu atveju mes ir toliau byrėsime. Tai jau prasidėjo nuo „Brexit“, ir šiuo pavyzdžiu gali pasekti kitos šalys. Mes norime įvykdyti kelias institucines Europos Sąjungos reformas ne todėl, kad mums patinka institucinės reformos. Mes norime reformų, nes manome, kad tuomet turėsime geresnes europinio lygmens priemones problemoms spręsti, negu turime šiandien.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Faktas

šitas nenurims, kol visiškai nesugriaus ES.

rename

Guy…
Lietuviškai tas vardas yra „pidar”

Tot pojezd

Boria Grebenščikovas kažkada dainavo: . „Tie kto streliali v našych otcov Teper celitsa v našych detej” . „Reformos” tikslas yra gelbėti neomarksistinę liberastinę sodomo/demonokratiją. Orwelizmas gelbėjamas orwelizmu. Despetatiškas bandymas sukurti orwelizmą „žmogißku veidu”. Kadangi viskas vyksta pagal tam tikrus dėsnius, žinant istoriją- tai yra Sojuzo Perestroika. Vansi ir griūtis nebetoli. O kaip išlikti nepalaidotiems po griuvėsiais? Nelindėti pačiame statinio centre, nelysti giliai subinēn. Būti atokiau. Visada pasiryžę/ vsiegda gatovy! – iš karto npo rinkimų kolūkiečiai be derybų savo iniciatyva atidavė užsienio reikalų tvarkymą Matrioškai ir Jos cucikui Komsomolcui. Tie tai pritvarkys! Ovietinei valdžiukei dabar pagrindinis rūpestis yra tautinių drabužėlių siuvimas vaikučiams. Mat vaikų konfiskavimo įstatymas jau yra. Konfiskuotas ir parengtas eksportui prekes reikia tinkamai įpakuoti. Kodėl tautiniai kostiumai tik vaikams… Skaityti daugiau »

Euro Komisaras

Litovcai- s veščiami na vyxod!

briuselyno kietuolis

Guy’jus yra tvirtas euro pyderalistas.

ruta

na , Lietuva jau buvo 75 metus tokioje ‘sajungoje’ , vos gyvi istrukome , bet yra , matomai mazochistu , kuriems patinka vis gauti grebliu per makaule ..p.s. tik kuo dabar Lietuvos politikai pamalonins pyderalizacijos virsunele , vietoje lasiniu ir samogono , vaikuciu ?

$+$

Nesuprantu kam reikia tiražuoti tokius pliurpalus ir dar po atskirą straipsnį? Visi žino kas tai per tipai ir ko jie siekia. Jei kas nežino, tai parašykite straipsnį apie juos, tada nereikės stebėtis. Kas domisi, žino apie Pasaulio vyriausybės sukūrimo planus. Pirmas etapas – tai „Suvereniteto išintegravimas” ( Disaggregated sovereignty). Ką tai reiškia ” refers to the need for broad strategic cooperation on critical issues requiring the ceding of sovereignty from several sovereign entities to new institutions without creating a centralized authority or government”. Bet tai blefas. Federalinis Rezervas persirengė su pasaulio vyriausybės kūrimu, todėl į pagalbą pasitelkė įvairius neoliberalizmo teoretikus-istrebitelius, kad sušvelnintų situaciją. Todėl atsirado naujas terminas „Pasaulio valdymas” (World governence), t. y. Pasaulio vyriausybės kūrimas dviem etapais. Skirtumas toks, kad Pasaulio vyriausybė… Skaityti daugiau »

Pirmarūšis Vergoželis

Modernropoje valdo tik pirmarūšiai žmonės- guy’jai.
Visi kiti yra tiesiog trečiarūšiai gojai, kurių pareiga klusniai tarnauti guy’jams.

Signataro Audriaus Butkevičiaus požiūriu

švedų ir norvegų socialdemokratai įsileisdami imigrantus sumanė pasigerinti „veislę” (eugenikos eksperimentai su žmonėmis!). Pavyzdžiui, norvegai oficialiai ir viešai teigė to siekiantys įsileisdami kostarikiečių imigrantus.
Tačiau įvyko kas kita:
„visi atvykėliai apsigyveno atskirame gete ir valdžia gavo dar vieną galvos skausmą vietoj veislės pagerinimo. Lygiai taip pat elgėsi ir švedai.
Todėl stručio, slepiančio galvą smėlyje, politika jiems dar leidžia išsaugoti veidą – jie neprisipažįsta padarę nusikaltimą ir niekšybę savo valstybės ir savo tautos atžvilgiu.”

Europa švenčia amžiną

liberalų genderistų pavasarįš,žaidžia ir linksminasi bei labai nustemba,kai Amerika pasako,kad jų ,šių patvirkusių sutvėrimų nepuls ginti už Amerikos pinigus.Mokėkitės už savo iškrypusias vertybes ,gyvenimą be ribų patys.Koks naivumas manyti,kad ištižusių liberalų niekas nepuls.

gyvūnijos pasaulyjeeeeeeee

Pavasarį homicus liberastus rūšies gyvūnai poruojasi, t.y. rujoja.

R/A.B.

– Sprogdinimo procesas iš vidaus, panašu, kad jau vyksta. Antai artėjant Prancūzijos prezidento rinkimams aiški reitingų lyderė Marin Le Pen (Marine Le Pen) tiesiai šviesiai sako, kad pirmasis jos darbas bus „Frexit“, t.y. referendumas dėl pasitraukimo iš ES. – Šiandien situacija jau tokia, kad reikia šaukti: „Vyrai, parduokit eurus ir pirkit Šveicarijos frankus…“ Nes akivaizdu, kad net ir pralaimėjus Marin Le Pen, proceso tendencijos išliks tokios pat. Tik laiko klausimas, kada Prancūzija truktels iš ES. Bet čia klausimas ne vien dėl imigrantų ir jų sukuriamų problemų Prancūzijoje. Prancūzai dar nuo Šarlio de Golio (Charles de Gaulle) laikų integravo į savo šalį buvusiųjų kolonijų gyventojus ir tai jiems nėra kažkokia nauja situacija. Aš manau, kad didesnę problemą sukuria tai, jog naujoji… Skaityti daugiau »

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top